Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 68 18,9%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,7%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 12,0%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,2%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,9%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,4%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    359

xxxmen69

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητή Άντζελα η Βερόνικα θα έχει νυχτερινή βάρδια να την  :knockinb: :fuck1:  τιμήσουμε? Τι μου...ρος είναι αυτός,τι φωτό,μας έφτιαξες πάλι. :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: 
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :thumbsup:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Καλό καλοκαίρι φίλοι μου, τα λέμε τέλος του μήνα....
καλά να περάσετε και να μου προσέχετε τα κορίτσια.... :grin: :grin:

Φιλιά!!!!! :-* :-* :-*


Άτζελα, όταν επιστρέψω θέλω ανανεωμένη τακουνοσυλλογή έτσι;;; :grin: :grin:
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
148
Κριτικές
20
Like
523
Πόντοι
311
Δεν μπορώ να καταλάβω...ενώ όλοι έχουν πει τα χειρότερα για την Νικόλ για ποιό λόγο παραμένει ???
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
και δεν ειναι η πρώτη φορά. καλό είναι να λέγονται και τα στραβά για να διορθώνονταικάποια πράγματα αλλά αν η Νικόλ δεν καταλαβαίνει τότε σόρρυ, αλλά Αντζελα πρέπει να δώσεις πόδι γιατι επιχείρηση έχεις όπως κ να το κάνουμε
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Tην επομενη Κυριακη το απογευμα κοντα σας θα ειναι η Φρατζεσκα απο την Ιταλια ;)
υψος 1,62  βαρος 55kg  Νο παπουτσι 35-36 με καστανα μαλλια ;)


:tits:  στηθος ?   :tits:  . . .  δηλαδη , να συνεχιζουμε να τιμουμε τιν κατερινα  :tits2: + ευα  :tits2:  , ή να της απατησουμε  :knockinb: με την φραντζεσκα ?  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

NIKOS1986

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
329
Κριτικές
3
Like
77
Πόντοι
1
για την νικολ και εγω και 3 φιλαρακια που την εχουμε δοκιμασει δεν μειναμε καθολου ευχαριστημενοι.απο σωμα ειναι πολυ καλη,οπως και η απιστευτη πατουρα της(πολυ πεταχτο κωλαρακι,πιο ωραιο απο κοντα απο τις φωτο),αλλα το παιζει ντιβα
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλό ΣΚ Άντζελα. Πολύ σωστή απόφαση!!!

επισης κουκλί μου ;) :-* :-*

Αγαπητή Άντζελα η Βερόνικα θα έχει νυχτερινή βάρδια να την  :knockinb: :fuck1:  τιμήσουμε? Τι μου...ρος είναι αυτός,τι φωτό,μας έφτιαξες πάλι. :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: 
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :thumbsup:

μπορει την επομενη εβδομαδα να κανει κανενα νυχτερινο μαναρι μου ;)

Δεν μπορώ να καταλάβω...ενώ όλοι έχουν πει τα χειρότερα για την Νικόλ για ποιό λόγο παραμένει ???
και δεν ειναι η πρώτη φορά. καλό είναι να λέγονται και τα στραβά για να διορθώνονταικάποια πράγματα αλλά αν η Νικόλ δεν καταλαβαίνει τότε σόρρυ, αλλά Αντζελα πρέπει να δώσεις πόδι γιατι επιχείρηση έχεις όπως κ να το κάνουμε

συγουρα αυτα που λετε και βαση εχουν και η ιδια τα εχω σκεφτει,
απο την αλλη ομως η Νικόλ δεν εχει πέσει στα ραντεβού της, υπάρχουν μερες μαλιστα που κανει και περισσοτερα ραντεβου απο αλλες κοπέλες, το ξερω οτι ειναι οξυμορο αλλα ειναι μια πραγματικοτητα που δεν μπορω παρα να την υπολογισω :cheesy:
οτι υπάρχουν πελατες που περνανε καλα μαζι της υπάρχουν , απο την αλλη υπάρχουν και αυτα τα αρνητικα σχόλια γιαυτην, η δουλεια της ομως καθε αλλο παρα εχει μειωθει .
ετσι κι αλλιως η κοπέλα σε 1 εβδομαδα φευγει για διακοπές οποτε πιστευω θα γυρισει ανανεωμένη και ορεξατη.
απο την πλευρα μου παντως και πολλες φορες της εχω μιλησει και πιστευω την εχω βελτιωσει σε πολλους τομεις αλλα γενικοτερα ειμαι ευχαριστημενη απο τη συνεργασια μου μαζι της ;)

:tits:  στηθος ?   :tits:  . . .  δηλαδη , να συνεχιζουμε να τιμουμε τιν κατερινα   :tits2: + ευα  :tits2:  , ή να της απατησουμε   :knockinb: με την φραντζεσκα ?  :2funny:  :2funny:  :2funny:

μικρο στηθος εχει ματια μου η Φρατζεσκα :- :cheesy:

Καλό καλοκαίρι φίλοι μου, τα λέμε τέλος του μήνα....
καλά να περάσετε και να μου προσέχετε τα κορίτσια.... :grin: :grin:

Φιλιά!!!!! :-* :-* :-*


Άτζελα, όταν επιστρέψω θέλω ανανεωμένη τακουνοσυλλογή έτσι;;; :grin: :grin:

καλο καλοκαιρι ,να ξεκουραστεις και να περασεις οσο το δυνατον καλυτερα μωρακι μου ;) :-* :-*

για την νικολ και εγω και 3 φιλαρακια που την εχουμε δοκιμασει δεν μειναμε καθολου ευχαριστημενοι.απο σωμα ειναι πολυ καλη,οπως και η απιστευτη πατουρα της(πολυ πεταχτο κωλαρακι,πιο ωραιο απο κοντα απο τις φωτο),αλλα το παιζει ντιβα

δεν εχω λογο να διαφωνησω μωρακι, και εγω αυτη την εντυπωση εχω κατα καποιο τροπο σχηματισει διαβαζοντας τι γραφετε, ισως ο πεταχτος ποπος της ειναι και ο λογος που εξακολουθει οπως γραφω και πιο πανω να εχει αρκετη δουλεια στις βαρδιες της.
Ελπιζω μολις γυρισει απ τις διακοπές της να ειναι πιο ευδιαθετη και χαλαρη σε ολα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

NIKOS1986

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
329
Κριτικές
3
Like
77
Πόντοι
1
αντζελα μου τα'χουμε πει....σαν εσενα καμια....
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
αντζελα μου τα'χουμε πει....σαν εσενα καμια....

ευχαριστω μωρο μου, απλα κανω οσο μπορω καλυτερα τη δουλεια μου και πιστευω και στο μαγαζι μας αλλα και σε αλλα υπαρχουν κοπέλες που εχουν αυτη τη νοοτροπια και θεληση ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Απο την Δευτερα η φωτεινη πινακιδα νεον ''Studio'' εξω απο το μαγαζι θα φυγει και για λογους διακριτικότητας στη θεση της θα μπει μια μικρη φωτεινη επιγραφη ''104''
Και αυτο γιατι θελουμε ναμαστε οσο πιο prive γίνετε ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:


 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Aυριο Δευτερα, γεια οσα ομορφα κουκλιά εχουν μηνει μοναχουλια τους στην Αθηνα.........

πρωι η Νικόλ :smitten:


απογευμα η Κλαουντια :smitten:


και το βραδυ η Ευα :smitten:


τωρα και μεχρι το πρωι η Κλαουντια :smitten:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616

Aυριο Δευτερα, γεια οσα ομορφα κουκλιά εχουν μηνει μοναχουλια τους στην Αθηνα.........

πρωι η Νικόλ :smitten:


απογευμα η Κλαουντια :smitten:


και το βραδυ η Ευα :smitten:


τωρα και μεχρι το πρωι η Κλαουντια :smitten:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:


Αυτό είναι πρόγραμμα διακοπών... Τι νησιά και μαλακίες! 22:00-23:00 με Κλαούντια και 23:00-24:00 με Εύα. Δύο "προορισμοί" να σου γεμίσουν μπαταρίες για 4 χειμώνες!!!
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.497
Κριτικές
20
Like
247
Πόντοι
3.275
ή να σου γεμίσουν της μπαταρίες ή να στις αδειάσουν!
:P :P :P
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αυτό είναι πρόγραμμα διακοπών... Τι νησιά και μαλακίες! 22:00-23:00 με Κλαούντια και 23:00-24:00 με Εύα. Δύο "προορισμοί" να σου γεμίσουν μπαταρίες για 4 χειμώνες!!!

αυτη την εβδομαδα ειναι και οι τελευταιες βαρδιες της Κλαουντιας :cheesy:
την Παρασκευη φευγει και επιστρεφει 15-20 Σεμπτεμβριου :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
ή να σου γεμίσουν της μπαταρίες ή να στις αδειάσουν!
:P :P :P

Γι'αυτό το παρομοίασα με διακοπές. Σου βγαίνει η Παναγία στον ποδαρόδρομο και στο πήγαιν'έλα αλλά περνάς καλά και έχεις να θυμάσαι!!!  ;)

 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
αυτη την εβδομαδα ειναι και οι τελευταιες βαρδιες της Κλαουντιας :cheesy:
την Παρασκευη φευγει και επιστρεφει 15-20 Σεμπτεμβριου :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Ωχ... Τέτοια λέγε μου τώρα να τρέχω για διακοποδάνειο...
 

koukouroukou18

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
αντζελα κουκλιτσα επειδη δεν το κοβω να προλαβαινω κλαουντια που ειναι η αδυναμια μου μπορεισ να μου προτεινεισ καποια απο τις αλλες κοπελες που να ειναι στο στυλ της?σε εμπιστευομαι! :dancing:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
ποιες δινουν κουλουρι αν γινεται με φωτο
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
:birdman: :birdman: :birdman:Κύριε κύριε να πω εγώ??? (σόρρυ για το κωλοδάχτυλο αλλά δε βρήκα emoticon που να σηκώνει το δείκτη όπως συνηθίζεται στην τάξη) :2funny: :2funny:. Άντζελα διόρθωσέ με αν κάνω λάθος. Κουλουράκι κύριε Iblis δίνουν Άντζελα, Εύα, Νικόλ, Σοφία!!!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766

ναι κυριε,αλλα που βλεπει ενας φωτο τους? :boff: :tooth: :headbang2:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom