Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 68 18,9%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,7%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 12,0%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,2%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,9%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,4%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    359

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3

inviteme

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Καλσπερα kellaky.Εισαι απιστευτη
 

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
168
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Διαβάζω στις κριτικές για το μαγαζί κάτι που λένε πολλοί και δεν ξέρω αν μπορώ να το πιστέψω ή είναι "φτιαχτές" κριτικές. Πολλοί πάνε στο μαγαζί πληρώνοντας για μια κοπέλα και στο δωμάτιο πάνε για έκπληξη δύο! Συμβαίνουν τέτοια ή μόνο στους παλιούς και σταθερούς πελάτες; Μου κάνει κάπως να πληρώσω για μία και να μου εμφανιστούν δύο. Εννοείται πως δεν με χαλάει, αλλά αδυνατώ και να το πιστέψω πως συμβαίνει...... Γνώμες;
 

inviteme

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
μαλλον κανεις λαθος φιλε μου.Πληρωνοντας 100  καποιος παιρνει 2 κοπελες η full προγγραμμα.κατι τετοιο εχω καταλαβει
 

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
168
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Δεν νομίζω να κάνω λάθος. Στο site τους γράφουν:
"Το κόστος για προγράμματα με τη συμμετοχή 2 κοριτσιών ειναι το διπλάσιο απο το αρχικό πρόγραμμα της επιλογής σας."

Άρα πρέπει να πληρώσεις τα διπλάσια. Εδώ όμως λένε ότι μπαίνει δεύτερη κοπέλα για έκπληξη! Δεν νομίζω στο τέλος να τους ζητάνε και τα διπλά λεφτά για ...έκπληξη!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Διαβάζω στις κριτικές για το μαγαζί κάτι που λένε πολλοί και δεν ξέρω αν μπορώ να το πιστέψω ή είναι "φτιαχτές" κριτικές. Πολλοί πάνε στο μαγαζί πληρώνοντας για μια κοπέλα και στο δωμάτιο πάνε για έκπληξη δύο! Συμβαίνουν τέτοια ή μόνο στους παλιούς και σταθερούς πελάτες; Μου κάνει κάπως να πληρώσω για μία και να μου εμφανιστούν δύο. Εννοείται πως δεν με χαλάει, αλλά αδυνατώ και να το πιστέψω πως συμβαίνει...... Γνώμες;

οχι 2 κοπελες ειναι τα 2πλα χρηματα, οπως το γραφει και η σελιδα μας ;)
απλα στην κριτικη που διαβασες ο πελατης ηταν γνωστος της κελλυς, πληρωσε 100 γιαυτην και αυτη πηρε μαζι της και την Αλεξανδρα και οι κοπελες μοιραστηκαν τα χρηματα ;)
τωρα δωρεαν δωρεαν στα αυταρχικα συνηθος μπορει να μπει μια 2η κοπελα (χωρις να συμμετεχει) για 1-2 λεπτα γιαυτους που εχουν το βιτσιο να τους βλεπει 3ο ατομο ;)
τωρα ενταξυ γνωστοι πελατες των κοριτσιων λογικο ειναι να εχουν διαφορετικη αντιμετωπιση (οχι πως οι αγνωστοι δεν περνανε καλα) και εγω σημερα που πηγα για 2η φορα σε ενα εστιατοριο με θυμηθηκαν με βαλαν σε καλο τραπεζι, με σερβιραν αμεσως , δεν μου εβαλαν το γλυκο στο λογαριασμο κτλ
αποκει και περα το εχω ξαναγραψει πολλες φορες αν θελει να ερθει καποιος στο studio δεν ειναι τιποτα να μου στηλει σε ενα μυνημα (καθημερινα ονλινε ειμαι εκμεταλλευτειτε το) το ονομα του, την κοπελα της επιλογης του και τη βαρδια που θα μας επισκευτει να κοιταξω να τον προσεξουν λιγο παραπανω ;)


Οι νέες μας βάρδιες στη σελίδα του studio ;)

 

inviteme

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
ευχαριστούμε για την διευκρίνηση Αντζελα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom