Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 68 18,9%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,7%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 12,0%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,2%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,9%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,4%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    359

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095

οκ...thanks

αριστερα διπλα βρε μαναρακι ειναι το banner μας
αυτο με την καρδουλα........... :smitten: :smitten: :smitten:
πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

έχω μπλοκαρισμένες διαφημίσεις και μπλιμπλίκια, και δεν το είχα δει



thanks και πάλι
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
ουσιαστικα μαναρι μου για ολους μας τους πελατες ισχυουν ειτε ειναι απ το ιντερνετ ειτε ειναι απλα περαστικοι.
εξιπακουετε οτι για ολους ενδιαφερομαστε, για ολους θελουμε να περασουν καλα και να μας ξαναεπισκεφτουν ;)
εφοσον το παιδι μου το εγραψε δημοσια χωρις να θελει κατι ιδιαιτερο (πχ ρουχο-ντυσιμο κτλ)το απαντησα και εγω δημοσια ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

ώπα-ώπα...μπορουμε αν θελουμε να ζητησουμε στολη;;;(πλακα μου κανεις!!!)

κατι που διαβασα πιο κατω...εισαι και εσυ στο επαγγελμα ή λαθος καταλαβα;;;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ώπα-ώπα...μπορουμε αν θελουμε να ζητησουμε στολη;;;(πλακα μου κανεις!!!)

κατι που διαβασα πιο κατω...εισαι και εσυ στο επαγγελμα ή λαθος καταλαβα;;;

οχι δε σου κανω πλακα ματια μου ;)

καποιες φωτο με στολες υπαρχουν εδω στη σελιδα μας ;)


καποιες κοπέλες εχουν τις δικες τους στολες

τζενη-καμαριερα
νικολ-νοσοκομα,μαγειρισσα
αλινα-αστυνομικος
νανσυ-αφεντρα-νοσοκομα
ενω υπαρχουν και μερικες κοινες στολες καμαριερας στο μαγαζι
Στις βαρδιες των κοριτσιων που σου εγραψα μπορεις να τους ζητησεις να σου ντυθουνε ;)
για να εισαι 1000% συγουρος οτι η κοπέλα θα εχει τη στολη της στο μαγαζι μπορεις να μου στηλεις απο πριν ενα πμ για να σου πω και αν η κοπέλα την εχει αφησει πχ σπιτι της (που συνηθος στο μαγαζι τις εχουνε) να κανονισω να την εχει στη βαρδια της
επισης αν θελεις καποια αλλη απο αυτες τις κοπέλες να σου ντυθει καπως μπορεις να μου το πεις και να κανονισω τιποτα ;)
αν θελεις παλι καποιο ιδιαιτερο παπουτσι, καλσον,αξεσουραρ παλι μπορεις να μου το πεις για να δω τι μπορω να κανω ;)
μη διστασεις πολλα παιδια το κανουν και στο τελος η επιθυμια τους γινετε πραγματικοτητα ;)
εγω ειμαι η Αντζελα το studio ειναι δικο μου και  καποιες φορες το μηνα κατεβαινω και εγω και κανω καποιες βαρδιες  ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
Μαγείρισσα? Μπορώ να φέρω και ενα κιλό παϊδάκια και ενα ταψί μπακλαβά να γίνουμε ΤΟΥΜΠΑΝΟ?
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
οχι δε σου κανω πλακα ματια μου ;)

καποιες φωτο με στολες υπαρχουν εδω στη σελιδα μας ;)


καποιες κοπέλες εχουν τις δικες τους στολες

τζενη-καμαριερα
νικολ-νοσοκομα,μαγειρισσα
αλινα-αστυνομικος
νανσυ-αφεντρα-νοσοκομα
ενω υπαρχουν και μερικες κοινες στολες καμαριερας στο μαγαζι
Στις βαρδιες των κοριτσιων που σου εγραψα μπορεις να τους ζητησεις να σου ντυθουνε ;)
για να εισαι 1000% συγουρος οτι η κοπέλα θα εχει τη στολη της στο μαγαζι μπορεις να μου στηλεις απο πριν ενα πμ για να σου πω και αν η κοπέλα την εχει αφησει πχ σπιτι της (που συνηθος στο μαγαζι τις εχουνε) να κανονισω να την εχει στη βαρδια της
επισης αν θελεις καποια αλλη απο αυτες τις κοπέλες να σου ντυθει καπως μπορεις να μου το πεις και να κανονισω τιποτα ;)
αν θελεις παλι καποιο ιδιαιτερο παπουτσι, καλσον,αξεσουραρ παλι μπορεις να μου το πεις για να δω τι μπορω να κανω ;)
μη διστασεις πολλα παιδια το κανουν και στο τελος η επιθυμια τους γινετε πραγματικοτητα ;)
εγω ειμαι η Αντζελα το studio ειναι δικο μου και  καποιες φορες το μηνα κατεβαινω και εγω και κανω καποιες βαρδιες  ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:


Εγω Θελω να φορεσει φορμα TYVEK (αυτη που ειναι για ραντισμα) γιατι καθε φορα που ξυπναω στις 5 για να παρω το τρακτερ και να παω για ραντισμα, ριχνω μερικα μπινελικια στον αερα. ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΛΕΡΩΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
οχι δε σου κανω πλακα ματια μου ;)

καποιες φωτο με στολες υπαρχουν εδω στη σελιδα μας ;)


καποιες κοπέλες εχουν τις δικες τους στολες

τζενη-καμαριερα
νικολ-νοσοκομα,μαγειρισσα
αλινα-αστυνομικος
νανσυ-αφεντρα-νοσοκομα
ενω υπαρχουν και μερικες κοινες στολες καμαριερας στο μαγαζι
Στις βαρδιες των κοριτσιων που σου εγραψα μπορεις να τους ζητησεις να σου ντυθουνε ;)
για να εισαι 1000% συγουρος οτι η κοπέλα θα εχει τη στολη της στο μαγαζι μπορεις να μου στηλεις απο πριν ενα πμ για να σου πω και αν η κοπέλα την εχει αφησει πχ σπιτι της (που συνηθος στο μαγαζι τις εχουνε) να κανονισω να την εχει στη βαρδια της
επισης αν θελεις καποια αλλη απο αυτες τις κοπέλες να σου ντυθει καπως μπορεις να μου το πεις και να κανονισω τιποτα ;)
αν θελεις παλι καποιο ιδιαιτερο παπουτσι, καλσον,αξεσουραρ παλι μπορεις να μου το πεις για να δω τι μπορω να κανω ;)
μη διστασεις πολλα παιδια το κανουν και στο τελος η επιθυμια τους γινετε πραγματικοτητα ;)
εγω ειμαι η Αντζελα το studio ειναι δικο μου και  καποιες φορες το μηνα κατεβαινω και εγω και κανω καποιες βαρδιες  ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

παρολο που δεν θελω να την κανω αυτην την ερωτηση, τα χερια μου πανε σαν τρελα πανω στο πληκτρολογιο ενεκε το msn...
ποσο χρονων εισαι;;;οοοoops
sorry αν δεν 8ες να πεις, no prob... απλως ιδιοκτητρια και εργαζομενη δεν μου κανει και πολυ συναφες στο θεμα της ηλικιας...

παρα πολλα φιλακια  :smitten: :grouphug: :smitten:

Χρηστος ή Chris για τις κοπελες... :) :) :)
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
135
Πόντοι
66
ολες νταρντανες ρε αντζελα?
 

xxxmen69

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Η Κλαούντια δικοπές?Και εγώ,τι σα κάνω τώρα όκι ρε γαμώτη μου δεν την πρόλαβα  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(.....( :bigdick: :bigdick: :bigdick:).-
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

παρολο που δεν θελω να την κανω αυτην την ερωτηση, τα χερια μου πανε σαν τρελα πανω στο πληκτρολογιο ενεκε το msn...
ποσο χρονων εισαι;;;οοοoops
sorry αν δεν 8ες να πεις, no prob... απλως ιδιοκτητρια και εργαζομενη δεν μου κανει και πολυ συναφες στο θεμα της ηλικιας...

παρα πολλα φιλακια  :smitten: :grouphug: :smitten:

Χρηστος ή Chris για τις κοπελες... :) :) :)

γιατι βρε ματια μου δεν σου ειναι συναφες?
απλα ειχα αστρο, τυχη και της καταλληλες γνωριμιες την καταλληλη στιγμη ;)

ολες νταρντανες ρε αντζελα?

:think: :think: :think:

Η Κλαούντια δικοπές?Και εγώ,τι σα κάνω τώρα όκι ρε γαμώτη μου δεν την πρόλαβα  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(.....( :bigdick: :bigdick: :bigdick:).-

ανθρωπος ειναι και αυτη ματια μου :cheesy:
να μην κανει τις διακοπές της? ;)
αυτη η δουλεια αλλωστε θελει αρκετα διαληματα αν θελεις να εισαι καλα με τον εαυτο σου πρωτα απ ολα αλλα και μετους πελατες σου ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Γεια σου κουκλα!
πολυ καλες οι φωτο στην παραλια! :thumbsup:
Κανεις οντως γυμνισμο η ετυχε?
 

xxxmen69

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0


ανθρωπος ειναι και αυτη ματια μου :cheesy:
να μην κανει τις διακοπές της? ;)
αυτη η δουλεια αλλωστε θελει αρκετα διαληματα αν θελεις να εισαι καλα με τον εαυτο σου πρωτα απ ολα αλλα και μετους πελατες σου ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
[/quote] 1000% έχεις δίκιο,να κάνει διακοπές και να γυρίσει ανανεωμένη,απλά εγώ δεν πρόλαβα να της πώ (εις το επανειδήν) :cheesy: :cheesy:.
--ΥΓ.:Πάρε από 1 παιδί την σοκολάτα  :'( :'( :'( έτσι και εγώ :'( :'( :'( . :2funny:  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
γιατι βρε ματια μου δεν σου ειναι συναφες?
απλα ειχα αστρο, τυχη και της καταλληλες γνωριμιες την καταλληλη στιγμη ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

ψιλοχοντραδα η προηγουμενη ερωτηση αλλα θελω να ξερω τι παιζει....μιλφακι ή νεο κοριτσακι (οχι και πολυ κοριτσακι για να κανει ριμα το ειπα!!!) ή μεση κατασταση;;;

μην ξεχασω... τρελη φαντασιωση γυναικα με εξουσια... ;) ;) ;) ;)
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ψιλοχοντραδα η προηγουμενη ερωτηση αλλα θελω να ξερω τι παιζει....μιλφακι ή νεο κοριτσακι (οχι και πολυ κοριτσακι για να κανει ριμα το ειπα!!!) ή μεση κατασταση;;;

μην ξεχασω... τρελη φαντασιωση γυναικα με εξουσια... ;) ;) ;) ;)

τοσες φωτο εχει παραθεση η αντζελα μπες δες και αναρωτισου γιατι ακομα δεν εχεις παει ;)
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
τοσες φωτο εχει παραθεση η αντζελα μπες δες και αναρωτισου γιατι ακομα δεν εχεις παει ;)

εχασα το φως μου!!!!

οι 3 τελευταιες φωτος με το φουξια τοπ και το τζινακι με εστειλαν...
δικια μου εχεις και γαμω τα κορμια...ξεχνα οτι εγραψα...βαλε με στο fan club σου κανε με και admin..
πω-πω ενα ποπο μην πω για τον εξοπλισμο "ασφαλειας" μιλαμε για ΤΟΥΣ αεροσακους...
καλα τα εχω παιξει βασικα την...

μην ξεχασω...το πλατινε στο μαλλακι μ'αρεσει πολυ..ελπιζω να το διατηρεις...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Γεια σου κουκλα!
πολυ καλες οι φωτο στην παραλια! :thumbsup:
Κανεις οντως γυμνισμο η ετυχε?

γειασου μαναρι
οπου μπορω ναι ;) :cheesy:
η αισθηση ειναι τελειος διαφορετικη :cheesy:

1000% έχεις δίκιο,να κάνει διακοπές και να γυρίσει ανανεωμένη,απλά εγώ δεν πρόλαβα να της πώ (εις το επανειδήν) :cheesy: :cheesy:.
--ΥΓ.:Πάρε από 1 παιδί την σοκολάτα  :'( :'( :'( έτσι και εγώ :'( :'( :'( . :2funny:  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

ε τοτε βρε καλυτερα που εφυγε γιατι οι σοκολατες δεν ειναι τοσο για τωρα για τον αυγουστο οσο για τον Σεμπτεμβρη που επιστρεφει η Κλαουντια :cheesy:
μεχρι τοτε ματια μου υπάρχουν και τα παγωτα ;) :cheesy:

μην ξεχασω...το πλατινε στο μαλλακι μ'αρεσει πολυ..ελπιζω να το διατηρεις...

εννοειτε βρε ;)
δεν το αλλαζω ;)


Τωρα και μεχρι τις 17:00 η Νανσυ :smitten:


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:


 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
12
Like
347
Πόντοι
2.297
Γεια σου Αντζελα, τα συγχαρητηρια μου και εμενα για τις πολυ ομορφες φωτογραφιες, πραγματικά κουκλάρα, καλα να περνας
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom