Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,2%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 219 22,7%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 435 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    965

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
ΥΓ. Αυτός ο τύπος ο Rick Flair που χάθηκε??? Έδινε κάτι καλά στανταρακια...Ελπίζω να ειναι καλά να υγιαινει και να ...

καλημερα !

μια χαρα ειμαι . τον τελευταιο καιρο αφιερωνω τον χρονο μου στην δουλεια και κατι προτζεκτ που ετοιμαζω , οποτε δεν παιζω , αν και σας διαβαζω .

νασαι καλα , να μαστε καλα , να υγειαινουμε και να  :knockinb:
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.659
Like
2
Πόντοι
16
Καλησπέρα, μεταλιστ-σπορτινγκ 2-3 γκολ και μπιλμπάο 4-6 γκολ, αξίζει παικτικά και ο άσσος της κοπενχάγης για φόρτωμα αλλά είμαι υπο σκέψην, κάπου θα γκελάρει η πρωτοπόρος  :think:. Καλή επιτυχία σε ότι και αν παίξετε.
εδω πληρωθηκες?
 
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
82
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
0

Ναι ρε φιλαράκι!!! είχα να δω τέτοια μέρα πολύ καιρό, φόρτωσα την κοπενχαγη , εβγαλα ενα κατοστάρικο καθαρό και το έχωσα σε μεταλιστ και μπιλμπάο, βασικά φοβόμουν μην ξεφύγει απο το όβερ το μάτς αλλά ευτυχώς όλα καλά!!! :grin: :grin: :grin:. Αυριο προγνωστικά με άλλο αέρα!!!!
 
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
82
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
0
νομιζα οτι θα λεγες βλεπω διπλο την city  :2funny: :2funny:

χαχαχαχαχαχαχ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ωραίος ρε παίχτη!!!! μου φαίνετε ότι ξεφούσκωσε η σίτυ και προσωπικά με χάλασε γιατί αυτήν υποστηρίζω απο αγγλία, δεν πάει το χέρι να την ποντάρω!!
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.659
Like
2
Πόντοι
16
Ναι ρε φιλαράκι!!! είχα να δω τέτοια μέρα πολύ καιρό, φόρτωσα την κοπενχαγη , εβγαλα ενα κατοστάρικο καθαρό και το έχωσα σε μεταλιστ και μπιλμπάο, βασικά φοβόμουν μην ξεφύγει απο το όβερ το μάτς αλλά ευτυχώς όλα καλά!!! :grin: :grin: :grin:. Αυριο προγνωστικά με άλλο αέρα!!!!
καλοφαγοτα!
μην παρουν τα μυαλα σου αερα μονο για να μας δινεις τις σωστες εμπνευσεις σου να  :knockinb: και εμεις  :cheesy:
 
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
82
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
0
Εννοείτε φιλαράκι, πάνω απο όλα αυτοσυγκράτηση όταν κερδίζουμε!! άυριο έχει κουπόνι στύλ σουκου οπότε όλο και κάτι καλό θα βρούμε να τζογάρουμε!!
 
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
82
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
0
Καλό απόγευμα κύριοι, πολλά δύσκολα ματσάκια σήμερα...προσωπικά θα βάλω ενα 30ράκι σε διπλό της γουέστ χάμ, 2-3 γκόλ το μονακό-νάντ και θα κλείσω τριάδα με το διπλό της σριούσμπερι....ίσως προσθέσω αλλα δύο ματσάκια και να το κάνω σύστημα με 3-5 ζητούμενα...τσεπά θα δείξει μετα. Καλή επιτυχία σε ότι και αν επιλέξετε.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
χαχαχαχαχαχαχ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ωραίος ρε παίχτη!!!! μου φαίνετε ότι ξεφούσκωσε η σίτυ και προσωπικά με χάλασε γιατί αυτήν υποστηρίζω απο αγγλία, δεν πάει το χέρι να την ποντάρω!!
η σιτυ δεν ξεφουσκωσε

πολυ καλο υλικο εχει.. αγκουερο,νασρι,σιλβα κλπ..


ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ δεν εχει  ;) ;)
 
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
82
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
0
Τι να σου κάνει και ο μαντσίνι...προσωπικά δεν πιστέυω οτι φταίει αυτός.Απο την αρχή της σεζόν δεν έχει διαφοροποιήση το σύστημα που παίζει η ομάδα, ποσο μάλλον τι να κάνει όταν εχουν δημιουργηθεί κλίκες μέσα στην ομάδα, αυτό το τσογλάνι ο μπαλοτέλι τα έχει γαμήσει όλα, τεσπά μακάρι να ανακάμψει η ομάδα και να το σηκώσει, (κάτι άσχετο φίλε...πως μπορώ να βρώ ένα θέμα που άνοιξα χθές? σχετικό με τατουάζ και την επιλογή αυτού?? :helpplea: εχω ψιλοχαθεί μέσα στο σάιτ αλλα δεν το βρίσκω!!)
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Τι να σου κάνει και ο μαντσίνι...προσωπικά δεν πιστέυω οτι φταίει αυτός.Απο την αρχή της σεζόν δεν έχει διαφοροποιήση το σύστημα που παίζει η ομάδα, ποσο μάλλον τι να κάνει όταν εχουν δημιουργηθεί κλίκες μέσα στην ομάδα, αυτό το τσογλάνι ο μπαλοτέλι τα έχει γαμήσει όλα, τεσπά μακάρι να ανακάμψει η ομάδα και να το σηκώσει, (κάτι άσχετο φίλε...πως μπορώ να βρώ ένα θέμα που άνοιξα χθές? σχετικό με τατουάζ και την επιλογή αυτού?? :helpplea: εχω ψιλοχαθεί μέσα στο σάιτ αλλα δεν το βρίσκω!!)
site ενεοεις?

γιατι δεν πας μοναστηρακι και θησειο? (οfftopic)



υγ
ρε μαγκες.. γιατι κατι μου λεει οτι το κυπελλο θα το σηκωσει η ρεαλ φετος?  :think: :think:

τι διαολο ακομα και στα ονειρα το βλεπω...
 
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
82
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
0
site ενεοεις?

γιατι δεν πας μοναστηρακι και θησειο? (οfftopic)



υγ
ρε μαγκες.. γιατι κατι μου λεει οτι το κυπελλο θα το σηκωσει η ρεαλ φετος?  :think: :think:

τι διαολο ακομα και στα ονειρα το βλεπω...

:headbang: :headbang: μια βοήθεια ζητήσαμε και μας  :knockinb:!!!!

υ.γ: το έβλεπες...το΄παιξες?
 

xronistiktak

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.509
Like
0
Πόντοι
16
Για σημερα θα πονταρω μονακο,ασκολι,τορινο κ χερκουλες.
ολα στον ασσο..
καλη επιτυχια σε ολους. :dancing:
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
τι εγινε στο Τορινο; πληρωνομαστε;
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom