Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 68 18,9%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,7%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 12,0%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,2%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,9%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,4%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    359

dragon32

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
580
Like
0
Πόντοι
6
αντζελα καλησπερα φωτο απο ελλη εχουμε???????????????????
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
φιλακια στην μαρινα.... :zfuck:

η Bίβιαν θα τιμηθεί...μου εχει ξεφύγει αυτη  :idiot:

να της τα δωσεις εσυ να φιλακια βρε ;) :-* :-*
η βιβιαν ειναι πολυ ομορφη κοπέλα!!!


αντζελα καλησπερα φωτο απο ελλη εχουμε???????????????????

καλησπερα μωρο ;)
δεν εχουμε καμια κοπέλα με το ονομα ελλη στο studio :-

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
   
 

dragon32

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
580
Like
0
Πόντοι
6
να της τα δωσεις εσυ να φιλακια βρε ;) :-* :-*
η βιβιαν ειναι πολυ ομορφη κοπέλα!!!


καλησπερα μωρο ;)
δεν εχουμε καμια κοπέλα με το ονομα ελλη στο studio :-

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
     
σ ευχαριστω ρε αντζελαρα αλλα το διαβασα εκει στισ κριτικεσ των στουντιο απο καπιον σιναγονιστη σ ευχαριστω παντωσ να σαι καλα
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
σ ευχαριστω ρε αντζελαρα αλλα το διαβασα εκει στισ κριτικεσ των στουντιο απο καπιον σιναγονιστη σ ευχαριστω παντωσ να σαι καλα

α καταλαβα τοτε μωρο τι επαθες :cheesy:
εκανες λαθος τους δρομους :cheesy:
διαβασες την κριτικη του αχαρνων 104 και την μπερδεψες με εμας που ειμαστε φυλης 104 ;)
δε πειραζει ομως αφου και εκει ειναι 104 και εκει καλα θα ειναι ;) :cheesy: :-* :-* :-* :-*

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

dragon32

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
580
Like
0
Πόντοι
6
α καταλαβα τοτε μωρο τι επαθες :cheesy:
εκανες λαθος τους δρομους :cheesy:
διαβασες την κριτικη του αχαρνων 104 και την μπερδεψες με εμας που ειμαστε φυλης 104 ;)
δε πειραζει ομως αφου και εκει ειναι 104 και εκει καλα θα ειναι ;) :cheesy: :-* :-* :-* :-*

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
αστα αντζελα απο την καυλα μου δεν βλεπω μπροστα μου φαινεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να σαι καλα ο δρομοσ μου ακολουθει σε σενα την επομενη φορα
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290


και αμα δεν περασεις καλα,ελα να με κραξεις.φυσικα και συ να σεβαστεις την κοπελα ε?

οχι με το που μπει στο δωματιο ελα μωρη πουτανα να  σε γαμησω....για εξυπνο σε κοβω,φερσου καλα και θα σου φερθούν αναλογα,οχι μονο στο 104 αλλα σε ολα τα στουντιο  ;) ;)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Στις 23:00 και μεχρι τις 06:00 το πρωι η Μπριγκίτε :smitten:

 
   
πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Να προσεχεις στον μελλον απο ποιους συναγωνιστες-μελη...θα επιλεγεις προς ενημερωση σου, να διαβαζεις κριτικες!!!!!!!
 

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Το έχω γράψει και σε κριτική στα studio, το γράφω ξανά εδώ... Η Μπριγκίτε είναι τρανς. Και εντελώς κακού χαρακτήρα στο δωμάτιο. Εγώ έκανα τη μ.... να χάσω τα 50 ευρώ, ελπίζω κάποιοι να τα γλυτώσουν. Μακριά... (και επιτελους σεβαστείτε τον πελάτη και πείτε του εξ' αρχής ότι έχει να κάνει με τρανς. Γιατί προσπαθείτε να τη περάσετε σαν real γυναίκα;)
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Το έχω γράψει και σε κριτική στα studio, το γράφω ξανά εδώ... Η Μπριγκίτε είναι τρανς. Και εντελώς κακού χαρακτήρα στο δωμάτιο. Εγώ έκανα τη μ.... να χάσω τα 50 ευρώ, ελπίζω κάποιοι να τα γλυτώσουν. Μακριά... (και επιτελους σεβαστείτε τον πελάτη και πείτε του εξ' αρχής ότι έχει να κάνει με τρανς. Γιατί προσπαθείτε να τη περάσετε σαν real γυναίκα;)
Καλα εκανες και μας ενημερωσες οτι ειναι τρανς.......τα υπολοιπα περριτευουν ομως....ασε τον αναγνωστη να βγαλει τα δικα του συμπερασματα!!!!!!!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ψιλομπερδεμα η κατασταση...

O < COMMANDER >  ο οποιος ανοιξε το παρον θεμα αναφερει στο πρωτο ποστ
< Αντζελα, ξανθια, "μετασκευασμενο" trans >
οπως και  < Αννα, εγχειρισμενο τρανς και αυτη > μερικα ποστ παρακατω

Ο χρηστης < Φυλης104 > απαντα σε ερωτηση συναγωνιστου οτι εργαζονται μονο κοριτσια

και ερχεται και ο χρηστης < milf-fan >
και μας λεει οτι
.. μερικά μετασχηματισθέντα κορίτσια, όπως λ.χ.  Αντζελα Φυλής, είναι και γαμώ τα μουνιά..

Αν δεν κανω λαθος η Αντζελα ειναι στο ιδιο μαγαζι με την Μπριγκίτε...

Τελος παντων , δε με ενδιαφερεικαι τοσο τι ειναι ο καθενας/καθεμια αλλα το να ξερω τι ειναι πριν παω καπου  :fuck2:

Νομιζω πως πρεπει να ανοιχτει ενα νεο θεμα για να συζητηθει το ζητημα , και να μην υπαρχουν σκορπιες γνωμες δεξια και αριστερα
εκτος αν υπαρχει και λογο νεοτητος στο φορουμ δε το εχω δει
συμμετεχω στην συζητηση λογο του οτι δεν θα ηθελα να βρεθω στην θεση του συναγωνιστη Abebablom , τον οποιο ευχαριστω και μεσα απο αυτο το ποστ για την ενημερωση

και οπως ειπα και σε ενα αλλο ποστ:
Δεν εχω κατι με τις τρανς , ουτε εχω παει με καμια , και συμφωνω στο οτι μερικες βαζουν γκολ σε
ομορφια - τσαχπινια ΚΑΙ θυλικοτητα (οπτικα) σε αρκετες γκομενες που ξερω.
Οστωσο οταν πας σε ταβερνα και παραγκειλεις κατσικακι στη σχαρα , περιμενεις κατσικακι
αν σου φερουν αρνακι , καποιο λαθος εχει γινει , αν στο φερουν επιτιδες , ε τοτε σε δουλευουν !
και συμπληρωνοντας λεω οτι :
Ομοιος και οταν αποφασισω να παω με εγχειρισμενο τρανς δεν θελω α μου ερθει καμια χαζογκομενα που γεννηθηκε με αιδιο

Προς τα κοριτσια ( που γενηθηκαν με πουλακι )
Το οτι αισθανεστε 100 % γυναικες δε νομιζω να σας δινει το δικαιωμα αποκριψης της αληθειας !
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ψιλομπερδεμα η κατασταση...

αυτο λεω και εγω

O < COMMANDER >  ο οποιος ανοιξε το παρον θεμα αναφερει στο πρωτο ποστ
< Αντζελα, ξανθια, "μετασκευασμενο" trans >

καλα τα λεει
αν και μετασκευασμενο ξερω οτι ειναι μονο το αμαξι μου

οπως και  < Αννα, εγχειρισμενο τρανς και αυτη > μερικα ποστ παρακατω

δεν υπαρχει καμια αννα πια στο μαγαζι

Ο χρηστης < Φυλης104 > απαντα σε ερωτηση συναγωνιστου οτι εργαζονται μονο κοριτσια

και εξακολουθουν μονο κοριτσια να εργαζονται, εκτος αν με θεωρεις αγορι
οποτε δεν θα σου εγραφα αυτη τη στιγμη αλλα θα καθομουν να βλεπω τον τελικο

και ερχεται και ο χρηστης < milf-fan >
και μας λεει οτι
.. μερικά μετασχηματισθέντα κορίτσια, όπως λ.χ.   Αντζελα Φυλής, είναι και γαμώ τα μουνιά..

για να το λεει κατι θα ξερει

Αν δεν κανω λαθος η Αντζελα ειναι στο ιδιο μαγαζι με την Μπριγκίτε...

δεν κανεις

Προς τα κοριτσια ( που γενηθηκαν με πουλακι )
Το οτι αισθανεστε 100 % γυναικες δε νομιζω να σας δινει το δικαιωμα αποκριψης της αληθειας !

και επειδη δηλ ρε μωρο το δικο σου το πουλακι οταν σηκωθει θελεις καπου να το βαλεις και βαριεσαι κιολας να κανεις μια βολτα και να δεις με τα ματια σου τι και πως, η καθε κοπέλα ειναι υποχρεωμενη να σου βγαλει τα προσωπικα της στοιχεια φορα παρτιδα στο ιντερνετ?????????????
αγαπη μου γλυκεια αυτα δεν γινονται στην προσωπικη μας ζωη ποσο μαλλον σε εσενα που μας εισαι και αγνωστος μεταξυ αγνωστων


Και για να τελιωνουμε με αυτην την ιστορια.......
στους οικους ανοχης καποιος ερχετε βλεπει αν του αρεσει η κοπέλα μπαινει αν οχι φευγει
απλα πραγματα
αν μπει και μετα για τον οποιοδηποτε παρομοιο λογο χαλαστει δικια του η ευθυνη
στους οικους ανοχης δεν βαζουμε ανηλικους
και θελουμε να πιστευουμε οτι οι πελατες μας δεν ειναι ουτε αβγαλτοι ουτε χαζοι ουτε τυφλοι
αν καποιος εχει αυτα τα χαρακτηριστικα ας αρχισει τις ερωτικες του περιπετεις με μη επαγγελματιες
αν καποια κοπέλα ειναι αλλαγης φυλου ή οχι
αν εχει παιδια
αν εχει σχεση αν εχει πατερα ,αδελφο, μανα
αν ειναι απ τη γουαδελουπη ή το τσιμπουτι
αν ειχε περασει στην παιδικη της ηλικια ιλαρα
ή οτιδηποτε αλλο μπορει να χαλαει τον οποιονδηποτε
λυπαμαι αλλα αυτα ειναι προσωπικα δεδομενα κατοχυρωμενα και προστατευμενα με νομους του κρατους και αν θελει καποια τα δινει αν θελει οχι (ειδικοτερα σε ενα τοσο διευρυμενο ακροατηριο-κοινο οπως ειναι το παρον σαιτ)

καλο το νετ καλες οι φωτογραφιες οι κριτικες κτλ αλλα μερικοι μην ζητατε και μασημενη τροφη ή τουλαχιστον μην εχετε την απαιτηση εμεις το διπλα ή το παραδιπλα μαγαζι να σας δωσει το βιογραφικο ή την ιστορια της ζωης της καθε κοπελας εφοσον η ιδια δεν το επιθυμει

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Κατ αρχην καλησπερα
9vkysx.gif

συμφωνω μαζι σου στα περισοτερα απ οσο λες

η καθε κοπέλα ειναι υποχρεωμενη να σου βγαλει τα προσωπικα της στοιχεια φορα παρτιδα στο ιντερνετ?????????????

ΟΧΙ δεν εχει τετοια υποχρεωση κανεις , ουτε και ζητησα να μαθω κατι για καποια
τα ονοματα που ανεφερα τα βρηκα σε ποστ αλλων ( και κακως τα ανεφερα )

Δεν θα ηθελα να πουμε περισσοτερα εδω γιατι το ο τιτλος ειναι Θέμα: Στούντιο Φυλής 104
και το θεμα με το οποιο συνομιλουσαμε με τους λοιπους συναγωνιστες ειναι
< Δικαιουμαι ή οχι να ξερω αν το μουνι που θα γαμησω εχει παρει την θεση πεους (το οποιο προηπηρχε λογο λαθους της φυσης) >

αν κρινω απ αυτο που λες
λυπαμαι αλλα αυτα ειναι προσωπικα δεδομενα κατοχυρωμενα και προστατευμενα με νομους του κρατους και αν θελει καποια τα δινει αν θελει οχι
μαλλον δεν δικαιουμαι :/

Ας ανοιξει καποιος ενα θεμα να τα πουμε εκει .

Ευχαριστω για την συμμετοχη σου στην συζητηση :)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Κατ αρχην καλησπερα
9vkysx.gif

συμφωνω μαζι σου στα περισοτερα απ οσο λες

ΟΧΙ δεν εχει τετοια υποχρεωση κανεις , ουτε και ζητησα να μαθω κατι για καποια
τα ονοματα που ανεφερα τα βρηκα σε ποστ αλλων ( και κακως τα ανεφερα )

Δεν θα ηθελα να πουμε περισσοτερα εδω γιατι το ο τιτλος ειναι Θέμα: Στούντιο Φυλής 104
και το θεμα με το οποιο συνομιλουσαμε με τους λοιπους συναγωνιστες ειναι
< Δικαιουμαι ή οχι να ξερω αν το μουνι που θα γαμησω εχει παρει την θεση πεους (το οποιο προηπηρχε λογο λαθους της φυσης) >

αν κρινω απ αυτο που λες μαλλον δεν δικαιουμαι :/

Ας ανοιξει καποιος ενα θεμα να τα πουμε εκει .

Ευχαριστω για την συμμετοχη σου στην συζητηση :)

ματια μου δεν εχει να κανει με το αν δικαιουσαι η οχι
εχει να κανει με το αν για αυτες τις οποιασδηποτε μορφης ευαισθητες πληροφοριες υπαρχει διαθεση απ την αλλη μερια στο να βγουν παραεξω
ποσο μαλλον σε ενα δημοσιο φορουμ
αντιστροφος αναλογα
εγω ή η καθε κοπέλα δικαιούμαστε πχ να ξερουμε αν ο πελατης που μας περιμενει στο δωματιο εχει καταδικαστει σε φυλακιση για βιαιη συμπερυφορα ?
χτυπαει τη γυναικα του?
ειναι χρηστης σκληρων ναρκωτικων?
εχει περασει στο παρελθον καποιο σεξουαλικο μεταδιδομενο νοσημα?
θα θελαμε να τα ξερουμε ολα αυτα αλλα δεν γινετε γιατι οπως σου λεω ειναι προσωπικα δεδομενα του καθενος
απλα αν καποιος απο ενστικτο δεν μας γεμιζει το ματι δεν μπαινουμε και τον διωχνουμε
ομοιος αν σε καποιον πελατη δεν του γεμιζει το ματι μια κοπέλα για τον χ,ψ λογο εχει τη δυνατοτητα και την επιλογη να φυγει και να παει σε καποιο αλλο σπιτι παραδιπλα

μαγουλαδες περασες???

ναι αμε  ;)
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Το έχω γράψει και σε κριτική στα studio, το γράφω ξανά εδώ... Η Μπριγκίτε είναι τρανς. Και εντελώς κακού χαρακτήρα στο δωμάτιο. Εγώ έκανα τη μ.... να χάσω τα 50 ευρώ, ελπίζω κάποιοι να τα γλυτώσουν. Μακριά... (και επιτελους σεβαστείτε τον πελάτη και πείτε του εξ' αρχής ότι έχει να κάνει με τρανς. Γιατί προσπαθείτε να τη περάσετε σαν real γυναίκα;)


ποσο εισαι φιλε?αν θες λες...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom