Νέα

Στήριξη των δύο ηρώων αξιωματικών, θυμάτων της Τουρκικής εισβολής

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.405
Πόντοι
8.006
καλα ηρεμησε εσυ που ονειρευεσαι και στρατοδικεια


ολη η ηγεσια του στρατου το τελευταιο που σκεφτεται ειναι αυτο
Ρε ηλιθιε αλλοι δυο λενε το ιδιο, γιατι απαντας σε μενα? Και το κυριοτερο, γιατι πρεπει να μιλας ΠΑΝΤΟΥ?

Αντε παρε την αρραβωνιαστικά που σε αρραβωνιασανε με το ζορι να πας καμια βολτα που μας πρηζεις τ αρχιδια ολη μερα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.405
Πόντοι
8.006
Δε θα κρινω εγω, δεν ειμαι νομικος. Απλα αναφερω οτι ειναι συνηθες στον ΕΣ να κυκλοφορουν ασφαιροι ενοπλοι. Υπαρχει σφαιροφοβια. Οι δυο λοιπον ειχαν κουμπωμενες γεματες γεμιστηρες; Γιατί το  g3 χωρις σφαιρες μόνο για μπαστουνι κανει...
Εγω ξερω οτι στις περιπολιες στον Εβρο τα οπλα ειναι γεματα. Τουλαχιστον ετσι ηταν παλιοτερα.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Εποχούμενο περίπολο στη μεθόριο είναι πάντα ένοπλο με τις πρώτες 2 αβολιδωτες ... αυτά συνέβαιναν όταν εγώ υπηρετούσα χρόνια πριν.

Αιφνιδιάστηκαν και περικυκλώθηκαν ένοπλοι σε υπηρεσία στη μεθόριο? Οι κατά τα αλλά ήρωες ...


ρε τυπε


οι στρατιωτες μπηκαν στο εδαφος των διπλα διοτι ηθελαν λεει να τσεκαρουνε κατι βηματιες για μεταναστες

επειδη οι τουρκοι καταγγελουν οτι στα συνορα διωνχνουν τους μεταναστες παρατυπα οταν μπαινουν σε μας

τωρα να σκεφτουν τη μαλακια που εκαναν που τους χαλαγανε να μπουν μεσα οι μεταναστες


ας προσεχαν
 

pavlosyn

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
311
Like
2
Πόντοι
1
μερικοι δεν σκεφτονται καθολου

οποιος ονειρευεται πολεμους δεν τον κραταει κανεις να παει στην ανδριανουπολη να κανει σαματα



εχετε τα κακαλα η μονο πληκτρολογαδες ειστε??
Βλεπεις κανεναν να ονειρευτε πολεμους τυπε μου?
Βεβαια υπαρχει μια διαφορα στο "θα φυγω εξωτερικο,δεν πολεμαω τον αδελφο μου τον Αχμετ" μεχρι του να μην θελουμε πολεμο.
Αν γινει θα παμε,οπως οταν καποιος παει να μου κλεψει το μηχανακι και τον παρω χαμπαρι 8α τον αρχισω στα κουτουλιδια ετσι και με τους τουρκους αμα θελουν πολεμο θα τον εχουν.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Βλεπεις κανεναν να ονειρευτε πολεμους τυπε μου?
Βεβαια υπαρχει μια διαφορα στο "θα φυγω εξωτερικο,δεν πολεμαω τον αδελφο μου τον Αχμετ" μεχρι του να μην θελουμε πολεμο.
Αν γινει θα παμε,οπως οταν καποιος παει να μου κλεψει το μηχανακι και τον παρω χαμπαρι 8α τον αρχισω στα κουτουλιδια ετσι και με τους τουρκους αμα θελουν πολεμο θα τον εχουν.

να δουμε τι μορφη θα εχει ο πολεμος και αναλογως θα αποφασισουμε

οι πολεμο γινονται για καποια συμφεροντα



 

pavlosyn

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
311
Like
2
Πόντοι
1
να δουμε τι μορφη θα εχει ο πολεμος και αναλογως θα αποφασισουμε

οι πολεμο γινονται για καποια συμφεροντα
Παντα ιστορικα οι πολεμοι γινονταν για συμφεροντα,παντα,απλα τα συμφεροντα αλλαζουν.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.405
Πόντοι
8.006
Παντα ιστορικα οι πολεμοι γινονταν για συμφεροντα,παντα,απλα τα συμφεροντα αλλαζουν.
Να σου επισημανω οτι προσπαθεις να κανεις διαλογο με τον εστεμμενο μιστερ μαλακα 2017.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.922
Πόντοι
2.696
Γιατί ρε μάγκες είναι ήρωες δύο άτομα που τους έπιασαν σαν τις κότες;
 

pavlosyn

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
311
Like
2
Πόντοι
1
Να σου επισημανω οτι προσπαθεις να κανεις διαλογο με τον εστεμμενο μιστερ μαλακα 2017.
Δεν τον ξερω τον βαγκον,δεν ξερω αν ειναι μιστερ η σερ αλλα θελω να μου απαντησει αν ερθει η κακια η ωρα θα πολεμησει το τουρκικο ιμπεριαλισμο?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Αυτοί δεν είναι βύσματα ο ένας είναι ΕΠΟΠ και ο άλλος μπήκε με πανελλήνιες προφανώς στη ΣΜΥ οπότε την έχουν άσχημα.Θα σαπίσουν για τα καλά.Αμα ήταν βύσματα,θα τους είχαν ήδη αφήσει ούτε θα μάθαινε κανένας τίποτα.Αμα ήταν απλοί φαντάροι επίσης θα τους άφηναν ως ασήμαντους.
Οι τύποι την πούτσισαν.
Οι Τούρκοι σπάνε το ηθικό των Ελλήνων εκ του ασφαλούς.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Εγώ πάντως εν έτη 2018 δεν βλέπω τίποτα ηρωικό σε μια πολεμική διαμάχη ανάμεσα σε δύο γειτονικές χώρες. Αν πραγματοποιηθεί το ενδεχόμενο ενός πολέμου πείτε μου που είναι ο ηρωισμός του να πεθάνεις για τα πετρέλαια του Ερντογάν και της μαμάς Αμέρικα?
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
το ειχα πει τις προαλλες 

απαγωγη του καμμενου σε στυλ οτσαλαν και παραδοση στον ερντογαν    και αστον μετα να γινει ο billy the beach του  ερντογαν
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Σε παρόμοιο περιστατικό αρκετά χρόνια πριν είχαμε και νεκρούς 

Η διαφορά ήταν οτι τότε ενεπλάκησαν απλοί οπλίτες που φυσικά δε μάσησαν όπως τα στελέχη και έβγαλαν τα G3 για να φάνε Τούρκους.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.405
Πόντοι
8.006
Η διαφορά ήταν οτι τότε ενεπλάκησαν απλοί οπλίτες που φυσικά δε μάσησαν όπως τα στελέχη και έβγαλαν τα G3 για να φάνε Τούρκους.
Ουσιαστικα τοτε ενας τουρκος φανταρος πυροβολησε αναιτια τον Καραγωγου (και τον σκοτωσε) και μετα υπηρξε για ωρες κανονικη συρραξη με ανταλλαγη πυρών οπου σκοτωθηκε και ενας τουρκος ανθυπολοχαγος.
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Τα βοθροκάναλα αναπαράγουν την είδηση της απαγωγής μέρες τώρα και για επιδόρπιο μας σερβίρουν τα τουρκικά σίριαλ. Από την άλλη το τουρκοκάναλο Σκαϊ έχει χρυσώσει το τηλεοπτικό παραγωγό δεξί χέρι του Ερντογάν Acun Ilicali. Η μαλακία σ αυτή την χώρα δεν έχει όρια  
 

Dimex Black

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
18
Like
174
Πόντοι
26
Ουσιαστικα τοτε ενας τουρκος φανταρος πυροβολησε αναιτια τον Καραγωγου (και τον σκοτωσε) και μετα υπηρξε για ωρες κανονικη συρραξη με ανταλλαγη πυρών οπου σκοτωθηκε και ενας τουρκος ανθυπολοχαγος.
Το δημοσίευμα λέει για 5 τούρκους νεκρούς
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.405
Πόντοι
8.006
Δεν καταλαβαινω ρε τύποι, "στηριξτε" και "στηριξτε" λενε καποιοι, τι να κανουμε δηλαδη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom