Νέα

Στούντιο που έριξαν τις τιμές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kingoffuck
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 207
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
μονο τοσ καλουσ κερνανε οχι τουσ κΑλουσ


τσιφουτι ουτε μια φορα δε με κερασεσ
Αφου ειμαι πανι με πανι τι να κερασω ?
Σου ειπα παντως μια πορτοκαλαδα απο το περιπτερο με, η χωρις ανθρακικο, να στην κερασω, αλλα το καλαμακι δικο σου

Αυτο μπορω αυτο προσφερω..... αν ησουν γκομενακι θα αλλαζε το πραγμα καπως καλυτερα  :P
Θα σε κερνουσα και δυο καλαμακια με ψωμι, οχι τιποτα αλλο......
.... αλλα για να μην χαλασεις την σιλουετα σου  ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Αφου ειμαι πανι με πανι τι να κερασω ?
Σου ειπα παντως μια πορτοκαλαδα απο το περιπτερο με, η χωρις ανθρακικο, να στην κερασω, αλλα το καλαμακι δικο σου

Αυτο μπορω αυτο προσφερω..... αν ησουν γκομενακι θα αλλαζε το πραγμα καπως καλυτερα  :P
Θα σε κερνουσα και δυο καλαμακια με ψωμι, οχι τιποτα αλλο......
.... αλλα για να μην χαλασεις την σιλουετα σου  ;) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
καλα κανουν κε σε κοροδεβουνε

ακου εκι να μι κερνασ μι με κσαναενοχλισισ
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Λοιπον στο θεμα μας .....

Ποιος θα με κερασει καφε και φαγητο ?

Πολλα ζηταω ?
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
κερναω μπυρα με μεζε σε ομορφα και εχεμυθα αγορια  :) :) :)!!!!

πληροφοριες εντος...........
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.475
Κριτικές
56
Like
6.155
Πόντοι
3.556
Και για να επανελθουμε στο θεμα μας. Οι τιμες πρεπει να πεσουν. Οπως πρεπει να πεσουν παντου πρεπει και εδω,  διαφορετικα θα βαρανε μυγες σε λιγο καιρο. Τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα για ολους μας. Στην τελικη αν δεν θελουν να τις ριξουν κατευθυειαν, ας  βαλουνε στα 50  ενα πολυ δυνατο προγραμμα.

 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
μαγκες το 40 υπαρχει εδω και χρονια αρα μην παραμυθιαζοσαστε.30 απλο και 50 φουλ για να ειμαστε ολοι ευχαριστημενοι :sunglasses:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Και τα πενήντα πολλά είναι πλεον. Γιατί όχι 40; Διπλάσια τιμή από τα περισότερα μπουρδέλα.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.064
Κριτικές
27
Like
17.418
Πόντοι
7.415
ενταξει δικιο εχει ενας φιλος που λεει οτι αν τα ριξουν στα 20-30 ευρω θα γινεται της πουτανας στα στουντιο κ θα ξεμπουρδελευτουν τελειως,θα χαθει κ η εννοια του στουντιο... αλλα ενα σαρανταρι μπορουν να το πανε ανετα.κανα κοριτσακι εργαζομενο στα στουντιος να τα διαβαζει αυτα.
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
ενταξει δικιο εχει ενας φιλος που λεει οτι αν τα ριξουν στα 20-30 ευρω θα γινεται της πουτανας στα στουντιο κ θα ξεμπουρδελευτουν τελειως,θα χαθει κ η εννοια του στουντιο... αλλα ενα σαρανταρι μπορουν να το πανε ανετα.κανα κοριτσακι εργαζομενο στα στουντιος να τα διαβαζει αυτα.

+1 φίλε μου

Όπως τις πουτάνες δεν τις πληρώνεις για να γαμήσεις αλλά για να φύγουν μετά, έτσι και το 50άρι δεν το δίνεις τόσο για την διαφορά σε εμφάνιση όσο για τις υπηρεσίες και κυρίως για τις ''ξενοδοχειακές υπηρεσίες'', δηλαδή λιγότερος κόσμος, περισσότερος χρόνος, καθόλου ξένοι, ντούζ, γενικά πιο κυριλέ. Με την ίδια λογική που πληρώνεις 50 ευρώ σε μια οργανωμένη παραλία κυριλέ ξενοδοχείου. Αν η παραλία γίνει δωρεαν τότε θα γεμίσει γύφτους και μπακούρια και δεν θα έχει ποια νόημα. Αρα μιη ζητάτε να γίνουν τα studio μπουρδέλα. Πρέπει να υπάρχουν όλα. Απο μπουρδέλο των 10 ευρώ μέχρι citytour των 2000 ευρώ. Και ο καθένας επιλέγει τι θέλει (και μπορεί).

Αυτό πάντως που θα ήταν ενδιαφέρον και έχει εμπορική λογική θα ήταν η έκπτωση στα πολύ τακτικά μέλη. Για παράδειγμα εγώ επισκέπτομαι εξαιρετικά συχνά συγκεκριμένη αλυσίδα, αλλα οι υπηρεσίες αλλάζουν τακτικά και έτσι ενώ με ξέρουν δεν ξέρουν ακριβώς την συχνότητα επίσκεψης. Τώρα δεν ξέρω πως αυτό θα μπορούσε να γίνει( κάρτα μέλους; :grin:)
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
+1 φίλε μου


Αυτό πάντως που θα ήταν ενδιαφέρον και έχει εμπορική λογική θα ήταν η έκπτωση στα πολύ τακτικά μέλη. Για παράδειγμα εγώ επισκέπτομαι εξαιρετικά συχνά συγκεκριμένη αλυσίδα, αλλα οι υπηρεσίες αλλάζουν τακτικά και έτσι ενώ με ξέρουν δεν ξέρουν ακριβώς την συχνότητα επίσκεψης. Τώρα δεν ξέρω πως αυτό θα μπορούσε να γίνει( κάρτα μέλους; :grin:)

Καρτα μέλους;Γιατι το γελάς;Δεν ανοιξε στην Θεσσαλονικη τωρα πρόσφατα ενα στουντιο με 19 χρονες και οι πελάτες εχουν καρτα μέλους;Mετα απο καποιες επισκέψεις εχουν μπόνους!Ετσι θα μπορουσε να ταν και εδω.Μπορει πχ να εχεις περασει με κοπέλα πολλες φορές σε ενα στουντιο,αλλα αν πετυχεις τσατσά που δεν σε ξερει θα σε περάσει για ξένο και θα συμπεριφερθει διαφορετικά.Με την καρτα μελους μπορεις πχ στις 5 φορες να κερδισεις μια εκπτωση,η κάποια αλλη υπηρεσια,και θα γνωριζουν οτι εισαι συχνος πελάτης!
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.554
Κριτικές
31
Like
3.887
Πόντοι
5.595
+1 φίλε μου

Όπως τις πουτάνες δεν τις πληρώνεις για να γαμήσεις αλλά για να φύγουν μετά, έτσι και το 50άρι δεν το δίνεις τόσο για την διαφορά σε εμφάνιση όσο για τις υπηρεσίες και κυρίως για τις ''ξενοδοχειακές υπηρεσίες'', δηλαδή λιγότερος κόσμος, περισσότερος χρόνος, καθόλου ξένοι, ντούζ, γενικά πιο κυριλέ. Με την ίδια λογική που πληρώνεις 50 ευρώ σε μια οργανωμένη παραλία κυριλέ ξενοδοχείου. Αν η παραλία γίνει δωρεαν τότε θα γεμίσει γύφτους και μπακούρια και δεν θα έχει ποια νόημα. Αρα μιη ζητάτε να γίνουν τα studio μπουρδέλα. Πρέπει να υπάρχουν όλα. Απο μπουρδέλο των 10 ευρώ μέχρι citytour των 2000 ευρώ. Και ο καθένας επιλέγει τι θέλει (και μπορεί).

Αυτό πάντως που θα ήταν ενδιαφέρον και έχει εμπορική λογική θα ήταν η έκπτωση στα πολύ τακτικά μέλη. Για παράδειγμα εγώ επισκέπτομαι εξαιρετικά συχνά συγκεκριμένη αλυσίδα, αλλα οι υπηρεσίες αλλάζουν τακτικά και έτσι ενώ με ξέρουν δεν ξέρουν ακριβώς την συχνότητα επίσκεψης. Τώρα δεν ξέρω πως αυτό θα μπορούσε να γίνει( κάρτα μέλους; :grin:)

Αντε παλι τα ιδια...Οσες φορες εχω παει σε στουντιο, μιλαμε για ξεπετα χειροτερη απο μπουρδελο.Σε μπουρδελο εχω κατσει περισσοτερο χρονο μεσα.
Οταν λες υπηρεσιες ξενοδοχειακες εννοεις ντους, πετσετες? Χμμμ συμφωνοι, αλλα δεν εχουν ολα τα στουντιο. Π.χ. οι Γοργονες που κλεισαν νομιζω, ειχα παει σε δωματιο χωρις. Α και Φραντζη 4. Και τρεχα γυρευε ποσα ακομη.
Υπηρεσιες κοπελας? Ελευθερο στοματικο ! Check +extra
Γλειφομουνι? Check +extra
Φιλια στο στομα? Check +extra ή καθολου
Γενικα εξτρα του εξτρα, αρα τελικο κοστος : κοντα στο 80-100.
Δηλαδη πληρωνουμε 50 για τι ακριβως? γιατι εχει λιγοτερο κοσμο? Επειδη εχει ντους?
Γιατι ολα τα αλλα ΔΕΝ τα εχει το στουντιο καλως ή κακως.

Να μου πεις στα μασαζ, να συμφωνησω. Εκει με 50-60 εχει και πολλες κοπελες και φουλ προγραμμα συνηθως και καθαρα 30-45 λεπτα.
Εχεις κατσει ποτε 45 λεπτα σε στουντιο χωρις να χρυσοπληρωσεις?
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Αντε παλι τα ιδια...Οσες φορες εχω παει σε στουντιο, μιλαμε για ξεπετα χειροτερη απο μπουρδελο.Σε μπουρδελο εχω κατσει περισσοτερο χρονο μεσα.
Οταν λες υπηρεσιες ξενοδοχειακες εννοεις ντους, πετσετες? Χμμμ συμφωνοι, αλλα δεν εχουν ολα τα στουντιο. Π.χ. οι Γοργονες που κλεισαν νομιζω, ειχα παει σε δωματιο χωρις. Α και Φραντζη 4. Και τρεχα γυρευε ποσα ακομη.
Υπηρεσιες κοπελας? Ελευθερο στοματικο ! Check +extra
Γλειφομουνι? Check +extra
Φιλια στο στομα? Check +extra ή καθολου
Γενικα εξτρα του εξτρα, αρα τελικο κοστος : κοντα στο 80-100.
Δηλαδη πληρωνουμε 50 για τι ακριβως? γιατι εχει λιγοτερο κοσμο? Επειδη εχει ντους?
Γιατι ολα τα αλλα ΔΕΝ τα εχει το στουντιο καλως ή κακως.

Να μου πεις στα μασαζ, να συμφωνησω. Εκει με 50-60 εχει και πολλες κοπελες και φουλ προγραμμα συνηθως και καθαρα 30-45 λεπτα.
Εχεις κατσει ποτε 45 λεπτα σε στουντιο χωρις να χρυσοπληρωσεις?


100 χρονια τα ιδια λεμε αλλα στουντιο υπαρχουν δυστυχως ακομα.....
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Αντε παλι τα ιδια...Οσες φορες εχω παει σε στουντιο, μιλαμε για ξεπετα χειροτερη απο μπουρδελο.Σε μπουρδελο εχω κατσει περισσοτερο χρονο μεσα.
Οταν λες υπηρεσιες ξενοδοχειακες εννοεις ντους, πετσετες? Χμμμ συμφωνοι, αλλα δεν εχουν ολα τα στουντιο. Π.χ. οι Γοργονες που κλεισαν νομιζω, ειχα παει σε δωματιο χωρις. Α και Φραντζη 4. Και τρεχα γυρευε ποσα ακομη.
Υπηρεσιες κοπελας? Ελευθερο στοματικο ! Check +extra
Γλειφομουνι? Check +extra
Φιλια στο στομα? Check +extra ή καθολου
Γενικα εξτρα του εξτρα, αρα τελικο κοστος : κοντα στο 80-100.
Δηλαδη πληρωνουμε 50 για τι ακριβως? γιατι εχει λιγοτερο κοσμο? Επειδη εχει ντους?
Γιατι ολα τα αλλα ΔΕΝ τα εχει το στουντιο καλως ή κακως.

Να μου πεις στα μασαζ, να συμφωνησω. Εκει με 50-60 εχει και πολλες κοπελες και φουλ προγραμμα συνηθως και καθαρα 30-45 λεπτα.
Εχεις κατσει ποτε 45 λεπτα σε στουντιο χωρις να χρυσοπληρωσεις?

Εντάξει η κουβέντα έχει γίνει χιλιάδες φορές, δεν έχει νόημα να αντιπαρατεθούμε, θα κουραστούμε και θα κουράσουμε. Απλά να απαντήσω στην ερώτηση σου. Ο μέσος χρόνος στα studio είναι 30 λέπτα αν είσαι καλός πελάτης μιας κοπέλας. Προσωπικά μου είναι υπεραρκετός παραπάνω δεν έχω και εγώ να διαθέσω. Στοματικά ελευθερα και γλειφομούνια δεν με ενδιαφέρουν.

Πάντως κυρίως πληρώνεις συνθήκες,αυτό προσπαθώ να πω απο την αρχική μου ανάρτηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom