Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 68 18,9%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,7%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 12,0%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,2%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,9%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,4%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    359

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Μπου-Μπου, η Βερόνικα και η Λίζα πότε θα επιστρέψουν. Επίσης πως και βραδυνή βάρδυα το Νανσουλίνι;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μπου-Μπου, η Βερόνικα και η Λίζα πότε θα επιστρέψουν. Επίσης πως και βραδυνή βάρδυα το Νανσουλίνι;

η Βερονικα μεχρι να παρουσιαστει κανενα κενο μωρο, η Λιζα περιμενει να ανανεωθουν τα χαρτια της, και η Νανσυ απλα ετυχε και εκανε βραδυνο ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

masterjim1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα και απο μενα απο ειδα στο σαιτ υπαρχει δωματιο για αυταρχικο πολυ εξυπνη ιδεα μπραβο
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
καλησπερα και απο μενα απο ειδα στο σαιτ υπαρχει δωματιο για αυταρχικο πολυ εξυπνη ιδεα μπραβο

καλησπερα μωρο ;)
ναι ελειπε κατι τετοιο απο το <<χώρο>> γενικοτερα ;)
ισως ειναι και το καλυτερο δωματιο του μαγαζιου, απο αποψη τ.μ. παντως ειναι το μεγαλυτερο :cheesy:
εμενα προσωπικα και στο προγραμμα του αυταρχικου αλλα και της ποδολαγνειας με εχει βολέψει αφανταστα, πιστευω το ιδιο και τους πελατες βλεποντας τις αντιδρασεις τους :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

stathis13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Άντζελα μου..να σε ρωτησω κ γω κατι?? Μπορεις να μου πεις pls ποιες κοπελες προσφερουν αυταρχικό και ποιεσ το απλο προγραμμα με 30ε?? :kissass:
 

truman

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
101
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
το νέο site πότε να το περιμένουμε;
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
έχουν μπει νεες φότος!!!
μπες και δες... ;)
 

truman

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
101
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ναι τις ειδα. Για τον χώρο δεν λες; Στα κορίτσια ακόμα τις ίδιες έχει.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
σιγά σιγά όλα θα φτιαξουν....
προς το παρών, τσέκαρε εδώ που ποσταρει φότος!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Άντζελα μου..να σε ρωτησω κ γω κατι?? Μπορεις να μου πεις pls ποιες κοπελες προσφερουν αυταρχικό και ποιεσ το απλο προγραμμα με 30ε?? :kissass:

ολες μας ματια μου κανουμε πρωκτικο ;)
για απλο προγραμμα με 30ε ειναι καθαρα στις διαθεσεις της κοπέλας εκεινη τη στιγμη  :cheesy:
θα σου ελεγα να δοκιμασεις την Ευα ;)

το νέο site πότε να το περιμένουμε;

πιστευω με το νεο ετος μωρο ;)
αυτη τη στιγμη ολο το βαρος μας εχει πεσει στο μαγαζι, τη σωστη λειτουργια του και τη διορθωση οποιαδηποτε ατελειας ;)
ακομα δεν εχουμε φωτογραφηθει και ολες οι κοπέλες ενω δεν εχουνε βγει και τα νεα βιντεο μας πραγματα που πρεπει να γινουν πρωτα για να φταχτει απ την αρχη το νεο σαιτ μας ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
γλυκια μου !!!! χελλοοοου

κατι καλο εχεις για τα δικα μου τα γουστα ?  :rockon: :zfuck:

σου εφυγε η ταυλανδεζα πριν ακομη την γευτουμε  :'( :'( :'( :'(

τι θα κανεις για μενα ?  ;)

σματς σμουτς  :grouphug: :smitten: :grouphug:
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
ολες μας ματια μου κανουμε πρωκτικο ;)
για απλο προγραμμα με 30ε ειναι καθαρα στις διαθεσεις της κοπέλας εκεινη τη στιγμη  :cheesy:
θα σου ελεγα να δοκιμασεις την Ευα ;)

πιστευω με το νεο ετος μωρο ;)
αυτη τη στιγμη ολο το βαρος μας εχει πεσει στο μαγαζι, τη σωστη λειτουργια του και τη διορθωση οποιαδηποτε ατελειας ;)
ακομα δεν εχουμε φωτογραφηθει και ολες οι κοπέλες ενω δεν εχουνε βγει και τα νεα βιντεο μας πραγματα που πρεπει να γινουν πρωτα για να φταχτει απ την αρχη το νεο σαιτ μας ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
να ερθω να βοηθησω στην φωτογραφηση?
 

stathis13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
δεν λεω..πολυ καλο και καυλιαρικο μωρο η ευα αλλα την πρωτη φορα τουλαχιστον θα προτιμουσα εσενα!!! :cheesy:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
γλυκια μου !!!! χελλοοοου

κατι καλο εχεις για τα δικα μου τα γουστα ?  :rockon: :zfuck:

σου εφυγε η ταυλανδεζα πριν ακομη την γευτουμε  :'( :'( :'( :'(

τι θα κανεις για μενα ?  ;)

σματς σμουτς  :grouphug: :smitten: :grouphug:

γειασου μωρο ;)
μου βαζεις δυσκολα :-
αν δεν σου αρεσει καποια αλλη ματια μου θα πρεπει αναγκαστικα να περιμενεις να επιστρεψει η Νανα μετα την πρωτοχρονια :cheesy:
θα ερθει μια καινουργια κοπέλα η Μαρινα στο μαγαζι σε 5-10 μερες αλλα καμια σχεση με ασιατικα χαρακτηριστικα που ειναι του γουστου σου :-

να ερθω να βοηθησω στην φωτογραφηση?

εχουμε βρε φωτογραφο ;)
αυριο το πρωι θα βγαλει εμενα :cheesy:

δεν λεω..πολυ καλο και καυλιαρικο μωρο η ευα αλλα την πρωτη φορα τουλαχιστον θα προτιμουσα εσενα!!! :cheesy:

ε τοτε δοκιμασε εμενα μωρο ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Επισκέπτης
Καλημερα Αγαπητη φιλη μου αντζελα . Θα ηθελα να σε ενημερωσω οτι πρεπει να αλλαξει strapon στο αυταρχικο προγραμμα. Δεν απολαυσα το αυταρχικο προγραμμα με αυτο το συγκεκριμενο strapon. Το δοκιμασα το πρωι της Κυριακης με την Ευα. Οπως και παλια πριν μερικους μηνες με την Τατιανα. Δεν κανει καλη δουλεια. Χρειαζεσαι καινουργιο και ακριβο strapon για να ευχαριστηθει και να απολαυσει τον πρωκτικο ερωτα ο πελατης. Μπορεις να αγορασεις 1 strapon απο το εξωτερικο στην ΗΠΑ σε παρα πολυ καλη λογικη τιμη. Σου δινω και τα στοιχεια που μπορεις να το αγορασεις το καλυτερο strapon το  Ultra Harness 2000 Female Adult Novelty

κοιτα στην ιστοσελιδα
εγω εχω αγορασει dvd απο εκει.Δεν υπαρχει κανενα προβλημα ειναι παρα πολυ καλη σοβαρη επιχειρηση.

το Ultra Harness 2000 Female Adult Novelty θα το αγορασεις στα $71.20 και τα εξοδα αποστολης ειναι μονο $20.50. Γενικο συνολο $91.70 σε ευρω θα πληρωσεις μονο 61.25


Δωσε χαιρετισματα στην φιλη μου την Ευα
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλημερα Αγαπητη φιλη μου αντζελα . Θα ηθελα να σε ενημερωσω οτι πρεπει να αλλαξει strapon στο αυταρχικο προγραμμα. Δεν απολαυσα το αυταρχικο προγραμμα με αυτο το συγκεκριμενο strapon. Το δοκιμασα το πρωι της Κυριακης με την Ευα. Οπως και παλια πριν μερικους μηνες με την Τατιανα. Δεν κανει καλη δουλεια. Χρειαζεσαι καινουργιο και ακριβο strapon για να ευχαριστηθει και να απολαυσει τον πρωκτικο ερωτα ο πελατης. Μπορεις να αγορασεις 1 strapon απο το εξωτερικο στην ΗΠΑ σε παρα πολυ καλη λογικη τιμη. Σου δινω και τα στοιχεια που μπορεις να το αγορασεις το καλυτερο strapon το  Ultra Harness 2000 Female Adult Novelty

κοιτα στην ιστοσελιδα
εγω εχω αγορασει dvd απο εκει.Δεν υπαρχει κανενα προβλημα ειναι παρα πολυ καλη σοβαρη επιχειρηση.

το Ultra Harness 2000 Female Adult Novelty θα το αγορασεις στα $71.20 και τα εξοδα αποστολης ειναι μονο $20.50. Γενικο συνολο $91.70 σε ευρω θα πληρωσεις μονο 61.25


Δωσε χαιρετισματα στην φιλη μου την Ευα

Kαλημερα μωρο :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
πραγματικα μου λυνεις τα χερια ;)
το προβλημα με τα strapon το ξερω απο καιρο πριν καν ανοιξει το μαγαζι, γυρισα ολα σχεδον τα sex shop της Αθηνας και σε κανενα δεν βρηκα αυτο που ηθελα >:(
με αποτελεσμα να παρω 3 καινουργεια (γιατι επρεπε κατι να παρω) τα οποια ειναι και ουσιαστικα αχρηστα και να χρησιμοποιω ακομα τα παλιο μας που το ειχα παρει και αυτο απο αμερικη ;)
αυτο που μου δειχνεις ειναι πανω κατω αυτο που ψαχνω κιολας αν και το ζωνακι του στη μεση δεν ξερω καταποσο θα ειναι σταθερο :P
δυστηχος τα περισσοτερα strapon της αγορας ειναι φτιαγμενα ουσιαστικα για να χρησιμοποιουντε σε λεσβιακο ερωτα και σε κολπο με αποτελεσμα ο δονητης τους να ειναι πολυ μαλακος και τελειος ακαταληλος για πρωκτικο ερωτα ποσο μαλλον πρωκτικο ερωτα σε εναν αντρα και ποσο μαλλον για συχνη επαγγελματικη χρηση :P
και ακομα χειροτερα δεν βρηκα και κανεναν επαγγελματια του χωρου να μου βρει αυτο που ψαχνω και να μου το παραγγηλει :-
θα κοιταξω αυτο το site μηπως δω και καποιο αλλο και αν οχι θα παραγγηλω αυτο ;)
φανταζομαι οι δονητες του ειναι σκληροι? αλλα για να μου το προτηνεις μαναρι σκληροι θα ειναι ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
και 7 πρωι με 10 πμ εγω ............!!!!!!!!!!! :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
για ολα τα γουστα σε προσφορα 10 ευρω......!!!!!!!!!! :grouphug: :grouphug: :grouphug: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
και 7 πρωι με 10 πμ εγω ............!!!!!!!!!!! :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
για ολα τα γουστα σε προσφορα 10 ευρω......!!!!!!!!!! :grouphug: :grouphug: :grouphug: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

απαπαπαπαπαπααπαπ
θα μας σπασεις την αγορα :cheesy:
ασε που 7-10 ειναι ολοι αγουροξηπνημενοι και βιαζοντε να παν στις δουλειες τους και θα σε ταλαιπωρησουν αφανταστα :2funny:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Kαλημερα μωρο :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
πραγματικα μου λυνεις τα χερια ;)
το προβλημα με τα strapon το ξερω απο καιρο πριν καν ανοιξει το μαγαζι, γυρισα ολα σχεδον τα sex shop της Αθηνας και σε κανενα δεν βρηκα αυτο που ηθελα >:(
με αποτελεσμα να παρω 3 καινουργεια (γιατι επρεπε κατι να παρω) τα οποια ειναι και ουσιαστικα αχρηστα και να χρησιμοποιω ακομα τα παλιο μας που το ειχα παρει και αυτο απο αμερικη ;)
αυτο που μου δειχνεις ειναι πανω κατω αυτο που ψαχνω κιολας αν και το ζωνακι του στη μεση δεν ξερω καταποσο θα ειναι σταθερο :P
δυστηχος τα περισσοτερα strapon της αγορας ειναι φτιαγμενα ουσιαστικα για να χρησιμοποιουντε σε λεσβιακο ερωτα και σε κολπο με αποτελεσμα ο δονητης τους να ειναι πολυ μαλακος και τελειος ακαταληλος για πρωκτικο ερωτα ποσο μαλλον πρωκτικο ερωτα σε εναν αντρα και ποσο μαλλον για συχνη επαγγελματικη χρηση :P
και ακομα χειροτερα δεν βρηκα και κανεναν επαγγελματια του χωρου να μου βρει αυτο που ψαχνω και να μου το παραγγηλει :-
θα κοιταξω αυτο το site μηπως δω και καποιο αλλο και αν οχι θα παραγγηλω αυτο ;)
φανταζομαι οι δονητες του ειναι σκληροι? αλλα για να μου το προτηνεις μαναρι σκληροι θα ειναι ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

αντζελα δεν υπαρχει περιπτωση να μην συνεργαστουμε βλεπω οτι εχεις θεσεις εργασιας πολλες,λοιπον ακου τι να περνεις δονητες πλαστικα παλιοπραγματα που χαλανε θελουν πλυσιμο και δεν τα βρισκεις οπως θες θα ερθω εγω και θα μπαινω μαζι με την κοπελα και οταν φτανει η ωρα του στραπ-ον θα κανω εγω το στραπ ποιο φυσικα ποιο καλα και ομορφα!!!!
τι λες?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom