Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,3%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 218 22,6%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 435 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    964

kgg

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
155
Like
7
Πόντοι
1
Μονο ορεξη για πονηριες δεν εχω...Ισχυριζεσαι οτι ο κοσμος παιζει τα μεγαλα ονοματα,ενω αλλο ενα ατομο εδω στο chat λεει πως ολα τα παιχνιδια ειναι εργαλεια.Αυτο υπογραμμισα.Τωρα οσον αφορα την Τιχουανα,που περιπαικτικα χρησιμοποιεις,οι τζιροι στην betfair και τα πονταρισματα οδηγησαν πολυ κοσμο να την πονταρει.Τοσο κοσμο που μεχρι και ο Οπαπ κατεβασε την αποδοση απο το μεσημερι Στην αρχη του μηνυματος σου μου λες πως πουλαω τζογο και αργοτερα λες πως ειμαι χομπιστας και το βλεπω ερασιτεχνικα ενω εσυ δευτερο επαγγελμα.Ειρωνευτηκες οσους πονταραν στην Αθλετικο και την Αουστρια,ενω πανηγυριζες για την Λιβερπουλ που περυσι κοντεψαν μαζι με την Γιουβε να οδηγησουν κοσμο στην φυλακη. Υπαρχουν διαφορετικοι τροποι παιξιματος και πρεπει να τους αποδεχτεις ειτε θες,ειτε οχι.Καποιοι δεν παιζουν μεγαλα ονοματα γιατι πιστευουν οτι αμα περναγανε ολα θα εκλειναν ολες οι εταιρειες και καποιοι αλλοι κυνηγανε τα μεγαλα ονοματα...Εγω δεχομαι ολους τους τροπους παιξιματος και πιστευω οτι ολοι εχουν την τυχη τους.Εσυ μου μιλας για φαβορες και μου κανεις σεμιναρια και τον Μαιο παρακαλαγες να γινει over η Βαγιεκανο....Ε ας σταματησει λοιπον αυτη η συζητηση.Δεν εχει νοημα...
 

kgg

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
155
Like
7
Πόντοι
1
Ρε μαγκες δειτε και τα προηγούμενα ποστ μου

λεω οτι ολη την χρονια περσυ κυνηγουσα 6-7 ομάδες

μαντσεστερ
πορτο
ρεαλ
μπαρτσελόνα
Ολυμπιακο

και βαζελο καμια φορα

μονα κυριως..

λιγες φορες με προδωσαν

αλλα στο τσαμπιονς λιγκ επιανα ομαδες που δεν της παρακολουθουσα ,κυριως αγορες οβερ και αντερ ειχα και τυχη..

Διοτη πολυ απλα της εβλεπα και παρακολουθουσα συνεχεια..

Δδλ θα παιξω πολλα λεφτα σε αυτες που ξερω, και λιγες φορες θα με προδωσουν και φετος  ;)

Αν ειναι να παιζω β γαλλιας , β γερμανιας, ριχνω ενα 5ευρω για πλάκα... διοτη δεν παρακολουθω και δεν μπορω να ρισκαρω πολλα λεφτα

Δεν μπορω να σε κατηγορησω για λαθος τροπο παιξιματος ή να τον χαρακτηρισω σωστο.Αν θες την γνωμη μου,τον θεωρω σιγουρα ασφαλεστερο.Εχω μπροστα μου στοιχημα 2000 ευρο με δυαδα Real και Barca και στοιχημα με 1000 ευρο μονο αποδεκτο ασσο την Ναντ.Διαφορετικοι τροποι παιξιματος,στην παρουσα φαση και τα δυο κερδισμενα.Καθε ανθρωπος κανει τις επιλογες του.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Δεν μπορω να σε κατηγορησω για λαθος τροπο παιξιματος ή να τον χαρακτηρισω σωστο.Αν θες την γνωμη μου,τον θεωρω σιγουρα ασφαλεστερο.Εχω μπροστα μου στοιχημα 2000 ευρο με δυαδα Real και Barca και στοιχημα με 1000 ευρο μονο αποδεκτο ασσο την Ναντ.Διαφορετικοι τροποι παιξιματος,στην παρουσα φαση και τα δυο κερδισμενα.Καθε ανθρωπος κανει τις επιλογες του.
Οπως την βρησκει ο καθενς φιλε μου, Σε βγαζει κερδισμενο μια συγκεκριμενη τακτικη? Ακολουθα την χωρις να δωσεις λογαριασμο..

να ασπουμε εχει και πολυ κοσμο που κυνηγαει τα <<χ>> επειδη εχουν μεγαλες αποδοσεις
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
Μονο ορεξη για πονηριες δεν εχω...Ισχυριζεσαι οτι ο κοσμος παιζει τα μεγαλα ονοματα,ενω αλλο ενα ατομο εδω στο chat λεει πως ολα τα παιχνιδια ειναι εργαλεια.Αυτο υπογραμμισα.Τωρα οσον αφορα την Τιχουανα,που περιπαικτικα χρησιμοποιεις,οι τζιροι στην betfair και τα πονταρισματα οδηγησαν πολυ κοσμο να την πονταρει.Τοσο κοσμο που μεχρι και ο Οπαπ κατεβασε την αποδοση απο το μεσημερι Στην αρχη του μηνυματος σου μου λες πως πουλαω τζογο και αργοτερα λες πως ειμαι χομπιστας και το βλεπω ερασιτεχνικα ενω εσυ δευτερο επαγγελμα.Ειρωνευτηκες οσους πονταραν στην Αθλετικο και την Αουστρια,ενω πανηγυριζες για την Λιβερπουλ που περυσι κοντεψαν μαζι με την Γιουβε να οδηγησουν κοσμο στην φυλακη. Υπαρχουν διαφορετικοι τροποι παιξιματος και πρεπει να τους αποδεχτεις ειτε θες,ειτε οχι.Καποιοι δεν παιζουν μεγαλα ονοματα γιατι πιστευουν οτι αμα περναγανε ολα θα εκλειναν ολες οι εταιρειες και καποιοι αλλοι κυνηγανε τα μεγαλα ονοματα...Εγω δεχομαι ολους τους τροπους παιξιματος και πιστευω οτι ολοι εχουν την τυχη τους.Εσυ μου μιλας για φαβορες και μου κανεις σεμιναρια και τον Μαιο παρακαλαγες να γινει over η Βαγιεκανο....Ε ας σταματησει λοιπον αυτη η συζητηση.Δεν εχει νοημα...
δεν διαβαζεις καλα μου φαινεται.εγραψα οτι δεν ειπα ποτε οτι τα μεγαλα ονοματα θα περνανε συνεχεια.αλλα θελεις να σου πω κατι.θα παιζω ολη τη χρονια τα ονοματα που ανεφερε ο σταμ στην εδρα τους ασσο.πιστευεις οτι θα χασω περισσοτερες φορες απο εναν οποιονδηποτε αλλο παικτη??βαζουμε και στοιχημα αμα θελεις.
παμε στον οπαπ.ο οπαπ 3000ε να πεσει σε ενα σημειο μπορει να κατεβασει αποδοση.και μη μου πεις οτι δεν το ξερεις εσυ αυτο και το ξερω εγω??οποτε ακυρο
φυσικα κ θα μπαιναν φυλακη οι εταιριες αν βγαιναν ολο τα μεγαλα ονοματα.αλλα μεθοδικα στη διαρκεια του χρονου και στατιστικα το ξερεις οτι τα περισσοτερα σπασιματα γινονται σε αποδοση απο 1.40 ως 1.80??επεισης γνωριζεις οτι τα λιγοτερα σπασιματα γινοντα σε αποδοση 1.10 ως 1.30??εμενα δεν με ενδιαφερει αν εχω ενα καλο η ενα κακο 3ημερο.ολα ειναι μεσα στο παιχνιδι.με ενδιαφερει που θα βρισκομαι στη διαρκεια ενος ετους.
ο χρηστος επισης λεει οτι δεν μπορεις να ριξεις λεφτα σε κωλοομαδες,αυτο το προσπερασες.
οσο για το οβερ της βαγιεκανο πρεπει να σου πω οτι χωρια το πονταρισμα οτι σιγουρα θα ηταν λαιτ,ηταν μηπως τελευταιες αγωνιστικες στην β ισπανιας που δεν υπηρχε αλλο πρωταθλημα γιατι αυτοι εχουν 42 αγωνιστικες(αληθεια το ξερεις αυτο??)και αναγκαστικα θα επαιζα β ισπανιας??μηπως ηταν ιουνης???για ψαξε καλυτερα.σιγα μην επαιζα βαγιεκανο στη μεση της χρονιας

Υ.Γ. συμφωνω με το ποστ του σταμ
 

kgg

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
155
Like
7
Πόντοι
1
Αν θες την αποψη μου δεν υπαρχει συγκεκριμενη τακτικη.Στο στοιχημα θεωρω πως πρεπει να ξερεις να κανεις ελιγμους.Και τα χηναρια χρειαζονται και οι φαβορες και οι ευκαιρειες και τα value bets και οι κοντρες...Εδω μεσα καποιος εχει γραψει οτι κυνηγαει ανατροπες και γραφει αποδοσεις 70-80 και παραλιγο 900 αν δεν κανω λαθος...Αντε κατηγορησε τον αν πιασει μια τετοια ανατροπη οτι επαιξε λαθος!Καποιος αλλος παλι εδω μεσα παιζει τον ασσο του 1,6 σε 1 DNB στο 1,2.Παιζει λαθος?Ε τι να λεμε τωρα?
 

kgg

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
155
Like
7
Πόντοι
1
Εχεις παιξει Βαγιεκανο στις 13/5.Οχι Ιουνη....Παρα πολλα πρωταθληματα σε εξελιξη.Και μαλιστα οχι σημειο.Over.Καθαρο τζογο δηλαδη...

Δεν σε κατηγορω γι αυτο.Γουστο σου και καπελο σου.Απλα επειδη μου κανεις σεμιναρια παιξιματος το αναφερω.Επαιξες φαβορι στις πρωτες αγωνιστικες.Πληρωθηκες?Μαγκια σου.Καποιος με το σκεπτικο σου την προηγουμενη βδομαδα που εσπασε ολη η πρεμιερ μπορει να βγηκε χαμενος.Αλλα σου λεω και παλι εχεις ενα σκεπτικο και δεν θες να το αλλαξεις,δεν εχω καμμια τετοια πρεμουρα.Επαιξες λιβε στο 1,4 και κατηγορεις την Αθλετικο και την Αουστρια.Επιλεκτικα λειτουργεις....
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
Αν θες την αποψη μου δεν υπαρχει συγκεκριμενη τακτικη.Στο στοιχημα θεωρω πως πρεπει να ξερεις να κανεις ελιγμους.Και τα χηναρια χρειαζονται και οι φαβορες και οι ευκαιρειες και τα value bets και οι κοντρες...Εδω μεσα καποιος εχει γραψει οτι κυνηγαει ανατροπες και γραφει αποδοσεις 70-80 και παραλιγο 900 αν δεν κανω λαθος...Αντε κατηγορησε τον αν πιασει μια τετοια ανατροπη οτι επαιξε λαθος!Καποιος αλλος παλι εδω μεσα παιζει τον ασσο του 1,6 σε 1 DNB στο 1,2.Παιζει λαθος?Ε τι να λεμε τωρα?
οκ συμφωνω τελευταιο ποστ και το τελειωνω εδω.αλλωστε δεν σε ξερω οποτε δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα.
καθετι που κερδιζει ειναι σωστο παιξιμο.το παν ειναι η συχνοτητα.
θα πω ενα τελευταιο παραδειγμα περι φιλοσοφιας στοιχηματος
εχουμε ας πουμε τις μεγαλες ομαδες που κανουν ενα σερι 5 νικηφορων ματς.και δεν τις εχουμε παιξει σε κανενα απο αυτα τα 5.λεμε ελα μωρε νικησαν 5 συμεχομενα τωρα που θα την παιξω μπορει να σπασει.και δεν την παιζουμε και η μεγαλη ομαδα κανει ας πουμε αλλα 5 νικηφορα.και σε 10 νικες δεν την εχουμε παιξει ποτε.
εχουμε και την αλλη κατηγορια.εχουμε την σαμπντορια,την λακορουνια,την μονακο,την λαρισα κτλ εχουν 5 συνεχομενα ματς να κερδισουν.και χρειαζονται οπωσδηποτε νικες για να σωθουν.στα επομενα 5 ματς και οσο δεν κερδιζει ξερεις ποσες φορες θα τις παιξει ο κοσμος??και τις 5 ρε φιλε...αυτη η  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:δερνει τους παικτες του στοιχηματος ιδιως τον απριλη-μαη.
δλδ δεν θα παιξω την σουπερ-ντπουπερ ομαδαρα που παει για πρωταθλημα η τσου λου και γαμαει και δερνει και θα παιξω τα λιμα για να τα σωσω που ολη τη χρονια ξυναν τα αρχιδια του.
και ερωτω ποσοι παικτες κανουν αυτο το λαθος οταν παιζουν στοιχημα??εγω λεω η πλειοψηφια.
αυτη ειναι διαφορα φιλοσοφιας που προσπαθω να σου αναφερω.
καλο βραδυ kai sorry ;) ;)
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Αν θες την αποψη μου δεν υπαρχει συγκεκριμενη τακτικη.Στο στοιχημα θεωρω πως πρεπει να ξερεις να κανεις ελιγμους.Και τα χηναρια χρειαζονται και οι φαβορες και οι ευκαιρειες και τα value bets και οι κοντρες...Εδω μεσα καποιος εχει γραψει οτι κυνηγαει ανατροπες και γραφει αποδοσεις 70-80 και παραλιγο 900 αν δεν κανω λαθος...Αντε κατηγορησε τον αν πιασει μια τετοια ανατροπη οτι επαιξε λαθος!Καποιος αλλος παλι εδω μεσα παιζει τον ασσο του 1,6 σε 1 DNB στο 1,2.Παιζει λαθος?Ε τι να λεμε τωρα?
Μαλλον εγω ειμαι αυτος και φυσικα δε θα σου πω οτι ειμαι σωστος  και οτι εσυ εισαι λαθος, το αποτελεσμα και το ταμειο κρινουν τον παικτη και οπως ευχαριστει τον παικτη, αλοιμονο, απλως μερικες φορες αναφερω  και γω καποια "κουφα" εδω μεσα, τα οποια και καθονται, απλα να τονισω οτι τιποτα δεν ειναι αδυνατο και επισης εχω απομυθοποιησει το ρολο του φαβορι και του αουτσαιντερ, κατι το οποιο συμβαινει σε μεγαλο βαθμο κατα τη γνωμη μου παντα...
Δηλαδη, βασιζομαι οτι πολλες φορες το εφικτο γινεται ανεφικτο και το αντιστροφο...
 

kgg

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
155
Like
7
Πόντοι
1
οκ συμφωνω τελευταιο ποστ και το τελειωνω εδω.αλλωστε δεν σε ξερω οποτε δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα.
καθετι που κερδιζει ειναι σωστο παιξιμο.το παν ειναι η συχνοτητα.
θα πω ενα τελευταιο παραδειγμα περι φιλοσοφιας στοιχηματος
εχουμε ας πουμε τις μεγαλες ομαδες που κανουν ενα σερι 5 νικηφορων ματς.και δεν τις εχουμε παιξει σε κανενα απο αυτα τα 5.λεμε ελα μωρε νικησαν 5 συμεχομενα τωρα που θα την παιξω μπορει να σπασει.και δεν την παιζουμε και η μεγαλη ομαδα κανει ας πουμε αλλα 5 νικηφορα.και σε 10 νικες δεν την εχουμε παιξει ποτε.
εχουμε και την αλλη κατηγορια.εχουμε την σαμπντορια,την λακορουνια,την μονακο,την λαρισα κτλ εχουν 5 συνεχομενα ματς να κερδισουν.και χρειαζονται οπωσδηποτε νικες για να σωθουν.στα επομενα 5 ματς και οσο δεν κερδιζει ξερεις ποσες φορες θα τις παιξει ο κοσμος??και τις 5 ρε φιλε...αυτη η  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:δερνει τους παικτες του στοιχηματος ιδιως τον απριλη-μαη.
δλδ δεν θα παιξω την σουπερ-ντπουπερ ομαδαρα που παει για πρωταθλημα η τσου λου και γαμαει και δερνει και θα παιξω τα λιμα για να τα σωσω που ολη τη χρονια ξυναν τα αρχιδια του.
και ερωτω ποσοι παικτες κανουν αυτο το λαθος οταν παιζουν στοιχημα??εγω λεω η πλειοψηφια.
αυτη ειναι διαφορα φιλοσοφιας που προσπαθω να σου αναφερω.
καλο βραδυ kai sorry ;) ;)

Αυτο ακριβως εχω γραψειγια το σκεπτικο πολλων παικτων και ειχα αναφερει σαν παραδειγμα την Μαλαγα.Τσεκαρισε τα πιο παλια μηνυματα μου.Επισης αν επαιζε τοσο μεγαλο ρολο η φορμα ο Guru απο το Surfbet θα ειχε λυσει το προβλημα της ζωης του.Αυτος παιζει στοιχηματα μεσα απο την φυλακη ομως...
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Και κατι τελευταιο πριν την πεσω...
Κοιτουσα προσφατα , τα περυσινα στατιστικα της Μαντσεστερ Γιουν. και ειδα οτι οι ισοπαλιες και οι ηττες μαζι, καταλαμβανουν το 1/3 των αγωνων της...
Δηλαδη, στους 3 αγωνες, ο εμνας θεωρειται γκελα...
Θα μου πειτε, ειναι και τα ντερμπι, ναι αλλα το ωραιο ειναι οτι ολα τα  τα κερδισε μεσα στην εδρα της και μονο στα εκτος γκελαρε...
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
Αυτο ακριβως εχω γραψειγια το σκεπτικο πολλων παικτων και ειχα αναφερει σαν παραδειγμα την Μαλαγα.Τσεκαρισε τα πιο παλια μηνυματα μου.Επισης αν επαιζε τοσο μεγαλο ρολο η φορμα ο Guru απο το Surfbet θα ειχε λυσει το προβλημα της ζωης του.Αυτος παιζει στοιχηματα μεσα απο την φυλακη ομως...
ναι το βρηκα ειναι 12/5  βαγιεκανο-ελτσε  1-2.αλλα ηταν πεμπτη και τα μονα σοβαρα ματς αν δεις το κουπονι επειδη το ειδα τωρα ηταν τα ελληνικα μπαραζ.2 ματς.τοτε που ειχε φορτωθει το 2πλο του παοκ μεσα στο βολο.ειχα κανει καλα ειπα και ενα δελτιο λαιτ.
δες λιγο πμ
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
kalhspera. 102=Τρανμιρ-Πορτ Βειλ=οβερ,    106=Λειτον Οριεντ-Μπριστολ Ροβερς=οβερ,    115=Σαουθεντ-Κροουλι=γκολ-γκολ,      116=Τσελτεναμ-Τορκι=γκολ-γκολ.
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Μαγκες μετα απο τρεις μερες σερι ταμειο συνεχιζουμε... αν και το σημερινο προγραμα ειναι αρκετα δυσκολο εχωσα κατι ψιλουλια στην εξης τριαδα με συστηματακι 2/3

Σουιντον-Σαουθαμπτον    2
Λιβορνο-Σαμπτορια      1
Τσελντεναμ-Τορκι      οβερ

καλη τυχη σε ολους!
 

cannavaro

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα παιδια. Τρανμιρ Κροουλι Λουτον και καλο ταμειο!!!!!
 

drifter71

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
373
Like
0
Πόντοι
1
Μαγκες μετα απο τρεις μερες σερι ταμειο συνεχιζουμε... αν και το σημερινο προγραμα ειναι αρκετα δυσκολο εχωσα κατι ψιλουλια στην εξης τριαδα με συστηματακι 2/3

Σουιντον-Σαουθαμπτον    2
Λιβορνο-Σαμπτορια       1
Τσελντεναμ-Τορκι       οβερ

καλη τυχη σε ολους!
Λιβόρνο ok αλλά τα συστηματάκια μήπως είναι για μεγαλύτερες αποδόσεις? Αν βγουν τα 2 μικρά θα πάρεις απόδοση 3 και θα έχεις παίξει 4 στήλες. Αν σκοπεύεις να φορτώσεις παραπάνω τις διάδες δεν έπρεπε να το αναφέρεις? Αλλά και πάλι δεν ξέρω... 2/3 με 1,70-1,75 είναι κάτι που εγώ δεν θα το πρότεινα. Ίσως και να είμαι λάθος. Είθε να τις κάνεις 4 τις μέρες σερί ταμείο και μετά βλέπουμε για καινούρια ευχή...
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
για πρωτιες ομιλων τι βλεπετε;;;και τσου λου και γιουροπα
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Λιβόρνο ok αλλά τα συστηματάκια μήπως είναι για μεγαλύτερες αποδόσεις? Αν βγουν τα 2 μικρά θα πάρεις απόδοση 3 και θα έχεις παίξει 4 στήλες. Αν σκοπεύεις να φορτώσεις παραπάνω τις διάδες δεν έπρεπε να το αναφέρεις? Αλλά και πάλι δεν ξέρω... 2/3 με 1,70-1,75 είναι κάτι που εγώ δεν θα το πρότεινα. Ίσως και να είμαι λάθος. Είθε να τις κάνεις 4 τις μέρες σερί ταμείο και μετά βλέπουμε για καινούρια ευχή...
τυπε τις δυαδες τις φορτωνω τοσο ωστε να παρω τα λεφτα μου πισω κ κανα ψιλο :grin:
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Λειτον Οριεντ 1, Σαο Καετανο 1, Νανσυ γκολ-γκολ. Gl!  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom