Νέα

Στουντιοκόριτσα που δίνουν γλωσσόφιλα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimm5
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimm5

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
0
Ποιές κοπέλες σε στούντιο δεν έχουν πρόβλημα με γλωσσόφιλα;
μέχρι τώρα δεν έχω βρει κάποια,
έχει να κάνει και με το πρόγραμμα;
 

kolomagoulos

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
428
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ποιές κοπέλες σε στούντιο δεν έχουν πρόβλημα με γλωσσόφιλα;
μέχρι τώρα δεν έχω βρει κάποια,
έχει να κάνει και με το πρόγραμμα;
εχει να κανει με το προγραμμα που εχεις διαλεξει δηλαδη τη πληρωνεις δευτερο με το ποσο καθαρος εισαι για μενα κ το ποιο σημαντικο και τριτο αναλογα τα κεφια της κοπελας συνηθως το φιλι στο στομα οι πιο πολλες το δεχονται εμενα δηλαδη μου εχει τυχει πολλες φορες
 
OP
OP
D

dimm5

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
0
Ευχαριστώ, μάλλον λόγω απλού προγράμματος δε μου πάει καλά μέχρι τώρα..
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
στο μεταξυ με το δεκαρικο κανουν γλωσσοφιλα και στα πακια
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
στο μεταξυ με το δεκαρικο κανουν γλωσσοφιλα και στα πακια

Γιατι ρωτησες τα πάκια και στο παν;Eγώ στα περισσοτερα εκει οταν βλέπω να μπαινουν Πακιστανοι!Ακουω την γνωστή φράση! Only greek!
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Δεν νομιζω οτι κανουν γλωσσοφιλα απο την πρωτη φορα. Δεν ειναι απιθανο να συμβει αλλα αν εχεις παει 2-3 φορες και ειναι κοπελλα που τα δεχεται τοτε θα στα δωσει. Αυτο ομως ειναι κατι πολυ ιδιαιτερο και παιζει ρολο η συμπεριφορα, η οσμη του στοματος, η καθαριοτητα και το παρουσιαστικο σε γενικες γραμμες. Αμα παει δηλαδη ενας 60αρης με σαπια δοντια θα τον φιλησει? Κυριως πιστευω παιζει ρολο η χημεια μεταξυ πελατη και ιεροδουλης. Και τοτε ολα μπορουν να συμβουν.
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
[quote author=dimm5 link=topic=166086.msg431033

9#msg4310339 date=1359056778]
Ευχαριστώ, μάλλον λόγω απλού προγράμματος δε μου πάει καλά μέχρι τώρα..
[/quote]

μπα, πολλές δεν δίνουν σε κανένα πρόγραμμα (πχ Λίντα) άλλες πάλι απλά γυρίζουν να δεκτούν το φιλάκι
στο μάγουλο (μιλένα φυλής 71 το 2007)
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.806
Like
16
Πόντοι
16
Παιδιά τόσα χρόνια που πάω στα στούντιο 9 στις 10 δεν θέλουν φιλιά,μπορεί να βρεις καμμία  που να θέλει απλό φιλί τίποτα παραπάνω.Μία μου έτυχε πιτσιρίκα που ότι κι αν της έλεγα  δεν μου έλεγε όχι μέχρι και cim μου έκανε.Βέβαια όταν τελείωσα και βγήκα έξω η τσατσά λες και τα είχε δει όλα της τα έψαλε για τα καλά,απ' ότι κατάλαβα ήταν νέα στο χώρο γι' αυτό έκανε ότι έκανε.Μετά από καιρό που ξαναπήγα με την ελπίδα ότι τα θα περάσω το ίδιο καλά με την προηγούμενη φορά δεν ήθελε τίποτα ούτε ένα απλό φιλί.
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.806
Like
16
Πόντοι
16
Δεν νομιζω οτι κανουν γλωσσοφιλα απο την πρωτη φορα. Δεν ειναι απιθανο να συμβει αλλα αν εχεις παει 2-3 φορες και ειναι κοπελλα που τα δεχεται τοτε θα στα δωσει. Αυτο ομως ειναι κατι πολυ ιδιαιτερο και παιζει ρολο η συμπεριφορα, η οσμη του στοματος, η καθαριοτητα και το παρουσιαστικο σε γενικες γραμμες. Αμα παει δηλαδη ενας 60αρης με σαπια δοντια θα τον φιλησει? Κυριως πιστευω παιζει ρολο η χημεια μεταξυ πελατη και ιεροδουλης. Και τοτε ολα μπορουν να συμβουν.
Σωστός!
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16



  Τρία πράγματα παίζουν ρόλο στις πουτάνες για να δώσουν γλωσσόφιλα.

1. Η δροσερή αναπνοή
2. Πόσο καλά σε ξέρουν
3. Η ηλικία.


  Και με αυτή τη σειρά.


 

greeksexyboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2012
Μηνύματα
130
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
  Τρία πράγματα παίζουν ρόλο στις πουτάνες για να δώσουν γλωσσόφιλα.

1. Η δροσερή αναπνοή
2. Πόσο καλά σε ξέρουν
3. Η ηλικία.


  Και με αυτή τη σειρά.



Να προσθέσω όπως σωστά αναφέρουν παραπάνω ότι παίζει ρόλο και η εμφάνιση του πελάτη.
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.806
Like
16
Πόντοι
16
Το πιο σημαντικό πιστεύω είναι να σε γουστάρει η άλλη.
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Εννοείς ότι στο Μεταξουργείο δε δέχονται Πακιστανούς;
Μάλλον δεν είσαι καλά ενημερωμένος

Μια χαρα ενημερωμενος ειμαι.Πολλες δεχοντε Πακιστανους αλλα δεν τους φιλανε και στο στομα,οπως δεν φιλανε και Ελληνες στο στόμα!
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
302
Like
4.508
Πόντοι
16.491
μπα, πολλές δεν δίνουν σε κανένα πρόγραμμα (πχ Λίντα) άλλες πάλι απλά γυρίζουν να δεκτούν το φιλάκι
στο μάγουλο (μιλένα φυλής 71 το 2007)

Στις μερες μας "A lot has changed" πολλες πλεον δινουν, το θεμα ειναι εμεις γιατι να τους τα δινουμε  :think: Εχουμε να κερδισουμε κατι?Μαλλον οχι πιο πολυ το ρισκαρουμε να αρπαξουμε κατι χωρια η σιχαμαρα.Εγω κανα δυο φορες Φυλης το επραξα και ακομα μετανιωνω που το εκανα.Οχι οτι επαθα κατι αλλα δεν υπαρχει λογος να ρισκαρεις για κατι ανουσιο...
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.787
Πόντοι
2.537

Εγω αν και ειμαι γτπ εμφανισιακα, εχω εισπραξει 2 φορες γλωσσοφιλα (και μαλιστα χωρις να το προσπαθησω):
1) Bικη, Κασσανδρας
2) Αννα Μαρια
Και μαλιστα, χωρις να εχω ξαναπαει με τις κοπελες στο παρελθον

Εχω ακουσει και για μια Σαρα, απο Καρεα... Αυτη δεν την εχω τεσταρει- ουτε καν την εχω δει ποτε μου
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Εγω αν και ειμαι γτπ εμφανισιακα, εχω εισπραξει 2 φορες γλωσσοφιλα (και μαλιστα χωρις να το προσπαθησω):
1) Bικη, Κασσανδρας
2) Αννα Μαρια
Και μαλιστα, χωρις να εχω ξαναπαει με τις κοπελες στο παρελθον

Εχω ακουσει και για μια Σαρα, απο Καρεα... Αυτη δεν την εχω τεσταρει- ουτε καν την,εχω δει ποτε μου

Η Σάρα μπορεί να σε αφήσει να τη χύσεις στη μάπα, στη κωλοτρυπίδα και στα μουνόχειλα αλλά φιλιά δεν δίνει !!!!!!

 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.787
Πόντοι
2.537
Η Σάρα μπορεί να σε αφήσει να τη χύσεις στη μάπα, στη κωλοτρυπίδα και στα μουνόχειλα αλλά φιλιά δεν δίνει !!!!!!

A, ok... Θυμομουν πως ειναι καπως "διαχυτικη", και πιστευα οτι δινει ΚΑΙ γλωσσοφιλα
By the way, καμια αλλη ξερεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom