Νέα

Στις μέρες μας, το να είσαι γκει είναι η καλύτερη επιλογή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα epivitoras00
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
ξεχνας κατι.
την επεκταση του ισλαμ.
το καψιμο γκεη κλαμπ απο ισλαμιστες στην ευρωπη το ξεχασες?
στο ιραν διωκονται.
με μια ισλμαικη επανασταση και στην τουρκια θα διωκονται και εκει.
και ειναι διπλα μας.
οχι απλα διπλα μας εισβαλουν σιγα σιγα και δημιουργουν πληθυσμιακους θυλακες.
αντε κανε γκεη πραηντ μαγκα αν σε 20 χρονια εχει τεμενος στα 100 μετρα.

Καλε πιο Ισλαμ? αντε πες π.χ στον μπαμπα σου η στο αφεντικο σου π.χ οτι εισαι γκαι! (που να καταλαβουν οτι εισαι και κρος δηλαδη, εκει να δεις....)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Καλε πιο Ισλαμ? αντε πες π.χ στον μπαμπα σου η στο αφεντικο σου π.χ οτι εισαι γκαι! (που να καταλαβουν οτι εισαι και κρος δηλαδη, εκει να δεις....)
εγω δεν είμαι οποτε δεν εχω θεμα και με ισλαμ μια χαρα θα περναω, απλα μπορει ν απεριοριστει η πορνεια και να γαμαω μονο συζυγο.

εσυ εχεις το θεμα.

τωρα λες α τι καλα ερχονται πεινασμένοι πακιστανοι θα βολευτεις.
αν σε 20 χρονια αυτοι σου απαγορεψουν τα γκεη πραηντ να σε δω
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
εγω δεν είμαι οποτε δεν εχω θεμα και με ισλαμ μια χαρα θα περναω, απλα μπορει ν απεριοριστει η πορνεια και να γαμαω μονο συζυγο.

εσυ εχεις το θεμα.

τωρα λες α τι καλα ερχονται πεινασμένοι πακιστανοι θα βολευτεις.
αν σε 20 χρονια αυτοι σου απαγορεψουν τα γκεη πραηντ να σε δω

Εεεε ενταξει αυτο σιγουρα.... οχι οτι ειναι και πολυ ελευθερα τα πραγματα τωρα δηλαδη, αλλα σιγουρα δεν θα ηταν καλο!
Και τωρα π.χ δεν μπορεις να κυκλοφορησεις ευκολα εξω σαν κρος π.χ, ετσι δεν ειναι? ολο και καποιος θα βρεθει να σε κραξει!
Φυσικα απο την πληρη απαγορευση και την ποινικοποιηση ειναι πολυ διαφορετικο, αλλα δεν παυει να ειναι πολυ υποθετικο σεναριο οσο να πεις!
 

akhs3pgr

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2014
Μηνύματα
285
Like
0
Πόντοι
1
Εεεε ενταξει αυτο σιγουρα.... οχι οτι ειναι και πολυ ελευθερα τα πραγματα τωρα δηλαδη, αλλα σιγουρα δεν θα ηταν καλο!
Και τωρα π.χ δεν μπορεις να κυκλοφορησεις ευκολα εξω σαν κρος π.χ, ετσι δεν ειναι? ολο και καποιος θα βρεθει να σε κραξει!
Φυσικα απο την πληρη απαγορευση και την ποινικοποιηση ειναι πολυ διαφορετικο, αλλα δεν παυει να ειναι πολυ υποθετικο σεναριο οσο να πεις!

Εεεε ενταξει αυτο σιγουρα.... οχι οτι ειναι και πολυ ελευθερα τα πραγματα τωρα δηλαδη, αλλα σιγουρα δεν θα ηταν καλο!
Και τωρα π.χ δεν μπορεις να κυκλοφορησεις ευκολα εξω σαν κρος π.χ, ετσι δεν ειναι? ολο και καποιος θα βρεθει να σε κραξει!
Φυσικα απο την πληρη απαγορευση και την ποινικοποιηση ειναι πολυ διαφορετικο, αλλα δεν παυει να ειναι πολυ υποθετικο σεναριο οσο να πεις!

Καλα ρε teddy  δεν ξερεις οτι απαγορευεται η κυκλοφορια των  κρος ?  Εννοειται οτι καποιος θα σε κραξει και θα φωναξουν και την τροχαια  :police:
:2funny: :2funny:
hqdefault.jpg

 
OP
OP
E

epivitoras00

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Εεεε ενταξει αυτο σιγουρα.... οχι οτι ειναι και πολυ ελευθερα τα πραγματα τωρα δηλαδη, αλλα σιγουρα δεν θα ηταν καλο!
Και τωρα π.χ δεν μπορεις να κυκλοφορησεις ευκολα εξω σαν κρος π.χ, ετσι δεν ειναι? ολο και καποιος θα βρεθει να σε κραξει!
Φυσικα απο την πληρη απαγορευση και την ποινικοποιηση ειναι πολυ διαφορετικο, αλλα δεν παυει να ειναι πολυ υποθετικο σεναριο οσο να πεις!


Το πρόβλημα είναι ότι τώρα απλά θα φας κράξιμο ως κρος....στο ισλαμ, θα φας πέτρες (στην κυριολεξία)

 

neopas123

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
264
Like
6
Πόντοι
1
Ρε epivitora εσύ πριν μερικές μέρες μας το έπαιζες άντρας και μας το έφερνες λαου λαου,το κάνω μόνο για τα λεφτά και τέτοιες μαλακίες.Τελικά εκδηλώθηκες.Αφού ρούφηξες μέχρι και νεφρά και έστειλες μερικούς κακόμοιρους στο νοσοκομείο τώρα μας λες ότι είναι καλύτερα να είσαι gay.Σε μερικές μέρες προβλέπω να ανεβάζεις video που σου κάνουν την κωλοτρυπίδα σαν φλουρί κωνσταντινάτο.
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Το πρόβλημα είναι ότι τώρα απλά θα φας κράξιμο ως κρος....στο ισλαμ, θα φας πέτρες (στην κυριολεξία)
Εεεε καλα, και τι συγκρινουμε τωρα? το κακο με το χειροτερο?
Αφου και τα δυο...σκατα ειναι!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εεεε καλα, και τι συγκρινουμε τωρα? το κακο με το χειροτερο?
Αφου και τα δυο...σκατα ειναι!!!
να μην τα συγκρινουμε?
ιδια σκατα ειναι?
δεν ειναι πολυ καλυτερα που σε κραζουν αντι να σε λιθοβολουν?
πως βγαινεις και μιλας για ολλανδιες και αγγλιες που παντρευονται και περπαταν χερι χερι, υπαρχει και αλλος κοσμος πολυ μεγαλυτερος σε εκταση και πληθυσμο.
και εγω θελω να ειμαι στην αναγεννηση που οι χοντροι ηταν μοδα αλλα δεν ειμαι.
κοιτα που βρισκεσαι. απο κατω σου ισλαμ, απο διπλα σου ισλαμ. και σταδιακα ισλαμ και στην ευρωπη. αντε περαστικα που δεν ειχες προβλημα με τους μεταναστες, εσας θα φανε πρωτους. εγω αλλαζω θρησκευμα σε μια μερα και γινομαι μια χαρα πολιτης του χαλιφατου, εσυ πως θα κρυφτεις.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ωρες ωρες σκέφτομαι, οι γκεη και οι τραβεστί δεν υπηρετουν, οι γυναικες ουτε.

δηλαδή αν γινει πολεμος θα παμε να σκοτωθούμε εμεις για να ζησουν χωρις ισλαμ και καταπιεση οι γυναικες και οι ι5.

ε όχι ρε παιδια οι γυναικες και οι ομοφυλοφιλοι εχουν το μεγαλυτερο πρόβλημα, αυτοι επρεπε να κανουν σταυροφοριες αντι να να γινονται αλληλέγγυοι ετσι από ανθρωπισμο και μοδα
 

akhs3pgr

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2014
Μηνύματα
285
Like
0
Πόντοι
1
teddy δεν παιρνεις κανενα αλεξιπτωτο καλου κακου  ?  :headbaning1:

https://[URL unfurl="true"]www.tapwires.com/files/images/2015/09/14/144219028732.jpg[/img[/URL]]

[img]https://pics.me.me/gays-for-islam-need-decent-pensions-human-rights-no-18485079.png
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
να μην τα συγκρινουμε?
ιδια σκατα ειναι?
δεν ειναι πολυ καλυτερα που σε κραζουν αντι να σε λιθοβολουν?
πως βγαινεις και μιλας για ολλανδιες και αγγλιες που παντρευονται και περπαταν χερι χερι, υπαρχει και αλλος κοσμος πολυ μεγαλυτερος σε εκταση και πληθυσμο.
και εγω θελω να ειμαι στην αναγεννηση που οι χοντροι ηταν μοδα αλλα δεν ειμαι.
κοιτα που βρισκεσαι. απο κατω σου ισλαμ, απο διπλα σου ισλαμ. και σταδιακα ισλαμ και στην ευρωπη. αντε περαστικα που δεν ειχες προβλημα με τους μεταναστες, εσας θα φανε πρωτους. εγω αλλαζω θρησκευμα σε μια μερα και γινομαι μια χαρα πολιτης του χαλιφατου, εσυ πως θα κρυφτεις.


Εεεε ενταξει προφανος και ειναι πολυ χειροτερα, γι'αυτο ειπα οτι δεν ειναι θεμα συγκρισης.
Παντως και τα δυο.... καλα δεν τα λες!

Απο την αλλη βεβαια, για να ειμαστε και δικαιοι, πρεπει να δουμε και την πλευρα της κοινωνιας εεε?
Εδω στη Ελλαδα, η οικογενια (αρα κοινωνια) ειναι πολυ κοντα στα παιδια της, οποτε ειναι πολυ πιο δυσκολο για μια μανα η ενας πατερας (αρα η κοινωνια) να αποδεχθουν οτι ο "γιος" τους γαμιεται!
Γι'αυτο και η δικη μας κοινωνια δεν ειναι τοσο δεκτικη πιστευω σε αυτα τα θεμα οσο οι βορειες κοινωνιες που λες.
Σε αυτες οπως ξερουμε οι δεσμοι της οικογενειας εινα πιο χαλαροι!

 

Επισκέπτης
Ρε τύπε πως να σε αποδεχτεί η κοινωνία όταν εσυ ο ίδιος δεν μπορείς να αποδεχτείς τον εαυτό σου έτσι όπως είναι.Γενικα οι γκει έχετε μια τάση να
“φωνάζετε” ότι είσαστε γκει,κρα κάνει η κωλαρα σας να σας παρατηρήσουν.
Εχω γνωρίσει γκει οι οποίοι δεν μπορούσες καν να αντιληφθείς ότι ήταν γκει και ήταν εξαιρετικοί επαγγελματίες και άνθρωποι.Αυτοι πάνε μπροστά!
Οι κραγμενες που κυκλοφορούν και ειναι σαν τα καρναβαλια εννοείται ότι θα τους κράξουν όπως και και τους str8 επίσης ακόμα και σε χώρες σαν την Αγγλία,το έχω δει μπροστά μου.
Σταματήστε να νιώθετε καταπιεσμένοι από την κοινωνία διότι η μόνη καταπίεση που ασκείτε πάνω σας είναι από τον ίδιο σας τον εαυτό.Πατε και κάνετε παρέλαση οι γκει γιατί είσαστε γκει.Εγω δεν είδα να κάνουν παρέλαση οι str8 γιατί είναι str8!!! Οπότε ότι νά´ναι  είσαστε.Το τι βάζετε στον κωλο σας αφορά εσάς,γιατί θα πρέπει να μας το διαφημίζεται κιόλας σε δημόσια θέα;;;

Σε λιγα χρονια τυπε οι πουστηδες θα κανουν κουμαντο οποτε χαλαρα μας βλεπω να παιρνουμε τη θεση τους στις παρελασεις...
 

Επισκέπτης
Τύπε λες να κάνουμε παρέλαση με τα παπάρια έξω γιατί είμαστε νορμαλ και να απαιτούμε το δικαίωμα να πηγαίνουμε με γυναίκες;;;  :think:

Χαλαρα τυπε....θα βγαινουν και οι πουσταρες εξω και θα μας πετανε στη θαλασσα. :S :S :S
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
462
Πόντοι
3.245
Τύπε λες να κάνουμε παρέλαση με τα παπάρια έξω γιατί είμαστε νορμαλ και να απαιτούμε το δικαίωμα να πηγαίνουμε με γυναίκες;;;  :think:


Τυπε,σε λιγα χρονια οποιος πηγαινει με γυναικες θα πληρωνει προστιμο... :S
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Ρε τύπε πως να σε αποδεχτεί η κοινωνία όταν εσυ ο ίδιος δεν μπορείς να αποδεχτείς τον εαυτό σου έτσι όπως είναι.Γενικα οι γκει έχετε μια τάση να
“φωνάζετε” ότι είσαστε γκει,κρα κάνει η κωλαρα σας να σας παρατηρήσουν.
Εχω γνωρίσει γκει οι οποίοι δεν μπορούσες καν να αντιληφθείς ότι ήταν γκει και ήταν εξαιρετικοί επαγγελματίες και άνθρωποι.Αυτοι πάνε μπροστά!
Οι κραγμενες που κυκλοφορούν και ειναι σαν τα καρναβαλια εννοείται ότι θα τους κράξουν όπως και και τους str8 επίσης ακόμα και σε χώρες σαν την Αγγλία,το έχω δει μπροστά μου.
Σταματήστε να νιώθετε καταπιεσμένοι από την κοινωνία διότι η μόνη καταπίεση που ασκείτε πάνω σας είναι από τον ίδιο σας τον εαυτό.Πατε και κάνετε παρέλαση οι γκει γιατί είσαστε γκει.Εγω δεν είδα να κάνουν παρέλαση οι str8 γιατί είναι str8!!! Οπότε ότι νά´ναι  είσαστε.Το τι βάζετε στον κωλο σας αφορά εσάς,γιατί θα πρέπει να μας το διαφημίζεται κιόλας σε δημόσια θέα;;;


Μμμ ναι, δεν διαφωνω με αυτο που λες, απλα δεν ειναι και ευκολο να αποδεχθεις τον εαυτο σου οταν η κοινωνια επιτασει κατι διαφορετικο και οταν στην ουσια βρισκεσαι σε αντιθεση με αυτη!
Οποτε η αντιδραση ειναι λογικη ως ενα σημειο.
Οσο για τους "ορθοδοξους γκευ", στην ουσια ειναι αυτοι που ακολουθουν τις επιταγες τις κοινωνιας και προσπαθουν να μην ενοχλουν, ισως γιατι αυτο ειναι που τους αρεσει!
Το θεμα ειναι οτι υπαρχουν και οι "αλλοι" οι διαφορετικοι που και σε αυτους ισως θα πρεπει να αναγνωριστει το δικαιωμα να ειναι διαφορετικοι!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Μμμ ναι, δεν διαφωνω με αυτο που λες, απλα δεν ειναι και ευκολο να αποδεχθεις τον εαυτο σου οταν η κοινωνια επιτασει κατι διαφορετικο και οταν στην ουσια βρισκεσαι σε αντιθεση με αυτη!
Οποτε η αντιδραση ειναι λογικη ως ενα σημειο.
Οσο για τους "ορθοδοξους γκευ", στην ουσια ειναι αυτοι που ακολουθουν τις επιταγες τις κοινωνιας και προσπαθουν να μην ενοχλουν, ισως γιατι αυτο ειναι που τους αρεσει!
Το θεμα ειναι οτι υπαρχουν και οι "αλλοι" οι διαφορετικοι που και σε αυτους ισως θα πρεπει να αναγνωριστει το δικαιωμα να ειναι διαφορετικοι!
στην ελλαδα , σημερα, τι ακριβως ζορι τραβατε?
να ησουν στο ιραν ή στην ρωσσια που απαγορευεται, να μιλας για τα δικαιωματα σου.
στην ελλαδα ποια ακριβως δικαιωματα σου καταπατουνται?
που για να δουλεψεις σε τηλεοπτικο σταθμο αρκει το προσον να εισαι γκεη?

το να παντρευεσαι ή να αλλαζεις το βιολογικο φυλο στην ταυτοτητα, δεν ειναι καταπατηση δικαιωματων.

το πρωτο ειναι μια κοινωνικη νομικη συμβαση που κακως υπαρχει και για τους ετεροφυλοφιλους και το δευτερο ειναι στοιχειο ταυτοπροσωποιησης που δειχνει ενα σωματικο σου χαρακτηριστικο σταθερο οπως το υψος ή το χρωμα ματιων.


στην ελλαδα ουτε ο γιωργος μαρινος ουτε η τζενη χειλουδακη καταπιεστηκαν στα δικαιωματα τους, κοψτε πια την καραμελα.
 

Επισκέπτης
Η καλυτερη επιλογη ειναι να εισαι κωλομπαρας και να σου τα σκανε οι "περαστικοι απο το 99"
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
228
Πόντοι
86
Χωρίς αμφιβολία, οι gay περνάνε πολύ καλύτερα απο τους straight

Μπορείς να πας σε οποιοδήποτε gay bar, και να βρεις κάποιον για σεξ, σε αντίθεση με τα κανονικά bar / club που για να σου κάτσει γκόμενα πρέπει να είναι από την παρέα, να της πληρώσεις τα ποτά, να της κάνεις τον ταξιτζή, να την παρακαλέσεις, και αν γουστάρει θα σου κάτσει. Ως gay δεν έχεις τέτοια προβλήματα, γιατί έχεις να κάνεις με άλλους άντρες που είναι το ίδιο καυλωμένοι όσο εσύ. Μην ξεχνάμε, ότι η πλειοψηφία των γυναικών είναι για το πέος, και η μόνη χρήση τους είναι σαν σκεύος ηδονής, οπότε ως gay μπορείς να τις απορρίψεις μια για πάντα από την ζωή σου. Μην αναφέρω καν ότι άμα είσαι και εμφανίσιμος, και το έχεις στο σεξ, μπορείς να το κάνεις και επάγγελμά και να χεστείς στα φράγκα.

Επίσης, οι περισσότεροι πετυχημένοι άνθρωποι, είτε των τεχνών (τραγουδιστές, ηθοποιοί) είτε πολιτικοί, είναι gay, μήπως ξέρουν καλύτερα αυτοί?

Όπως είπε και ο μέγας γκλέτσος, το ψάρι ψήνετε και απο τις δύο πλευρές

Ετσι και οι πικεριστες
Αποκλειουν το καμακι στις γκομενες και την βρισκουν με δαχτυλα και δονηταρια
Ισως πρεπει τα θεματα να συγχωνευθουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom