Νέα

Στη Μόσχα αδέλφια μου, στη Μόσχα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα studian
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 170
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
15
Like
1.244
Πόντοι
386
  :thumbsup: Είσαι άρχοντας τυπε,δεν υπάρχει άλλος να ξέρει τόσα πολλά για τα στέκια της Μόσχας
Γεια σου Νυκτερε. Τα στεκια ειναι παρα πολλα. Απλα δε θα καθησω εδω να αραδιαζω. Εδωσα καποια λινκ, ενα κωλαδικο κι ενα κανονικο κλαμπ. Παιζουν οπως ξερεις κι εσυ πολλα..μπανια,μασατζιδικα κλπ
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
15
Like
1.244
Πόντοι
386
εγω παντως που ειχα παει περυσι μοσχα στη γκομενα που ειχα τη ρωσιδα,δεν ειδα ωραιες γυναικες δυστυχως...πολυ λιγες...κυκλοφορησα μονος μου πολυ και στο κεντρο και δεν ειδα κατι να με ιντριγκαρει...Τωρα στα μπαρ κτλ δεν ξερω γιατι δεν πηγα...
Που εμενες Γκους?μετρο?
Ειναι σύνηθες φαινομενο οσων ανεβαινουν πανω για γυναικα να κλεινονται σα μαλακες μεσα. Βεβαια αυτες που εχουν δε γουσταρουν να δινουν τροφη για τα θηρια
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Marriott aurora,  Petrovka Str.11. Eτσι λεει.. η μαλλον ετσι μου ειπαν.

Ταύρε πήγες Μόσχα; Έβγαλες άκρη με πουτάνες; Θα ανεβάσεις καμία κριτική  :grin:


Και στα 2 καθαριζεις με αγγλικα και στην εισοδο και μεσα. Δεν χρειαζεσαι συνοδο απαραιτητα

Τύπε σε τι εύρος τιμών παίζουν οι τύπισσες εκεί και πόσο μας παίρνει να το διαπραγματευτούμε; Πάει με την ώρα ή με τη βραδιά; Η μάχη στη συνέχεια γίνεται στο ξενοδοχείο μας ή έχουν δικό τους χώρο;


Που εμενες Γκους?μετρο?
Ειναι σύνηθες φαινομενο οσων ανεβαινουν πανω για γυναικα να κλεινονται σα μαλακες μεσα. Βεβαια αυτες που εχουν δε γουσταρουν να δινουν τροφη για τα θηρια

Δηλώνω δημοσίως πως είμαι ένας από αυτούς τους μαλάκες  :grin:  όσο και να το παλεύω δεν μπορώ να ξεγλιστρήσω, είναι πολύ στενός κορσές τα Ρωσίδια, δε σε αφήνουν λεπτό μόνο.



Επ'ευκαιρίας θέλω να σε ευχαριστήσω δημόσια για τις συμβουλές σου και να σου αναγνωρίσω πως είσαι από τους ελάχιστους, για να μην πω ο μοναδικός, που δίνουν χειροπιαστές συμβουλές. Η συντριπτική πλειοψηφία παπαρολογεί στα θέματα αυτά, ανεβάζουν φώτος και τσακώνονται για το ποιος την έχει πιο μεγάλη. ΣΤΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΡΕ, το φόρουμ είναι για να ανταλλάζουμε πληροφορίες και όχι για να φουσκώνουμε το εγώ μας!
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
Ο χωρος βρισκεται στα 200 μετρα απ τη Κοκκινη πλατεια.
Χρειαζεται να ντυθεις καλα και να πληρωσεις εισοδο ενα 30-40αρι περιπου. Αραζεις στο μπαρ, παιρνεις κατι λάιτ,λευκο κρασι, ενα χυμο και αρχιζουν να ερχονται μονες τους. Ακριβως μπροστα απ το μπαρ εχει τραπεζακια που καθονται διαφορες. Θα προτεινουν απο μια ωρα ως ολο το βραδυ και οι τιμες απο 300$+. Πανω εχει vip ομως μ αυτα που θα δεις κατω δεν χρειαζεται ν ανεβεις. Ετσι κι αλλιως δε σε παιρνει ν ανεβεις εκτος κι αν εχεις καποιο γνωστο φιλο Ρωσο να σε παει εκει και να πληρωνει αυτος.
Ξεκαθαρισμα των υπηρεσιων πριν το φορτωμα και θα παρεις κατι που δεν εχει να κανει ουτε με τις τσοντες που ερχονται ct στην Ελλαδα, ουτε τπτ πουτανακια της σειρας.
Οποιος παει εκει θα καταλαβει τι εννοω.
Σαν εναλλακτικη για παιχνιδι και φορτωμα απο πραγματικο κλαμπ κι οχι πορνειο οπως το nf, προτεινω soho rooms. Για να παρεις μια γευση, αν εχεις φβ ψαξε για soho rooms και θα καταλαβεις. Παντου face control.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
μονο μια φορα πηρα γκομενα απο εκει και 300 μου πηρε πριν 8-9 χρονια ναιτφλαιτ!ηθελαν 500-600.παντα πηγαινα στο τσεστερβιλτ μετρο κουρσκαγια.μετα εγινε σταρι κατι τετειο,εκει 100-200 ειχε.πριν 3 χρονια πηγα σε αλλο μπαρ,να θυμηθω μετρο να σας πω εκει 2-3 μπαρ τετεια ειχε
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
15
Like
1.244
Πόντοι
386
Ταύρε πήγες Μόσχα; Έβγαλες άκρη με πουτάνες; Θα ανεβάσεις καμία κριτική  :grin:


Τύπε σε τι εύρος τιμών παίζουν οι τύπισσες εκεί και πόσο μας παίρνει να το διαπραγματευτούμε; Πάει με την ώρα ή με τη βραδιά; Η μάχη στη συνέχεια γίνεται στο ξενοδοχείο μας ή έχουν δικό τους χώρο;


Δηλώνω δημοσίως πως είμαι ένας από αυτούς τους μαλάκες  :grin:  όσο και να το παλεύω δεν μπορώ να ξεγλιστρήσω, είναι πολύ στενός κορσές τα Ρωσίδια, δε σε αφήνουν λεπτό μόνο.



Επ'ευκαιρίας θέλω να σε ευχαριστήσω δημόσια για τις συμβουλές σου και να σου αναγνωρίσω πως είσαι από τους ελάχιστους, για να μην πω ο μοναδικός, που δίνουν χειροπιαστές συμβουλές. Η συντριπτική πλειοψηφία παπαρολογεί στα θέματα αυτά, ανεβάζουν φώτος και τσακώνονται για το ποιος την έχει πιο μεγάλη. ΣΤΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΡΕ, το φόρουμ είναι για να ανταλλάζουμε πληροφορίες και όχι για να φουσκώνουμε το εγώ μας!
Ολες το παιζουν ανεξαρτητες, ομως δεν ειναι. Εχουν μια ταριφα που παει τοσο στο μαγαζι οσο και στον νταβα. Ελαχιστες οι πραγματικα ανεξαρτητες. Το σοχο δεν ειναι το πορνειο με την εννοια του πορνειου..συχναζει κυριως ο αφρος της πολης και γενικα προκειται για γκλαμ ατμοσφαιρα. Φορτωνω καθε φορα που τυχαινει να παω εκει, ομως πρεπει να κοβει το ματι σου. Γενικα εκει μεσα δεν παιζουν τιποτα πεινασμενες. Συνιστω επισκεψη κε παρεα αν σας περνει κι οχι ξεκαρφωτοι γιατι το εργο του μοναχικου καουμποι ειναι δυσκολοτερο. Για το Νφ καποιος μου εγραψε σε πμ προσφατα οτι η ποιοτητα ηταν αρκετα χαμηλη. Δεν το πολυπιστεψα, ομως δεν το αποκλειω κιολας να εχουν πεσει τα στανταρντς. Καποια λινκ σε προηγουμενα ποστ ειναι για πιο αμεσες καταστασεις και σιγουρα υπαρχουν κορυφαια κομματια σε καλες τιμες. Εν καιρώ αναλογα και με τη ζητηση θα προσθεσω καποια αλλα λινκς για καλες καταστασεις σε vfm τιμες.
Σε γενικες γραμμες η Μοσχα ειναι πολη για πορνοτουρισμο, ομως υπαρχουν κι ενα σωρο πραγματα να επισκεφθει κανεις, αρκει να υπαρχει χρονος.
Τωρα που ανοιγει ο καιρος ειναι απολαυση στα παρκα για αραλικι.
Μην ειστε μαλακες, εκει πανω ολες ειναι ΜΟΝΟ για τον πουτσο!!!
Άλλη κουλτουρα, δεν ειναι για μας αυτες..ΜΟΝΟ ΓΤΠ!!!

 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
15
Like
1.244
Πόντοι
386
μονο μια φορα πηρα γκομενα απο εκει και 300 μου πηρε πριν 8-9 χρονια ναιτφλαιτ!ηθελαν 500-600.παντα πηγαινα στο τσεστερβιλτ μετρο κουρσκαγια.μετα εγινε σταρι κατι τετειο,εκει 100-200 ειχε.πριν 3 χρονια πηγα σε αλλο μπαρ,να θυμηθω μετρο να σας πω εκει 2-3 μπαρ τετεια ειχε
Η Κουρσκαγια θεωρειται καλη περιοχη λογω ενος δυνατου εμπορικου κεντρου που υπαρχει. Ειναι πανω στο δαχτυλιδι του μετρο. Δεν γνωριζω καποιο μαγαζι σ εκεινα τα μερη. Αποφευγετε στις αναζητησεις πουτανας αυτες που παιζουν κοντα σε Σλαβιανσκι μπουλβαρντ και οχοτνι ριαντ. Η μεν πρωτη περιοχη ειναι η πλουσιοτερη στη Μοσχα η δε δευτερη ειναι ακριβως μπροστα απ την κοκκινη πλατεια και το κοστος για συναντηση σε πολυτελη διαμερισματα της τβερσκαγια ή της πετροβκα ουλιτσα με αυτες τις πουτανες μπορει να ξεπερασει και το 600-700€ την ωρα
 

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλως σας ηρ8α αν και λιγο αργοπορημένος.....
Το πρωτο βραδυ λογω του ότι ειχε πρωινο ξυπνημα την επομενη μερα ειπα να κανω ενσ delivery στο ξενοδοχείο. Στελνω καναδυο email, και μετα αρχίζω τα τηλεφωνα. Στο πρωτο τηλέφωνο και ενώ μου απαντάει μετα μου δίνει μια άλλη η οποια δεν ήξερε αγγλικά. Το πάλεψα λιγο αλλα δεν έβγαλα ακρη. Μια άλλη δε το σήκωσε και μετα μου απαντησε με sms. Για να μη τα πολυλογώ αφού κανόνισα με μια να έρθει τελικά δεν εμφανίστηκε.... Οπότε έμεινα :jerking:

Το δεύτερο βραδυ πήγαμε για φαγητο. Μετα ειπαμε να παμε για ποτο και να τελειώσουμε στο night flight, στο οποιο όμως δε πηγαμε γιατι.... στο δρομο για εκει ερχονται από απεναντι 2 γκομενες. Φαινοντουσαν πολύ ευθυμες. Με το που φτανουν διπλα εγω μενω μαλακας με την μια γιατι νομιζα ότι ειχα παει πισω στο χρονο και εβλεπα τη Ηerzigova στα νιατα της. Πραγματικα ειχα μεινει καγκελο και την κοιταζα. Συνειδητοποιώ ότι την εχω καρφωσει με τα ματια και κατι μου λεει..... Δεν καταλαβαινω τι και λεω... What??? (σκέφτομαι: τι ειπα ο μαλακας;..) Και εκει γινεται το θαυμα και μου απανταει στα αγγλικα..
Μιλαμε λιγο και απ ότι καταλαβα ειχαν πιει λιγο παραπανω. Είμασταν σε ένα πεζοδρομο διπλα στο tsum και προτείνω να παμε για ένα ποτο. Μπαινουμε σε ένα bar και παιρνω κατευθείαν σφηνάκια. Ο φιλος ειχε παρει μονότερμα την άλλη και ειχε χωθεί. Δευτερη γυρα και ο αλλος χαμουρεύεται... Η δικια μου τους βλεπει και γελαει ( και εγω διαολιζομαι..) και αρχιζει το χορο.
Ε με το που γυρναει και μου χορευει με πλατη νιωθει κατι σκληρο  :erection: . ... συνεχιζει το χωρο οποτε μην αντεχωντας της προτείνω να παμε στο ξενοδοχειο...
-Μου λεει, θα εχει και σαμπανια
-Εννοείτε της λεω
Κανω νοημα στο φιλο και φευγουμε...
Παραγγελνω σαμπανια και παμε στο δωματιο. Αρχιζουμε κατι φιλια, χτυπάει η πορτα για την σαμπανια (για να πω την αληθεια ειχα παντα στο πισω μερος του μυαλου μη παιχτεί καμια μαλακια και σκασουν τιποτα τυποι αλλα όλα πηγαν καλα) ανοιγω για να την παρω και με το που γυρναω πισω το κεφαλι μου τη βλεπω  :tits: ..... παιχτηκε αγωνας μπάσκετ με περιοδους και ημιχρονο...
Το κερασακι στην τουρτα ηρθε πριν αρχισει η τεταρτη περιοδος οπου μου λεει¨
-Can I have some tea?
-OK λεω και φτιαχνω με το βραστηρα στο δωματιο.
Αφου πινει μερικες γουλιες κανει το εξης, αφηνει τσαι στο στομα της και με αρχιζει  :pipa1: ..... ΔΕ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ...!!!!

Το μονο που μου ζητησε ηταν να κανονισω το ταξι......
κοστος: μερικα σφηνάκια, μια σαμπανια και το ταξι..... τελικα δεν εχουν σημασια ;)

Προσπαθησα να περιγραψω μια εμπειρια μου αλλα ισχυει αυτό που εγραψε ο V.M.Zarubin ...  ''να ρθεις να μας γραψεις τι ειδες αν μπορεις βεβαια να το περιγραψεις με λογια΄΄
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
15
Like
1.244
Πόντοι
386
Καλως σας ηρ8α αν και λιγο αργοπορημένος.....
Το πρωτο βραδυ λογω του ότι ειχε πρωινο ξυπνημα την επομενη μερα ειπα να κανω ενσ delivery στο ξενοδοχείο. Στελνω καναδυο email, και μετα αρχίζω τα τηλεφωνα. Στο πρωτο τηλέφωνο και ενώ μου απαντάει μετα μου δίνει μια άλλη η οποια δεν ήξερε αγγλικά. Το πάλεψα λιγο αλλα δεν έβγαλα ακρη. Μια άλλη δε το σήκωσε και μετα μου απαντησε με sms. Για να μη τα πολυλογώ αφού κανόνισα με μια να έρθει τελικά δεν εμφανίστηκε.... Οπότε έμεινα :jerking:

Το δεύτερο βραδυ πήγαμε για φαγητο. Μετα ειπαμε να παμε για ποτο και να τελειώσουμε στο night flight, στο οποιο όμως δε πηγαμε γιατι.... στο δρομο για εκει ερχονται από απεναντι 2 γκομενες. Φαινοντουσαν πολύ ευθυμες. Με το που φτανουν διπλα εγω μενω μαλακας με την μια γιατι νομιζα ότι ειχα παει πισω στο χρονο και εβλεπα τη Ηerzigova στα νιατα της. Πραγματικα ειχα μεινει καγκελο και την κοιταζα. Συνειδητοποιώ ότι την εχω καρφωσει με τα ματια και κατι μου λεει..... Δεν καταλαβαινω τι και λεω... What??? (σκέφτομαι: τι ειπα ο μαλακας;..) Και εκει γινεται το θαυμα και μου απανταει στα αγγλικα..
Μιλαμε λιγο και απ ότι καταλαβα ειχαν πιει λιγο παραπανω. Είμασταν σε ένα πεζοδρομο διπλα στο tsum και προτείνω να παμε για ένα ποτο. Μπαινουμε σε ένα bar και παιρνω κατευθείαν σφηνάκια. Ο φιλος ειχε παρει μονότερμα την άλλη και ειχε χωθεί. Δευτερη γυρα και ο αλλος χαμουρεύεται... Η δικια μου τους βλεπει και γελαει ( και εγω διαολιζομαι..) και αρχιζει το χορο.
Ε με το που γυρναει και μου χορευει με πλατη νιωθει κατι σκληρο  :erection: . ... συνεχιζει το χωρο οποτε μην αντεχωντας της προτείνω να παμε στο ξενοδοχειο...
-Μου λεει, θα εχει και σαμπανια
-Εννοείτε της λεω
Κανω νοημα στο φιλο και φευγουμε...
Παραγγελνω σαμπανια και παμε στο δωματιο. Αρχιζουμε κατι φιλια, χτυπάει η πορτα για την σαμπανια (για να πω την αληθεια ειχα παντα στο πισω μερος του μυαλου μη παιχτεί καμια μαλακια και σκασουν τιποτα τυποι αλλα όλα πηγαν καλα) ανοιγω για να την παρω και με το που γυρναω πισω το κεφαλι μου τη βλεπω  :tits: ..... παιχτηκε αγωνας μπάσκετ με περιοδους και ημιχρονο...
Το κερασακι στην τουρτα ηρθε πριν αρχισει η τεταρτη περιοδος οπου μου λεει¨
-Can I have some tea?
-OK λεω και φτιαχνω με το βραστηρα στο δωματιο.
Αφου πινει μερικες γουλιες κανει το εξης, αφηνει τσαι στο στομα της και με αρχιζει  :pipa1: ..... ΔΕ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ...!!!!

Το μονο που μου ζητησε ηταν να κανονισω το ταξι......
κοστος: μερικα σφηνάκια, μια σαμπανια και το ταξι..... τελικα δεν εχουν σημασια ;)

Προσπαθησα να περιγραψω μια εμπειρια μου αλλα ισχυει αυτό που εγραψε ο V.M.Zarubin ...  ''να ρθεις να μας γραψεις τι ειδες αν μπορεις βεβαια να το περιγραψεις με λογια΄΄
Bravo ταυρε! Κι εις ανωτερα. Πηρες μια γευση. Καποιο μελος προσφατα εστειλε μνμ οτι στο nf εχει πεσει η ποιοτητα. Δυσκολα το πιστευω ομως δε το αποκλειω..ισα ισα μεσα στη κριση τουλαχιστον εκει μεσα θα πρεπε να παιζει ο αφρος εστω και με περσινες τιμες.
Αρκετα ριψοκινδυνο παντως να φορτωσεις απο δρομο και να πλακωθεις στα αλκοολια..Αλλο να το κανεις με pro κι αλλο με την οποια τυχαρπαστη. Να περνας παντα καλα και να μας τα λες.

Υ.Γ ο πεζοδρομος σουπερ με μπαρακια κι εστιατορια. Παντα κανεις παιχνιδι εκει.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
1. Καποια λινκ σε προηγουμενα ποστ ειναι για πιο αμεσες καταστασεις και σιγουρα υπαρχουν κορυφαια κομματια σε καλες τιμες. Εν καιρώ αναλογα και με τη ζητηση θα προσθεσω καποια αλλα λινκς για καλες καταστασεις σε vfm τιμες.
Σε γενικες γραμμες η Μοσχα ειναι πολη για πορνοτουρισμο, ομως υπαρχουν κι ενα σωρο πραγματα να επισκεφθει κανεις, αρκει να υπαρχει χρονος.

2. Τωρα που ανοιγει ο καιρος ειναι απολαυση στα παρκα για αραλικι.
Μην ειστε μαλακες, εκει πανω ολες ειναι ΜΟΝΟ για τον πουτσο!!!
Άλλη κουλτουρα, δεν ειναι για μας αυτες..ΜΟΝΟ ΓΤΠ!!!

1. Τύπε έχεις να προσφέρεις κάποια λινκς για καλες καταστασεις σε vfm τιμες, όπως είχες αναφέρει παραπάνω  :grin:

2. Το τελευταίο χρόνο σχεδόν ζω στη Μόσχα, τόσο συχνά που την επισκέπτομαι. Τα πάρκα είναι όντως απόλαυση το καλοκαίρι, και μπορείς να κάνεις άνετα παιχνίδι. Γενικά εκτιμώ πάρα πολύ στις Σλάβες το ότι ενδιαφέρονται να γνωρίσουν άνδρες, δε σου πρήζουν τον πούτσο.

Θα διαφωνήσω με αυτό που λες (άλλη κουλτούρα, μόνο ΓΤΠ), ή τουλάχιστον δεν είναι περισσότερο ΓΤΠ από τις υπόλοιπες γυναίκες. Προσωπικά θα έλεγα πως οι Ανατολικές μου ταιριάζουν περισσότερο από τις Βορειο/ΔυτικοΕυρωπαίες ή τις Νότιες.
 

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
Στην Μοσχα το καμακι στο club ξεκιναει με κερασμα ποτου η απλα πας και της πιανεις κουβεντα η της προτεινεις να πατε για χορο ?  :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom