Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,2%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 219 22,7%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 435 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    965

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

Ρε μάγκες αυτους διαβάζετε  :jerking:  :headbang:

Ο σωτηρακόπουλος παντως που λεει στην king bet καθε φορα δυο ματς

της περισσότερες φορες, βγαινει μονο το ενα και το αλλο ανάποδα..


δλδ θα δωσει ενα γκολ/γκολ, θα βγει

το αλλο που θα το δωσει αντερ, θα βγει οβερ

γιαυτο το νου σας λιγο, το εχω παρατηρήσει πολλες φορες και εχω πιασει με αυτην την τακτικη  :grin:

λιγες φορες εχει βγει η δυαδα του..
 

kgg

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
155
Like
7
Πόντοι
1
Εσυ θα εβγαζες τα χερια σου να βγαλεις τα ματια σου?Εδω αλλαξε σε μια μερα τον frontman της footballbet μετα απο ενα αποτυχημενο σημειο υστερα απο ενα τρελο σερι 24 επιτυχιων.
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
Δεν διαφωνω στο τελευταιο σου σχολιο για το παπαγαλακι,(καλο ειναι να μαθετε και που εργαζοταν μεχρι προσφατα σαν εξωτερικος συνεργατης),διαφωνω ομως στο οτι το σκ αυτο ηταν καλο.Σπασανε παρα πολλα.....
παιδες σορυ αλλα εννοω τον βλακα ,τον ασχετο τον αθλιο ΤΟΝ ΚΟΥΛΙΑΝΟ απο θεσσαλονικη.και εξηγουμαι.οταν καποιος μδινει σε σαιτ,σε ραδιοφωνα και σε εθημεριδες προγνωστικα λεγεται τουλαχιστον ειδικος.αυτος ο ειδικος εννειται οτι κατεχει το αντικειμενο περισσοτερο απο σενα :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:δεν ζηταμε απο τον ειδικοεμεις οι παικτες να μας πηγαινει συνεχεια ταμειο.ουτε ζηταμε στη διαρκεια ενος χρονου να εχει στις προτασεις του 80% επιτυχια.αλλα αφου θεωρειται ειδικος :jerking: :jerking: :jerking:τουλαχιστον ενα 50% να το εχει βρε αδερφε.ο συγκεκριμενος κυριος  :jerking: :jerking:απο την ωρα που αρχισαν τα σοβαρα παιχνιδια εχει 20 προτασεις.απο αυτες πηγαν ταμειο  οι 2 :fuck2: :fuck2: :fuck2:ημαρτον...και εις ανωτερα. :jerking: :jerking: :jerking:
 

kgg

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
155
Like
7
Πόντοι
1
Δεν πειραζει..Τα ιδια ισχυουν και για τον Ξενοφωντα  ;)
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Ρε μάγκες αυτους διαβάζετε  :jerking:  :headbang:

Ο σωτηρακόπουλος παντως που λεει στην king bet καθε φορα δυο ματς

της περισσότερες φορες, βγαινει μονο το ενα και το αλλο ανάποδα..


δλδ θα δωσει ενα γκολ/γκολ, θα βγει

το αλλο που θα το δωσει αντερ, θα βγει οβερ

γιαυτο το νου σας λιγο, το εχω παρατηρήσει πολλες φορες και εχω πιασει με αυτην την τακτικη  :grin:

λιγες φορες εχει βγει η δυαδα του..
Εχεις δικιο Σταμ, μου το λεει ο φιλος μου που διαβαζει καθε μερα τον τυπο, ο οποιος υποτιθεται οτι ειναι εξπερ στηυν Αγγλια, να τον ρωτησεις για ιστορικα και κουτσομπολια, θα στα πει ολα μεχρι και τι νουμερο παπουτσι φοραει η γιαγια του Ρουνει για παραδειγμα...
Αλλα αλλο τα κουτσομπολια και αλλο το στοιχημα....
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Ααα!Επισης και καποιος Οικονομου μου λεει ο φιλος, χανει στανταρ το ενα απο τα δυο που δινει, μιλαμε για τρομερο κουβα απο ο,τι εχω συμπερανει...
Το Ωραιο  ειναι αν πιασει καμμια αποδοση του 1,7  πανηγυριζει κιολας σαν μικρο παιδι :jerking:...
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
Δεν διαφωνω στο τελευταιο σου σχολιο για το παπαγαλακι,(καλο ειναι να μαθετε και που εργαζοταν μεχρι προσφατα σαν εξωτερικος συνεργατης),διαφωνω ομως στο οτι το σκ αυτο ηταν καλο.Σπασανε παρα πολλα.....
οκ αν παιζεις π εβιαν η ατλετικο πρωτη αγωνιστικη η διαφορα τετοια οντως σπασανε.εγω το κοιταω απο αλλη οπτικη γωνια.π.χ. ας παρουμε τις 4 φαβορι για φετος ομαδες απο αγγλια.μαν γιου,μαν σιτυ,τσελσι,λιβερπουλ καναν το 4 στα 4.ας παρουμε τις 4 φαβορι ομαδες για φετος απο ολλανδια.αγιαξ,τβεντε,αιντχοβεντ,αλκμααρ κανανε το 4 στα 4.απο γαλλια ας παρουμε λυων,παρι 2 στα 2 το ντερμπι σημερα δεν το βαζω αν και ολοι το παιζαν οβερ που επισης βγηκε.ας παμε γερμανια μπαγερν και ντορτμουνε με χ2 επειδη ειχε δυσκολο εκτος εδρας ματς παλι 2 στα 2.ισπανια φυσικα μονο ρεαλ.ελλαδα ποια 2 μεγαλα ονοματα παιζαν?παο και παοκ και εδω 2 στα 2.ελβετια ποιες 2 κυνηγανε πρωταθλημα τελευταια χρονια???βασιλεια και ζυριχη και εδω 2 στα 2.και φυσικα οι περισσοτερες απο αυτες τις μεγαλες ομαδες βγηκαν και στο οβερ (πλην ελληνικων φυσικα) που τις παιζειμ ο κοσμακης οβερ αυτες.
ε σορυ ρε φιλε αλλα  :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:δλδ τι αλλο επρεπε να βγει :think: :think: :think: :think:
 

kgg

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
155
Like
7
Πόντοι
1
Στοιχημα δεν ειναι μονο τα μεγαλα ονοματα...Η δουλεια μου ειναι αυτη επετρεψε μου να εχω μια διαφορετικη αποψη.
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
Στοιχημα δεν ειναι μονο τα μεγαλα ονοματα...Η δουλεια μου ειναι αυτη επετρεψε μου να εχω μια διαφορετικη αποψη.
αφου ειναι δουλεια σου (αληθεια τι δουλεια δλδ??)θα ξερεις οτι ο περισσοτερος κοσμος στηριζεται εκει
 

kgg

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
155
Like
7
Πόντοι
1
Αθλετικο,αιντραχτ,φεγενορντ,αννοβερο,σιον,μπιλμπαο,χεταφε,λιλεστορμ,αουστρια,κολον σαντα φε,πουμας,φλαμενγκο,τιχουανα,σπορτινγκ.Αυτα μονο για σημερα και εκκρεμει η Μποκα που παλευει την ανατροπη...
 

kgg

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
155
Like
7
Πόντοι
1
αφου ειναι δουλεια σου (αληθεια τι δουλεια δλδ??)θα ξερεις οτι ο περισσοτερος κοσμος στηριζεται εκει

Οχι δν στηριζεται εκει ο περισσοτεροσ κοσμος,ρωτα και τον χρηστο10 που δουλευει σε πρακτορειο.
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
Αθλετικο,αιντραχτ,φεγενορντ,αννοβερο,σιον,μπιλμπαο,χεταφε,λιλεστορμ,αουστρια,κολον σαντα φε,πουμας,φλαμενγκο,τιχουανα,σπορτινγκ.Αυτα μονο για σημερα και εκκρεμει η Μποκα που παλευει την ανατροπη...
τι λες ρε παιδι μου :think: :think:επεσαν λεφτα,επαιζε ο κοσμος τιχουανα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:και φυσικα  και καποιες αλλες που τις αναφερεις??και θελεις εγω να παρω στα σοβαρα τετοιους παικτες που παιζουν για το χομπυ τους η για την πλακα τους.σορυ αλλα εγω δεν παιζω για την πλακα μου,
και μια που ειπες οτι ειναι δουλεια σου να κανω μια ερωτηση??εσυ θελεις να σου παιζουν 10ε στην τιχουανα και την κολον σαντα φε η 1000ε στην μπαρτσα-ρεαλ-μαν γιουν κτλ :think: :think: :think:

 

kgg

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
155
Like
7
Πόντοι
1
Διαλεξες την Τιχουανα και αναφερεις την Αουστρια Βιεννης και την Σιον σαν "καποιες αλλες"...Λοιπον ok,εχεις δικιο...Ειμαι λαθος.
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
Διαλεξες την Τιχουανα και αναφερεις την Αουστρια Βιεννης και την Σιον σαν "καποιες αλλες"...Λοιπον ok,εχεις δικιο...Ειμαι λαθος.
οκ αφου θελεις να γινω συγκεκριμενος θα γινω.σιον που προερχεται απο ευρωπαικο μεθυσι προκρισης(ασχετα αν κινδυνευει στα χαρτια να το χασει)επι της σελτικ.εχει αυτη η ομαδα το ειδικο βαρος να διαχειριστει τετοια χαρα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αουστρια που τοσα χρονια που μετα το περυσινο καζο απο τον αρη εδινε τον νθν υπερπαντων αγωνα στη ρουμανια??
καλα για τις παντα αξιοπιστες :2funny: :2funny: :2funny:ατλετικο-μποκα τι να πω??

υ.γ στην προηγουμενη αναφορα με τις μεγαλες ομαδες ξεχασα το διδυμο σελτικ-ρειντζερς.τι λες ρε βγηκε και αυτο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
Οποιος ακολούθησε πήγε μαζι μου ταμείο  :rockon: :rockon: :rockon:
το μονο προβλημα ειναι οτι ρωτας.δεν προτεινεις.και ζητας και βοηθεια μαλιστα σαν να σε σιακατεχει φοβος.τι ρωτας αν τα βλεπεις παιξτα.εμεις θα σου πουμε?
καλοφαγωτα καλο βραδυ
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Οχι δν στηριζεται εκει ο περισσοτεροσ κοσμος,ρωτα και τον χρηστο10 που δουλευει σε πρακτορειο.
Kalhmera δεν δουλευω σε προπο..Ο κολλητος μου εχει προπο..Ο καλητερος παιχτης ειναι ο ιδιος μας ο εαυτος..Αυτοι που παιζουν χοντρα πακετα παιζουν μονοι τους!! δεν ρωτανε κανενα.Αυτοι που παιζουν λιγα λεφτα ρωτανε ολο τον κοσμο.. και τελικα χανοντε μεσα στις Πολλες επιλογες..Ολα τα παιχνιδια ειναι εργαλεια...Αλλα δεν μπορεις να παιξεις πολλα λεφτα στην τιχουανα γιατι δεν ξερεις τιποτα ουτε στην γ σκωτιας. :)Οποιος δεν ακουει τον εαυτο του θα παει κουβα..Ειτε παιζεται με τα φορτωμενα τις βετφαιρ..Που απο οτι βλεπω παιζει ο μισος ντουνιας :) και παραπανω :grin:...Ειτε οχι.. Οι Επιλογες να ειναι δικες σας!!.Το στοιχημα θελει υπομονη δεν τελειωνει ποτε.. Μακαρι να μπορουσαμε να παιζουμε μονο τις τελευταιες αγωνιστικες..Που εχουν κατα ενα βαθμο ξεχωρισει τα πραγματα..
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ααα!Επισης και καποιος Οικονομου μου λεει ο φιλος, χανει στανταρ το ενα απο τα δυο που δινει, μιλαμε για τρομερο κουβα απο ο,τι εχω συμπερανει...
Το Ωραιο  ειναι αν πιασει καμμια αποδοση του 1,7  πανηγυριζει κιολας σαν μικρο παιδι :jerking:...
ποσο δικιο εχει ο φιλος σου,ο ανθρωπος ειανι αλλαζονας και ερειστικος,ειναι ο κλασσικος που αμα πιασει 2-3 σημεια,αρχιζει και παπαγαλιζει σπασαμε τα ταμεια κλπ κλπ.μεγαλος ξερολας.
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
αληθεια ο ξενοφων που δουλευε εξωτερικος συνεργατης?
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
Καλημέρα σε όλους...ΣΚ κουβάς με φεγενορντ και μπιλμπάο..γενικά αποτυχία..για σήμερα έχουμε τίποτα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom