Νέα

Στιγμές γέλιου σε τσάρκες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 113
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Πάει πάνω από μια δεκαετία .... είμαστε καλεσμένοι σε μια γιορτή, εγώ, ένας φίλος μου ο Γιώργος και ένας άλλος φίλος του Γιώργου, που εγώ τον έβλεπα για πρώτη φορά . Όπως πάντα ανοργάνωτοι δεν έχουμε πάρει τίποτα για δώρο και λέμε να πάρουμε κανένα ουίσκι Το σπίτι που θα πηγαίναμε ήταν αρχές Αχαρνών ... η ώρα είναι 23,00 και ευτυχώς υπάρχει μια κάβα ανοιχτή ... Μπαίνουμε μέσα με πεντοχίλιαρο το μπουκάλι έκανε τότε ένα χιλιάρικο ... μας λέει ο μαγαζάτορας δεν έχω ρέστα πηγαίνετε να το χαλάσετε ... Κοιτάμε γύρω γύρω κλειστά τα πάντα .... μόνο τα "σπίτια" ανοιχτά ....δεν γαμιέται λέει ο Γιώργος θα πάω να μου το χαλάσουν σε ένα από αυτά .... μπαίνει μέσα ...εμείς περιμέναμε απ' έξω .... περνάνε 20' δεν ειχε βγει ακόμα ... ψιλιαστίκαμε τι είχε γίνει οπότε μπαίνουμε και μεις ...αυτός ακόμα στο δωμάτιο ...πίσα σκοτάδι και στο σαλόνι ... λέμε καλύτερα να περιμένουμε έξω.... σε 5' βγαίνει "ρε σεις" λέει "δεν μου χαλάγανε με τίποτα το πεντοχιλιαρο και είπα να περάσω ".... και άρχισε να μας λέει τι ωραια κοπέλα που ήταν η ιερόδουλος και τι καλά που πέρασε .... πάμε στην κάβα ... ο καταστηματάρχης τρελλάθηκε ... "καλά ρε παιδιά μιση ώρα για να χαλάσετε ένα πεντοχίλιαρο ?" τέλος πάντων του λέμε ότι είχε κίνηση το συγκεκριμένο "σπίτι" και άλλες τέτοιες μαλακίες...και τι μας απαντάει .... : "Απορώ ρε παιδιά τι κίνηση έχει εκει δουλεύει ένας καραμπινάτος Τραβεστί" ....κάγκελο ο Γιωργάκης
Τον τρύπησε τον μαγκάκο.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ο διαλογος αυτος ειναι περιγραφι απο τιν μαεστρια του μεγα χιστι και μιστι γκομενιου!!!!!απολαυστε τον!γομενιοσ speaking!!!!!!!!!!!

Και τώρα, επειδή έχω οίστρο, πρέπει να καταθέσω κάποιες πιο 'πιπεράτες' λεπτομέρεις του διαλόγου χάρη-πιτσιλιστή πρός τέρψιν του FleshForFan tasy,και όλων των καυλιάρηδων συναγωνιστώ ν!! Λοιπόν:
Χ:Μόνο ένας τρόπος υπάρχει για να σου φύγει αυτή η ασθένεια(της κάβλας)..
Π:Ποιόοος??
X:Να χύσεις μαζί μου!!
Π:ωωωωωω!!
Χ:Θα σπαρταράς όπως το μπαρμπούνι που πιάνεται στα δίχτυα του ψαρα!! 2funny 2funny 2funny
Χ:Πώς σε λένε?
Π:(είπε το όνομα του)...
Χ:ααα,αυτό είναι το μόνο σου μειονέκτημα που'χεις,μου είναι μισητό όνομα το....,όλοι οι .... που έχω γνωρίσει μου βγήκαν γυναίκες(!!)  2funny 2funny
Π:Α,εγώ δεν είμαι έτσι(άρχοντας!!)
X:Να, κι αυτός ο ....(δείχνει τον άλλο πουστροτσάτ σο μέσα,με το κοντό μαλλί) γυναίκα είναι,πουστάρα!!  2funny 2funny 2funny
Π:Φαίνεται πολύ καυλιάρης!!
X:Και δεν μου λές αγόρι μου,τι ζώδιο είσαι??
Π:Τι με κανεις??
Χ:Μμμ(τον περιεργάζετ αι),κεφάλι ματια..Πρέπ ει να'σαι τοξότης..
Π:Ααα,έπες έξω δίδυμος είμαι..
X:Ααα,αυτό θα σού λεγα μετά(στάνταρ!!).Γιατί είσαι αυτό που ψάχνω να βρώ,το ίδιο με μένα δηλαδή..Δίδ υμος(τι'θαλεγε!)  2funny 2funny
Κι εδώ επεμβαίνω εγώ:Αααα,οπότε δεν ταιριάζετε,γιατί απ΄τι ξέρω πρέπει να είναι αντίθετα τα ζώδια για να ταιριάζουν. .
Χ:Αααα,οχι δεν παίζει ρόλο...  2funny
Εντωμεταξύ,βγαίνει και η πουτάνα απ'το δωμάτιο και την παρουσιάζει,κλπ,
αυτή δεν ξέρω τι έπαθε με την όλη φάση,κάτι άρχισε να λέει κι ο χάρης νομίζω,και πάει βούρ για να μου πιάσει το εργαλείο(όπως οι μαύρες στα Strip!)!! Εγώ ενστικτωδώς πάω να το καλύψω(δε το πιάνει όποια κι όποια),και πετάει ο χάρης τη φοβερή ατάκα..
Χ:Αστην κοπέλλα να στο πιάσει αγόρι μου ,δεν είσαι στη Μητρόπολη σε μπουρδέλο ήρθες!!  2funny 2funny 2funny 2funny 2funny
Μετά ορμάει πάνω μου, και για να μην τα πολυλογώ ακολουθούν σκηνές απείρου κάλλους,οπού αρχίζει να ξεκουμπώνει το φερμουάρ του πτσιλιστή,γιανα του πιάσει το εργαλείο! Να προσπαθεί να το γραπωσει αυτή,ο πιτσιλιστής να λέει 'θέλει χάδια για να βγεί ', κι ο Χάρης εντωμεταξύ να έχει πλησιάσει πολύ κοντά δίπλα του,και όλη αυτή την ώρα να του χαιδεύει και να του τρίβει το σβέρκο!!Χαχα,Για μια στιγμή νόμιζα οτι γυρίζουμε εισαγωγή σε τσόντα!! 2funny 2funny
Αυτά έγιναν με τον Χαρη,όσα θυμάμαι δηλαδή..Το καλύτερο δε,ήταν που γυρνώντας πάλι απο'κεί,στο δρόμο τον πετυχαίνουμε με μια σακκούλα πλαστικη να πηγαίνει Κοκα Κόλλες στο διπλανό μπουρδέλο,και να'χει ένα γλυφιτζουρι στο στόμα(απ'αυτα τα παιδικά,χαχα) και του λέει ο Πιτσιλιστής:Γειά σου Χάρη!Πήγες να πάρεις παγωτάκι?Χάρης(το δείχνει το γλυφιτζούρι)..Ηθελα κάτι να ΓΛΕΙΨΩ!!! 2funny 2funny 2funny
Τι γέλιο ήταν αυτό!Α,ρε πιτσιλιστή,μου φαίνεται άνοιξες φάμπρικες μ'αυτόν! Την άλλη φορά τοίχο τοίχο όπως είπε κι ο συνάδελφος,και φόρα καλού-κακού κι ένα τσίγκινο σωβρακάκι!!
Cool Cool Cool
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Τελικά ο Χάρης είναι αυτός ο χοντρός που φοράει τα γυναικεία ρούχα?..η ο άλλος ο αδύνατος που είναι σαν υποχθόνιος gay?
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ο χοντρός ειναι ο Χαρης!!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Τελικά ο Χάρης είναι αυτός ο χοντρός που φοράει τα γυναικεία ρούχα?..
Μέσα είσαι,ενοίοτε φοράει και σαγιονάρες migato!!xaxa
Είναι φτυστός ο χοντρός του Μητσικώστα!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Μια ιστορία από τις αρχές του 90...

Περιμένουμε με τον κολλητό μου στο σαλόνι ενός μπουρδέλου στην Κολωνού. Από την ώρα που έχουμε μπει μέσα δεν έχει εμφανιστεί ο τσάτσος, ενώ από το δωμάτιο του ακούγονται συζητήσεις:

Γυναικεία φωνή: Αλήτη μου έχεις φαει τη ζωή...
Αντρική φωνή: Εγώ σου την εγώ φαει που με κατέστρεψες οικονομικά
Γ: Τι λες ρε αλήτη που δουλεύω σαν το σκυλί και μου παίρνεις όλα τα λεφτά
Α: Εγώ στα παίρνω μωρή πουτάνα που ταίζεις τους γκόμενους που έχεις
Γ: Τι λες ρε μαλάκα που μου τα φοράς με την παλιοτσούλα την xxxxx
Α: Μαγκιά μου που στα φοράω, αφού δεν με ικανοποιείς εσύ που το δίνεις στους γκόμενους...

Κοίτα να δεις λέμε με τον φίλο μου... Τόσα χρόνια μπουρδελιάριδες δεν μας έχει ξανατύχει τσάτσος να έχει γκόμενα την πουτάνα...
Εντωμεταξύ 4-5 άτομα που ήμασταν μέσα στο σαλόνι αρχίζαμε και κοιτάζαμε ο ένας τον άλλον απορημένοι...

Μέσα από το δωμάτιο οι συζητήσεις συνεχίζονται...

Γ: Να μου δώσεις πίσω το βιβλιάριο των καταθέσεων
Α: Δεν στο δίνω, είναι και δικά μου λεφτά
Γ: Θα το δώσεις γιατί θα σου κατεβάσω τα μούτρα
Α: Αν μπορείς κάντο
Γ: Τώρα θα φωνάξω την αστυνομία
A: Φώναξε την, φώναξε την τώρα να έρθει
Γ: Ναι ρε αλήτη τους παίρνω τηλέφωνο...

Αμέσως αυτοί που ήταν κοντά στην πόρτα την κάνουν με ελαφρά πηδηματάκια !
Και την στιγμή που είχαμε κάνει μεταβολή με τον φίλο μου και ετοιμαζόμασταν να γίνουμε και εμείς καπνός, ακούγεται μέσα από το δωμάτιο το σήμα του ANT1 και μπαίνουν διαφημίσεις...

Τότε βγαίνει ο πούστης τσάτσος έξω και λεει:

Καλώς τα παιδία, super κοπέλα, δεν βιάζεται, τσιμπουκάκι, πισωκολλήτό, ελεύθερα πιασήματα...

Σήριαλ έβλεπε ο μαλάκας !!!!
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Και μια ιστορία πρόσφατη...

Πριν από 1-2 μήνες είμαι σε ένα μπουρδέλο κάπου στην Λιοσίων και περιμένω μαζί με άλλους 2 να βγει η πουτάνα.

Ο τσάτσος έλεγε το γνωστό παραμύθι, σπέσιαλ περιποίηση, δεν βιάζεται κτλ. κτλ.

Με το που βγαίνει όμως η γκόμενα, μια μαύρη άσχημη, σηκωνόμαστε και οι 3 να φύγουμε άρον - άρον, οπότε ο τσάτσος λεει:

«Που πάτε ρε παιδιά ? Κανένας δεν θα περάσει ? Και τι θα κάνει η κοπέλα ?? Πώς θα ζήσει ??? Πουτάνα θα γίνει ?????»
 

vamos1

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
90
Like
4
Πόντοι
0
Φυλης ετος ~1995...παρεα 3 ατομα...βρισκουμε πουτανα αξιολογη...περναμε μεσα οι δυο...στο ενα δωματιο ο ενας στο αλλο ο αλλος...ελα ομως που τα δωματια ειχαν εσωτερικη πορτα και κλειδαροτρυπα!Παει η πουτανα στον αλλον πρωτα και εγω να περνω ματι τι εκανε ο κολλητος ...το γελιο ειναι οτι ο φιλαρας τοτε ειχε καποιο προβλημα πιθανον ψυχολογικο και δεν ειχε καλη στυση,οποτε η πουτανα εδινε μαχη μπας και του  σηκωσει το εργαλειο,με τα πολλα πολλα κατι καταφερνει και να τον ξεκιναει πω πω και τι καυλι ειναι αυτο και δεν εχω δει τετοιο πραγμα ξανα στην ζωη μου και δεν θελω να με πηδηξεις γιατι θα μου ξεσκισεις το μουνακι μου και τι πυραυλος ειναι αυτος κτλ κτλ.Μετα απο μερικα δευτερολεπτα γυριζει το παλικαρι και βλεπω ενα γαριδακι απο αυτα ξερετε τα κυρτα τα καμπυλομενα (7-8cm), μελατος κοινος...και μου φευγουνε κατι γελια ταυτοχρονα,τα ακουει ο κολητος και περνει συρμα τι παιζει τα ακουει και η πουτανα...του αρπαζει στα γρηγορα το τσουτσουνι τον χωνει μεσα της σπρωχνει ο κολητος μετα βιας 2 αντε το πολυ 3 φορες κανει ενα αχ η πουτανα και  σηκωνετε με την μια απο το κρεβατι...τι εγινε της λεει ο φιλος μου...τι εγινε του λεει η πορνη τελειωσεις!!!!Τι τελειωσα δεν εβγαλα τιποτα της λεει!!τι δεν εβγαλες ψωλαρα μου του λεει η αλλη εδω μου εδωσες το μουνι στα χερια του λεει, τι μου λες τωρα!!!Εγω απο την αλλη να εχω ψωφησει στο γελια μετα δακρυων,με ακουει ο κολητος και εχει απο τοτε να μου μιλησει 12+ χρονια!!!!Στο δρομο με βλεπει και αλλαζει στενο...P.s.Φυσικα την αλλη μερα τον δουλευε ολο το λυκειο!!!!!!Τι μου θυμησατε ρε μαγκες!
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Μια φορά πριν 13-14 χρόνια,στην Διδύμου στο επάνω,με άλλη διαρύθμιση βέβαια,ανοίγει η πόρτα,και αρχίζει η τσατσά "Ο κύριος είναι,ωχ όχι λάθος".Δεν το κατάλαβαν πολλοί αλλά 5 άτομα ρίξαμε φοβερό γέλιο!!!
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
εμενα παλι αυτο το "ποιηματακι" που λενε με νευριαζει και μου προκαλει αηδια. ετσι και αλλιως ολες το ιδιο λενε σε επαναληψη. καλυτερα θα ηταν να εκοβαν το ποιημα, να δουμε την κοπελα αλλωστε θελουμε, και να μπαινουν στο τιμοκαταλογο κατ'ευθειαν με περισσοτερη κομψοτητα.
Α, θα διαφωνήσω! Η προσφώνηση είναι στοιχείο της κουλτούρας στην όλη φάση! Είναι φολκλόρ, πως να το κάνουμε! Είναι σαν το φιόγκο στο κουτί που έχει μέσα τούρτα. Δεν τον τρως, ούτε προσφέρει στη γεύση, αλλά τούρτα χωρίς φιόγκο, γίνεται?
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.512
Κριτικές
4
Like
1.690
Πόντοι
266
Παω με ένα φίλο μου σε σπίτι στην Πάτρα, πρέπει να ήταν τέλη του 90, από αυτά που υπάρχουν ακόμη, Εγώ δεν είχα χρήματα απλός πήγα για παρέα και περίμενα στο σαλόνι.
Μπαίνει στο δωμάτιο αυτός και η πουτάνα μίλαγε στο τηλ. με τα παιδιά την αρκετή ώρα. Σε καποια στιγμή βγαίνει από το δωμάτιο ο δικός μου και τι μου λέει: ρε μαλάκα δεν μπορώ να γαμήσω, γιατί ρε μινάρα; του λέω, τον έπαιξα, μου λέει, θα μπεις στη θέση μου.
Φωνάζει τον πούστη ο οποίος ήταν ανένδοτος.
Του λέω του φίλου μου, μπες μέσα και πέστο στην πουτάνα άν δεχθεί εντάξει, αν όχι, φεύγουμε.
Καποια στιγμή τελείωσε και αυτή με το τηλ. (μίλαγε αρκετή ώρα) πάει μέσα, και της λέει ο δικός μου τι έγινε. `αγόρι μου εδώ ερχόμαστε για να γαμήσουμε όχι για τον παίξουμε' του λέει αλλά τελικά δέχθηκε  (κάπου κατάλαβε ότι έφταιγε και αυτή) και έτσι πέρασα εγώ μέσα.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
...Σε καποια στιγμή βγαίνει από το δωμάτιο ο δικός μου και τι μου λέει: ρε μαλάκα δεν μπορώ να γαμήσω, γιατί ρε μινάρα; του λέω, τον έπαιξα, μου λέει....

Καλά ρε φίλε, ΤΟΟΟΟΟΣΟ καυλωμένος ήταν ο δικός σου, που τον έπαιξε περιμένοντας?
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Παω με ένα φίλο μου σε σπίτι στην Πάτρα, πρέπει να ήταν τέλη του 90, από αυτά που υπάρχουν ακόμη, Εγώ δεν είχα χρήματα απλός πήγα για παρέα και περίμενα στο σαλόνι.
Μπαίνει στο δωμάτιο αυτός και η πουτάνα μίλαγε στο τηλ. με τα παιδιά την αρκετή ώρα. Σε καποια στιγμή βγαίνει από το δωμάτιο ο δικός μου και τι μου λέει: ρε μαλάκα δεν μπορώ να γαμήσω, γιατί ρε μινάρα; του λέω, τον έπαιξα, μου λέει, θα μπεις στη θέση μου.
Φωνάζει τον πούστη ο οποίος ήταν ανένδοτος.
Του λέω του φίλου μου, μπες μέσα και πέστο στην πουτάνα άν δεχθεί εντάξει, αν όχι, φεύγουμε.
Καποια στιγμή τελείωσε και αυτή με το τηλ. (μίλαγε αρκετή ώρα) πάει μέσα, και της λέει ο δικός μου τι έγινε. `αγόρι μου εδώ ερχόμαστε για να γαμήσουμε όχι για τον παίξουμε' του λέει αλλά τελικά δέχθηκε  (κάπου κατάλαβε ότι έφταιγε και αυτή) και έτσι πέρασα εγώ μέσα.
χαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχααχα
ο καλος ο φιλος στην αναγκη φαινεται!
 

Neuronico

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
151
Like
4
Πόντοι
1
Στιχομυθεια απιστευτη σε ντελο...
Τσατσα σε αλοδαπους " Απαγορευονται οι ξενοι "
Αλλοδαποι "Να γκαμησουμε ηρταμε οκι να ψηφισουμε"
Ολο το σαλονι χτυπιοτανε απο τα γελια
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Στιχομυθεια απιστευτη σε ντελο...
Τσατσα σε αλοδαπους " Απαγορευονται οι ξενοι "
Αλλοδαποι "Να γκαμησουμε ηρταμε οκι να ψηφισουμε"
Ολο το σαλονι χτυπιοτανε απο τα γελια

Πολύ καλή ατάκα!!

:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
εχω κολλησει σημερα μεσα στο αυτοκινητο στην λιοσιων με κατευθυνση κεντρο στο φαναρι που ειναι μπροστα απο το μπουρδελο στο 71 αν δεν κανω λαθος . Αυτο με την τρελη στο μπαλκονι που κραζει!
Βλεπω βγαινουν απο το μπουρδελο 2 γυφτακια απο 8 εως max 10 ετων . Και να γελανε . Η γρεα εχει βγει στο μπαλκονι και αρχιζει και τα βριζει και τους λεει ελατε πανω να σας μαθω να γαματε  :2funny: :2funny:. Το ενα γυφτακι βγαζει το ψωλακι του εξω  που ηταν μια σταλια και της φωναζε πηδα απο το μπαλκονι να το γληψεις  :2funny:ενω η τρελη του ελεγε αμα κατεβω θα στο φαω :2funny: :2funny:!!!!
Απιστευτα σκηνικα ενω διπλα ηταν στην γωνια ενα γκρουπ τουριστες ξενοι μεγαλης ηλικιας οι οποιοι ειχαν μεινει μαλακες!!!
αλλο να σας το λεω και αλλο να το βλεπετε,αφου ειχε αναψει πρασσινο και δεν κουνιοταν κανεις!!! :2funny:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Ετυχε πριν από αρκετο καιρο όταν δουλευα ρεπαντζου
στην Φυλης.

Εκεινη την εποχη ηταν η φαση της γενικης «σκουπας»από
την αστυνομια που μαζευαν ξενες και ελληνιδες,δηλωμενες
και αδηλωτες κάθε λιγο και λιγακι..
Είμαι και δουλευω σε ένα σπιτι που διεθετε σε καποιο χωρο του
μαγαζιου και έναν παπαγαλο..
Ξαφνικα ενώ το μαγαζι λειτουργουσε και τα δωματια ηταν γεματα
από πελατες,πεφτει συρμα ότι βγηκε η αστυνομια..
Κλεινει γρηγορα-γρηγορα η υπηρεσια το φως και την πορτα,και
κατευθυνεται στους πελατες να τους ενημερωσει να κανουν για λιγη ωρα
ησυχια μεχρι να φυγουν οι αστυνομικοι?
Μες στην ησυχια ακουστηκαν ομιλιες και χτυπηματα στην πορτα..
Εμεις παγωμενες,κοιταζε η μια την άλλη?
Ξαφνικα φωναζει ο παπαγαλος?
-Αστυνομιαααααα?.Αστυνομιαααααα?.!!
                ?
Εσπασαν την πορτα οι αστυνομικοι?.
Μπηκαν μεσα?.
Εδιωξαν τους πελατες?
Εμας μας μπουζουριασαν στην κλουβα?
Και ο παπαγαλος την επομενη μερα,μαζεψε τα μπογαλακια του
και μετακομισε?
Ακους εκεί?ο ρουφιανος ο καταδοτης?.!!!
Χαχαχαχα?.
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Αν είναι αληθινή ιστορία αυτή με τον παπαγάλο, μιλάμε για τρελά γέλια..  :rockon: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom