Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 68 18,9%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,7%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 12,0%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,2%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,9%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,4%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    359

Coggers

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
347
Πόντοι
20
Για τη Ροξυ και τη Τζοβανα ποια η γνώμη σας;
Τζοβάνα εμφανισιακά ωραία (μου θυμίζει μια αμερικανίδα ηθοποιό), απο υπηρεσίες τυπικές σπιτιού, τίποτα ιδιαίτερα καλό ή κακό.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Μόλις πρόσεξα αυτές τις δύο τις καινούριες τις χυμώδεις τη Μόνικα και τη Σβέτα που έχουν μάλιστα και κωλάρες που τις δίνουν, πρέπει να τσεκαριστούν ΑΜΕΣΑ
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Είχα πάει πριν χρόνια ,όταν έκανε βάρδια μια τυπισσα που στις φωτό έδειχνε τρομερό μουνι.δε θυμάμαι όνομα ,αλλά μελαχρινή. Μαζί της έκανε μια πιο μέτρια.

Ανοίγει η πιο μέτρια ,από ευγένεια λέω να δω και την άλλη κοπέλα (για την οποία είχα πάει). Εμφανίζεται και ήταν λες και είχε φάει όλο το Σκλαβενίτη (σαν το σύνθημα για το Σχορτσιανίτη)

Μένω παγωτό ,γιατί είχα κατέβει Αθήνα για λίγο και την είχα σταμπάρει,λίγο πριν φύγω με ΚΤΕΛ.

Οι κοπέλες μου λένε ,είναι 50 ευρώ το βασικό, έχεις τόσα; Απόδειξη ότι και ξένες να είναι γίνονται ελλεηνιδες και δεν τους πάει το μυαλό ότι μπορεί να είναι μέτριες.

Είπα θα ξαναπεράσω και έφυγα. Δεν ξαναπέρασα ποτέ.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Πέρασα και τσέκαρα Μόνικα, Σβέτα και Ρόξυ στις βάρδιές τους... Η Μόνικα δε μ' άρεσε καθόλου αν και έχει ωραία ενέργεια και υπερκωλάρα που όπως είπαμε τη δίνει κιόλας. Η Σβέτα μου φάνηκε απίστευτη γυναικα΄ρα αν και στο σαλόνι βγήκε με μια ολόμαυρη ρόμπα με ντεκολτέ, δεν ξέρω αν ήθελε να κρύψει κάτι... Πολύ χλιαρή και "κυρία" όμως στους τρόπους της και αυτό με προβληματίζει για το αν θα έχω χημεία μαζί της. Όσο για τη Ρόξυ είναι μια χυμώδης μαυροτσούκαλη την οποία εγώ προσωπικά θα την τιμούσα (και θα το κάνω κιόλας), εν τω μεταξύ έχει κωλάρα την οποία παρότι στο site γράφει ότι δεν τη δίνει, η τσατσά μου είπε ότι το πρόγραμμά της περιλαμβάνει τα πάντα :think:
 

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
219
Like
98
Πόντοι
1
Ποια είναι η πιο κινκι για αυταρχικά γούστα,φετίχ κτλ;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ποια είναι η πιο κινκι για αυταρχικά γούστα,φετίχ κτλ;;
 

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
219
Like
98
Πόντοι
1
Η από τος καινούριες Μονικα, Ροξυ, Σβετα ποια είναι η πιο κινκι;;Γνωρίζει κανείς;;Δεν έχω την ευκαιρία να τις δω μια μια γιατί είμαι από επαρχια
 

Tom Hardy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2021
Μηνύματα
32
Κριτικές
2
Like
224
Πόντοι
280
ρε παιδια η νατασα που δουλευε εκει 2016-18 ξερει κανεις τι απεγινε ? Φοβερο κοριτσι ....
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Εγω απο την Ροξυ δεν εμεινα ικανοποιημενος. Ρουμανα ειναι με απεριποιητα νυχια αβαφτα και κοντα. Αρνηθηκε να τριψει τον πουτσο μου στα βυζια της (ζητησε να φοραω καποτα) οποτε με ξενερωσε κι αλλο. Η Μονικα ειναι η παλια γνωστη του στουντιου, καλη συμμετοχη αλλα οχι καλη εμφανιση.
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Πέρασα και τσέκαρα Μόνικα, Σβέτα και Ρόξυ στις βάρδιές τους... Η Μόνικα δε μ' άρεσε καθόλου αν και έχει ωραία ενέργεια και υπερκωλάρα που όπως είπαμε τη δίνει κιόλας. Η Σβέτα μου φάνηκε απίστευτη γυναικα΄ρα αν και στο σαλόνι βγήκε με μια ολόμαυρη ρόμπα με ντεκολτέ, δεν ξέρω αν ήθελε να κρύψει κάτι... Πολύ χλιαρή και "κυρία" όμως στους τρόπους της και αυτό με προβληματίζει για το αν θα έχω χημεία μαζί της. Όσο για τη Ρόξυ είναι μια χυμώδης μαυροτσούκαλη την οποία εγώ προσωπικά θα την τιμούσα (και θα το κάνω κιόλας), εν τω μεταξύ έχει κωλάρα την οποία παρότι στο site γράφει ότι δεν τη δίνει, η τσατσά μου είπε ότι το πρόγραμμά της περιλαμβάνει τα πάντα :think:
Η Σβετα ειναι η Πολωνη που εμφανιζεται στο Γερμανικο Ομιλο σαν ΑΜΑΝΤΑ. Μιλφαρα με ωραιο προσωπο και αερα "κυριας" , αλλα το κορμι ειναι ταλαιπωρημενο, εξ ου και η ρομπα. Μεσα ειναι πολυ καλη, δοτικη και δεν χαλαει χατηρια.....
Για τη Ροξυ.... ξανασκεψου το :cartman:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.591
Πόντοι
5.015
Η Σβετα ειναι η Πολωνη που εμφανιζεται στο Γερμανικο Ομιλο σαν ΑΜΑΝΤΑ. Μιλφαρα με ωραιο προσωπο και αερα "κυριας" , αλλα το κορμι ειναι ταλαιπωρημενο, εξ ου και η ρομπα. Μεσα ειναι πολυ καλη, δοτικη και δεν χαλαει χατηρια.....
Για τη Ροξυ.... ξανασκεψου το :cartman:
Χάλια η Ρόξυ μέσα να φανταστώ όπως μου το λες;
 

Trhunter

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
180
Πόντοι
0
Η από τος καινούριες Μονικα, Ροξυ, Σβετα ποια είναι η πιο κινκι;;Γνωρίζει κανείς;;Δεν έχω την ευκαιρία να τις δω μια μια γιατί είμαι από επαρχια
Με Άντζελα έχω περάσει φοβερά σε αυτό το κινκυ κομμάτι που ενδιαφέρεσαι
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
257
Κριτικές
5
Like
204
Πόντοι
1
Με Άντζελα έχω περάσει φοβερά σε αυτό το κινκυ κομμάτι που ενδιαφέρεσαι
χρεωνει παραπανω η αντζελα? καποια στιγμη ειχα διαβασει πως εχει αλλες τιμες απο τις υπολοιπες
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom