Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 68 18,9%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,7%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 12,0%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,2%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,9%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,4%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    359

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.891
Κριτικές
32
Like
1.236
Πόντοι
3.425
Φιλαρακι συμβιβαζεσαι με την δεξια μελαχρινη???Δυστυχως την ξανθια την εχω καπαρωσει εγω ;) ;) ;).Ακομα να την επισκεφτω φιλαρακι,δυστυχως ειναι περιορισμενος ο χρονος μου αυτη την περιοδο,λογω φορτε εργασιας :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:....
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
με τις θερμότερες ευχές μου!
είστε πραγματικός όσιος!!! μπορείτε να κλειστείτε στο δωμάτιο κ να βγάλετε τα μάτια σας με τη μεσαία μλαχροινή...με την ευχή μου!!!
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.891
Κριτικές
32
Like
1.236
Πόντοι
3.425
κάνε μου μιά χάρη!
ακούμπα το κεφάλι πάνω τους και μετά πες μου τι ένιωσες!

Οταν θα τα εχω απεναντι μου :tits2: :tits2: :tits2:,να εισαι σιγουρος θα το κανω και θα σου πω...Πιστευω πως θα ειναι μια αξεχαστη εμπειρια :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:.....
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Φιλαρακι συμβιβαζεσαι με την δεξια μελαχρινη???Δυστυχως την ξανθια την εχω καπαρωσει εγω ;) ;) ;).Ακομα να την επισκεφτω φιλαρακι,δυστυχως ειναι περιορισμενος ο χρονος μου αυτη την περιοδο,λογω φορτε εργασιας :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:....
για σένα θα κάνω μια μικρή παραχώρηση...μετακινούμαι προς άκρα αριστερά... :rockon:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Φιλαρακι συμβιβαζεσαι με την δεξια μελαχρινη???Δυστυχως την ξανθια την εχω καπαρωσει εγω ;) ;) ;).Ακομα να την επισκεφτω φιλαρακι,δυστυχως ειναι περιορισμενος ο χρονος μου αυτη την περιοδο,λογω φορτε εργασιας :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:....

φίλε μου η δεξιά μελαχρινή μόνο συμβιβασμός δεν είναι, αν και είναι φανερό πως το εννοούσες! θέλει πολύ ταλέντο για να την οδηγήσεις!
οκ! η μοιρασιά τέλος! το αριστούργημα δικό μου!
 

thanasis_tmrf

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
16
φίλε μου η δεξιά μελαχρινή μόνο συμβιβασμός δεν είναι, αν και είναι φανερό πως το εννοούσες! θέλει πολύ ταλέντο για να την οδηγήσεις!
οκ! η μοιρασιά τέλος! το αριστούργημα δικό μου!
Κατι ξεχνας!  ;)
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
φίλε μου η δεξιά μελαχρινή μόνο συμβιβασμός δεν είναι, αν και είναι φανερό πως το εννοούσες! θέλει πολύ ταλέντο για να την οδηγήσεις!
οκ! η μοιρασιά τέλος! το αριστούργημα δικό μου!
εγώ θα πάρω ότι απέμεινε...μαρίνα ακούς?? έλα κοντά μου...
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.891
Κριτικές
32
Like
1.236
Πόντοι
3.425
Φιλαρακια εγω θα σας Καληνυχτησω,καλη συνεχεια και μην αλλαξατε τιποτα,η μοιρασια εγινε τελος :2funny: :2funny: :2funny:.Καλη βαρδια και στις κουκλαρες μας,θα τα ξαναπουμε.....
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Φιλαρακια εγω θα σας Καληνυχτησω,καλη συνεχεια και μην αλλαξατε τιποτα,η μοιρασια εγινε τελος :2funny: :2funny: :2funny:.Καλη βαρδια και στις κουκλαρες μας,θα τα ξαναπουμε.....


τιμούμε το λόγο μας, η μοιρασιά έγινε!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Συμπτωματικα  :grin: βρισκομουν το απογευμα στην περιοχη και ειπα να παω να δω την νεα αφιξη του Oriental, την Σαρα.
Η ευγενεστατη υπηρεσια μου την προλόγισε, μιας και ητανσ το δωματιο:

"Εχουμε και μια νεα κοπελα τη Σαρα"
Τα τακουνια ξεπροβαλλαν απο την σκαλα και.........


........μονο νεα κοπελα δεν ηταν για μενα τουλαχιστον  :2funny:

Γνωστη και μη εξαιρετα απο τα παλια, με πολυ καλες σχέσεις.
Αμοιβαια εκπληξη, αγκαλιες, φιλαι και ζεστος χαιρετισμος.

Πρόκειται για την νεαρη κοπελα που ειχα γνωρισει πριν ενα χρονο περιπου στο Μεγαλου Αλεξανδρου 133 και συντομο περασμα στο ιερα οδος 66.

Ψηλη, (με τα τακουνια μου εριχνε ενα κεφαλι/ και δε ειμαι κοντος...).
Γλυκυτατο προσωπο, πιο αδυνατισμενη απ΄οτι την θυμομουν, με μακρυά κασταμοξανθα ραστα μαλλιά.
Οι φωτογραφιες την αδικουν εμφανως.

Η μοναδικη μεχρι τωρα προσωπικη μου εμπειρια μαζι της στα ενδοτερα ηταν πολυ πανω απο τον μεσο ορο, με ειχα αφησει απολυτα ευχαριστημενο.

Εκατσε στα πδια μου και μιλησαμε πολυ, προς εκπληξη της Ελενης, που εκεινη την ωρα εβγαινε απο το διπλανο δωματιο.

"Ολες τις ξερεις εσυ ?" με ρωτησε χαμογελόντας, και εκατσε στην συντροφια μας.

Αντιθετα η Γιασμιν, που συμπληρωνε την τριαδα των κοριτσιων, ηταν πιο ντροπαλη και προτιμησε να καθισει στην κουζινα.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Συμπτωματικα  :grin: βρισκομουν το απογευμα στην περιοχη και ειπα να παω να δω την νεα αφιξη του Oriental, την Σαρα.
Η ευγενεστατη υπηρεσια μου την προλόγισε, μιας και ητανσ το δωματιο:

"Εχουμε και μια νεα κοπελα τη Σαρα"
Τα τακουνια ξεπροβαλλαν απο την σκαλα και.........


........μονο νεα κοπελα δεν ηταν για μενα τουλαχιστον  :2funny:

Γνωστη και μη εξαιρετα απο τα παλια, με πολυ καλες σχέσεις.
Αμοιβαια εκπληξη, αγκαλιες, φιλαι και ζεστος χαιρετισμος.

Πρόκειται για την νεαρη κοπελα που ειχα γνωρισει πριν ενα χρονο περιπου στο Μεγαλου Αλεξανδρου 133 και συντομο περασμα στο ιερα οδος 66.

Ψηλη, (με τα τακουνια μου εριχνε ενα κεφαλι/ και δε ειμαι κοντος...).
Γλυκυτατο προσωπο, πιο αδυνατισμενη απ΄οτι την θυμομουν, με μακρυά κασταμοξανθα ραστα μαλλιά.
Οι φωτογραφιες την αδικουν εμφανως.

Η μοναδικη μεχρι τωρα προσωπικη μου εμπειρια μαζι της στα ενδοτερα ηταν πολυ πανω απο τον μεσο ορο, με ειχα αφησει απολυτα ευχαριστημενο.

Εκατσε στα πδια μου και μιλησαμε πολυ, προς εκπληξη της Ελενης, που εκεινη την ωρα εβγαινε απο το διπλανο δωματιο.

"Ολες τις ξερεις εσυ ?" με ρωτησε χαμογελόντας, και εκατσε στην συντροφια μας.

Αντιθετα η Γιασμιν, που συμπληρωνε την τριαδα των κοριτσιων, ηταν πιο ντροπαλη και προτιμησε να καθισει στην κουζινα.

Ετσι μπραβο ινδιανε. Μου ελυσες πολλες αποριες για το μωρο. Θελω ομως καλυτερη περιγραφη για σωμα μιας και ειμαι του μοντελε στυλ οπαδος!  :grin:

Τελιεωσε ...........................θα φαει κερατο το Ελενακι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

cannavaro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα παιδια.αν και παλιος σχετικα εδω και studioγυρισμενος για τα καλα οσο και αν σας φαινεται περιεργο στο 104 δεν εχω παει.ποια μου προτεινετε να παρω τη πρωτη φορα?ευχαριστω.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Ετσι μπραβο ινδιανε. Μου ελυσες πολλες αποριες για το μωρο. Θελω ομως καλυτερη περιγραφη για σωμα μιας και ειμαι του μοντελε στυλ οπαδος!  :grin:

Τελιεωσε ...........................θα φαει κερατο το Ελενακι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Η Σαρα εχει οντως σωμα μοντελε.
Ειναι αρκετα νεαρη (+/-20), ψηλη, αδυνατη με μικρο σχετικα στηθος, αξιοπροσεκτη περιφερεια, την οποια διαθετει στο φουλ προγραμμα.

Οπως προανεφερα το προσωπο της εχει την νεανικη προστυχια, ας μου επιτραπει να πω, κατι σαν τις λολιτες του παλιου σινεμα.

Ειναι πιο αδυνατη απο την Ελενη, αν και το ολο στυλ της ειναι διαφορετικο και δεν θα ηταν σωστο να κανουμε συγκρισεις........
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Η σαρα εχει οντως σωμα μοντελε.
Ειναι αρκετα νεαρη, ψηλη, αδυνατη με μικρο σχετικα στηθος, αξιοπροσεκτη περιφερεια, την οποια διαθετει στο φουλποργραμμα.

Οπως προανεφερα το προσωπο της εχει την νεανικη προστυχια, ας μου επιτραπει να πω, κατι σαν τις λολιτες πτου παλιου σινεμα.

Ειναι πιο αδυνατη απο την Ελενη, και το ολο στυλ της ειναι διαφορετικο και δεν θα ηταν σωστο να κανουμε συγκρισεις........

Ερωτευθηκα ινδιανε! γρατσι  :grin:


:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


ΥΓ. Μακαροναδα τρωει???  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom