Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
δε ν πατε να τα πητε αυτα στο φορουμ για την υγεια κι εδω να εχουμε μονο ενημερωση.....σιγα μη γινει βεβαια αυτο,αφου αυτο ειναι γενικο...ασ λεμε αλλα ντ'αλλων τοτε παντου....κι'αυτη ι ιδεα που ειχανε και βαλανε καθε μασατζιδικο για ξεχωριστη ενημερωση η μεγαλυτερη μαλακια ειναι...παταμε στο ενα ,βλεπουμε ,βγαινουμε ,μετα στο αλλο ..κοκ...κουραστικο πολυ
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.900
Πόντοι
366
Δεν κανει τιποτε το κατουρημα φιλε, αν ηταν ετσι, θα ειμασταν ωραιοι.

Είδες ε;;;;

Και εγώ που νόμιζα ότι μπορεί και να είναι προωθητικό καύσιμο διαστημοπλοίων κατά την ρήση "Κατούρα να φύγουμε".
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Σωστά, ολόσωστα τοποθετείς το ζήτημα. Κάτι ανάλογο έγραψα πριν λίγο στο θρεντ για τις ιατρικές εξετασεις για STD (χωρίς να έχω διαβάσει το ποστ σου). Εκεί απλά πρόσθεσα ότι απόλυτη προφύλαξη παρέχουν μόνο η αποχή και η μαλακία.

Σωστα.  Και τα δυο αποχη ειναι βασικα.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
... Μετά την συντομότατη "βολτούλα" στα τρία studios, σκέφτηκα να περάσω και από το "Κέντρο Φυσική Ευεξίας" στον αριθμό 29 επί της Στουρνάρη!

Η μανδάμ Ζάνα με υποδέχτηκε εγκάρδια με ένα χαμόγελο και μου υπέδειξε το σαλόνι... Ουισκάκι, αραλίκι, κουβεντούλα και έχουμε:

Δυστυχώς δεν είχε παρά τέσσερις κορασίδες εκείνη την ώρα (η Ελένη την είχε κάνει νωρίτερα)...  :tickedoff:

Μαρία: Η γνωστή νταρντάνα, με τις εντυπωσιακές καμπύλες  :o :o :o να διαγράφονται μέσα από το λευκό μπλουζάκι... Ευδιάθετη και ομιλητική, όπως πάντα!  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Χριστίνα: Μια βαμμένη ξανθιά κοπέλα. Καλό σωματάκι με συμπαθητικό στήθος και κωλαράκι...

Εύα: Μελαχρινό milf εκ Ρουμανίας... Καμπυλάτος κώλος και μικρό στήθος να διαγράφονται κάτω από το μαύρο φορεματάκι...

Κατερίνα: Μελαχρινή κορασίς (δεν θυμάμαι τίποτα άλλο  :helpplea:  :headbang::grin: :grin: :grin:

Αυτά τα ολίγα από το 29!
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
και τελικά με ποιά πέρασες μέσα?
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
Τελικά μετά απο κάμποσο καιρό απουσίας, πέρασα με τη Νταρντανο-Μαρία ! Την πέτυχα σε κέφια πολλά και τα είδα όλα ! Με έλιωσε στην αρχή και με στράγγιξε στο τέλος ! Για μένα είναι μεγάλο στάνταρ, σε όλες τις υπηρεσίες της !
 

fatsas30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
σημερα μεσημερι πηγα για μαρια απασχολημενη σε δωματιο,πηρα μελαχροινο ρουμανακο
με χαλια προσωπο και μια προφορα για πολλα γελια,αλλα απο μπριζολα ενα απο top του μαγαζιου μπορω να πω χωρις δευτερη σκεψη,βγαζει πολυ αγρια ενστκτα η γκομενα!
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Νέα παρουσία λίγων ημερών στο κατάστημα. Όπως έχω ξαναπεί έχω μια αδυναμία στα καινούργια...
Χριστίνα (όχι το γνωστό  ρουμανοπιπινάκι που απουσίαζε), ξανθιά , βαμένη (φαινότανε η ...ρίζα), εκ Βουλγαρίας, κατά δήλωσή της 23 χρονών.
Σωματάκι καλό, πρόσωπο συμπαθητικό αλλά με κάπως σκληρά χαρακτηριστικά, εμφανώς άπειρη. Στο μασάζ το προσπαθεί. Στα υπόλοιπα υπήρχε μια αμηχανία. Αν δεν είσαι σε ηλικία που έχεις το Μανωλιό μονίμως ...όρθιο, η κοπελιά δεν ξέρει πως να σε καβλώσει. Σε γυρίζει μπροστά χουφτώνει λίγο άγαρμπα το Μανώλη και πάει κατευθείαν στο καλαμάκι,  χωρίς foreplay που εγώ το θεωρώ απαραίτητο....  Ίσως με το χρόνο βελτιωθεί.
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Στο μασάζ το προσπαθεί. Στα υπόλοιπα υπήρχε μια αμηχανία. Αν δεν είσαι σε ηλικία που έχεις το Μανωλιό μονίμως ...όρθιο, η κοπελιά δεν ξέρει πως να σε καβλώσει. Σε γυρίζει μπροστά χουφτώνει λίγο άγαρμπα το Μανώλη και πάει κατευθείαν στο καλαμάκι,  χωρίς foreplay που εγώ το θεωρώ απαραίτητο....  Ίσως με το χρόνο βελτιωθεί.

Και ερωτώ..... Ποιός ο ρόλος της σερίφισσας Ζάνας, εκτός του ανοίγματος της θύρας και του καλοσωρίσματος των πελατών? Δεν θα έπρεπε να συνδράμει τη νεοφώτιστη με τις γνώσεις της? :think: :think: :think:
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
769
Κριτικές
13
Like
1.156
Πόντοι
3.135
Νέα παρουσία λίγων ημερών στο κατάστημα. Όπως έχω ξαναπεί έχω μια αδυναμία στα καινούργια...
Χριστίνα (όχι το γνωστό  ρουμανοπιπινάκι που απουσίαζε), ξανθιά , βαμένη (φαινότανε η ...ρίζα), εκ Βουλγαρίας, κατά δήλωσή της 23 χρονών.
Σωματάκι καλό, πρόσωπο συμπαθητικό αλλά με κάπως σκληρά χαρακτηριστικά, εμφανώς άπειρη. Στο μασάζ το προσπαθεί. Στα υπόλοιπα υπήρχε μια αμηχανία. Αν δεν είσαι σε ηλικία που έχεις το Μανωλιό μονίμως ...όρθιο, η κοπελιά δεν ξέρει πως να σε καβλώσει. Σε γυρίζει μπροστά χουφτώνει λίγο άγαρμπα το Μανώλη και πάει κατευθείαν στο καλαμάκι,  χωρίς foreplay που εγώ το θεωρώ απαραίτητο....  Ίσως με το χρόνο βελτιωθεί.

το βουλγαρακι ειναι αλμπαν(οχι οτι εχει και σημασια) και εχει και κολουρι.......στο μενού :fuck1: σουπερ το παιρνεις με θεα το τατου σκορπιον!!!! :dancing:
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
769
Κριτικές
13
Like
1.156
Πόντοι
3.135
στο εν λόγω υδριμα εχει αφιχθεί ελληνάκι, σιγουρο, με κολουρο προσφορα πιπίνι κοντουλι με αψογη πίπα.......και με σχετικα καλή συμπεριφορά στο μπριζολιασμα......... :zfuck:

καλό βόλι
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.994
Κριτικές
490
Like
36.701
Πόντοι
41.447
στο εν λόγω υδριμα εχει αφιχθεί ελληνάκι, σιγουρο, με κολουρο προσφορα πιπίνι κοντουλι με αψογη πίπα.......και με σχετικα καλή συμπεριφορά στο μπριζολιασμα......... :zfuck:

καλό βόλι

αλβανάκι είναι μέγιστε...
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
769
Κριτικές
13
Like
1.156
Πόντοι
3.135
αλβανάκι είναι μέγιστε...

σε μικρή συζήτηση που ειχαμε μου ανεφερε τη λεξη ....σκλί (σκυλί) το οποίο ειναι τρικαλλινή διαλεκτος....

καλά εμενα δεν με απασχολεί ιδιαίτερα από που είναι , αλλά έχει πολύ καλό βυζακι :boobies:, τελειο κολί  :fuck1: ρουφαει μαστόρικα :pipa1:.......

αυτά κυριοι.....

 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
Η κατερίνα ενώ είναι καλούτσικη βρωμάει...παιδες δεν έχει καλή σχέση με το σαπούνι.Η δε Χριστίνα η Ελληνοαλβανίδα , όπως δηλώνει, ήτοι βέρα αλβανίδα είναι με μια λέξη ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom