Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 68 18,9%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,7%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 12,0%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,2%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,9%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,4%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    359

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
αντζελα θελουμε φωτογραφιες πολλες με τα ποδαρακια σου...το ζηταει ο λαος σου!!!! πολλα φιλακια!!! :-*  :-*  :-*

Ρε παιδια ελεος δηλαδη....
Αφου μπορειτε να πατε εκει και να τις χαρειτε, τι ζητατε φωτο  :headbang:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Τυγχανω αυτοπτης μαρτυς του στηθους της Μαρινας και επιβεβαιωνω οτι φαινεται αρκετα φυσικο εαν και με προσθηκες.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Σαφως και προσωπικη αυτοψια απο μερους σου, θα αποδεικνυε του λογου το αληθες.


Δεν γίνεται έτσι...μιά τριμελής επιτροπή αποτελούμενη από εσένα και μένα μπορεί και πρέπει να εξετάσει το θέμα, για το αδιάβλητο της υπόθεσης θα εξεταστούν σαν μάρτυρες και άλλα κορίτσια και βεβαίως θα γίνουν και οι αναγκαίες συγκρίσεις διά της ψηλαφίσεως στα πειστήρια. Το πόρισμα, μετά τις απαιτούμενες αναβολές, θα εκδοθεί ταχιά. :uglystupid:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Μολις ειδα στο προγραμμα της επομενης εβδομαδας οτι επιστρεφει η Νανα.

Προκειται για την γνωστη κοπελα απο την Ταυλανδη ή για καποιοα συνονυμια?

:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

marinaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
872
Like
114



Kαλησπέρα
σε olus.Sas εγχαριστο που γράφετε τόσο πολύ ia εμενα.Oπως λένε κακή διαφήμιση δεν ιπαρηονε.  :) Ia εξέτασης μπορείτε ναρτιτε στην kate βάρδια που έχω στο μαγαζί μας
στην εβδομάδα ιπαρηονε 7,μέρες,εγώ έχω 5 βάρδιες kate εβδομάδα,οποτε νομίζω τα προλάβετε όλη,δηλαδή αντί που τους ενδιαφέρει τόσο πολύ το τέμα.Τις παλιές κριτικές ia το στητός μου δεν υπάρχει λόγος να μιλήσουμε,άντο ήτανε prin.ala ήτανε πολύ νωρίς να τα ξαναφτιάξουνε.Δεν πειράζει το τέμα είναι τώρα πως είναι.
Σας περιμένω!




:smitten:  :grouphug:  :smitten:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Δεν γίνεται έτσι...μιά τριμελής επιτροπή αποτελούμενη από εσένα και μένα μπορεί και πρέπει να εξετάσει το θέμα, για το αδιάβλητο της υπόθεσης θα εξεταστούν σαν μάρτυρες και άλλα κορίτσια και βεβαίως θα γίνουν και οι αναγκαίες συγκρίσεις διά της ψηλαφίσεως στα πειστήρια. Το πόρισμα, μετά τις απαιτούμενες αναβολές, θα εκδοθεί ταχιά. :uglystupid:
Συμφωνω και επαυξανω.
Μονο πες μου: Πιο προτεινεις να ειναι το τριτο μελος της τριμελους επιτροπης?

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μολις ειδα στο προγραμμα της επομενης εβδομαδας οτι επιστρεφει η Νανα.

Προκειται για την γνωστη κοπελα απο την Ταυλανδη ή για καποιοα συνονυμια?

:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Nαι η Νανα απ την Ταυλανδη ειναι ;)

Kαλησπέρα
σε olus.Sas εγχαριστο που γράφετε τόσο πολύ ia εμενα.Oπως λένε κακή διαφήμιση δεν ιπαρηονε.  :) Ia εξέτασης μπορείτε ναρτιτε στην kate βάρδια που έχω στο μαγαζί μας
στην εβδομάδα ιπαρηονε 7,μέρες,εγώ έχω 5 βάρδιες kate εβδομάδα,οποτε νομίζω τα προλάβετε όλη,δηλαδή αντί που τους ενδιαφέρει τόσο πολύ το τέμα.Τις παλιές κριτικές ia το στητός μου δεν υπάρχει λόγος να μιλήσουμε,άντο ήτανε prin.ala ήτανε πολύ νωρίς να τα ξαναφτιάξουνε.Δεν πειράζει το τέμα είναι τώρα πως είναι.
Σας περιμένω!




:smitten:  :grouphug:  :smitten:

γειασου Μαρινακι ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Κάτι γράφει η Μαρίνα για το στήθος της αλλά δεν το έπιασα (αυτό που έγραψε , όχι το στήθος  :grin: )
 

marinaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
872
Like
114



γειασου ,ματια μου! Ευχάριστο πολύ ia όληα που έκανες και κανεις ia μας!

  kisses :smitten:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Συμφωνω και επαυξανω.
Μονο πες μου: Πιο προτεινεις να ειναι το τριτο μελος της τριμελους επιτροπης?

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


Αν ήταν με αμοιβή θα χρειαζόμασταν άλλους τρείς. τουλάχιστον ας είναι μόνιμη επιτροπή εξετάσεως και βαθμολόγησεως στήθους.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Κάτι γράφει η Μαρίνα για το στήθος της αλλά δεν το έπιασα (αυτό που έγραψε , όχι το στήθος  :grin: )

τιποτα μωρε απλα σε καποιους δεν αρεσε παλια το στηθος της Μαρινας οπως φαινοταν βεβαια στις φωτογραφιες και οχι οπως ηταν στη πραγματικοτητα, η κοπέλα βεβαια στις διακοπές των χριστουγεννων το διορθωσε και τωρα εχει φτιαξει ενα ζευγαρι super στηθη :cheesy: ;) :grin:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
τιποτα μωρε απλα σε καποιους δεν αρεσε παλια το στηθος της Μαρινας οπως φαινοταν βεβαια στις φωτογραφιες και οχι οπως ηταν στη πραγματικοτητα, η κοπέλα βεβαια στις διακοπές των χριστουγεννων το διορθωσε και τωρα εχει φτιαξει ενα ζευγαρι super στηθη :cheesy: ;) :grin:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Ήδη ήταν σούπερ!!!! Πόσο πιο σούπερ έγιναν ?  :rockon: :rockon: :tits:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
τιποτα μωρε απλα σε καποιους δεν αρεσε παλια το στηθος της Μαρινας οπως φαινοταν βεβαια στις φωτογραφιες και οχι οπως ηταν στη πραγματικοτητα, η κοπέλα βεβαια στις διακοπές των χριστουγεννων το διορθωσε και τωρα εχει φτιαξει ενα ζευγαρι super στηθη :cheesy: ;) :grin:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:


ποιοί είναι αυτοί οι κάποιοι; η αφεντομουτσουνάρα μου :grin:. ο λόγος; πίστευω πως εκείνο το στήθος την αδικούσε στη συνολική της εμφάνιση, τώρα είναι μια χαρά.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Περα απο την πλακα η Μαρινα ειναι που εντυπωσιακη παρουσια.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
για σου και για σένα,μωρό μου!τι κανεις! έχει βεβέ όχι μονο ένα
:-*
  Κοριτσαρα μου.... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: φταιω εγω τωρα να σε τιμωρησω και να ελθω απο αυριο σε ολες τις βαρδιες σου???? μην μου γραφεις οχι μονο ενα και με στελνεις αδιαβαστο!!!! :priest: :priest: :priest: Εισαι το νουμερο(1) ενα , κοριτσι σε ολα τα στουντιο της Αθηνας, με διαφορα........εισαι Μουναρος και θεα.....πες της Αντζελας να σε βαλει νυχτερινη σημερα για να μην χανουμε πολυτιμο χρονο...εισαι καταπληκτικη στα παντα σου και ο Παιχτουρας ειναι ταπεινος θαυμαστης σου.Να εισαι παντα καλα και να προσφερεις σε ολους τους σωστους ανθρωπους, τις πολυτιμες υπηρεσιες σου.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.Με θυμασαι ποιος ειμαι?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom