Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 68 18,9%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,7%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 12,0%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,2%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,9%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,4%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    359

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Γιατί με πυροβολείτε κύριε Iblis... Εγώ να βοηθήσω ήθελα σνιφ σνιφ... Φωτογραφίες θα βρείτε στο site του στούδιου και σε όσα thread έχουν φτιαχτεί για κάθε κορίτσι ξεχωριστά. Σας παραθέτω το link της Έυας μιας και αυτή είναι η μόνη κοπέλα που κάνει πρωκτικό της οποίας έχω εύκαιρο το link. (έχει φτιαχτεί thread και για την Άντζελα αλλά δεν το έχω εύκαιρο αλλά και για την Κλαούντια η οποία όμως δεν κάνει πρωκτικό).

 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
αντζελα κουκλιτσα επειδη δεν το κοβω να προλαβαινω κλαουντια που ειναι η αδυναμια μου μπορεισ να μου προτεινεισ καποια απο τις αλλες κοπελες που να ειναι στο στυλ της?σε εμπιστευομαι! :dancing:

καλημερα
δε πειραζει κουκλί μου, ραντεβου το σεμπτεμβρη ;)
στο στυλ της σε υπηρεσιες θα σου προτεινα Κατερινα, Νανα,Ευα
στο στυλ της σε εμφανιση Βερονικα, Φρατζεσκα (επειδη ειναι καινουργιες δεν ξερω και τοσο καλα για τις υπηρεσιες τους :-) ;)

:birdman: :birdman: :birdman:Κύριε κύριε να πω εγώ??? (σόρρυ για το κωλοδάχτυλο αλλά δε βρήκα emoticon που να σηκώνει το δείκτη όπως συνηθίζεται στην τάξη) :2funny: :2funny:. Άντζελα διόρθωσέ με αν κάνω λάθος. Κουλουράκι κύριε Iblis δίνουν Άντζελα, Εύα, Νικόλ, Σοφία!!!

δεν κανεις λαθος ;) ισα ισα μαναρι πιο καλα και απο εμενα τα ξερεις ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Απο σημερα η φωτεινη πινακιδα νεον ''Studio'' εξω απο το μαγαζι εχει φυγει και για λογους διακριτικότητας στη θεση της εχει μπει μια μικρη φωτεινη επιγραφη ''104''
Και αυτο γιατι θελουμε ναμαστε οσο πιο prive γίνετε ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

koukouroukou18

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω για την πληροφορηση μωρο μου..θα προτιμησω το στυλ σε υπηρεσιες  :knockinb: ...
εσενα να δω ποτε θα σε συναντησω..αχ αχ αχ μονο που το σκεφτομαι καυλωνω  :rolleyes:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ευχαριστω για την πληροφορηση μωρο μου..θα προτιμησω το στυλ σε υπηρεσιες  :knockinb: ...
εσενα να δω ποτε θα σε συναντησω..αχ αχ αχ μονο που το σκεφτομαι καυλωνω  :rolleyes:

οτι θελεις ματια μου ;)
εμενα τελος του μηνα θα με βρεις ;) :-*


τωρα στο μαγαζι η Κλαουντια :smitten:


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
οτι θελεις ματια μου ;)
εμενα τελος του μηνα θα με βρεις ;) :-*
πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
[/b]
Καλα βρε Αντζελα κανεις διακοπες ξεκουραζεσε η οχι μαλλον το μυαλο σου ειναι ποιο πολυ φορτωμενο τωρα απο πριν

Καλησπερα κουκλα  :-* :-*
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλα βρε Αντζελα κανεις διακοπες ξεκουραζεσε η οχι μαλλον το μυαλο σου ειναι ποιο πολυ φορτωμενο τωρα απο πριν

Καλησπερα κουκλα  :-* :-*

καλησπερα Γιωργο μου :-*
αμα το ηξερα μαναρι μου θα εφευγα Ιουνιο :-
εχω κανει τη wind χρυση απο την ωρα που εφυγα
σκεψου οτι καθε μερα υπαρχει συνεργειο στο μαγαζι μιας και στον πανω οροφο τρεχει η ανακαινιση που ετοιμαζουμε
μια υπηρεσια μου αρρωστησε με τη καρδια της :-
κοπέλες φευγουν με αδειες :-
νεες κοπέλες ερχοντε στο μαγαζι (φρατζεσκα,κιμ) :cheesy:
και ολα οπως καταλαβαινεις πρεπει να περασουν απ το χερι μου ή μαλλον απ το τηλ μου :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
297
Πόντοι
5.855
Καλησπερα Αντζελα .Η Νανσυ ποτε θα εχει παλι βαρδια;
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
297
Πόντοι
5.855
Ευχαριστω κ παλι. Εχω "μουρλαθει" απο ηδονη ηδη απο τωρα.. Φοβερο κοριτσι η Νανσυ.
 

xxxmen69

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα ματακια μου
τη Νανσυ θα την βρεις την παρασκευη το πρωι και την επομενη τεταρτη το πρωι ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
...Βοσκόπουλος.Αφιερωμένο στην καθηγήτρια :grin: :grin: :grin: :grin:
--ΥΓ.:Στα υπόψην και η Νάνσυ,έχει ωραίο μαστίγιο :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :2funny: :2funny: :2funny:
:-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

xxxmen69

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: 
Βοσκοπούλος.....αφιερωμένο στην καθηγήτρια. :2funny: :2funny:
--Στα υπόψην και η Νάνσυ,έχει ωραίο μαστίγιο  :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :2funny: :2funny:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: 
Βοσκοπούλος.....αφιερωμένο στην καθηγήτρια. :2funny: :2funny:
--Στα υπόψην και η Νάνσυ,έχει ωραίο μαστίγιο  :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :2funny: :2funny:

σε ευχαριστω μαναρακι :-* :-* :-* :-*


και μην ξεχνατε το στουντιο Φυλης 104 ειναι καθημερινα ανοιχτα απο της 9 το πρωι ως της 6 τα χαραματα ;) ;) ;)
και επειδη μας το ζητησατε λειτουργουμε χωρις φως και πινακιδα για διακριτηκους λογους και πιο prive καταστασεις :) ;)


 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6

Απο σημερα η φωτεινη πινακιδα νεον ''Studio'' εξω απο το μαγαζι εχει φυγει και για λογους διακριτικότητας στη θεση της εχει μπει μια μικρη φωτεινη επιγραφη ''104''
Και αυτο γιατι θελουμε ναμαστε οσο πιο prive γίνετε ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:


Sorry που θα σε χαλάσω, αλλά prive και Φυλής είναι σχήμα οξύμωρο... Δηλαδή, νομίζεις ότι ακόμα κι αν βάλεις επιγραφή "Εισαγωγές - Εξαγωγές", θα πιστέψει κανένας ότι το μαγαζί ασχολείται με "εισαγωγές-εξαγωγές";
 

Επισκέπτης
Φερε λοιπον φιλε στο μυαλο σου το "γαμησι" και πες μου αν ακομα και ΑΥΤΟΣ ο τιτλος(Εισαγωγες-Εξαγωγες) δεν στο θυμιζει!  :grin:

Και στην αντιπερα οχθη, αν εβαζε πινακιδα "ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ 104", βρες εναν που δεν θα γελαγε με τη θεα αυτου και το παμε απ'την αρχη παλι με νεα επιχειρηματα!  ;)
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Τι επιχειρήματα; Αυτό δε λέω και εγώ; Prive και πέη μπλε... Μαγαζί στη Φυλής κατά 99,99%, μπουρδέλο θα είναι... ότι επιγραφή και να του βάλεις (ακόμα και αν δεν του βάλεις καμία επιγραφή)
 

Επισκέπτης
Απλα ανεφερα χαριτολογωντας τις 2 αυτες "ακραιες" καταστασεις για να σου δωσω να καταλαβεις οτι η Αντζελα
επελεξε μια, αν θες, μεση λυση πιο διακριτικη(οχι πως το "STUDIO" φαινοταν κακο).

Δεν διαφωνουμε ως προς το prive που λες, πως δεν αλλαζει κατι, αλλα φαντασου(λεω εγω μια μαλακια τωρα) ολα τα
σπιτακια στη φυλης να ειχαν κατι διακριτικο τυπου μιας μικρης φωτεινης επιγραφης της εκαστοτε διευθυνσης τους.
Δεν θα "χτυπαγε" λιγοτερο ασχημα στο ματι και θα ηταν πιο ωραιο αισθητικα απο τα ασπρα φωτα? ;)


Αντε και απο Γεναρη σε βιτρινες οπως Netherlands! :P
 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Ρε παληκάρι μου, τι λέω τόση ώρα; Τι να την κάνεις τη διακριτικότητα στη Φυλής; Να ήταν ξέρω γω στην Αχαρνών, άντε να το κατανοήσω... Στη Φυλής, ακόμα και να είσαι εκεί απλά περαστικός, όποιος και να σε δει, νομίζει ότι πας για πήδημα. Άσε που δε νομίζω να υπάρχει κανένας που να κυκλοφορεί στη Φυλής για οποιονδήποτε άλλο λόγο, εκτός από αυτόν... Ε, ως γνωστόν, οι συμπούρδελοι δεν παρεξηγούμε κανέναν. Οπότε αλλαγή επιγραφής στη Φυλής "για περισσότερη διακριτικότητα", είναι σα να αγοράζεις Ferrari και να της βγάζεις τη μάρκα (και να πεις ότι το κάνεις από διακριτικότητα)... Αφού όλοι ξέρουν τι αυτοκίνητο έχεις, το να βγάλεις τη μάρκα, δεν έχει κανένα απολύτως νόημα, άρα η "διακριτικότητα", είναι απλά μια ηλίθια δικαιολογία.
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Μόλις γύρισα από Εύα φουλ ικανοποιημένος!!! Ανεβάζω, όπως πάντα (είμαι καλό παιδί εγώ), κριτική αμέσως! Α ρε Άντζελα μου έκανες το τρία στα τρία σήμερα. Κατερίνα, Κλαούντια κι Εύα έχω πάρει μέχρι στιγμής κι έχω μείνει κάγκελο! Μπράβο μπράβο και πάλι μπράβο σου ρε κουκλίτσα και σε σένα και σε όλα τα κορίτσια σου!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom