Νέα

Stella trans?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Peiraiotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
Ρεσπέκτ κούκλα!!!


Τους λένε γύρνα στα 4 αγάπη μου, και τους χώνουν στον κώλο τον μεγάλο δονητή.
Που να καταλάβουν πάνω στην καυλα!!!
Και μετα λένε πολύ καλή στο ενεργητικό με ξεκώλιασε η άτιμη βαλου φορ μάνεϋ!!!  :2funny:
αυτό το παιδί κάτι πρέπει να παίρνει... δεν εξηγιέται αλλιώς...
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
λες ε;
και εγω ορισμενες φορες προβληματιζομαι...
 

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Δεν αμφιβαλλω για το ερωτικο κομματι τησ κριτικης.τη στελλα την γνωριζω πρωσοπικα απο τα πρωτα της βηματα που σαν κρος μου ζητησε να βγουμε μαζι καποιο βραδυ για συμπαρασταση και ενθαρυνση.μπορει να ειναι λιγο συγχυσμενη σαν κοπελα που ψαχνει τον δρομο της η μπορει κ να μην εχει επαγγελματικη συμπεριφορα για χιλιουσ δυο λογουσ..αλλα σε καμια περιπτωση δεν παιρνει τιποτα για να χαλαρωσει η να ανεβει εκτος απο ορμονες.ειμαι σε θεση να το βεβαιωσω...σορρυ αλλα ασ μην εικαζουμε αυθεραιτα για τοσο λεπτα θεματα easy rider xωρις παρεξηγηση ετσι?

Ποτε δεν ξέρεις ποιος κρύβετε πίσω απο κάθε προφίλ και τί σκοπό έχει για να κάνει μία κριτική αρνητική για μία τρανς... Έχει τράνς με αρκετά προφίλ εδώ μέσα που με απότερο σκοπό έχουν να γράφουν αρνητικά για να μήν χάνουν τους πελάτες.... Αν η Χαρά τρανς είναι στην αρχή της καριέρας της δεν σημαίνει ότι πρέπει κάθε πούστης να την κατακρίνει με τον ποιο απάνθροπο τρόπο με σκοπό να την βλάψη ... Αυτό που θέλω να πώ είναι ότι ΕΔΩ ΜΕΣΑ είναι περισσότερες οι τρανς ή τραβεστί που έχουν προφίλς και γράφουν αρνητικά σχόλια παρα κάποιοι ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΤΡΑΝΣ.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
Ποτε δεν ξέρεις ποιος κρύβετε πίσω απο κάθε προφίλ και τί σκοπό έχει για να κάνει μία κριτική αρνητική για μία τρανς... Έχει τράνς με αρκετά προφίλ εδώ μέσα που με απότερο σκοπό έχουν να γράφουν αρνητικά για να μήν χάνουν τους πελάτες.... Αν η Χαρά τρανς είναι στην αρχή της καριέρας της δεν σημαίνει ότι πρέπει κάθε πούστης να την κατακρίνει με τον ποιο απάνθροπο τρόπο με σκοπό να την βλάψη ... Αυτό που θέλω να πώ είναι ότι ΕΔΩ ΜΕΣΑ είναι περισσότερες οι τρανς ή τραβεστί που έχουν προφίλς και γράφουν αρνητικά σχόλια παρα κάποιοι ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΤΡΑΝΣ.
αρχίσαμε πάλι τις συνωμοσίες ?
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
ασε αν θελουμε τετοιες θεωρειες σου βγαζω μια στο πιτς φιτιλι...
εδω εχουμε μελη με πολλαπλα προφιλ (οχι τρανς) που γραφει μια εξυπναδα ο ενας και μετα ο ιδιος με αλλο προφιλ συνγχαιρει τον εαυτο του ουσιαστικα
 

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ασε αν θελουμε τετοιες θεωρειες σου βγαζω μια στο πιτς φιτιλι...
εδω εχουμε μελη με πολλαπλα προφιλ (οχι τρανς) που γραφει μια εξυπναδα ο ενας και μετα ο ιδιος με αλλο προφιλ συνγχαιρει τον εαυτο του ουσιαστικα

μα αυτό λέω και η τρανς με τα αρκετά προφίλ μου κάνει κριτική με τα προφίλς τις λες και είμαστε βλάκες.....
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
δεν εννοουσα ακριβως αυτο αλλα τεσπα
 

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
βρε παιδια ..εχω μιλησει κ με τον γλυκομοτσουνο στο τηλ και τον easy rider και απο αλλα σαιτ δεν ειναι κλωνοι οι ανθρωποι...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
βρε παιδια ..εχω μιλησει κ με τον γλυκομοτσουνο στο τηλ και τον easy rider και απο αλλα σαιτ δεν ειναι κλωνοι οι ανθρωποι...
Εγώ όμως είμαι [size=16pt]κ[/size]ω[size=16pt]λονο[/size]ς!!!  :2funny:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
:pipa3:
ναι αρχίσαμε τις συνομωσίες σε ενοχλεί?είσαι μία απο αυτές?
ναι είμαι τρανς κι έχω κάνει 14 προφιλ και βρίζω όλες τις άλλες για να μη μου φάνε τον hoty... το θέλω το τρελλό αγόρι μόνο για μένα
 

LAXXX

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
230
Like
0
Πόντοι
1
καποιοσ να βοηθησει μα καποια προσφατη αναφορα θα το εκτιμουσα :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom