Νέα

Στέφανος Τσιτσιπάς fans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Annapurna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 89K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.121
Κριτικές
167
Like
84.629
Πόντοι
46.423

Ο κορυφαίος Έλληνας τενίστας, Στέφανος Τσιτσιπάς, δεν θα έχει μαζί τον πατέρα και προπονητή του, Απόστολο, ο οποίος δεν ταξίδεψε στην Ολλανδία.
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.121
Κριτικές
167
Like
84.629
Πόντοι
46.423
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς ήταν ο μεγάλος νικητής στην αναμέτρηση με τον Ισπανό Αλεχάντρο Νταβίντοβιτς Φοκίνα, επικρατώντας με 2-1 σετ (7-5, 6-7, 6-4) και ξεκινώντας με το δεξί τις υποχρεώσεις του στο Rotterdam Open.
 

aris pa

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.542
Κριτικές
43
Like
4.949
Πόντοι
5.646
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς ήταν ο μεγάλος νικητής στην αναμέτρηση με τον Ισπανό Αλεχάντρο Νταβίντοβιτς Φοκίνα, επικρατώντας με 2-1 σετ (7-5, 6-7, 6-4) και ξεκινώντας με το δεξί τις υποχρεώσεις του στο Rotterdam Open.
Μεγάλος Στέφανος Τσιτσιπας
Απλά κορυφαίος
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.121
Κριτικές
167
Like
84.629
Πόντοι
46.423

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Είστε τυχεροί που είδα το θρεντ γιατί ξέρω πράγματα πολλά να σας εξηγήσω.
Όχι μόνο προσωπικά το Στέφανο, το πατέρα του, το Μουρατογλου αλλά και άλλες βρωμιές από το άθλημα.
Ρωτάτε ότι θέλετε αλλά να μην με καταλάβουν, είμαι προπονητής και παίκτης!!!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.351
Κριτικές
178
Like
40.181
Πόντοι
21.896
Είστε τυχεροί που είδα το θρεντ γιατί ξέρω πράγματα πολλά να σας εξηγήσω.
Όχι μόνο προσωπικά το Στέφανο, το πατέρα του, το Μουρατογλου αλλά και άλλες βρωμιές από το άθλημα.
Ρωτάτε ότι θέλετε αλλά να μην με καταλάβουν, είμαι προπονητής και παίκτης!!!
Φίλε τι έγινε με νολε;;; :think: :confused:
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Φίλε τι έγινε με νολε;;; :think: :confused:
Ο τζοκοβιτς το παίζει πολύ "θεούσα" και φυσικά είναι εναντίον του εμβολίου.
Είναι κολλητός και με τον αρχιεπισκοπο Σερβίας και όπως καταλαβαίνετε πρέπει οι Σέρβοι να είναι και σε μικρό ποσοστό εμβολιασμού.
Ο ίδιος έχει κολλήσει αρκετές φορές πάντως, πρέπει να είναι τίγκα στα αντισώματα.
Το πρόβλημα ενώ είχε καταφέρει να τους πείσει είναι ότι η Αυστραλία είναι 5 νομίζω επαρχίες μαζί αλλά έχουν διαφορετικό σύστημα νομοθεσίας
Έτσι νομίζω ότι έστειλε τα χαρτιά του και πήρε το οκ από το Σίδνεϊ αλλά όχι από την Μελβούρνη που γίνεται το τουρνουά.
Αυτοί το πήραν πατριωτικά ότι τους δουλεύει γιατί τα έκανε σκατά με τα στοιχεία που έδωσε και του είπαν, όχι εμβόλιο, όχι αγώνες.
Σαν τον Τζοκοβιτς έφυγαν τουλάχιστον 15-20 αθλητές ακόμα, αν δεν ακούστηκε.
Και ο Τσιτσιπας το έπαιζε εναντίον, αλλά σαν κότα πήγε και έκανε το Johnson για να παίξει.
Αυτά ξέρω
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.925
Κριτικές
5
Like
11.889
Πόντοι
3.786
Είστε τυχεροί που είδα το θρεντ γιατί ξέρω πράγματα πολλά να σας εξηγήσω.
Όχι μόνο προσωπικά το Στέφανο, το πατέρα του, το Μουρατογλου αλλά και άλλες βρωμιές από το άθλημα.
Ρωτάτε ότι θέλετε αλλά να μην με καταλάβουν, είμαι προπονητής και παίκτης!!!
Γεια σου φίλε.Μπορείς να μας εξηγήσεις κάποια πράγματα και γύρω από τις βρωμιές;Χωρίς να σε καταλάβουν βέβαια
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.121
Κριτικές
167
Like
84.629
Πόντοι
46.423
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς βρήκε αντίσταση μέχρι τα μισά του πρώτου σετ, πάτησε γκάζι και επικράτησε με 2-0 σετ (6-4, 6-1) του Λευκορώσου Ίλια Ιβάσκα για να προκριθεί στα προημιτελικά του Rotterdam Open.

Κόντρα στον Ντε Μινόρ στον επόμενο γύρο.
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Για βρωμιές δεν με ενδιαφέρει αλλά πες ως ειδικός τη γνώμη σου για το αν θα καταφέρει ο Τσιτσιπάς να πάρει κάποιο Γκραν Σλαμ και αν όχι γιατί.
Προσωπικά πιστεύω όχι.
Βγαίνουν άλλοι από κάτω του και δεν δείχνει ότι μπορεί να πρωταγωνιστήσει.
Το Νο3 και 4 δεν λέει τίποτα, τα κύπελλα μετράνε.
Αν τώρα του κάτσουν κάποιες καλές κληρώσεις, κανονικά δικαιούται να πάρει 1-2.
Έχασε τη μεγάλη ευκαιρία με το Ρολαν Γκαρος που πήγαινε αέρας και έχασε 3-2 από το τζοκοβιτς.
Εκεί έχω μία αμφιβολία ότι πρέπει να έπαιξε πολύ στο στοίχημα ο τζοκοβιτς και να πήρε τα άντερα του από 0-2 σετ σε 3-2, είναι λέρα αυτός όπως και είναι μία κλάση πάνω από τους άλλους.
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς βρήκε αντίσταση μέχρι τα μισά του πρώτου σετ, πάτησε γκάζι και επικράτησε με 2-0 σετ (6-4, 6-1) του Λευκορώσου Ίλια Ιβάσκα για να προκριθεί στα προημιτελικά του Rotterdam Open.

Κόντρα στον Ντε Μινόρ στον επόμενο γύρο.
Δεν λέει τίποτα ο Ιβάσκα.
Ο Ντε Μιναρ πολύ πιο καλός, θεαματικός αλλά νομίζω τον έχει και αυτόν ο Στέφανος.
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.121
Κριτικές
167
Like
84.629
Πόντοι
46.423
Θα πάρει Grand Slam.

Έχει τεράστια περιθώρια βελτίωσης.

Πρέπει όμως να βελτιώσει τη φυσική του κατάσταση.

Μόνο ο Carlos Alcaraz έρχεται ...
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Θα πάρει Grand Slam.

Έχει τεράστια περιθώρια βελτίωσης.

Μόνο ο Carlos Alcaraz έρχεται ...
Ο Ζβερεβ δείχνει ανοδική πορεία και τον πέρασε.
Ο Μεντβεντεβ το έχει και τον έχει κάνει πελάτη το Στέφανο.
Είναι ο Ρουμπλεβ που κάποια στιγμή θα κάνει άλμα, οι δύο καναδοι ειδικά ο Αλιασίμ.
Τα πολλά τουρνουά τον έχουν φέρει στο 4,οχι οι επιτυχίες. Δεν είναι το ίδιο. Έπρεπε μέχρι τώρα κάτι να έχει κάνει, δεν θεωρείται μικρός πια
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Δε θα με εξέπλητε κάτι τέτοιο. Μετά το 0-2 ήταν σα να άναψε ο διακόπτης και έφτασε στο 3-2 χωρίς να ζοριστεί ιδιαίτερα.
Ο Σέρβος είναι λέρα σου λέω.
Οταν κερδίζεις το Ραφα στον ημιτελικό τίποτα δεν σε σταματάει. Σίγουρα έπαιξε όλο το σόι και έβγαλε κάποια εκατομμύρια, έπαιξε το 0-2 σε 3-2,τρανή απόδοση.
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.121
Κριτικές
167
Like
84.629
Πόντοι
46.423
Συγνώμη αλλά με τον Medvedev είναι 2 - 2 στα 4 τελευταία παιχνίδια.

Ο Zverev τον πέρασε γιατί ο Στέφανος τραυματίστηκε στον αγκώνα και έκανε εγχείρηση.

Όλους τους άλλους τους κερδίζει άνετα σε καλή μέρα.

Τον Sinner του άλλαξε τα φώτα στην Αυστραλία.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.121
Κριτικές
167
Like
84.629
Πόντοι
46.423
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς πήρε τη νίκη με 2-0 σετ (6-4, 6-4) απέναντι στον Άλεξ Ντε Μινόρ (Νο34) και προκρίθηκε στον ημιτελικό του Rotterdam Open στην Ολλανδία σε 91 λεπτά.
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς πήρε τη νίκη με 2-0 σετ (6-4, 6-4) απέναντι στον Άλεξ Ντε Μινόρ (Νο34) και προκρίθηκε στον ημιτελικό του Rotterdam Open στην Ολλανδία σε 91 λεπτά.
με τοσες απουσιες εχεις μεινει στην ιδια ταξη :confused: να δω ποτε θα συμμορφωθεις και με πιο τροπο :knuppel:
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.925
Κριτικές
5
Like
11.889
Πόντοι
3.786
Πάνω σε τι από όλα;
Τι θες να μάθεις;
Δεν γνωρίζω για βρωμιές στο άθλημα,για αυτό ρωτάω.Υπονοείς στο παρασκήνιο;Γιατί διαιτητικά με το hawk eye πλέον δεν υπάρχει πρόβλημα.Και οι σωβινιστές Γάλλοι θα αναγκαστούν να το υιοθετήσουν στο RG.Πιο πολύ και από τους Άγγλους κολλημένοι στην παράδοση.Άργησαν πολύ να βάλουν σκέπαστρο στο κεντρικό court.Θυμαμαι έναν τελικό Ναδάλ-Τζόκοβιτς να συνεχίζετε τη Δευτέρα λόγω της βροχής
 
Τελευταία τροποποίηση:

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.925
Κριτικές
5
Like
11.889
Πόντοι
3.786
Ο Ζβερεβ δείχνει ανοδική πορεία και τον πέρασε.
Ο Μεντβεντεβ το έχει και τον έχει κάνει πελάτη το Στέφανο.
Είναι ο Ρουμπλεβ που κάποια στιγμή θα κάνει άλμα, οι δύο καναδοι ειδικά ο Αλιασίμ.
Τα πολλά τουρνουά τον έχουν φέρει στο 4,οχι οι επιτυχίες. Δεν είναι το ίδιο. Έπρεπε μέχρι τώρα κάτι να έχει κάνει, δεν θεωρείται μικρός πια
Ο Ζβέρεβ είναι πιο ασταθής από τον Στέφανο.Μετά τον τελικό US Open δεν πήγε σε άλλο τελικό Grand Slam.Πήρε το χρυσό στο Τόκυο,αλλά σε best of five δεν μπορεί ακόμα.Ο Μεντβέντεβ έχει πελάτη τον Στέφανο σε hard court,αλλά ο Στέφανος τον έχει για πρωινό στο χώμα.Εχει λιγότερα χρόνια στο τουρ από αυτούς τους δύο και περισσότερα περιθώρια βελτίωσης.Για τον Ρουμπλιόφ και τους Καναδούς να τους δούμε,γιατί δεν μου φαίνονται στο ίδιο ακριβώς επίπεδο με αυτούς τους 3.

Κοντολογίς,με την αποχώρηση των Big 3 σύντομα,το ερώτημα δεν είναι αν θα πάρει Grand Slam ο Στέφανος,αλλά πόσα θα μοιραστεί με Ζβερεβ και Μεντβεντεβ.Πιστευω και οι 2 Καναδοί με τον Ρώσο Ρουμπλιοβ θα πάρουν,όπως και οι 2 Ιταλοί με τον Ισπανό Αλκαράθ,αλλά λιγότερα.Το πρώτο τους πάντως Τσιτσιπάς και Ζβέρεβ θα το πάρουν πριν σταματήσει ο Τζόκοβιτς.Για το Ναδάλ το RG θα είναι το κύκνειο άσμα του.Ποσο να αντέξει ακόμα!Δεν ήξερε αν θα ξαναπαίξει τένις πριν λίγο καιρό
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom