Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 68 18,9%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,7%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 12,0%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,2%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,9%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,4%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    359

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Kαλημέρα
μεχρι το απογευμα στο studio oι Στέλλα -Αλεξάνδρα-Μπέτυ :smitten: :smitten: :smitten:

 

   

 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.891
Κριτικές
32
Like
1.234
Πόντοι
3.425
Καλημερα Αντζελα,τι κανεις?Σημερα θα εχει μεγαλη ουρα το στουντιο,λογω της αφιξης σου.Τι λες θα αντεξεις,να εξυπηρετησεις τοσο κοσμο? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλημερα Αντζελα,τι κανεις?Σημερα θα εχει μεγαλη ουρα το στουντιο,λογω της αφιξης σου.Τι λες θα αντεξεις,να εξυπηρετησεις τοσο κοσμο? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ματια μου παντοτε ειχα στις βαρδιες μου τον καλυτερο κοσμο της Αθηνας που οχι μονο ποτε δεν με κουραζει αλλα παντοτε μου δινει ενεργεια για ακομα πιο πολλα ;)
Αν η αναμονη παντως για μερικους θα ειναι μεγαλη δεν νομιζω να εχουν μεγλο προβλημα αφου θα ειναι η Μαρινα με ενα sexy φορεμα στο σαλονι να τους κανει παρεα ;)


Μέχρι τις 17:00 στο studio Eλένη + Νεφέλη  :smitten: :smitten:

 
   
το απόγευμα 17:00 με 23:00 Αντζελα + Μπέτυ  :smitten: :smitten:

 
   
Νέες φωτογραφίες Αλεξάνδρας στη σελίδα του www.filis104.com/el/koritsia/86]studio[/url] :smitten:
www.imagerous.com/] [/URL]

Nέες Φωτογραφίες Αναστασίας στη σελίδα του www.filis104.com/el/koritsia/85]studio[/url] :smitten:
www.imagerous.com/] [/URL]

 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.891
Κριτικές
32
Like
1.234
Πόντοι
3.425
Το μονο σιγουρο ειναι πως η υπομονη που θα κανουν μεχρι να εισελθουν στο δωματιο θα ανταμοιφθει απο το δικο σου σωου στο δωματιο ;) ;),οποτε δεν θα τους νοιαξει καθολου ;) ;) ;).Παντως η Αλεξανδρα φαινεται πολυ μεγαλη δυναμη :tits2: :tits2: μωρο μου,κριμα που δεν δινει κωλαρακι.Παντα τετοιες επιλογες σου ευχομαι... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*...
 

spookk

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
8
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα. εχτες το βραδυ παρεα με κατι φιλαρακια ξεκινησαμε απο αρκετα μακρια να επισκευτουμε τα κοριτσια που δουλευαν το βραδυ. φτασαμε κατα τισ 3 αλλα δυστυχως κανεις δεν απαντησε στα επανηλημενα χτυπηματα του κουδουνιου. δεν ξερω τι μπορει να συνεβει αλλα σιγουρα μας εμεινε μια  πικρη γευση απο την αποτυχημενη προσπαθεια και ειναι κριμα..
 

silent scream

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα. εχτες το βραδυ παρεα με κατι φιλαρακια ξεκινησαμε απο αρκετα μακρια να επισκευτουμε τα κοριτσια που δουλευαν το βραδυ. φτασαμε κατα τισ 3 αλλα δυστυχως κανεις δεν απαντησε στα επανηλημενα χτυπηματα του κουδουνιου. δεν ξερω τι μπορει να συνεβει αλλα σιγουρα μας εμεινε μια  πικρη γευση απο την αποτυχημενη προσπαθεια και ειναι κριμα..

η πολύ κόσμο ή κλειστό
 

spookk

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
8
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
η πολύ κόσμο ή κλειστό


ασφαλως και στισ 2 περιπτωσεις το να μην ανοιξεις να πεις περαστε σε λιγο ή να μην τηρεις το προγραμμα απροειδοποιητα και να ταλαιπωρεις τον κοσμο ειναι λαθος σταση και λιγο αντιεπαγγελματικη. χωρις να θελω να φανω υπερβολικος και να χρησιμοποιησω σκληρη γλωσσα αυτο πιστευω..
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
έχω την εντύπωση οτι το βράδυ δεν ανοιγουν σε μεγάλες παρέες αλλα δεν είμαι σίγουρος.
 

spookk

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
8
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
έχω την εντύπωση οτι το βράδυ δεν ανοιγουν σε μεγάλες παρέες αλλα δεν είμαι σίγουρος.


πιθανο αλλα 4 ατομα που εχουν διασκεδαση παρεα πρεπει να χωριστουν για να επισκευτουν ενα οικο ανοχης? την ωρα που υπαρχουν 2 κοπελες στη βαρδια νομιζω οτι επρεπε να υπαρχει μια μικρη ευγνωμωσυνη στην προτιμηση του μερους και οχι αρνητικοτητα. σε αλλα μαγαζια οχι τοσο καταλληλα απο θεμα χορων και προσωπικου πως εξυπηρετουν 4 και 5 ατομα? τελοσπαντων θα ηθελα και η ατζελα να παρει θεση τουλαχιστον για να γνωριζω αν πρεπει να εχουμε το καταστημα στα υπ οψην για τη διασκεδαση μας ή οχι....
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
πιθανο αλλα 4 ατομα που εχουν διασκεδαση παρεα πρεπει να χωριστουν για να επισκευτουν ενα οικο ανοχης? την ωρα που υπαρχουν 2 κοπελες στη βαρδια νομιζω οτι επρεπε να υπαρχει μια μικρη ευγνωμωσυνη στην προτιμηση του μερους και οχι αρνητικοτητα. σε αλλα μαγαζια οχι τοσο καταλληλα απο θεμα χορων και προσωπικου πως εξυπηρετουν 4 και 5 ατομα? τελοσπαντων θα ηθελα και η ατζελα να παρει θεση τουλαχιστον για να γνωριζω αν πρεπει να εχουμε το καταστημα στα υπ οψην για τη διασκεδαση μας ή οχι....

ματια μου ειδικα τις νυχτερινες ωρες σε μεγαλες παρεες των 4 και 5 ατομων για πολλους και διαφορους λογους συνηθος δεν ανοιγουμε ;)
το εχουμε ξαναγραψει καποιες σελιδες πιο πισω ;)
συγνωμη για την ταλαιπωρια σας αλλα παντα και ειδικα το βραδυ ειμαστε πολυ προσεκτικες και ασυτηρες στο ποιος θα μπει στο χωρο μας ;)
φυσικα αν θελεις μελλοντικα να ερθεις παλι με την παρεα σου θα χαρω πολυ απο πριν αν μου στηλεις ενα μυνημα και θα  κοιταξω να σας ανοιξουν ;)


Μέχρι το πρωι στο studio Στέλλα + Αλίκη  :smitten: :smitten:

 
   


 

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Ολα τα μπουρδελα εφαρμοζουν αυτο το μετρο,οταν ειναι πολλα ατομα τρωνε πορτα οχι μονο τη νυχτα γενικως....εμεις ειμασταν 6 και μπαιναμε δυο-δυο ανα 5 λεπτα για να μη φαμε πορτα,μπαιναμε μεσα βλεπαμε την κοπελα και φευγαμε.......
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Τωρα και μεχρι το απόγευμα στο studio οι Αλεξάνδρα - Αναστασία :smitten: :smitten:

 
   

 

Alikh

Ιερόδουλη
Εγγρ.
3 Φεβ 2011
Μηνύματα
146
Like
0
Σας αρεσουν οι καινουριες μας φωτογραφιες μας? Σας περιμενουμε να μας δειτε κ απο κοντα..! :tits2:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom