Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 68 18,9%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,7%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 12,0%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,2%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,9%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,4%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    359

Επισκέπτης
Καλημερα :cheesy:
ευχαριστω μωρο μου ;) :-*

θα το ψαξω καλα σημερα που εχω χρονο το link σου μωρο, ετσι κι αλλιως αρκετα πραγματακια ακομα χρειαζοντε ;)
να σε ρωτησω κατι μαναρι, εσυ οταν παρηγγηλες ειχες προβλημα στη παραδοση?
μερικα απο τα παιχνιδια στο μαγαζι ειναι αγορασμενα και αυτα απο την αμερικη και ειχα προβλημα οτι επρεπε να τα εκτελωνησω αλλα και να παω να τα παραλαβω προσωπικα απ το τελωνειο στο βενιζελος >:(
και γυρω στα 150ε μου εφυγαν χωρις λογο για τον εκτελωνισμο και για να μου τα παραδωσουν σπιτι χωρις να τρεχω στο αεροδρομιο :-
για τη φαντασιωση σου μωρο δε ξερω, δεν τις εχω δει και τις κοπέλες που λες :-
θα μπορουσες να δεις ποια κοπέλα απ τις δικες μας μοιαζει με αυτες που λες, αν χρειαστει να κανει και καποιο extra styling και να το δοκιμασεις ;)

καλημερα κουκλί μου :cheesy:
οποτε θελεις μαναρι ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:


Εγω ειχα αγοραει 16 πορνο DVD .Και δεν πληρωσα τιποτα στο τελωνειο. Ειπα στο πωλητη να δηλωσει την διαταγη μου ως δωρο ( ακτελωνιστο ) και αξια $50. Επισης ζητησα η αποστολη και η παραδωση να γινει απο την USPS ( Αμερικανικα ταχυδρομεια ) και παρελαβα την διαταγη μου απο το κανονικο ταχυδρομειο της περοχης μου και δεν πληρωσα τιποτα. Μπορεις ακομη να σου στειλουν την διαταγη με την αποστολη Express USPS EMS ( Εξπρες αμερικανικο ταχυδρομειο ). Και η παραδωση του δεματος γινεται σε 5 εργασιμες ημερε μαζι και με το Σαββατο .Και η παραδοση μπορει να γινει στο μαγαζι, σε σπιτι η και ακομη σε καταστημα ΕΛΤΑ COURIER ( ΕΞΠΡΕΣ Ελληνικο ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ ). Μην ζητησει να σου σταλθει η διαταγη σου με Courier δηλαδη με την UPS και την FEDEX. θα πληρωσεις το εκτελωνισμο στο τελωνειο 100%.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Εγω ειχα αγοραει 16 πορνο DVD .Και δεν πληρωσα τιποτα στο τελωνειο. Ειπα στο πωλητη να δηλωσει την διαταγη μου ως δωρο ( ακτελωνιστο ) και αξια $50. Επισης ζητησα η αποστολη και η παραδωση να γινει απο την USPS ( Αμερικανικα ταχυδρομεια ) και παρελαβα την διαταγη μου απο το κανονικο ταχυδρομειο της περοχης μου και δεν πληρωσα τιποτα. Μπορεις ακομη να σου στειλουν την διαταγη με την αποστολη Express USPS EMS ( Εξπρες αμερικανικο ταχυδρομειο ). Και η παραδωση του δεματος γινεται σε 5 εργασιμες ημερε μαζι και με το Σαββατο .Και η παραδοση μπορει να γινει στο μαγαζι, σε σπιτι η και ακομη σε καταστημα ΕΛΤΑ COURIER ( ΕΞΠΡΕΣ Ελληνικο ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ ). Μην ζητησει να σου σταλθει η διαταγη σου με Courier δηλαδη με την UPS και την FEDEX. θα πληρωσεις το εκτελωνισμο στο τελωνειο 100%.

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)


Kαλημερα......... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
το σημερινο μας προγραμμα ;) :-*

τωρα το πρωι η Αλινα :smitten:

By antzela

το απογευμα η Αντζελα :smitten:

By antzela

το βραδυ η Νικόλ :smitten:

By antzela

;) ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
καλημέρα Μπου-Μπου!  :kissass: :kissass: :kissass:

6.gif


 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
ti egine bre paidia ,simera sto studio piga gia 69 me th nansy kai i ****** moy eipe pws den kanei.
egqw omws prin kairo eixa paei mazi ths kai eixa kanei.
alakse kati i i****** einai pseytra? kserei kaneis tipote?


Καλησπέρα φίλε. Καταρχάς γίνε λίγο πιο αναλύτικός. Πλήρωσες για το πρόγραμμα και όταν μπήκε μέσα η κοπέλα σου είπε οτι δεν το κάνει; Η στο είπε στο σαλόνι ή τσατσα; Ή μήπως λές μούφες;  :grin:

Πάντως όσο καιρό ξέρω το Μπισκοτάκι, δεν κάνει 69 όπως και δεν γλύφει @@ κ.α. για λόγους υγειϊνής μάλλον. [Προσωπικά διαφωνώ σε αυτό αλλα αμα κάποια κοπέλα δεν το κάνει το σέβομαι απόλυτα, καθώς είναι προσωπικό ζήτημα, και απο την άλλη η συγκεκριμένη δεν χρειάζεται να το κάνει αφού έχει άλλα "δυνατά" προγράμματα.  :lheel: :lheel: :lheel:]
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

γειασου μαναρι ;)

kalispera mwro tis!

γειά σου και σένα πανέμορφε κορίτσαρε! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

τι κανεις πειραχτηρι? :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: ;) :-* :-* :-*

καλημέρα Μπου-Μπου!  :kissass: :kissass: :kissass:

6.gif

καλημερα Dawn :-* :-* :-*


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Καλησπέρα Άντζελα. Πολύ καλό το βίντεο και καθ' οδον για την κόλαση λοιπόν σύμφωνα με τους AC/DC!!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλησπέρα Άντζελα. Πολύ καλό το βίντεο και καθ' οδον για την κόλαση λοιπόν σύμφωνα με τους AC/DC!!!!

Καλησπερα μωρο ;) ;) ;) ;) ;) ;) :-* :-* :-* :-*


Το αυριανο Κυριακατικο προγραμμα μας ;)

το πρωι η Ευα :smitten:

By antzela

το απογευμα η Σουζανα :smitten:

By antzela

και το βραδυ η Κλαουντια :smitten:

By antzela

αποψε και μεχρι τις 6 το πρωι η Νικόλ :smitten:

By antzela

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Καλησπερα μωρο ;) ;) ;) ;) ;) ;) :-* :-* :-* :-*


Το αυριανο Κυριακατικο προγραμμα μας ;)

και το βραδυ η Κλαουντια :smitten:

By antzela


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

ΤΡελό στήσιμο με καυλιάρικα τακούνια, όμορφα πόδια με ωραίιο ταττού!!!! :rockon:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
την έχω τιμήσει εγώ!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
Και εμενα με εχουν εντυπωσιασει οι φωτο.....
Οπως επισης και της Σουζαννας.....
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Εντπωσεις?. ή υπαρχει κριτικη να ψαξω εαν ειναι ?

Οι εντυπώσεις είναι οι θετικότερες. Γενικά με όποια κοπέλα απο το Φ104 και να έχω πάει έχω μείνει με πολύ καλές εντυπώσεις (Ευα, Νάνσυ, Τατιάνα, Σουζάνα, Σοφία, Τζένυ, Νανά, Κλαούντια). Είχα πάρει (φυσικά) το πρόγραμμα-πατουσάκι και μπορώ να πώ οτι το συγκεκριμένο θέμα το κατέχει αρκετά. Και αυτό το λέω γιατι υπάρχουν πολλές κοπέλες που δεν ξέρουν τι να κάνουν και απλά ξαπλώνουν και αφήνουν λάσκα τα πόδια τους για να τα γλύψεις. Εντύπωση μου έκανε που όταν τελείωσα με ρώτησε γιατι τόσο γρήγορα (παίζει να είχα κάτσει κανα τέταρτο μέσα) και οταν της είπα οτι δεν θέλω να την καθυστερώ γιατι μπορεί να έχει αλλους πελάτες μου απάντησε οτι δεν άκουσε το κουδούνι να χτυπάει οπότε δεν υπήρχε πρόβλημα  :rockon: :rockon: :rockon: Η μόνη μαλακία είναι οτι έχει πολλές βραδυνές βάρδιες και δεν έχω καταφέρει να την ξαναπετύχω σε πρωινή/απογευματινή  :-
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Καλημέρα στην αμαζόνα Άντζελα και σε όλη την παρέα :) :)

Για άλλη μια φορά ήσουνα καταπληκτική υποκλίνομαι στο αστείρευτο ταλέντο σου ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom