Νέα

Ετεροφυλική Στο καμπινγκ με τη γυναικα μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fanis55555
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 617K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

Γιατί μερικοί πιστεύετε οτι τα γουρούνια είναι αθώοι ;

  • Γιατί ειμαι ασχετος και απάντησα στην τύχη.

    Ψήφοι: 7 8,1%
  • Γιατι στην αρχη της το εκαναν με το ζορι αλλα μετα της άρεσε πάρα πολύ.

    Ψήφοι: 19 22,1%
  • Γιατί η γυναίκα σου ήθελε να κάνει σεξ με κάποιον απο τα γουρούνια και ετσι εκατσε και

    Ψήφοι: 51 59,3%
  • Γιατί η γυναίκα σου δεν ήθελε να το κανει μαζι τους αλλά καλά της έκαναν τα γουρούνια γιατι τ

    Ψήφοι: 9 10,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

kkgg

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
289
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
1
δεν το διαβασα καταλαβα απο την αρχη οτι ελειπε ο δράκος
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
:2funny:...είναι σαφές ότι αυτά τα λαθραία τσιγάρα που κυκλοφορούν .....έχουν σοβαρότατες παρενέργειες .... προσοχή φίλοι μου  :fuck1: :fuck1: :2funny: :2funny: :2funny:


τέτοιο στόρυ ούτε οτζ ί ελ δεν εχει στην ταινιοθήκη του  :o :rolleyes: :rockon:
 

zoolander1453

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2011
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
53
Πόντοι
16
Όχι φίλε, σιγά. Απλά το λέω γιατί ο Φάνης λέγεται Πάνος και λέει ότι  :jerking: :jerking: του περνάει απ' το μυαλό. 
Παντως σαν ιστορια εχει πλακα.
μπορουσε να γινει σεναριο για τσοντα ανετα.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
-και εκείνος πήρε το πιρούνι της και κάρφωσε ένα κομάτι λουκάνικο και της είπε κανόντας την κίνηση και πλησιάζοντάς το λουκάνικο στα χείλια της Λένας .-Ελα  φάε να δείς τη νόστιμο που είναι ! φάε να συντηρήσεις τα πεπόνια σου!

τύπε ούτε ο σειρηνάκης τέτοιους διαλόγους  :2funny:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54.967
Κριτικές
90
Like
32.024
Πόντοι
24.700
...Μέτα απο αυτό ρίξαμε πίδημα που είχαμε χρόνια να πιδηχτουμε για τόση ώρα και τοσο κάλα αφού την πήδαγα για 15 λέπτα χωρίς σταματημό,φυσικα η γυναικα μου οπως παντα δεν αναστεναζε καθολου ,δυστηχως στο σεξ η Λενα ηταν πολυ ησυχη δεν φωναζε καθολου σαν να μην τη γαμαω αλλα το υπεροχο σωμα της καλυπτε και με το παραπανω αυτο το μικρο ελατωμα της...

:think:

Δηλαδή συνήθως πόσα δευτερόλεπτα την πηδάτε;
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
:rolleyes: τελικά θέλετε να το αναλύσουμε ...... ή το προσπερνάμε ? :rolleyes: :rockon: :think: :2funny: :2funny: :2funny:

 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Μα....και βέβαια! :rolleyes:

Τι απέγινε στην πορεία ο τρίτος επιβήτωρ? :grin:

:2funny:  τί να σού πώ? αφού ο Φνα΄νης /Πάνος γλείτωσε .... από τα σιχαμενα πλήν γιγαντιαία πέη των κατά τα άλλα βλάχων  :think: :rolleyes:

..πάλι καλά !  :rolleyes:θα μπορούσε να είναι τώρα στο νήμα < ποιά εργαλεία πρέπει να έρθουν . ! :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Πρωτα να αναφερω πως η γυναικα  ηθελε να τα καταπιει ολα...,και γιαυτο το λογο πηγε να παιξει χαρτακι....για να τους πεθανει στην εξαερωση τυπε,της γεμισανε την κωλαρα και το μουνι της φρεσκο κατσικισιο χωριατικο ψωλοχυμα,σιγουρα το καταευχαριστηθηκε.
,παντως σαν ιστορια ετσι ενδιαφερον ηταν,απορω πως δεν εβαλε μπρος ττο αμαξι και να τους πατησει οπως ηταν με την σκηνη :grin: αχορταγη η γυναικαρα ψωοφουσε για αλλαγη κωλοτρυπας :grin:
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
5.765
Εμένα μ' άρεσε η φάση με τον δύτη που πέρασε από κάτω. James Bond, φάση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom