Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 68 18,9%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,7%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 12,0%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,2%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,9%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,4%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    359

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Σκεφτομαι να ερθω στο στουντιο αυριο πρωι-μεσημερακι.
Με ενδιαφερει κατι σπεσιαλ, ενα show, ενα μασαζ, μια φαντασιωση.. και η εκτονωση να αργησει να ελθει.. Γρηγορη εκσπαρματωση, ειδικα τελευταια..
Ειναι αυτο δυνατο Ατζελα?

ναι φυσικα και ειναι δυνατο ματια μου
ειδικα αυριο το πρωι και οι 2 κοπέλες Αλικη, Ελενη ειναι σε αυτο το στυλ που θελεις ;)

ατζελα μια απ τις φαντασιωσεις μου ειναι ενα ντουετο μπετυς-τζενυς.θα γυρισει η τζενυ η θα μεινω με το ονειρο???

εχω την εντυπωση μαναρι μου οτι η τζενη δουλευει στη κυπρο και θα κατσει λιγο παραπανω εκει
αν γυρισει βεβαια φυσικα και θα την ξαναδεις στο studio ;)
 

eyedoc

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0


Τελεια!
Δυστυχως τελευταια τελειωνω πολυ γρηγορα, και η απολαυση κρατα λιγο..
Θελω κατι διαφορετικο..
Μονο που δε ξερω πως θα το πω απο κοντα, αφου με μηνυμα ειναι πολυ πιο ευκολο!!..
Ισως αν ζητησω ενα προγραμμα με μασαζ η κατι αλλο.. Διευκολυνει και εσας αλλα και εμενα?..
Εχω σκοπο να περασω μεταξυ 12 και 1
Ευχαριστω και παλι!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Τελεια!
Δυστυχως τελευταια τελειωνω πολυ γρηγορα, και η απολαυση κρατα λιγο..
Θελω κατι διαφορετικο..
Μονο που δε ξερω πως θα το πω απο κοντα, αφου με μηνυμα ειναι πολυ πιο ευκολο!!..
Ισως αν ζητησω ενα προγραμμα με μασαζ η κατι αλλο.. Διευκολυνει και εσας αλλα και εμενα?..
Εχω σκοπο να περασω μεταξυ 12 και 1
Ευχαριστω και παλι!

στειλε μου σε ενα προσωπικο μυνημα μαναρι το μικρο σου ονομα και ποια κοπέλα θα διαλεξεις και εγω θα της μιλησω και να σε προσεξει αλλα και να σε παει αργα στο προγραμμα της για να εχει το προγραμμα σου διαρκεια ;)
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Αύριο το πρωί σχεδιάζω να κάνω τα εξής:
1) 12:00 - 12:25: Επίσκεψη στο μαγαζί της Ριγκοπούλας. Θα πάρω την καρέκλα και θα καθίσω δίπλα της. Μαζί μου θα φέρω και τις περιβόητες φωτογραφίες από την Κύπρο που έβγαλα με τη μηχανή του Τηλεκόλλα. Ενώ θα της τις δείχνω, θα της κάνω τρικ-τρικ στα ποτηράκια της (= bic-bic τα βραχιολάκια). Κατόπιν, θα της πω τα νέα από το ταξίδι στην Κύπρο και όποια άλλη βλακεία μου κατέβει. Φυσικά ενώ θα μιλάμε, θα της βάζω κατά καιρούς χέρι. Επειδή έχω ωροσκόπο καρκίνο (όπως η Ήβη Αδάμου), την ώρα που θα της κάνω "τα τρελά μου" θα την κοιτάζω με το συμπαθητικό-γλυκανάλατο βλέμμα μου για ξεκάρφωμα.
2) 12:35-12:45: Ζητιανότσαρκα (σε περίπτωση που την πετύχω).
Κατόπιν σκέφτομαι να επισκεφτώ το συγκεκριμένο στούντιο και να πηδήξω την Ελένη (την Αλίκη δεν υπάρχει περίπτωση ούτε μια στο τρισ).
Αυτό φυσικά υπό τον όρο να δουλεύει η Πέτρα σαν υπηρεσία.
Ερώτηση: Αν αντί για 50 € της δώσω 60 €, θα δεχτεί πριν από το σεξ να καθίσουμε κάπου ιδιαιτέρως, να πούμε καμιά βλακεία, αλλά πάνω από όλα να τη χουφτώσω, έτσι ώστε να φτιαχτώ και όλη η κάβλα να ξεσπάσει στο πήδηγμα;
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Αύριο το πρωί σχεδιάζω να κάνω τα εξής:
1) 12:00 - 12:25: Επίσκεψη στο μαγαζί της Ριγκοπούλας. Θα πάρω την καρέκλα και θα καθίσω δίπλα της. Μαζί μου θα φέρω και τις περιβόητες φωτογραφίες από την Κύπρο που έβγαλα με τη μηχανή του Τηλεκόλλα. Ενώ θα της τις δείχνω, θα της κάνω τρικ-τρικ στα ποτηράκια της (= bic-bic τα βραχιολάκια). Κατόπιν, θα της πω τα νέα από το ταξίδι στην Κύπρο και όποια άλλη βλακεία μου κατέβει. Φυσικά ενώ θα μιλάμε, θα της βάζω κατά καιρούς χέρι. Επειδή έχω ωροσκόπο καρκίνο (όπως η Ήβη Αδάμου), την ώρα που θα της κάνω "τα τρελά μου" θα την κοιτάζω με το συμπαθητικό-γλυκανάλατο βλέμμα μου για ξεκάρφωμα.
2) 12:35-12:45: Ζητιανότσαρκα (σε περίπτωση που την πετύχω).
Κατόπιν σκέφτομαι να επισκεφτώ το συγκεκριμένο στούντιο και να πηδήξω τη Νεφέλη.
Αυτό φυσικά υπό τον όρο να δουλεύει η Πέτρα σαν υπηρεσία.
Ερώτηση: Αν αντί για 50 € της δώσω 60 €, θα δεχτεί πριν από το σεξ να καθίσουμε κάπου ιδιαιτέρως, να πούμε καμιά βλακεία, αλλά πάνω από όλα να τη χουφτώσω, έτσι ώστε να φτιαχτώ και όλη η κάβλα να ξεσπάσει στο πήδηγμα;
τρελος με διπλωμα.
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
στειλε μου σε ενα προσωπικο μυνημα μαναρι το μικρο σου ονομα και ποια κοπέλα θα διαλεξεις και εγω θα της μιλησω και να σε προσεξει αλλα και να σε παει αργα στο προγραμμα της για να εχει το προγραμμα σου διαρκεια ;)

Μπουμπου και εγω το ιδιο προβλημα εχω! Μπορεις να μιλησεις στην Αλικη και στην Ελενη να με παρουν με το λαου λαου??  :grin: :grin:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Μπουμπου και εγω το ιδιο προβλημα εχω! Μπορεις να μιλησεις στην Αλικη και στην Ελενη να με παρουν με το λαου λαου??  :grin: :grin:
αντζελα ρωτα και καμια κοπελα αν θελει να παντρευτει,εχει πολλους γαμπρους εδω μεσα.
αντε μια που εγινε τωρα ετσι η φαση να βοηθας,κανε και κανενα προξενιο σε κανεναν εδω μεσα.
(με το αζημιωτο βεβαια) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
αντζελα ρωτα και καμια κοπελα αν θελει να παντρευτει,εχει πολλους γαμπρους εδω μεσα.
αντε μια που εγινε τωρα ετσι η φαση να βοηθας,κανε και κανενα προξενιο σε κανεναν εδω μεσα.
(με το αζημιωτο βεβαια) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

:jerking: :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
Αύριο το πρωί σχεδιάζω να κάνω τα εξής:
1) 12:00 - 12:25: Επίσκεψη στο μαγαζί της Ριγκοπούλας. Θα πάρω την καρέκλα και θα καθίσω δίπλα της. Μαζί μου θα φέρω και τις περιβόητες φωτογραφίες από την Κύπρο που έβγαλα με τη μηχανή του Τηλεκόλλα. Ενώ θα της τις δείχνω, θα της κάνω τρικ-τρικ στα ποτηράκια της (= bic-bic τα βραχιολάκια). Κατόπιν, θα της πω τα νέα από το ταξίδι στην Κύπρο και όποια άλλη βλακεία μου κατέβει. Φυσικά ενώ θα μιλάμε, θα της βάζω κατά καιρούς χέρι. Επειδή έχω ωροσκόπο καρκίνο (όπως η Ήβη Αδάμου), την ώρα που θα της κάνω "τα τρελά μου" θα την κοιτάζω με το συμπαθητικό-γλυκανάλατο βλέμμα μου για ξεκάρφωμα.
2) 12:35-12:45: Ζητιανότσαρκα (σε περίπτωση που την πετύχω).
Κατόπιν σκέφτομαι να επισκεφτώ το συγκεκριμένο στούντιο και να πηδήξω την Ελένη (την Αλίκη δεν υπάρχει περίπτωση ούτε μια στο τρισ).
Αυτό φυσικά υπό τον όρο να δουλεύει η Πέτρα σαν υπηρεσία.
Ερώτηση: Αν αντί για 50 € της δώσω 60 €, θα δεχτεί πριν από το σεξ να καθίσουμε κάπου ιδιαιτέρως, να πούμε καμιά βλακεία, αλλά πάνω από όλα να τη χουφτώσω, έτσι ώστε να φτιαχτώ και όλη η κάβλα να ξεσπάσει στο πήδηγμα;

Αν θυμάμαι καλά η ιδιαίτερη συζήτηση με χούφτωμα χρεώνεται 10€ το πρώτο 5λεπτο, 5€ ανα 5λεπτο τα επόμενα 25 λεπτά και 1€ ανα λεπτό την επόμενη μισή ώρα.Σε περίπτωση πού απαιτήσεις παραπάνω χρόνο, η χρέωση γίνεται κατα συμφωνία.
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Αν θυμάμαι καλά η ιδιαίτερη συζήτηση με χούφτωμα χρεώνεται 10€ το πρώτο 5λεπτο, 5€ ανα 5λεπτο τα επόμενα 25 λεπτά και 1€ ανα λεπτό την επόμενη μισή ώρα.Σε περίπτωση πού απαιτήσεις παραπάνω χρόνο, η χρέωση γίνεται κατα συμφωνία.
Ευχαριστώ για την πληροφορία. Θα το έχω υπόψη την επόμενη φορά. Σε αυτό το σημείο θα ήθελα να κάνω στον administrator μια πρόταση:
Εφόσον αρκετά μέλη του site ενδιαφέρονται για τις τσατσάδες, θα έπρεπε στα site των στούντιο να φαίνεται πια τσατσά εργάζεται σε κάθε βάρδια, καθώς και μια κατατοπιστική φωτογραφία της τσατσάς, από την οποία να προκύπτει αν φοράει φούστα ή παντελόνι, τι παπούτσια φοράει, η ηλικία της (κατά προσέγγιση), και φυσικά τα κοσμήματά της.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Ευχαριστώ για την πληροφορία. Θα το έχω υπόψη την επόμενη φορά. Σε αυτό το σημείο θα ήθελα να κάνω στον administrator μια πρόταση:
Εφόσον αρκετά μέλη του site ενδιαφέρονται για τις τσατσάδες, θα έπρεπε στα site των στούντιο να φαίνεται πια τσατσά εργάζεται σε κάθε βάρδια, καθώς και μια κατατοπιστική φωτογραφία της τσατσάς, από την οποία να προκύπτει αν φοράει φούστα ή παντελόνι, τι παπούτσια φοράει, η ηλικία της (κατά προσέγγιση), και φυσικά τα κοσμήματά της.

την τσατσά την ρωτήσατε;
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
αντζελα ρωτα και καμια κοπελα αν θελει να παντρευτει,εχει πολλους γαμπρους εδω μεσα.
αντε μια που εγινε τωρα ετσι η φαση να βοηθας,κανε και κανενα προξενιο σε κανεναν εδω μεσα.
(με το αζημιωτο βεβαια) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Εσυ μπορει να το χρειαζεσαι γιατι δεν μου φαινεται οτι σου καθονται.  :grin:

Αντζελα βοηθα το παιδι λιγο. :grin: :grin:
 

mavex

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2010
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0


ισως την αλλη εβδομαδα μαναρι
[/quote]Αντε να δούμε :dancing:
 

Επισκέπτης
Ευχαριστώ για την πληροφορία. Θα το έχω υπόψη την επόμενη φορά. Σε αυτό το σημείο θα ήθελα να κάνω στον administrator μια πρόταση:
Εφόσον αρκετά μέλη του site ενδιαφέρονται για τις τσατσάδες, θα έπρεπε στα site των στούντιο να φαίνεται πια τσατσά εργάζεται σε κάθε βάρδια, καθώς και μια κατατοπιστική φωτογραφία της τσατσάς, από την οποία να προκύπτει αν φοράει φούστα ή παντελόνι, τι παπούτσια φοράει, η ηλικία της (κατά προσέγγιση), και φυσικά τα κοσμήματά της.

Πολύ σημαντική η ιδέα σου.Δυστυχώς οι οικοι ανοχής διευθύνονται από πολύ συντηρητικά άτομα.Δεν πιστεύω ότι θα τολμήσουν.
Να συμπληρώσω ότι για τίς τσατσάδες πρέπει να γνωρίζουμε άν είναι διαζευγμένες,  πόσα παιδιά έχουν, σε ποιό πανεπιστήμιο τού εξωτερικού σπουδάζουν κλπ.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Λοιπον το τριο "ντριμ τιμ" στο δωματιο 4 ................................. η Αλικη και η Νεφελλη να σε προετοιμαζουν και η Ελeνη στα 4 ετοιμη να τον παρει!!  :grin:

Priceless  :dancing: :dancing:
Θα ζήσουμε & όργιο δηλαδή στο 104...
Fuck team εννοείς συναγωνιστή!! Το κα(υ)λύτερο τρίο για μένα είναι: Μπέτυ, Αλίκη και Νεφέλη!! (Ξανθομελαχροινοκατστανόξανθο).
Εγώ πάλι από αυτά που γράφονται εδώ, θα προτιμούσα μία τριάδα Άντζελα  - Μαρίνα - Μπέτυ....  ;)

φαγωθηκατε με τις 3 κοπέλες μαζι σε βαρδια :cheesy:
αντε να δουμε αν θα μπορεσει κανεις να τις καταφερει και τις 3 μαζι ;)


Παρασκευη πρωι 09:00 - 17:00 www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=7]Mαρίνα[/url] + www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=57]Αλίκη[/url] + www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=65]Ελένη [/URL] :smitten: :smitten: :smitten:

Σάββατο απόγευμα 17:00 με 23:00 www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=61]Kέλλυ[/url] + www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=57]Αλίκη[/url] + www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=65]Ελένη [/URL] :smitten: :smitten: :smitten:


αν και ειμαι συγουρη σε λιγο θα ζητατε 4 κοπέλες μαζι :cheesy:
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Απο τη Νεφελη και τη Μαρινα που ειναι τωρα βαρδια, κανει καμμια golden shower και κυριως αν δεχεται να της κανουν?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom