Νέα

Στιις πόσες φορές βαριέται σεξουαλικά ένας άντρας μια γυναίκα ??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 159
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Δεν απαντήσατε όμως στην ερώτηση!
Δε μ εχουν βαρεθει μεχρι στιγμης και ολοι με θυμουνται κ με ψαχνουν εδω και χρονια, παροτι δεν ασχολουμαι περαιτερω με οποιον εχει τελειωσει, περα απο μια τυπικη επαφη.
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.404
Κριτικές
40
Like
19.227
Πόντοι
26.096
Δε μ εχουν βαρεθει μεχρι στιγμης και ολοι με θυμουνται κ με ψαχνουν εδω και χρονια, παροτι δεν ασχολουμαι περαιτερω με οποιον εχει τελειωσει, περα απο μια τυπικη επαφη.

images
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Ηθελες απάντηση, δεν φταίω αν δεν σου εχει συμβει ποτε κατι τετοιο...
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Σε μενα συμβαινει αυτο...εχω υπαρξει με καλα μουνια κατα καιρους αλλα και με γυναικες που ηταν ασυλληπτες στο κρεβατι.Παρολαταυτα,πανω στο χρονο δεν ειχα διαθεση να τις γαμαω οπως πριν...
Τωρα ειμαι με μια,που ειναι τσοντα στο κρεβατι...
Στους 5 μηνες που τραβιομαστε εχω ορεξη,αλλα να δω ποσο θα κρατησει αυτο...
Ομως οφειλω να πω οτι ειναι το καλυτερο σεξ που εχω κανει ποτε και εχω παει με παρα πολλες γυναικες...
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Να ρωτησω κατι βρε παιδια, εσεις πιστευετε οτι το σεξ γινεται καλυτερο μετα από ορισμενες φορες ή σας εντυπωσιαζει το παθος της κατακτησης που υπαρχει την πρωτη φορα?
Προσωπικές απόψεις παρακάτω.

Τις πρώτες φορές τον άντρα τον εξιτάρει η αίσθηση του καινούργιου του άγνωστου και της κατάκτησης.

Μετά απο κάποιες φορές γνωρίζεις την άλλη καλύτερα, βρίσκεις τα κουμπιά της, υπο την έννοια ότι καταλαβαίνεις τι της αρέσει και πως της αρέσει, το ρυθμό της κλπ και η όλη φάση γίνεται ποιοτικότερη. Υπο τον όρο βέβαια ότι ο άντρας γουστάρει να την απογειώνει τη γυναίκα, γιατί αυτό δεν είναι δεδομένο.

Μετά απο κάποιες φορές όμως επέρχεται κορεσμός και το σεξ μπαίνει στη λογική του ''κάθε μέρα πατάτες''.

Αυτό ψάχνει και το θέμα στιε πόσες φορές γίνεται αυτό ??


 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
459
Πόντοι
36
Οι περισσότεροι άντρες θέλουμε και το λιμανάκι και το καινούριο.
 

zafkos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
221
Like
34
Πόντοι
1
μετα τις δεκα πρωτες φορες γινεται διαδικασια.......
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Να ρωτησω κατι βρε παιδια, εσεις πιστευετε οτι το σεξ γινεται καλυτερο μετα από ορισμενες φορες ή σας εντυπωσιαζει το παθος της κατακτησης που υπαρχει την πρωτη φορα?
μετα την πεμπτη φορα γινεται καλυτερο
 

gorginos

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Δε μ εχουν βαρεθει μεχρι στιγμης και ολοι με θυμουνται κ με ψαχνουν εδω και χρονια, παροτι δεν ασχολουμαι περαιτερω με οποιον εχει τελειωσει, περα απο μια τυπικη επαφη.

Συγνώμη, αλλά εδώ πρέπει να κάνω μια παρατήρηση, παρότι είμαι λίγο off topic. Νομίζω ότι το παρών θέμα ζητά τη γνώμη των ανδρών. Δε νομίζετε ότι έχει παρα γίνει, με την κάθε μια απο τα θηλυκά του site, που το παίζει και καλά femme fatal, και πετάγεται σαν την ψωλή του κόκκορα έχοντας γνώμη επι παντός επιστητού? Έλεος πια..το μόνο που μένει είναι να τις δούμε να μπουκάρουν και σε κανένα παραδοσιακό καφενέ και εκεί ανάμεσα στα γεροντια που παίζουν τάβλι και πρέφα, να παραγγείλουν και ένα πολλά βαρή και όχι.

Τώρα στο θέμα μας. Εγώ όσον αφορά τις επαγγελματίες, μάξιμουμ 4 φορές να επισκευθώ την ίδια. Σε σχέση, παραπάνω από 6 μήνες δεν....και αστακό να έχεις, αν τον τρώς κάθε μέρα τον βαριέσαι..
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Συγνώμη, αλλά εδώ πρέπει να κάνω μια παρατήρηση, παρότι είμαι λίγο off topic. Νομίζω ότι το παρών θέμα ζητά τη γνώμη των ανδρών. Δε νομίζετε ότι έχει παρα γίνει, με την κάθε μια απο τα θηλυκά του site, που το παίζει και καλά femme fatal, και πετάγεται σαν την ψωλή του κόκκορα έχοντας γνώμη επι παντός επιστητού? Έλεος πια..το μόνο που μένει είναι να τις δούμε να μπουκάρουν και σε κανένα παραδοσιακό καφενέ και εκεί ανάμεσα στα γεροντια που παίζουν τάβλι και πρέφα, να παραγγείλουν και ένα πολλά βαρή και όχι.

Τώρα στο θέμα μας. Εγώ όσον αφορά τις επαγγελματίες, μάξιμουμ 4 φορές να επισκευθώ την ίδια. Σε σχέση, παραπάνω από 6 μήνες δεν....και αστακό να έχεις, αν τον τρώς κάθε μέρα τον βαριέσαι..
Δεν το παιζω femme fatal, ειμαι  :grin: :P

Απλα φευγω πρωτη  ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Δεν το παιζω femme fatal, ειμαι  :grin: :P

Απλα φευγω πρωτη  ;)
στις ποσες φορες σου κανουν γλειφομουνι;

στις ποσες φορες κανεις πιπα;

στις ποσες φορες δινεις σφαλιαρες ή σου δινουν σφαλιαρες;

στις ποσες φορες σου τσιμπανε ρωγες;

στις ποσες φορες τα παιρνεις στα βυζια;

στις ποσες φορες τα παιρνεις στο στομα;

στις ποσες φορες τα πινεις;

στις ποσες φορες δινεις κωλο;

αν απαντησεις αυτα τα ερωτηματα θα παμε παρακατω


υγ εχω μαστερ σεξολογιας ,ειμαι επιστημονας οχι κανενας αγυρτης κομπογιαννιτης......γιαυτο ρωταω
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Εγω να πω παντως οτι αν η αλλη ξερει να γαμιεται καλα δεν το βαριεσαι ποτε
 

gorginos

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
στις ποσες φορες σου κανουν γλειφομουνι;

στις ποσες φορες κανεις πιπα;

στις ποσες φορες δινεις σφαλιαρες ή σου δινουν σφαλιαρες;

στις ποσες φορες σου τσιμπανε ρωγες;

στις ποσες φορες τα παιρνεις στα βυζια;

στις ποσες φορες τα παιρνεις στο στομα;

στις ποσες φορες τα πινεις;

στις ποσες φορες δινεις κωλο;

αν απαντησεις αυτα τα ερωτηματα θα παμε παρακατω


υγ εχω μαστερ σεξολογιας ,ειμαι επιστημονας οχι κανενας αγυρτης κομπογιαννιτης......γιαυτο ρωταω

Τίποτα από όλα αυτά δεν προλαβαίνει να κάνει , γιατί απλά φεύγει πρώτη  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom