Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,2%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 219 22,7%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 435 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    965

tigani

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
για αυριο κυριακη, χρονια πολλα και 2πλο κορινθιανς!

καλα να περασετε οπου και αν ειστε
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
κοιταξτε στα ειδικα stanjames  στο τσαμπιονι να προκριθει απλες
ΒΕΡΝΤΕΡ-ΣΕΒΙΛΗ-ΖΕΝΙΤ-ΣΠΑΡΤΑ-ΤΟΤΕΝΑΜ
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
μια χαρα μου κανει η νικη του ροσσι στο 6,00,το επαιξα.

αν και μαλλον θα νικησει ο πεντροσα στο 2,25
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
387 1

389 1

391 1

Καλό χαρτζιλικάκι.
Δεν ηθελα να στο πω ρε φιλε για να μην σε προκαταβαλω και σε γρουσουζεψω, αλλα οταν ειδα οτι επαιξες τη Μιλικοσκι στο 1,75 , ηθελα να σου πω οτι μολις ειχες μια πετρα στο λαιμο σου και πηγες στη θαλασσα νομιζοντας οτι θα κολυμπησεις..
Ηθελα να σου πω αυτο!
ΝΟΜΟΣ ΑΠΑΡΑΒΑΤΟΣ!!!Στη Φινλανδια δεν παιζεις ΠΟΤΕ αποδοση του 1,75!!!
Ειναι το πρωταθλημα που συγκριτικα οι μικρες αποδοσεις εμφανιζουτν μικρο ποσοστο επιτυχιας και οι εδρες ειναι διακοσμητικα στοιχεια και οχι κατι το τρομερο...
 

Mortismortis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
444
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.992
καμια προταση για Δευτερα????

Αν δεις το κουπόνι έχει πρωταθλήματα Σκανδιναβίας (Σουηδία, Φιλανδία, Δανία) που γενικά δεν τα παρακολουθώ και δεν τα θεωρώ από τα πιο προβλέψιμα, ένα ματς Β Γαλλίας, τη Μάντσεστερ που την δίνει 1,15, ένα ματς Πορτογαλίας, ένα Αργεντινής και δύο τούρκικα.
Θα σου πρότεινα να μην παίξεις τίποτα για αύριο.
Ετσι κι αλλιώς Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη θα έχει τα προκριματικά σε τσαμπιονς λιγκ και γιουρόπα λιγκ. 
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Για μενα ειναι λαθος λογικη αυτη.Οσο λιγοτερα παιχνιδια εχει το κουπονι, τοσο λιγοτερο μπερδευεσαι.Προσωπικα τα μεγαλυτερα κερδη τα εχω παρει μεσοβδομαδα και ειδικα Δευτερες με τους λιγοτερους αγωνες και τα μεγαλυτερα πατατρακ, Σαββατοκυριακα με τους πολλους αγωνες!!!
Αν αξιζει κατι να παιξεις αυριο και κυνηγας αποδοσεις, θα σου πω εγω τι θα παιξω.
Θα παιξω δυαδα το διπλο της Γιαρο στο ημιχρονο με 3,10 και το διπλο της Ταμπερε Γιουναιτεντ στο ημιχρονο με 2,62, δινει 8,138 αποδοση,σχετικα καλη.
ΕΠισης παιζω καιτα δυο παιχνιδια και μονα, οχι μονο δυαδα δηλαδη με το ιδιο πονταρισμα με της δυαδας, οπτε αν για παραδειγμα πονταρ στη δυαδα 10 ευρω και στα δυο μονα θα πονταρω απο 10+10=20 ευρω, συνολικα 30 ευρω, ωστε αν χασω το ενα απο τα δυο, να εχω καλυψει περιπου το συνολικο μου πονταρισμα.
Για πιο τολμηρο παιξιμο, θα ελεγα και το διπλο της Ουλου στο Μαριεχμαν στο ημιχρονο, αλλα θελει λιγο @@ για να το παιξει καποιος...
αν θες αποδοσεις 1.75 και 1.55, εγω δε μπορω και δε θελω να κατσω να τις βρω...
Καλη επιτυχια σε οποιον τα παιξει...
 

camelakias

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Για μενα ειναι λαθος λογικη αυτη.Οσο λιγοτερα παιχνιδια εχει το κουπονι, τοσο λιγοτερο μπερδευεσαι.Προσωπικα τα μεγαλυτερα κερδη τα εχω παρει μεσοβδομαδα και ειδικα Δευτερες με τους λιγοτερους αγωνες και τα μεγαλυτερα πατατρακ, Σαββατοκυριακα με τους πολλους αγωνες!!!


Συμφωνώ απόλυτα και εγώ μεσοβδόμαδα έχω κάνει ζημιές.  :thumbsup:
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Συμφωνώ απόλυτα και εγώ μεσοβδόμαδα έχω κάνει ζημιές.  :thumbsup:
Ε ναι, με λιγοτερα παιχνιδια, δεν εχεις να σκεφτεις πολλα και να μπερδευτεις...
Πεμπτη ή Παρασκευη βραδυ που ειχε 3 παιχνιδια Σουνταμερικανα, καθησα χαλαρα, ειδα τα παιχνιδια και εκνα την εξης σκεψη.Ολα τα παιχνιδια ειχαν δυσαναλογες αποδοσεις, δηλαδη τα διπλα τα βρηκα στα 5,25 στους δυο αγωνες και στον τριτο στο 3,75 και επελεξα να παιξω τους δυο απο τους τρεις και συγκεκριμενα αυτους με τα 5,25 και εδωσε αποδοση γυρω στο 28 η δυαδα, τελικα καθησαν και οι τρεις ακοπα διπλα..
Θελω να πω οτι σε οδηγουσαν αυτοι οι αγωνες να τους πας κοντρα απο τη φυση τους και επειδη ακριβως ηταν μονο 3 και οχι 103, σε εστειλαν ταμειο, ετσι απλα, αν τωρα ειχε πολλους αγωνες και παλι να τους εβλεπες αυτους, μπορει να εβλεπες και καποιον καλυτερο που τελικα να στο χαλαγε και να πηγαινες κουβα...!!!Να μαλιστα παρατηρουσατε τα αποτελεσματα των 6 αγωνων εκειηνης της ημερας, περασαν μονο μεγαλες αποδοσεις και καμμια απο τις μικρες...



 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Χάνει η τοτεναμ με 3-0 στο 30 η οποια ξεσκισε την μαντσεστερ σιτυ  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Επαιζα 0-0 σκορ τον Αρη και τη Μονακο! Ευτυχως δεν μου στερησε μεγαλο ποσο ο Ρουις..!   :headbang: :headbang:
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
ΑΡΗΣ 1
Ζενιτ 1
Αζαξιο Χ
Βαν Χ 2-1
Ντιναμο Χ
Ροζενμποργκ 1

5 στα 6 συστημα 4-5-6
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Αυριο συστηματακι 3-4

Βερντερ Σαλτσμπουρκ ασσοι
Μπραγκα Παρτιζαν Χιναρια

και για Πεμπτη

συστημα 4-5

Μπατε 1
ΑΙΚ Χ
Βασλουι Χ
Γκενκ Χ
Φενερ 2
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Επαιζα 0-0 σκορ τον Αρη και τη Μονακο! Ευτυχως δεν μου στερησε μεγαλο ποσο ο Ρουις..!   :headbang: :headbang:
Αν επαιζες τη δυαδα και τα δυο μονα με το ιδιο πονταρισμα, συνολικα 3 φορες το πονταρισμα σου, θα ησουν κερδισμενος εχοντας πιασει το ενα ματς... ;)
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
Αυριο τι λετε για ασο την Σαλτσμπουργκ ; 1.87 το εχει τωρα. αξιζει ;
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Η Τότεναμ ξεσκισε 0-0 την σίτυ σου λεει..... :think:
εγω καταλαβαινω παντως(χωρις παρεξηγηση)απο τα λεγομενα σου, οτι η Τοτεναμ ξεσκισε την Μαντσεστερ Σιτι(0-0!!!!!!) και ξεσκιστηκε απο την Γιουνγκ Μποις, βασικα στο πρωτο ημιχρονο οπου εχανε με 3-0...
Παντως οπως και να εχει αυτη η διαφορα αποδοσεων, 1.65 το διπλο(!!!) ηταν υπερβολικη και δυστυχως και γω που τις κυνηγαω αυτες τις δυσαναλογιες, κολωσα και δεν το επαιξα 1 το ημιχρονο...
Ενας αγραφος νομος της Ευρωπης με μεγαλη επαναληψιμοτητα, ειναι οταν ομαδα που παιζει Ευρωπη και τον πινει στον αγωνα του Σ/Κ, να τον "δινει" στον Ευρωπαικο αγωνα της, ακομα και αν ειναι αυτσαιντερ...
Η Γιουνγκ Μποις ειχε χασει στην εδρα της  0-1, αλλα και η Τοτεναμ ειχε σχετικα ανεπιτυχες αποτελεσμα με την ισοπαλια που εφερε στην εδρα της...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom