Νέα

Στη φυλακή πληθωρικό μοντέλο που έδειρε αστυνομικούς και μετά τους πρόσφερε σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AmoKomA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
Άνθρωποι σαν τον θείο σου συνέβαλαν στην κατάρρευση της Σοβιετικής Ένωσης. Τα κάστρα πέφτουν πάντα από μέσα!
Η Σοβιετική Ένωση ήταν ένα κατασκεύασμα των τεκτόνων. Ο σκοπός του Τεκτονισμού είναι ο θρίαμβος του Κομμουνισμού.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Μια χαρά τα παίρνουν οι Ρώσοι αστυνομικοί και στρατιωτικοί. Τώρα ανακατεύουν τα πληρώματα και δεν έχει ο ένας εμπιστοσύνη στον άλλον, γι'αυτό την μπαγλάρωσαν. Ο θείος μου που ήταν υψηλόβαθμος στον Ρώσικο στρατό και τώρα είναι στην σύνταξη, μου είπε ότι αν δεν του καθότανε κάποια εκπαιδευόμενη τότε δεν την περνούσε στον επόμενο βαθμό ή δεν της έδινε μετάθεση. Μόνο εδώ στην Ελλάδα το παίζουν αδιαφθοροι λόγο υψηλού ποσοστού ρουφιάνων σε όλα τα πόστα.

URL]]
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Μόνο εδώ στην Ελλάδα το παίζουν αδιαφθοροι λόγο υψηλού ποσοστού ρουφιάνων σε όλα τα πόστα.

To να πας να καταγγειλεις καποιον ο οποιος πηρε χρημα απο καποιο λαμογιο για να μην επιβαλει προστιμο ή να σβησει προστιμο ειναι ρουφιανια τυπε.  :think: :S :S :S
 

Hatsumi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
551
Κριτικές
17
Like
2.012
Πόντοι
496
To να πας να καταγγειλεις καποιον ο οποιος πηρε χρημα απο καποιο λαμογιο για να μην επιβαλει προστιμο ή να σβησει προστιμο ειναι ρουφιανια τυπε.  :think: :S :S :S
Είναι ρουφιανιά γιατί αυτός που θα ρουφιανέψει το κάνει για γλύψιμο στην εξουσία, για να ανέβει περισσότερο και να κάνει τα ίδια και αυτός. Η πρώτη τετράδα στην ρουφιανιά παγκοσμίως είναι η Αμερική πρώτη πρώτη, μετά η Γερμανία, μετά η Αλβανία και μετά η Ελλάδα αν και δεν έχω αποφασίσει ακόμα ποιος είναι πιο ρουφιάνος απ όλους. Ο Έλληνας ή ο Αλβανός? Έχω ζήσει την ρουφιανιά τους πολλές φορές και δεν μπορώ να ξεκαθαρίσω ποιος είναι στην τρίτη και στην τέταρτη θέση.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Είναι ρουφιανιά γιατί αυτός που θα ρουφιανέψει το κάνει για γλύψιμο στην εξουσία, για να ανέβει περισσότερο και να κάνει τα ίδια και αυτός. Η πρώτη τετράδα στην ρουφιανιά παγκοσμίως είναι η Αμερική πρώτη πρώτη, μετά η Γερμανία, μετά η Αλβανία και μετά η Ελλάδα αν και δεν έχω αποφασίσει ακόμα ποιος είναι πιο ρουφιάνος απ όλους. Ο Έλληνας ή ο Αλβανός? Έχω ζήσει την ρουφιανιά τους πολλές φορές και δεν μπορώ να ξεκαθαρίσω ποιος είναι στην τρίτη και στην τέταρτη θέση.


images


Τυπε εχεις βαλθει να μου εξαντλησεις ολες τις photos με τα φιδια. :S :S :S
 

seiko

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2017
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
0
Καλά παίζει να την πήραν πρέφα τι πουτανάκι είναι, μπορεί μετά να μας τραβήξει κάμια μήνυση για βιασμό.. Γιατί τέτοιο πατουράκι, δεν τ αφήνεις!  :kissass:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom