Νέα

Στούντιο Σαχτούρη 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anzela$$$
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 231
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο
OP
OP
Anzela$$$

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
785
Like
2.496
Πόντοι
446
Στούντιο Σαχτούρη 1 αύριο 31.03 και την Δευτέρα 1.04 θά είναι η ΝΤΆΡΙΑ για 2 μέρες
Screenshot_2023-12-07-12-06-02-007_com.viber.voip-edit.jpg
 
OP
OP
Anzela$$$

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
785
Like
2.496
Πόντοι
446
Στούντιο Σαχτούρη 1 από αύριο Δευτέρα 2.04 -3.04-4.04 , για 3 ημέρες θα είναι η ΜΑΡΓΑΡΊΤΑ
Screenshot_2023-08-13-09-52-28-102_com.whatsapp-edit.jpg
 

Συνημμένα

  • IMG-20230813-WA0042.jpg
    IMG-20230813-WA0042.jpg
    97,8 KB · Εμφανίσεις: 21
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: john32

john32

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2024
Μηνύματα
44
Like
70
Πόντοι
0
Μαργαρίτα Έρωτας τη κουκλάκι είναι αυτό? θα την συναντήσω και τίς τρεις μέρες Καλός μας ήρθες Μαργαρίτα :smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
 
OP
OP
Anzela$$$

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
785
Like
2.496
Πόντοι
446
Η Μαργαρίτα αξίζει.. αλλά εσύ καρφωνεσαι..
Λοιπόν, για να τελειώνουμε με το θέμα ότι βάζω κάποιους τάχα μου να γράφουν σχόλια και τα σχετικά!!!! Δεν το κάνω, γιατί δεν έχω ανάγκη από κάτι τέτοιο! Το μαγαζί δόξα το θεό πάει πολύ καλά, που να χτυπιεσται όλοι! Όπως δεν γνωρίζω ούτε προσωπικα ούτε φατσικα κανέναν από εσάς ότι και να γράφεται, είται καλά είται όχι, και δεν με νοιάζει και όλας!!!Και με της φωτογραφίες ήσυχη, ότι μου στέλνουν αυτό ανεβάζω. Και επαναλαμβάνω, ότι τα γούστα είναι διαφορετικά και για κάθε κορίτσι υπάρχει κόσμος που την προτιμά. Δεν σας τραβάει μέσα κάνεις με το ζόρι!!!! Έλεος με αυτή την καραμέλα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Big Jo

PatrasmanX

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2020
Μηνύματα
114
Κριτικές
3
Like
227
Πόντοι
1
Ζούμε στο 2024, μπορείς να βγάλεις φωτογραφίες την κοπέλα με το κινητό σου και να ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα και να μην είναι φωτογραφίες από το google.
 
OP
OP
Anzela$$$

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
785
Like
2.496
Πόντοι
446
Ζούμε στο 2024, μπορείς να βγάλεις φωτογραφίες την κοπέλα με το κινητό σου και να ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα και να μην είναι φωτογραφίες από το google.
Δεν μπορώ να κυνηγαω τα κορίτσια σε όλοι την Αθήνα η σε όλοι την Ελλάδα για μια φωτογραφία έξυπνε μου φίλε!!!! Και ότι μου δίνουν θα ανεβάζω. Καλή σας μερα
 
OP
OP
Anzela$$$

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
785
Like
2.496
Πόντοι
446
Ζούμε στο 2024, μπορείς να βγάλεις φωτογραφίες την κοπέλα με το κινητό σου και να ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα και να μην είναι φωτογραφίες από το google.
Και κάτι άλλο ,που τάχα μου για τα σχόλια πέφτω να σάς φαω άλλη δουλειά δεν έχω!!!! Αν με ρωτάτε κάτι σας απαντώ, και τα λέω τα πράγματα με το όνομα του, και έτσι όπως είναι! Δεν θα γλυφό κανέναν για να αρέσω!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σαχτούρη 1 η ΜΑΡΓΑΡΊΤΑ για 3 ημέρες
Screenshot_2023-08-13-09-53-03-849_com.whatsapp-edit.jpg
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: john32

Bizitolatris

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2023
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
0
Πειραχτηρια ειμαστε αντζελα, μην τα παιρνεις ολα τοσο βαρια. Εφοσον οι δουλειες πανε καλα μην σκας. Παντως την μαργαριτα την δοκιμασα το καλοκαιρι και ηταν πραγματικα πολυ καλη σε ολα. Εμφανιση, διαθεση και κολπα
 
OP
OP
Anzela$$$

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
785
Like
2.496
Πόντοι
446
Πειραχτηρια ειμαστε αντζελα, μην τα παιρνεις ολα τοσο βαρια. Εφοσον οι δουλειες πανε καλα μην σκας. Παντως την μαργαριτα την δοκιμασα το καλοκαιρι και ηταν πραγματικα πολυ καλη σε ολα. Εμφανιση, διαθεση και κολπα
Δεν σκάω, απλά πολύ ευαίσθητη μας βγάλουν μερική, να μην τους πεις τίποτα αμέσως - τους την πέφτουν, τους κάνουν μπουλινκ, και μόνο αυτό ξέρουν, και μόνο αυτή έχουν δίκιο. Αν δεν είναι έτσι. Η Μαργαρίτα να ξέρετε μόνο για 3 ημέρες, οπότε αν θέλετε να την προλάβετε στης 4.04 είναι τελευταία μέρα
 

Soksok9990

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
18
Like
12
Πόντοι
0
Δεν σκάω, απλά πολύ ευαίσθητη μας βγάλουν μερική, να μην τους πεις τίποτα αμέσως - τους την πέφτουν, τους κάνουν μπουλινκ, και μόνο αυτό ξέρουν, και μόνο αυτή έχουν δίκιο. Αν δεν είναι έτσι. Η Μαργαρίτα να ξέρετε μόνο για 3 ημέρες, οπότε αν θέλετε να την προλάβετε στης 4.04 είναι τελευταία μέρα
Η νταρια ποτε ερχεται ξανα;
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Λοιπόν, για να τελειώνουμε με το θέμα ότι βάζω κάποιους τάχα μου να γράφουν σχόλια και τα σχετικά!!!! Δεν το κάνω, γιατί δεν έχω ανάγκη από κάτι τέτοιο! Το μαγαζί δόξα το θεό πάει πολύ καλά, που να χτυπιεσται όλοι! Όπως δεν γνωρίζω ούτε προσωπικα ούτε φατσικα κανέναν από εσάς ότι και να γράφεται, είται καλά είται όχι, και δεν με νοιάζει και όλας!!!Και με της φωτογραφίες ήσυχη, ότι μου στέλνουν αυτό ανεβάζω. Και επαναλαμβάνω, ότι τα γούστα είναι διαφορετικά και για κάθε κορίτσι υπάρχει κόσμος που την προτιμά. Δεν σας τραβάει μέσα κάνεις με το ζόρι!!!! Έλεος με αυτή την καραμέλα!
Εμείς γράφουμε για να βοηθάει ο ένας τον άλλον.. και να προστατευτούμε από λάθος πληροφορίες..
Αυτοί που διαβάζουν θα αποφασίσουν ποια ενημέρωση θα πάρουν της μετρητής..

Εσύ γράψε ότι θέλεις και ανέβαζε ότι φωτογραφίες θέλεις.

Η Μαργαρίτα είναι με πραγματικά δικές της φωτογραφίες και είναι κούκλα.
 

PatrasmanX

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2020
Μηνύματα
114
Κριτικές
3
Like
227
Πόντοι
1
Δεν μπορώ να κυνηγαω τα κορίτσια σε όλοι την Αθήνα η σε όλοι την Ελλάδα για μια φωτογραφία έξυπνε μου φίλε!!!! Και ότι μου δίνουν θα ανεβάζω. Καλή σας μερα
Δικαιωμα σου, οπως δικο μου δικαιωμα να λεω την αποψη μου σε ενα δημοσιο φορουμ.
Αν θες μονο θετικες κριτικες και καλα λογακια με λογοκρισια δε γινεται εδω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom