Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 68 18,9%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,7%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 12,0%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,2%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,9%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,4%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    359

male_tsouli

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
731
Κριτικές
6
Like
26
Πόντοι
6
Φίλε μου θα έγραφα κριτική (γιατί σήμερα με την Μπέτυ είχα την καλύτερη εμπειρία μου σε αυταρχικό πρόγραμμα) αλλά δέχτηκα κάποια κακεντρεχή και ειρωνικά σχόλια (για τις κριτικές μου και τα γούστα μου) σε κάποιο άλλο thread και χαλάστηκα.
Μην δίνεις σημασία σε εμάς αρέσει το αυταρχικό και καλά κάνεις να μοιράζεσαι πληροφορίες . Και εγώ έχω γράψει κριτικές για αυταρχικό και κάποιον τον πείραξε ακόμα και το νίκ μου αλλά δεν με νοιάζει . Και αυτές οι κριτικές χρειάζονται  :rockon:
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Μην δίνεις σημασία σε εμάς αρέσει το αυταρχικό και καλά κάνεις να μοιράζεσαι πληροφορίες . Και εγώ έχω γράψει κριτικές για αυταρχικό και κάποιον τον πείραξε ακόμα και το νίκ μου αλλά δεν με νοιάζει . Και αυτές οι κριτικές χρειάζονται  :rockon:

γράφετε ρε και μην ακούτε τι λέει ο ένας και ο άλλος... αστους να λένε ότι θέλουν... 
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
οι κριτικες ειναι για να γραφονται , αλλιως δεν εχει νοημα το site
sarouman αν κρινω απο αυτη με τα 10 ευρωωωωω , γραφεις πολυ καλα και εντικειμενικα
οποτε η κανεις καναν κλωνο και γραφει αυτος τις < ιδιαιτερες > η γραφεις στα @@ σου οσουν κοροιδευουν

Δε σας κριβω πως και γω εχω γελασει - παραξενευτει - αηδιασει κλτ με μερικα πραγματα , μιας και δεν ειμαι του κλαδου  :-
αλλα δεν κατακρινω κανεναν  , αν μη τι αλλο , δε ξερουμε τι μας ξημερωνει ... μπορει να το γυρισουμε πληρως καμια μερα  :2funny:
Ευτηχος που δεν ειμαι του κλαδου δηλαδι γιατι δεν θα ειχα και που να παω , οποτε με την ευκαιρια να πω την καλησπερα μου στο στουδιο απο μακρια ( και αγαπημενα  :P )
Απο την Σαλονικη Ενωω,...
Αν και παλια ψιλομαλωσαμε  αφου ταχτηκα υπερ του συναγωνιστη (στην φαση με μπριγκιτε κλτ ...) η καλησπερα ειναι του Θεου  :priest:




Πινω καφε και ειδα εδω δεξια τα νεα θεματα και εριξα μια ματια ... εγραψα γιατι πιστεψα πως ειχα κατι να πω .
αν εκανα λαθος , σοορυ  :-
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Αλλίμονο εάν καθόμασταν και στιγματίζαμε τον καθένα για της απόψεις του, όπως δε θέλουμε να στιγματίζει και κάποιος άλλος εμάς για το φετίχ μας, οπότε δε χρειάζεται να απολογείσαι για τίποτα. Εδώ μπαίνουν άλλοι και άλλοι και αραδιάζουν της μαλακίες τους και δεν ασχολείται κανείς (ονόματα δε λέμε, οικογένειες δε θίγουμε) οπότε και πάλι κανένα πρόβλημα. Το θέμα που αναφέρεις άλλωστε έχει λήξει εδώ και πολύ καιρό :)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Μέχρι τις 6 το πρωι στο studio η Μαρίνα :smitten:
www.imagerous.com/] [/URL]

καποιες αλλαγες στις αυριανές μας βάρδιες.....
αυριο το πρωι στο studio θα ειναι η Νανά και το βράδυ η Μπέτυ  ;)

 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Αλλίμονο εάν καθόμασταν και στιγματίζαμε τον καθένα για της απόψεις του, όπως δε θέλουμε να στιγματίζει και κάποιος άλλος εμάς για το φετίχ μας, οπότε δε χρειάζεται να απολογείσαι για τίποτα. Εδώ μπαίνουν άλλοι και άλλοι και αραδιάζουν της μαλακίες τους και δεν ασχολείται κανείς (ονόματα δε λέμε, οικογένειες δε θίγουμε) οπότε και πάλι κανένα πρόβλημα. Το θέμα που αναφέρεις άλλωστε έχει λήξει εδώ και πολύ καιρό :)

Τα έχουμε ξαναπεί αυτά & έχουμε τονίσει ότι όσον αφορά ανταλλαγή πληροφοριών σε προγράμματα όπως π.χ. το αυταρχικό που ενδιαφέρει μια πολύ συγκεκριμένη μερίδα κόσμου όπως & "προχωρημένες" απορίες καλό είναι να γίνονται μέσω pm. Το θέμα έχει να κάνει με τη διακριτικότητα έναντι στους άλλους συναγωνιστές που όχι απλώς δεν ενδιαφέρονται για τέτοια προγράμματα αλλά λεπτομέρειες περί αυτών μπορεί να τους φαίνονται μέχρι & αηδιαστικές όπως π.χ. η χρήση strap - on κ.λπ. Για τον ίδιο λόγο δε θα ρωτήσω κι εγώ εδώ φόρα παρτίδα την Άντζελα για κάποια κοπέλα αν π.χ. τα παίρνει στη μάπα ή κάτι παρόμοιο. Αλλιώς θα καταλήξουμε σαν το αγγλόφωνο thread του 104 όπου ένας τύπος είχε ρωτήσει σε κοινή θέα αν υπάρχει κοπέλα που να δεχτεί να συμμετάσχει σε δραστηριότητες κοπρολαγνείας...
 

underexposed321

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
73
Κριτικές
48
Like
0
Πόντοι
80
Τα έχουμε ξαναπεί αυτά & έχουμε τονίσει ότι όσον αφορά ανταλλαγή πληροφοριών σε προγράμματα όπως π.χ. το αυταρχικό που ενδιαφέρει μια πολύ συγκεκριμένη μερίδα κόσμου όπως & "προχωρημένες" απορίες καλό είναι να γίνονται μέσω pm. Το θέμα έχει να κάνει με τη διακριτικότητα έναντι στους άλλους συναγωνιστές που όχι απλώς δεν ενδιαφέρονται για τέτοια προγράμματα αλλά λεπτομέρειες περί αυτών μπορεί να τους φαίνονται μέχρι & αηδιαστικές όπως π.χ. η χρήση strap - on κ.λπ. Για τον ίδιο λόγο δε θα ρωτήσω κι εγώ εδώ φόρα παρτίδα την Άντζελα για κάποια κοπέλα αν π.χ. τα παίρνει στη μάπα ή κάτι παρόμοιο. Αλλιώς θα καταλήξουμε σαν το αγγλόφωνο thread του 104 όπου ένας τύπος είχε ρωτήσει σε κοινή θέα αν υπάρχει κοπέλα που να δεχτεί να συμμετάσχει σε δραστηριότητες κοπρολαγνείας...

Με αυτο που λες ομως χανεται η εννοια του forum.

Του δημοσιου διαλογου δηλαδη. Επειδη τυχαινει σε εσενα και σε εμενα να μην αρεσει το συγκεκριμενο προγραμμα. Δεν μπορεις να καταδικασεις τον αλλον να κρυβεται ακομα και μεσα απο την ανωνυμια του ιντερνετ. Γινεται που γινεται στην πραγματικη ζωη, αν γινεται και εδω μεσα τοτε δεν υπαρχει νοημα να υπαρχει και το forum. Οπως εσενα πχ σου αρεσουν τα βυζια, οι κωλοι η κατι αλλο, αυτον τον ανθρωπο μπορει να τον εξιταρει η γυναικα να ειναι κυριαρχος στο κορμι του η οπουδηποτε αλλου θελει. Και σκεψου οτι αυτος αναγκαζεται να πληρωνει πολλα περισσοτερα για κατι τετοιο, απο εσενα και εμενα που μπορουμε να την βγαλουμε με 50 ευρω το λιγοτερο. Και δινει παραπανω λεφτα, και τρωει κραξιμο επειδη καποιοι δεν καταλαβαινουν οτι ο καθενας κανει ο,τι γουσταρει στο κρεβατι του ( στην "εξω" ζωη ), ΚΑΙ να μην μπορει να μιλησει δημοσια σε ενα ιντερνετικο forum?

Ε ενταξει, ειπαμε ;) Ο καθενας με τα γουστα του, ποσο μαλλον αν πληρωνει κιολας για αυτα ( συναινετικα παντα και απο τις δυο τις μεριες, δεν μιλαω για αλλες καταστασεις ) οπως ολοι εμεις οι υπολοιποι.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Με αυτο που λες ομως χανεται η εννοια του forum.

Του δημοσιου διαλογου δηλαδη. Επειδη τυχαινει σε εσενα και σε εμενα να μην αρεσει το συγκεκριμενο προγραμμα. Δεν μπορεις να καταδικασεις τον αλλον να κρυβεται ακομα και μεσα απο την ανωνυμια του ιντερνετ. Γινεται που γινεται στην πραγματικη ζωη, αν γινεται και εδω μεσα τοτε δεν υπαρχει νοημα να υπαρχει και το forum. Οπως εσενα πχ σου αρεσουν τα βυζια, οι κωλοι η κατι αλλο, αυτον τον ανθρωπο μπορει να τον εξιταρει η γυναικα να ειναι κυριαρχος στο κορμι του η οπουδηποτε αλλου θελει. Και σκεψου οτι αυτος αναγκαζεται να πληρωνει πολλα περισσοτερα για κατι τετοιο, απο εσενα και εμενα που μπορουμε να την βγαλουμε με 50 ευρω το λιγοτερο. Και δινει παραπανω λεφτα, και τρωει κραξιμο επειδη καποιοι δεν καταλαβαινουν οτι ο καθενας κανει ο,τι γουσταρει στο κρεβατι του ( στην "εξω" ζωη ), ΚΑΙ να μην μπορει να μιλησει δημοσια σε ενα ιντερνετικο forum?

Ε ενταξει, ειπαμε ;) Ο καθενας με τα γουστα του, ποσο μαλλον αν πληρωνει κιολας για αυτα ( συναινετικα παντα και απο τις δυο τις μεριες, δεν μιλαω για αλλες καταστασεις ) οπως ολοι εμεις οι υπολοιποι.

Δεν είπα κάτι τέτοιο, τον καταλαβαίνω απόλυτα όσον αφορά τις σεξουαλικές προτιμήσεις του. Αλλά όπως & να το κάνεις δεν μπορούμε να μπαίνουμε εδώ μέσα & να διαβάζουμε σχόλια σχετικά με το πόσο καλά "κάρφωνε" κάποιον στον κώλο του το strap on κάποια κοπέλα του 104. Το θεωρώ κακοποίηση της αισθητικής μου. Και επαναλαμβάνω, το ίδιο πράγμα που προτείνω (επικοινωνία μέσω pm) το προτείνω & για δικές μου "προχωρημένες" απορίες ή διαπιστώσεις ή οποιουδήποτε άλλου σχετικά με κάποιο δικό μας φετίχ.
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.743
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
αντζελακι εχεις ΠΜ
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
υπενθυμίζω παιδια οτι εδω ειναι θρεντ ενημέρωσης και οχι συζήτησης  σεξουαλικών προτιμήσεων  ;)
 

underexposed321

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
73
Κριτικές
48
Like
0
Πόντοι
80
Δεν είπα κάτι τέτοιο, τον καταλαβαίνω απόλυτα όσον αφορά τις σεξουαλικές προτιμήσεις του. Αλλά όπως & να το κάνεις δεν μπορούμε να μπαίνουμε εδώ μέσα & να διαβάζουμε σχόλια σχετικά με το πόσο καλά "κάρφωνε" κάποιον στον κώλο του το strap on κάποια κοπέλα του 104. Το θεωρώ κακοποίηση της αισθητικής μου. Και επαναλαμβάνω, το ίδιο πράγμα που προτείνω (επικοινωνία μέσω pm) το προτείνω & για δικές μου "προχωρημένες" απορίες ή διαπιστώσεις ή οποιουδήποτε άλλου σχετικά με κάποιο δικό μας φετίχ.

Δεν γινεται να λες οτι τον καταλαβαινεις απολυτα, και στην ιδια προταση να απαξιωνεις τα ιδια σου τα λεγομενα λεγοντας οτι σου κακοποιει την αισθητικη. Αυτη ειναι η κατανοηση που δειχνεις στο γουστο του καθε ενα? Λεγοντας οτι αποτελει κακοποιηση της αισθητικης σου ?

Δεν ειναι το ιδιο το να χυνεις μια κοπελα στο προσωπο, η κοπελα μπορει να κολλησει ποσες ασθενειες απο αυτο το πραγμα, δεν ειναι ενα απλο φετιχ. Εχουμε να κανουμε με κοπελες που πηγαινουν με 10-20-30+ αντρες σε καθε τους βαρδια. Σκεψου να τις χυναμε ολοι, θα ειχαν γεμισει οι τοιχοι συφιλη και δεν ξερω και εγω τι αλλο.

Καμια σχεση το ενα με το αλλο. Το γουστο του καθενος μπορει να εκφραζεται καθως εχει το δικαιωμα να το εκφρασει ο καθε ενας, ποσο μαλλον σε ενα στουντιο ( στο θεμα του στο site τουλαχιστον ) το οποιο εχει χωρο ΕΙΔΙΚΑ για αυτα τα ατομα. Ποιος εισαι εσυ και εγω που θα τους αποκλεισουμε τον δημοσιο διαλογο? Επειδη γουσταρουν να βαζουν δονητες στον κωλο τους? Ε και? Ας βαλουν και δεκα μαζι, αν αυτο τους ευχαριστει. Τι με ενδιαφερει εμενα? Εφοσον ετσι τη βρισκει, και εχει τα αρχιδια να το παραδεχτει δημοσια, με γεια του με χαρα του.

Ας μην το παιζουμε γαμιαδες και ανοιχτομυαλοι, και οταν ερχεται καποιος που γουσταρει κατι αλλο απο τα τετριμμενα να τον αποκλειουμε. Στη τελικη, σε καθε του φορα που κανει αυτο που κανει, πληρωνει τουλαχιστον τα διπλασια απο εσενα και εμενα. Ρωτα και καμια κοπελα, ετσι απο περιεργεια, ποσους τετοιους πελατες εχει καθημερινα, θα εκπλαγεις.
 

underexposed321

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
73
Κριτικές
48
Like
0
Πόντοι
80
υπενθυμίζω παιδια οτι εδω ειναι θρεντ ενημέρωσης και οχι συζήτησης  σεξουαλικών προτιμήσεων  ;)

Τοτε να σβηστουν και ολα τα posts σε ολα τα thread που εχουν ανοιχτει συζητησεις παντος ειδους... Τι λεμε τωρα?

Μια ωραια κουβεντα κανουμε, σε αλλα threads γιατι δεν επεμβαινει κανεις?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Δεν ειναι το ιδιο το να χυνεις μια κοπελα στο προσωπο, η κοπελα μπορει να κολλησει ποσες ασθενειες απο αυτο το πραγμα

Νομίζω ότι το εξαντλήσαμε το θέμα, δεν έχει νόημα να συνεχίσουμε να διαφωνούμε... Απλά θέλω να μου απαντήσεις γιατί είναι τόσο επικίνδυνο από άποψης ΥΓΙΕΙΝΗΣ το να τελειώνεις στο πρόσωπο κάποιας κοπέλας. Σοβαρά μ' ενδιαφέρει...
 

underexposed321

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
73
Κριτικές
48
Like
0
Πόντοι
80
Νομίζω ότι το εξαντλήσαμε το θέμα, δεν έχει νόημα να συνεχίσουμε να διαφωνούμε... Απλά θέλω να μου απαντήσεις γιατί είναι τόσο επικίνδυνο από άποψης ΥΓΙΕΙΝΗΣ το να τελειώνεις στο πρόσωπο κάποιας κοπέλας. Σοβαρά μ' ενδιαφέρει...


Με μια αναζητηση επιφανειακη, μερικων δευτερολεπτων.

Και υπαρχουν εκατονταδες αλλα μεταδιδομενα νοσηματα, οχι μονο ο ιος του HIV.

Οπως και να το κανεις, σε θεματα υγιεινης, μεταξυ ενος ζευγαριου υπαρχουν μερικες πιθανοτητες για νοσηματα. Μεταξυ ΕΝΟΣ ατομου + Χ αγνωστων αλλων ( και σε αριθμο και σε υγεια αλλα και υγιεινη ) οι πιθανοτητες για το οτιδηποτε αυξανονται εκθετικα.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom