Νέα

Στοματικό σεξ και προβλήματα υγείας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nzg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 113
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.444
Πόντοι
481
Τα κονδυλωματα μπορει απο στοματικο να περασουν στην στοματικη κοιλοτητα.Συχνα αναφερονται περιστατικα.Πιθανον εαν επωαση μακροχρονια να γινει καρκινος.ολα παιζουν παιδια.μου τα εχει πει δερματολογος.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.106
Like
11.567
Πόντοι
2.606
Τοποθετήσεις σε ιατρικά ζητήματα σοβαρά να κάνουν μόνο γιατροί διαβάζουν και παιδιά εδώ που βγαίνουν τώρα στην πιάτσα αν δεν ισχύει ξέρεις πόσοι θα χάσουν τον ύπνο τους χωρίς λόγο ;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.712
Like
67.886
Πόντοι
12.756
Τοποθετήσεις σε ιατρικά ζητήματα σοβαρά να κάνουν μόνο γιατροί διαβάζουν και παιδιά εδώ που βγαίνουν τώρα στην πιάτσα αν δεν ισχύει ξέρεις πόσοι θα χάσουν τον ύπνο τους χωρίς λόγο ;
σε ακουμε γιατρε μου :coffee:
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.250
Like
1.698
Πόντοι
216
Καλησπέρα σε όλους.
Η ανάρτησή μου δεν έχει σκοπό να δημιουργήσω φόβο ανησυχίας ή πανικό.
Πολύ πρόσφατα " μέσα στην εβδομάδα " επισκέφτηκα γιατρό ΩΡΛ για ένα πρόβλημα υγείας που εμφανίστηκε σε εμένα, διόγκωση στο λαιμό και ενόχληση όταν καταπίνω " ακόμα και υγρής μορφής ".
Μετά από έλεγχο που έγινε, με κάμερα από τη μύτη, διαπιστώθηκε ότι υπάρχει έλκος στη βάση της γλώσσας, " έλκος στο τράχηλο " και μετά τη μαγνητική το αποτέλεσμα είναι κακοηθης καρκίνος.
Σήμερα μου έκαναν βιοψία για έλεγχο.
Σε λίγες μέρες θα ξέρω το πως θα κινηθούμε ως προς τη θεραπεία.
Ελπίζω αυτό τι πρόβλημα που εμφανίστηκε να μην έχει σχέση με τις επισκέψεις μου με τους χώρους της ηδονής.

Η ανάρτησή μου δεν έχει σχέση να δημιουργήσω θέματα ανησυχίας και πανικού, γιατί δεν ξέρω αν υπάρχει αίτιοαπό αυτό.

Κατ' αρχάς εύχομαι περαστικά,εύκολα και γρήγορα ξεμπερδέματα με την λιγότερο δυνατή ταλαιπωρία και πόνο!
Στην συνέχεια,χρειάζονται διευκρινίσεις για την διατροφή σου,εάν κάποιο άτομο συγγενικό σου είχε παρόμοιο θέμα κατά την διάρκεια της ζωής του και τέλος εάν είσαι καπνιστής ή πίνεις αλκοόλ.
Είναι εύκολο να ρίξουμε το βάρος στο παπιλοϊό (και να διευκρινήσω ότι δεν πάω στα μπουρδέλα λόγω σιχαμάρας και χρόνου.Μία φορά είχα πάει στο παλιό μπουρδέλο που ήτανε στην Λεωφ. Ιωνίας 12 επειδή ήτανε δίπλα στο σπίτι μου) πριν δούμε σφαιρικά την "υπόθεση"
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.065
Κριτικές
4
Like
7.167
Πόντοι
1.336
Τοποθετήσεις σε ιατρικά ζητήματα σοβαρά να κάνουν μόνο γιατροί διαβάζουν και παιδιά εδώ που βγαίνουν τώρα στην πιάτσα αν δεν ισχύει ξέρεις πόσοι θα χάσουν τον ύπνο τους χωρίς λόγο ;
Και εσυ και τα νεα παιδια , εφ' οσον κανουν γλυφομουνι πρεπει να ξερουν για τα κονδυλωματα τον ΗPV και τον εκφυλισμο σε καρκινο στην στοματικη κοιλοτητα
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.106
Like
11.567
Πόντοι
2.606
Και εσυ και τα νεα παιδια , εφ' οσον κανουν γλυφομουνι πρεπει να ξερουν για τα κονδυλωματα τον ΗPV και τον εκφυλισμο σε καρκινο στην στοματικη κοιλοτητα
Εσένα δηλαδή ο γιατροσ σου σου είπε ότι πιθανόν να το έπαθες από σπατουλαρισμα;
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
48.722
Like
44.726
Πόντοι
6.256
Εσένα δηλαδή ο γιατροσ σου σου είπε ότι πιθανόν να το έπαθες από σπατουλαρισμα;
τοξικα μουνια φιλε-Μπραμπ....ουτε γλειφομουνι δεν μπορουμε να κανουμε με τις βρωμιαρες...
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.106
Like
11.567
Πόντοι
2.606
τοξικα μουνια φιλε-Μπραμπ....ουτε γλειφομουνι δεν μπορουμε να κανουμε με τις βρωμιαρες...
Θα αρχησω να γρασάρω ροδέλα μου φαίνεται άμα είσαι στρειτ ζεις επικινδύνως
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
Περαστικά σου! Γρήγορα σιδερένιος !
 
  • Like
Αντιδράσεις: nzg

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.223
Like
3.695
Πόντοι
456
Δεν μασάμε, μέχρι τέλους και οτι γίνει :priest:


6s5pe9.jpg
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.834
Κριτικές
8
Like
1.374
Πόντοι
216
Αυτός ο μπίχλας ο DmtrsxXx θα είναι το απόλυτο πειραματόζωο του σάιτ χαχα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο

Letsgobrandon2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
137
Κριτικές
12
Like
823
Πόντοι
311
Λεβεντη περαστικα και γρηγορα ξεμπερδεματα. Οντως γινεται να αναπτυχθει καρκινος λαιμου (throat cancer), απο στοματικο σεξ. Οσοι ξερετε αγγλικα «γκουγκλαρετε» throat cancer and oral sex, και αφηστε τις μαγκιες για τον το ειπε «γιατρος» κλπ..Η πιθανοτητα υπαρχει ΑΝ κατα την διαρκεια της στοματικης επαφης η γυναικα ειναι μεταδοτικη -συνηθως δεν ειναι μεταδοτικες- και οι απλες γυναικες μας οχι μονο οι πουτανες. Το θεμα με τις πουτανες φυσικα ειναι η συχνοτητα που υπερπολαπλασιαζει την πιθανοτητα μεταδοσης. Διαβαστε για throat cancer Michael Douglas and Val Kilmer.

Και παλι περαστικα στον νηματοθετη…σου ευχωμαι τα καλυτερα και συντομοτερα αποτελεσματα και ελπιζω να μην ακουσεις τις κλασσικες μαλακοειρωνιες του διαδικτυου για την περιπτωση σου. Περαστικα σου.
 
OP
OP
N

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
823
Κριτικές
33
Like
2.511
Πόντοι
5.345
Τι θες να πεις ; Τι σου προξένησε ακριβώς τι ;
Καλημέρα, η ενημέρωση από τον ΩΡΛ ότι προϋπήρχε 4-5 μήνες. Δημιουργήθηκε έλκος στο τράχηλο, στη βάση της γλώσσας. Ένιωσα μέσα στην εβδομάδα γδαρσιμο όταν καταπίνω "όπωςόταν έχεις ερεθιστει ο λαιμός από το κρύωμα", ακόμα και το σάλιο, και πρήξιμο , ψιλαφιζοντας με το χέρι, το νιώθεις πρησμένο. Η βιοψία θα δείξει τι είναι και πως θα αντιμετωπιστεί
 
OP
OP
N

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
823
Κριτικές
33
Like
2.511
Πόντοι
5.345
Κατ' αρχάς εύχομαι περαστικά,εύκολα και γρήγορα ξεμπερδέματα με την λιγότερο δυνατή ταλαιπωρία και πόνο!
Στην συνέχεια,χρειάζονται διευκρινίσεις για την διατροφή σου,εάν κάποιο άτομο συγγενικό σου είχε παρόμοιο θέμα κατά την διάρκεια της ζωής του και τέλος εάν είσαι καπνιστής ή πίνεις αλκοόλ.
Είναι εύκολο να ρίξουμε το βάρος στο παπιλοϊό (και να διευκρινήσω ότι δεν πάω στα μπουρδέλα λόγω σιχαμάρας και χρόνου.Μία φορά είχα πάει στο παλιό μπουρδέλο που ήτανε στην Λεωφ. Ιωνίας 12 επειδή ήτανε δίπλα στο σπίτι μου) πριν δούμε σφαιρικά την "υπόθεση"
Καλημέρα, ούτε καπνίζω ούτε πίνω, ο πατέρας μου ειχε καρκίνο στους λεμφαδένες, ρώτησα το γιατρό αλλα δεν δείχνει να έχει κάποια σχέση . Το απέκλεισε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom