Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 68 18,9%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,7%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 12,0%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,2%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,9%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,4%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    359

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
χαιρομαι που τα περασες ομορφα μαναρι μου ;)
σε ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια για το μαγαζι αν και σε ενα μηνα θα ειναι τα παντα πολυ διαφορετικα προς το καλυτερο βεβαια ;)
σου ευχομαι την επομενη φορα να περασεις ακομα καλυτερα ;)


Τωρα και μεχρι τις 23:00 η Βερονικα :smitten:


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

τι αλλαγες σκεφτεσαι να κανεις;;;

διακοσμησης ή προσωπικου;;;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
δεν θα ειναι απλα αλλαγη ματια μου αλλα ξηλωμα και φτιαξιμο απ την αρχη ;)
τα παντα θα αλλαξουν απο τους καναπεδες και τα κρεβατια μεχρι τους νυπτηρες και τα πλακακια ;)
ο χωρος θα βαφτει ενω με εσωτερικη σκαλα θα αναιβενεις και στον επανω οροφο που μεχρι τωρα ηταν κλειστος μιας και τον ειχα σαν 2ο σπιτι για να ξεκουραζομαι οποτε δουλευεα ενω τωρα ηδη το συνεργειο τον διαμορφωνει για να φιλοξενηθει ενα επιπλεον σαλονι, ενα δωματιο με το δικο του ανεξαρτητο μπανιο-ντουζιερα και ενα ειδικο playroom για τα προγραμματα του αυταρχικου ;)
τελη σεμπτεμβρη θα ειναι τα παντα ετοιμα οποτε θα εχουμε και τα εγκαινια οπου για γουρι την πρωτη βαρδια οπως ειναι το εθιμο την κανει και η ιδιοκτητρια ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
τελη σεμπτεμβρη θα ειναι τα παντα ετοιμα οποτε θα εχουμε και τα εγκαινια οπου για γουρι την πρωτη βαρδια οπως ειναι το εθιμο την κανει και η ιδιοκτητρια ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Υπαρχη τετοιο εθιμο δεν το γνωριζα,επομενο ειναι η ιδιοκτητρια να εχει τρελα κεφια εκεινη την ημερα
Χρονια Πολλα Αντζελα
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Υπαρχη τετοιο εθιμο δεν το γνωριζα,επομενο ειναι η ιδιοκτητρια να εχει τρελα κεφια εκεινη την ημερα
Χρονια Πολλα Αντζελα

ετσι ειναι το σωστο (αν και δεν πολυτηρειτε) οταν ανοιγει ενα νεο μαγαζι ή ετσω ανακαινιζετε ;)
οπως επισης την πρωτη βαρδια του χρονου μετα την πρωτοχρονια παλι η ιδιοκτητρια πρεπει να την κανει για να παει καλα ο χρονος ;)
τα κεφια μωρο μου εξηπακουοντε :cheesy: ;)


Σημερα το βραδυ στην τελευταια της βαρδια πριν τις διακοπές της η Νικόλ :smitten:
(με μια μικρη γευση απο τα νεα βιντεο που θα μπουνε στη σελιδα μας ;) :cheesy:)
πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
ετσι ειναι το σωστο (αν και δεν πολυτηρειτε) οταν ανοιγει ενα νεο μαγαζι ή ετσω ανακαινιζετε ;)
οπως επισης την πρωτη βαρδια του χρονου μετα την πρωτοχρονια παλι η ιδιοκτητρια πρεπει να την κανει για να παει καλα ο χρονος ;)
τα κεφια μωρο μου εξηπακουοντε :cheesy: ;)
Κοινως για καλο ποδαρικο που λεμε
Το ειπαμε πολλες φορες χωρις κεφη καμια δουλεια δεν γινεται σωστα
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
εγκαινια οπου για γουρι την πρωτη βαρδια οπως ειναι το εθιμο την κανει και η ιδιοκτητρια ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

καλά Μπου-Μπού, με έστειλες τώρα! Υπάρχει τέτοιο έθιμο;; :dancing: Και εντάξυ αν είναι όλες οι ιδιοκτήτριες σαν εσένα τότε να γίνεται ανακαίνηση κάθε μήνα :kissass2:, αλλα αν η ιδιοκτήτρια είναι μια σητεμένη γιαγια τότε πώς θα το τηρήσουν;;; :2funny:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Άντζελα δικό σου βιντεάκι θα δούμε?
www.freeimagehosting.net/] [/url]

Κωλάρα η Νικόλ πάντως!
www.freeimagehosting.net/] [/url]

ε δεν θα δειτε μωρακι μου? ;)
απλα αυτα τα ειχαμε γυρισει τελη ιουλη και μεχρι να μονταριστουν τωρα ειναι ετοιμα ;)
τα δικα μου θα τα γυρισω με το που επιστρεψω οποτε τελη αυγουστου αρχες σεμπτεμβρη θα ειναι ετοιμα :cheesy: ;)

καλά Μπου-Μπού, με έστειλες τώρα! Υπάρχει τέτοιο έθιμο;; :dancing: Και εντάξυ αν είναι όλες οι ιδιοκτήτριες σαν εσένα τότε να γίνεται ανακαίνηση κάθε μήνα :kissass2:, αλλα αν η ιδιοκτήτρια είναι μια σητεμένη γιαγια τότε πώς θα το τηρήσουν;;; :2funny:

σε αυτη τη περιπτωση ματια μου απλα δεν το τηρουνε το εθιμο :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
δεν θα ειναι απλα αλλαγη ματια μου αλλα ξηλωμα και φτιαξιμο απ την αρχη ;)
τα παντα θα αλλαξουν απο τους καναπεδες και τα κρεβατια μεχρι τους νυπτηρες και τα πλακακια ;)
ο χωρος θα βαφτει ενω με εσωτερικη σκαλα θα αναιβενεις και στον επανω οροφο που μεχρι τωρα ηταν κλειστος μιας και τον ειχα σαν 2ο σπιτι για να ξεκουραζομαι οποτε δουλευεα ενω τωρα ηδη το συνεργειο τον διαμορφωνει για να φιλοξενηθει ενα επιπλεον σαλονι, ενα δωματιο με το δικο του ανεξαρτητο μπανιο-ντουζιερα και ενα ειδικο playroom για τα προγραμματα του αυταρχικου ;)
τελη σεμπτεμβρη θα ειναι τα παντα ετοιμα οποτε θα εχουμε και τα εγκαινια οπου για γουρι την πρωτη βαρδια οπως ειναι το εθιμο την κανει και η ιδιοκτητρια ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

φανταζομαι οτι θα θεωρηθει ως δωρο στους καλεσμενους οπως τα σταυρουδακια στις βαπτισεις;;;
κρατησε μου μια θεση....vip παρακαλω...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
ε δεν θα δειτε μωρακι μου? ;)
απλα αυτα τα ειχαμε γυρισει τελη ιουλη και μεχρι να μονταριστουν τωρα ειναι ετοιμα ;)
τα δικα μου θα τα γυρισω με το που επιστρεψω οποτε τελη αυγουστου αρχες σεμπτεμβρη θα ειναι ετοιμα :cheesy: ;)

σε αυτη τη περιπτωση ματια μου απλα δεν το τηρουνε το εθιμο :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Μπου-Μπου, τα βίντεο της Νάνσυς να τα γυρίσετε όταν φτιάξετε και το "ειδικό δωμάτιο" που μου έλεγες. Μπορείς να βάλεις και μερικούς τυχερούς συναθλητές για ντεκόρ! :s&m_2:
 

panpan09

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
251
Κριτικές
30
Like
0
Πόντοι
601
ετσι ειναι το σωστο (αν και δεν πολυτηρειτε) οταν ανοιγει ενα νεο μαγαζι ή ετσω ανακαινιζετε ;)
οπως επισης την πρωτη βαρδια του χρονου μετα την πρωτοχρονια παλι η ιδιοκτητρια πρεπει να την κανει για να παει καλα ο χρονος ;)
τα κεφια μωρο μου εξηπακουοντε :cheesy: ;)


Σημερα το βραδυ στην τελευταια της βαρδια πριν τις διακοπές της η Νικόλ :smitten:
(με μια μικρη γευση απο τα νεα βιντεο που θα μπουνε στη σελιδα μας ;) :cheesy:)
πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
απαιχτα τα βιντεακια!!!
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
ετσι ειναι το σωστο (αν και δεν πολυτηρειτε) οταν ανοιγει ενα νεο μαγαζι ή ετσω ανακαινιζετε ;)
οπως επισης την πρωτη βαρδια του χρονου μετα την πρωτοχρονια παλι η ιδιοκτητρια πρεπει να την κανει για να παει καλα ο χρονος ;)
τα κεφια μωρο μου εξηπακουοντε :cheesy: ;)


Σημερα το βραδυ στην τελευταια της βαρδια πριν τις διακοπές της η Νικόλ :smitten:
(με μια μικρη γευση απο τα νεα βιντεο που θα μπουνε στη σελιδα μας ;) :cheesy:)
πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

θα αναβαθμισεις ή θα αλλαξεις την σελιδα;;;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μπου-Μπου, τα βίντεο της Νάνσυς να τα γυρίσετε όταν φτιάξετε και το "ειδικό δωμάτιο" που μου έλεγες. Μπορείς να βάλεις και μερικούς τυχερούς συναθλητές για ντεκόρ! :s&m_2:

η σκεψη αυτη ειναι μαναρι μου για το βιντεο της Νανσυς ;) :lheel: :s&m_2:
να γυριστει με guest εμφανιση καποιου τολμηρου ;)

απαιχτα τα βιντεακια!!!

;) ;)

θα αναβαθμισεις ή θα αλλαξεις την σελιδα;;;

προσωρινα θα μπουνε καποια βιντεο
προς σεμπτεμβρη υπαρχει η σκεψη να αλλαξει η σελιδα εστι ωστε να ταιριαξει και με το νεο υφος που θα εχει το μαγαζι με την ανακαινιση ;)


Τωρα η Ευα :smitten:

το απογευμα η Φρατζεσκα :smitten:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
η σκεψη αυτη ειναι μαναρι μου για το βιντεο της Νανσυς ;) :lheel: :s&m_2:
να γυριστει με guest εμφανιση καποιου τολμηρου ;)

;) ;)

προσωρινα θα μπουνε καποια βιντεο
προς σεμπτεμβρη υπαρχει η σκεψη να αλλαξει η σελιδα εστι ωστε να ταιριαξει και με το νεο υφος που θα εχει το μαγαζι με την ανακαινιση ;)


Τωρα η Ευα :smitten:

το απογευμα η Φρατζεσκα :smitten:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

παρολο που αλλος συναγωνιστης το προτεινε, θετω υποψηφιοτητα...αφυλοκερδως παντοτε!!!!
συμφωνω εφοσον κανεις μια τετοια ριζικη αλλαγη στο μαγαζι ειναι ωφελιμο να κανεις και στον τροπο που διαφημιζεται...
γενικη ανακαινιση!!!
 

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16

Τωρα η Ευα :smitten:

το απογευμα η Φρατζεσκα :smitten:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Αντζελα Καλησπερα.....
:smitten:  :smitten:  :smitten:
Να Σε Ρωτησω Κατι...?  :huh:
Τι Εστι Φραντζεσκα ?  :huh:
Διοτι Πρωτη Φορα Βλεπω Αυτο Το Ονομα Στο Προγραμμα Σας !  :-*
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
παρολο που αλλος συναγωνιστης το προτεινε, θετω υποψηφιοτητα...αφυλοκερδως παντοτε!!!!
συμφωνω εφοσον κανεις μια τετοια ριζικη αλλαγη στο μαγαζι ειναι ωφελιμο να κανεις και στον τροπο που διαφημιζεται...
γενικη ανακαινιση!!!

θα το εχω υποψη μου ;)
δε ξερω βεβαια κατα ποσο θα σε ενδιεφερε αφου δεν θα ειναι κατι απλο αλλα κατι πολυ ιδιαιτερο με αρκετα αυστηρο, υποτακτικο στυλ και αερα οπως ακριβος ταιριαζει και με τα γουστα και την προσωπικοτητα της αρκετα προχωρημένης και kinky Νανσυς ;)
Για το αλλο που λες μαναρι εννοειτε πως θα αλλαξουν ολα προς το καλυτερο παντα ;)


Αντζελα Καλησπερα.....
:smitten:  :smitten:  :smitten:
Να Σε Ρωτησω Κατι...?  :huh:
Τι Εστι Φραντζεσκα ?   :huh:
Διοτι Πρωτη Φορα Βλεπω Αυτο Το Ονομα Στο Προγραμμα Σας !   :-*

σε αλλα στουντιο ματια μου εχει δουλέψει σαν τζεσικα-ιταλιδα ;)
απ οτι εχω δει απο τις φωτογραφιες της (συντομα θα βγουνε και οι δικες της στο μαγαζι μας) και απο κριτικες της που εχετε γραψει εσεις και ομορφη κοπέλα ειναι αλλα και καλη στη δουλεια της ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug:  :smitten:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
θα το εχω υποψη μου ;)
δε ξερω βεβαια κατα ποσο θα σε ενδιεφερε αφου δεν θα ειναι κατι απλο αλλα κατι πολυ ιδιαιτερο με αρκετα αυστηρο, υποτακτικο στυλ και αερα οπως ακριβος ταιριαζει και με τα γουστα και την προσωπικοτητα της αρκετα προχωρημένης και kinky Νανσυς ;)
Για το αλλο που λες μαναρι εννοειτε πως θα αλλαξουν ολα προς το καλυτερο παντα ;)


σε αλλα στουντιο ματια μου εχει δουλέψει σαν τζεσικα-ιταλιδα ;)
απ οτι εχω δει απο τις φωτογραφιες της (συντομα θα βγουνε και οι δικες της στο μαγαζι μας) και απο κριτικες της που εχετε γραψει εσεις και ομορφη κοπέλα ειναι αλλα και καλη στη δουλεια της ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug:  :smitten:

κοριτσαρα μου, δεν εχω προβλημα στο να δοκιμασω ακραια πραγματα, που για εμενα ειναι, για καποιον αλλο οχι...ετσι να ανεβασω λιγο τον πηχυ των εμπειριων μου και του θαρρους μου.... :s&m_2: :s&m_2: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_3: :s&m_3:
 

Frendy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
κοριτσαρα μου, δεν εχω προβλημα στο να δοκιμασω ακραια πραγματα, που για εμενα ειναι, για καποιον αλλο οχι...ετσι να ανεβασω λιγο τον πηχυ των εμπειριων μου και του θαρρους μου.... :s&m_2: :s&m_2: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_3: :s&m_3:

Φυσικά και δεν θα μπορούσα να μην δηλώσω και εγώ υποψηφιότητα για το συγκεκριμένο βίντεο. Άλλωστε Άντζελα γνωρίζεις πως μπορώ να ανταπέξέλθω στις απαιτήσεις της Νάνσυς :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :lheel: :lheel: :lheel:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Φυσικά και δεν θα μπορούσα να μην δηλώσω και εγώ υποψηφιότητα για το συγκεκριμένο βίντεο. Άλλωστε Άντζελα γνωρίζεις πως μπορώ να ανταπέξέλθω στις απαιτήσεις της Νάνσυς :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :lheel: :lheel: :lheel:

και το ξερω ματια μου οτι εχεις αδυναμια  στη Νανσυ ;)
θα δω τι μπορουμε να κανουμε ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
α και εγώ θα ήθελα αλλα δεν νομίζω οτι μπορώ μπροστά στην κάμερα. Εδώ σε φωτογραφίες κοιτάζω να πάω στην γωνία για να μήν φαίνομαι!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom