Νέα

Στούντιο που έριξαν τις τιμές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kingoffuck
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 207
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.539
Κριτικές
200
Like
1.165
Πόντοι
2.310
Τα studio έχουν υψηλή τιμή λόγω καθαριότητας και ποιοτικών υπηρεσιών. Είναι μεγάλη υπόθεση να μην μπορούν να πάνε μετανάστες να γαμήσουν εκεί. Εσείς θα πηγαίνατε σε studio εάν ξέρατε πως εκεί πάνε και γαμούν πακιστάνοι, ινδοί και λοιποί βάρβαροι? Προφανώς και δεν θα πηγαίνατε.
Εγώ διαφωνώ με την μείωση στην τιμή των παρεχόμενων υπηρεσιών στα studio. Για να βελτιώσουν το value for money μπορούν να επεκτείνουν τον χρόνο που κάθετε η πουτάνα μαζί με τον πελάτη, π.χ. να τον αφήσουν και για μια δεύτερη εκτόνωση.

ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ

Δεν είναι ΚΑΘΌΛΟΥ ΚΑΚΕΣ οι ιδεες σου. Δηλ. το κάθε μαγαζί μπορεί να κάνει και δικά του προγράμματα. Ήδη κάποια μαγαζιά και κάποιες γυναίκες το έχουν συστηματικά 20-25 λεπτά το απλό. Όταν τα λες αυτά σε λένε και διαφημιστή.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.539
Κριτικές
200
Like
1.165
Πόντοι
2.310
JIM28

Επίσης, κάποιοι μπορούν στους τακτικούς πελάτες να κάνουν καλύτερες τιμές, συστηματικά και επίσημα. Ήδη γίνεται από ένα μαγαζί σαν πολιτική μαρκετιγκ και δεν το θεωρώ μεμπτό. Οι κανόνες είναι ίδιοι για ολους τους τακτικούς χωρίς διακρίσεις. π.χ. σε "σπασμένες" βαρδιες. Για όλες τις κοπέλες επιλέγεται μια βαρδια το μήνα ή τη βδομάδα ή καθε 10 μέρες.

Υπάρχουν δύο τρόποι 1) μειώνεις τια απόλυτες τιμες, 2) στις ίδιες τιμές δίνεις παραπάνω πράγματα. Επίσης μπορεί να γίνει συνδυασμός των 1) και 2).

Η ουσία είναι να σού δίνονται αυτά που σού υπόσχονται! Είτε με τις τωρινές συνθήκες είτε με τις όποιες μελλοντικές εάν υπάρξουν.

Και δεν είναι υποχρεωτικό όλα τα μαγαζιά να κάνουν ακριβώς τα ίδια. Μπορεί να πειραμτιστούν οπότε ή θα καταλήξουν στα ίδια ή θα διαφοροποιηθούν.
 

Επισκέπτης
Τα studio έχουν υψηλή τιμή λόγω καθαριότητας και ποιοτικών υπηρεσιών. Είναι μεγάλη υπόθεση να μην μπορούν να πάνε μετανάστες να γαμήσουν εκεί. Εσείς θα πηγαίνατε σε studio εάν ξέρατε πως εκεί πάνε και γαμούν πακιστάνοι, ινδοί και λοιποί βάρβαροι? Προφανώς και δεν θα πηγαίνατε.
Εγώ διαφωνώ με την μείωση στην τιμή των παρεχόμενων υπηρεσιών στα studio. Για να βελτιώσουν το value for money μπορούν να επεκτείνουν τον χρόνο που κάθετε η πουτάνα μαζί με τον πελάτη, π.χ. να τον αφήσουν και για μια δεύτερη εκτόνωση.
Αυτό δεν είναι επιχείρημα.
Επαναλαμβάνω για δεύτερη φορά σ' αυτές τις τρεις σελίδες, ότι υπάρχουν και πολλές κοπέλες του εικοσάρικου που δεν παίρνουν μαύρους.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.539
Κριτικές
200
Like
1.165
Πόντοι
2.310
Αυτό δεν είναι επιχείρημα.
Επαναλαμβάνω για δεύτερη φορά σ' αυτές τις τρεις σελίδες, ότι υπάρχουν και πολλές κοπέλες του εικοσάρικου που δεν παίρνουν μαύρους.

Κύριοι, στο θέμα των ξένων βρίσκομαι σε δίλημμα, γι αυτό και δεν διετύπωσα γνώμη. Ναι είναι αλήθεια Ροκαβλον που δεν δέχονατι ξένους. Αναρωτιέμαι εάν πρέπει να είμαι ρατσιστής ή όχι. Ισως ναι, φύλαγε τα ρούχα σου να έχεις τα μισα σκεφτομαι. Οπότε σκέφτομαι και ενεργώ αφοριστικά. Αλλά πάλι όλοι είναι το ίδιο? Είναι εξορισμού βρώμικοι? Μπορεί ακόμη και να μυριζουν διαφορετικά λόγω της διατροφής τους, σημαίνει ότι είναι βρώμικοι? Αμα πάω στην Κινα ή στη Νιγηρία εγώ θα μυρίζω διαφορετικά από αυτούς. ΟΚ, ίσως προέρχονατι από χωρες που έχουν αρρώστειες που εδώ έχουν εξαφανσιτεί και αυτό είναι το δύσκολο, πώς ελέγχεις εάν κάποιος είναι υγιής? Από την άλλη εμείς όμως είμαστε? ΟΛΟΙ?

Ροκαβλον συμμετέχω όταν γραφεις επειδή θεωρώ ότι σκέπτεσαι και διαβάζεις και καταλαβαίνεις αυτά που διαβάζεις
 

Επισκέπτης
Δεν είμαι ρατσιστής DIMITRIS αλλά ρεαλιστής όσο μπορώ.
Το κακό με αυτούς τους ανθρώπους είναι ότι δεν εμβολιάζονται στις χώρες τους με αποτέλεσμα να είναι επιρρεπείς στις ασθένειες.
Επίσης, λόγω του ότι μένουν πολλοί μαζί σε έναν χώρο δεν βοηθά καθόλου την υγιεινή τους.
Δεν είναι θέμα μυρωδιάς και χρώματος. Τις αραπίνες τις καραγουστάρω.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.539
Κριτικές
200
Like
1.165
Πόντοι
2.310
Δεν είμαι ρατσιστής DIMITRIS αλλά ρεαλιστής όσο μπορώ.
Το κακό με αυτούς τους ανθρώπους είναι ότι δεν εμβολιάζονται στις χώρες τους με αποτέλεσμα να είναι επιρρεπείς στις ασθένειες.
Επίσης, λόγω του ότι μένουν πολλοί μαζί σε έναν χώρο δεν βοηθά καθόλου την υγιεινή τους.
Δεν είναι θέμα μυρωδιάς και χρώματος. Τις αραπίνες τις καραγουστάρω.

Δεν λέω ότι είσαι όσον αφορά τις αρχές σου, ούτε και εγώ. Άλλωστε οι σκέψεις μας είναι παράλληλες, ίδιες κτλ.

Αλλά ένα μείγμα ρατσισμού και ρεαλισμού είναι. Ξεκινάμε με βάσει το χρώμα και το συσχετίζουμε και προβάλλουμε στα θέματα της υγιεινής με το πρισμα του ρεαλισμού.

Για να είμαι ειλικρινής δεν τρελαίνομαι ιδιαίτερα για μαυρες. Έχω παέι με λατινοαμερικάνα, με κουβανή (όχι με ευρωπαικά χαρακτηριστικά) αλλά αυτά εξατομικευμενα δηλ. επειδή είναι καλές στη δουλειά τους ή επειδή μού άρεσε κάτι κτλ. Δεν είμαι όμως ρατσιστής επειδή δεν γουστάρω σαν τρελός τις μαυρες. Θα διαφωνήσω όμως μαζί σου σε σχέση με το επιχείρημα σου, δηλ. άμα γουστάρεις τις αραπίνες δεν είσαι ρατσιστής. Το θέμα είναι να μην κολώνεις όταν οι μαυροι πάνε με τη γυναίκα που πας και εσύ. ¨Εχω λιγάκι δίκιο?
 

Επισκέπτης
Αν πάει κάποιος μαύρος από τη Γαλλία φερ' ειπείν με μία δεν έχω πρόβλημα, γιατί είναι εμβολιασμένος σαν κι εμάς.
Αλλά ένας Νιγηριανός; Δεν έχει σαφώς μεγαλύτερες πιθανότητες να φέρει κάποια ασθένεια;
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.539
Κριτικές
200
Like
1.165
Πόντοι
2.310
το τζακουζι στην τριγγετο αλυσιδα μαν εχει 90 ευρω...  ;) εχω παρει τηλ..


τελοσπαντων, για τα τζακουζια θα λεμε,εδω δεν μπορουμε να σταυρωσουμε ενα απλο  :2funny: :2funny: :2funny:

και επεισης δεν σημαινει πως επειδη προσφερει πολλα πραγματα πρεπει να ειναι οι τιμες ως εχουν

η προσαρμοζεσαι με την εποχη , η βαρας μυγες...

καποτε στη τριγγετα ΄πεκανε 150 το τζακουζι!
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.539
Κριτικές
200
Like
1.165
Πόντοι
2.310
Αν πάει κάποιος μαύρος από τη Γαλλία φερ' ειπείν με μία δεν έχω πρόβλημα, γιατί είναι εμβολιασμένος σαν κι εμάς.
Αλλά ένας Νιγηριανός; Δεν έχει σαφώς μεγαλύτερες πιθανότητες να φέρει κάποια ασθένεια;

Καταλαβαίνω, έχει ρίσκο
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.539
Κριτικές
200
Like
1.165
Πόντοι
2.310
στουντιο geisha  αθαννασιας 3 παγρκατι απλο 40...

στουντιο δροσοπουλου και ολα της αλυσιδα που μερικα το εχουν παει το απλο 30...


στουντιο fantasy ιεροφαντων 9 γκαζι

και το αλλο της αλυσιδας

στουντιο fantasy κηφισου 60... παλι το απλο 40..


τα προγραμματα πχ που περιεχουν τζακουζι,μασαζς κλπ που ειχαν απο 90-100 ευρω ειναι πλεον στα 70-80 ευρω..

αυτα μεχρι στιγμης.. ελπιζω ολα τα υπολοιπα
να προσαρμοστουν στην εποχη που ειμαστε...


Φανταζι (Ιερ... 9) όντως 40 ευρ (13/12/2011) τα έχουμε ξαναπεί και παλιότερα

Επίσης, το Φυλής104 είχε ανακοινώσει στο σαιτ του σπεσιαλ βάρδιες με φθηνότερες τιμές στους τακτικούς του πελάτες.
 

Επισκέπτης
Το Φ104 δεν είναι που πουλούσε 90 ευρώ το πρωκτικό;
 
OP
OP
K

kingoffuck

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
Δεν νομίζω πως αν ζητήσεις καλύτερη τιμή ή βγάλεις τα 40 ευρώ και πεις πως δεν έχεις άλλα πάνω σου αυτή τη στιγμή θα σου πουν όχι ... απλά το θέμα είναι πως μετά δεν ξέρεις τι υπηρεσίες θα πάρεις και αν θα σε ξεπετάξει η άλλη ! Μιλάω για τα στούντιο που έχουν 50 ευρώ το απλό ! Τα μισά βαράνε μύγες εξάλλου...
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.646
Κριτικές
40
Like
3.323
Πόντοι
4.587
Προσωπικα, με τετοια κριση (με τα μεροκαματα πλεον στις περισσοτερες δουλειες να εχουν φτασει στα 20ευρω), οι τιμες κατα την γνωμη μου θα επρεπε να ηταν :
Μπουρδελα 10-15ε max
Studio 20-25ε max
Call Girls 40-70ε max /ωρα
Σωστός με την παρένθεση για τα cg  "50 ε max/ώρα  με φουλ πρόγραμμα και όχι εξτρά 20 + 20 +20"
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Κύριοι, στο θέμα των ξένων βρίσκομαι σε δίλημμα, γι αυτό και δεν διετύπωσα γνώμη. Ναι είναι αλήθεια Ροκαβλον που δεν δέχονατι ξένους. Αναρωτιέμαι εάν πρέπει να είμαι ρατσιστής ή όχι. Ισως ναι, φύλαγε τα ρούχα σου να έχεις τα μισα σκεφτομαι. Οπότε σκέφτομαι και ενεργώ αφοριστικά. Αλλά πάλι όλοι είναι το ίδιο? Είναι εξορισμού βρώμικοι? Μπορεί ακόμη και να μυριζουν διαφορετικά λόγω της διατροφής τους, σημαίνει ότι είναι βρώμικοι? Αμα πάω στην Κινα ή στη Νιγηρία εγώ θα μυρίζω διαφορετικά από αυτούς. ΟΚ, ίσως προέρχονατι από χωρες που έχουν αρρώστειες που εδώ έχουν εξαφανσιτεί και αυτό είναι το δύσκολο, πώς ελέγχεις εάν κάποιος είναι υγιής? Από την άλλη εμείς όμως είμαστε? ΟΛΟΙ?

Ροκαβλον συμμετέχω όταν γραφεις επειδή θεωρώ ότι σκέπτεσαι και διαβάζεις και καταλαβαίνεις αυτά που διαβάζεις
το τι ακούς εδώ μέσα από υποτίθεται "ώριμους" ανθρώπους δεν λέγεται

ποιος σας είπε πως δεν δέχονται ξένους;
και ποιος σας είπε πως δεν δέχονται Έλληνες με χειρότερη βρωμιά από τα πάκια;
Και ποιος σας είπε πως τα πάκια πάνε ακάθαρτα;

λοιπόν για να το λήξουμε
υποτίθεται πως πληρώνεις παραπάνω στο στούντιο λόγω χρόνου και λόγω καθαριότητας
ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ!!!
γιατί
1. Πολλοί βγαίνουνε στο 5λεπτο (άρα τι χρόνος μου τσαμπουνάτε; εκτός αν εννοείτε το 10λεπτο αναμονή για πλάκα
2. Εχω δει με τα ίδια μου τα μάτια να μπάινουνε και να βγαίνουνε από την Τριγγετοαλυσίδα άνθρωποι που προσωπικά δεν θα τους έβαζα να πατήσουνε ούτε το πλατύσκαλο του σπιτιού μου πριν να κάνουνε βιολογικό καθαρισμό ολόσωμο.

Η κάθε τσατσά μπορεί να ισχυρίζεται ο,τι γουστάρει σχετικά με το τι δέχεται και τι όχι
το τι κάνει μέσα είναι αλλουνού παπά
αλλά το κόστος 50ρικο

ουσιαστικά ΜΟΝΟ για ένα λόγο πληρώνεις το παραπάνω. Γιατι ΝΟΜΙΖΕΙΣ πως συντρέχουν οι παραπάνω λόγοι (και για τον καλύτερο χώρο)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Δεν νομίζω πως αν ζητήσεις καλύτερη τιμή ή βγάλεις τα 40 ευρώ και πεις πως δεν έχεις άλλα πάνω σου αυτή τη στιγμή θα σου πουν όχι ... απλά το θέμα είναι πως μετά δεν ξέρεις τι υπηρεσίες θα πάρεις και αν θα σε ξεπετάξει η άλλη ! Μιλάω για τα στούντιο που έχουν 50 ευρώ το απλό ! Τα μισά βαράνε μύγες εξάλλου...
ενώ στα 50 σε κάνει βασιλιά....
μάλιστα...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.567
Κριτικές
61
Like
39.304
Πόντοι
21.555
Δέν κατάλαβα άκόμα γιατί νά πέσουνε οί τιμές??

Είλικρινά δέν τό καταλαβαίνω......


Όποιος δέν μπορεί νά γαμμμμμμμμμήση άράζη σπίτι του.....

ΤΕΛΟΣ !!!!!!

Είδάλως Μετάξι μέ ένα δεκάρικο !!!!!!

ή νά έρωτηθή ό speed γιά Λιοσίων !!!!!!!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
αμτζικιε
αν δεν ρίξουνε τις τιμές δεν θα έχουνε πελατεία
αν δεν έχουνε πελατεία θα κλεισουνε
μετά εσύ όσα λεφτά και να έχεις να δίνεις...απλά δεν θα έχεις όλες τις επιλογές που έχεις τώρα, γιατί τα καλά θα την έχουνε κάνει

και τέλος πάντων δεν καταλαβαίνω το πρόβλημά σου αν αυτήν που πηδούσες με 50 μπορείς να την πηδάς με 30.
όπως επίσης δεν αντιλαμβάνομαι γιατί σε ένα περιβάλλον που ζορίζεται κάποιοι θα βγάζουνε μαύρα λεφτά όσα και πριν. Και μην μου πεις πως δικαιολογούνται τα χρήματα αυτά από τις παρεχόμενες υπηρεσίες...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.567
Κριτικές
61
Like
39.304
Πόντοι
21.555
αμτζικιε
αν δεν ρίξουνε τις τιμές δεν θα έχουνε πελατεία
αν δεν έχουνε πελατεία θα κλεισουνε
μετά εσύ όσα λεφτά και να έχεις να δίνεις...απλά δεν θα έχεις όλες τις επιλογές που έχεις τώρα, γιατί τα καλά θα την έχουνε κάνει

και τέλος πάντων δεν καταλαβαίνω το πρόβλημά σου αν αυτήν που πηδούσες με 50 μπορείς να την πηδάς με 30.
όπως επίσης δεν αντιλαμβάνομαι γιατί σε ένα περιβάλλον που ζορίζεται κάποιοι θα βγάζουνε μαύρα λεφτά όσα και πριν. Και μην μου πεις πως δικαιολογούνται τα χρήματα αυτά από τις παρεχόμενες υπηρεσίες...

Άγαπημένε last...... πές μου μία τιμή πού θά ήσουνα εύχαριστημένος.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Λατρεμένη μου φιλουνάδα, η μεγαλύτερη τιμή ειναι που ειμαι στα ονειρά σου :smitten: :smitten:

υγ.  :think: σκέπτωμε να πουλήσω την παρθενία μου έναντι πινακίου φακής
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom