Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 232K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.616
Πόντοι
8.006
Βλεπω οτι το fake news με τα 6,28 ευρω συνεχιζεται.

Ετσι θα κανετε αντιπολιτευση?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.616
Πόντοι
8.006
Μιλαμε για τον ιδιο Κασσελακη που συγκρινε τιμες ελληνικου παρθενου ελαιολαδου με βιολογικο ελαιόλαδο που πωλείται στη Γερμανια με προσμίξεις?

Και αυτος ο ανθρωπος διεκδικει να ηγηθεί της χώρας?
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.851
Κριτικές
5
Like
6.280
Πόντοι
2.306
Τυπε εχω να μπω σε εκκλησια απο το δημοτικο που μας πηγαιναν με το ζορι. Και γαμαω και τραβελια εκτος απο πουτανες. Επισης καπνιζω χασισι πινω αλκοολ κι εχω κορη εκτος γαμου. Εμενα βρηκες να που πεις για πατρις θρησκεια οικογενεια ? Απλα εγραψα οτι πουστης πρωθυπουργος στην Ελλαδα δυσκολο. Για πρωινο θα τον εχει ο Κουλης.
Άσε τύπε, ξεφτιλίστηκε ο γκέουλας
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.851
Κριτικές
5
Like
6.280
Πόντοι
2.306
Μιλαμε για τον ιδιο Κασσελακη που συγκρινε τιμες ελληνικου παρθενου ελαιολαδου με βιολογικο ελαιόλαδο που πωλείται στη Γερμανια με προσμίξεις?

Και αυτος ο ανθρωπος διεκδικει να ηγηθεί της χώρας?
Ναι.
Γιατί ξέρει ότι αυτή τη χώρα, από την εποχή του κωλομπαρά, την κυβερνάνε πάντα τα ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.851
Κριτικές
5
Like
6.280
Πόντοι
2.306
Απο το 2016 τον λενε αυτιστικο, χαζό κλπ κλπ
Και επι οκτω χρονια ειναι αχαστος και μαθαινει μπαλιτσα σε ολους.
Ούτε εγω του το ειχα, αλλά πραγματικα μας ξαφνιασε ευχαριστα ολους
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μαλλον αλλοι εχουν τα χυσια του Κουλη στη μαπα τους τύπε μου
Τύπε, άλλο αυτό και άλλο το πόσα "κουμπώνει" ο άνθρωπος καθημερινά.
Κουμπώνει με τις χούφτες.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.659
Like
21.589
Πόντοι
5.506
Μιλαμε για τον ιδιο Κασσελακη που συγκρινε τιμες ελληνικου παρθενου ελαιολαδου με βιολογικο ελαιόλαδο που πωλείται στη Γερμανια με προσμίξεις?

Και αυτος ο ανθρωπος διεκδικει να ηγηθεί της χώρας?
Ο τύπος κάνει απίθανη προσπάθεια να φαίνεται περισσότερο γελοίος απ όσο είναι.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
876
Like
429
Πόντοι
26

Παίζει να είναι από τα πιο δυνατά βίντεο του Κασσελάκη.

Γενικά τον έχει ξεκωλιάσει στα σόσιαλ τον κούλη. Δε πιάνει μια μπροστά στα σόσιαλ του Κασσελάκη όσους Γκρινμπεργκ κ να βάλει.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
876
Like
429
Πόντοι
26
Το αφήνω και εδώ. Έχει γίνει φουλ viral χαχαχα.

Κ γαμώ τα τυπάκια το παλικάρι.

 
Τελευταία τροποποίηση:

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
876
Like
429
Πόντοι
26
Τυπε εχω να μπω σε εκκλησια απο το δημοτικο που μας πηγαιναν με το ζορι. Και γαμαω και τραβελια εκτος απο πουτανες. Επισης καπνιζω χασισι πινω αλκοολ κι εχω κορη εκτος γαμου. Εμενα βρηκες να που πεις για πατρις θρησκεια οικογενεια ? Απλα εγραψα οτι πουστης πρωθυπουργος στην Ελλαδα δυσκολο. Για πρωινο θα τον εχει ο Κουλης.
Γκέι πρωθυπουργός αλλά πόσες πούτσες από τρανς έχεις φάει δεν μας είπες ρε μπρο.
Έλα να σε πάρουμε πιπα κώλο με τον άντρα μου. Θα πεις τον δεσπότη παναγιώτη. Δεν πιάνουν μια οι πούτσες των τρανς μπροστά στις αντρικές τις δικές μας. Σου υπόσχομαι θα κάνεις 3 μέρες να περπατήσεις νορμάλ. Δοκιμασμένο σε πολλούς αντρικούς κώλους. Εμπιστέψου μας, δε τρολάρω. Στείλε πμ.
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.326
Κριτικές
7
Like
3.067
Πόντοι
786
Γκέι πρωθυπουργός αλλά πόσες πούτσες από τρανς έχεις φάει δεν μας είπες ρε μπρο.
Έλα να σε πάρουμε πιπα κώλο με τον άντρα μου. Θα πεις τον δεσπότη παναγιώτη. Δεν πιάνουν μια οι πούτσες των τρανς μπροστά στις αντρικές τις δικές μας. Σου υπόσχομαι θα κάνεις 3 μέρες να περπατήσεις νορμάλ. Δοκιμασμένο σε πολλούς αντρικούς κώλους. Εμπιστέψου μας, δε τρολάρω. Στείλε πμ.
ρε συ τύπε γκέι,
παντού γκέι βλέπεις,
να πας αλλού δεν σε θέλουμε,
σε δικό σας σάιτ,
εδώ είναι μπουρδέλα.
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.479
Like
3.710
Πόντοι
456
Γκέι πρωθυπουργός αλλά πόσες πούτσες από τρανς έχεις φάει δεν μας είπες ρε μπρο.
Έλα να σε πάρουμε πιπα κώλο με τον άντρα μου. Θα πεις τον δεσπότη παναγιώτη. Δεν πιάνουν μια οι πούτσες των τρανς μπροστά στις αντρικές τις δικές μας. Σου υπόσχομαι θα κάνεις 3 μέρες να περπατήσεις νορμάλ. Δοκιμασμένο σε πολλούς αντρικούς κώλους. Εμπιστέψου μας, δε τρολάρω. Στείλε πμ.
Τωρα εσυ εισαι gay αντρακλας να πουμε? :new_shocked:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.539
Κριτικές
8
Like
11.520
Πόντοι
3.786
Το αφήνω και εδώ. Έχει γίνει φουλ viral χαχαχα.

Κ γαμώ τα τυπάκια το παλικάρι.

αυτά τα κάνει και το luben γιατί να βλέπουμε τον καραγκιόζη αριστερό; Ρητορική είναι η ερώτηση, ο Κασελάκης το ξέρει (του το είπαν) ότι απευθύνεται σε ηλίθιους που ενημερώνονται απο το luben οπότε πρέπει να πιάσει το επίπεδό τους.

Όσο για σένα Sigma Male, ακόμη ένα τρολ είσαι που νομίζεις ότι επειδή δεν πας με πουτάνες είσαι καλύτερος ,πιο ηθικός ,πιο ικανός, πιο έξυπνος από όλους μας. Μήπως όλη αυτή η έπαρση και η επανάληψη του πόσο μεγάλη την έχεις και ότι θα μας γαμήσεις όλους καλύπτει ότι είσαι ένας αποτυχημένος της ζωής που δεν έχει ούτε ένα φίλο να τρολάρετε μαζί; Ρώτα τον ψυχολόγο σου.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.539
Κριτικές
8
Like
11.520
Πόντοι
3.786
O κασελ στοχευσε στην κερδοσκοπια και στη μεγαλύτερη αύξηση τιμης ελαιολαδου που γραφτηκε ποτε στην ιστορία.
Οτι η Ισπανία και η ιταλια ειχαν ελλειψη παραγωγης και ανεβασαν την τιμή δεν σημαίνει πως έπρεπε και εδω να ανεβει η τιμη τοσο.
Η Ισπανία και η ιταλια ειναι οι μεγαλυτεροι κολοσσοί εξαγωγης ελαιολαδου.
Και εφόσον αυτοι ειχαν ελλειψη ηιατι η ελλαδα δεν πρωτοστατησε στις εξαγωγες και ανελαβαν οι Τυνησίοι.
Η τυνησιοι ως γατονια εβαλαν τη τιμη σταθερη στα 7.80 απο 4.30 και το εκαναν ολο εξαγωγη,εγχωρια το έβρισκες και με 6 ευρω το κιλο.
Η ελλαδα το πηγε 10 με 11 ευρω και εγχωρια μαυρα το εβρισκες γυρω στα 9.
Εφόσον υπήρχε παγκόσμια ελλειψη γιατί η ελλαδα δεν ανταγωνιστηκε τις τιμές της τυνησιας και εβαλε τιμες Ιταλίας και Ισπανίας?
γιατι η Ελλάδα έχει ακόμη μεγαλύτερη έλλειψη στην παραγωγή φέτος. Πώς νομίζεις ότι έφτασε η τιμή στα 11 ευρώ; Στην Κρήτη κλαίνε που το λάδι έφτασε 11 ευρώ και δεν έχουν να πουλήσουν.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.136
Κριτικές
1
Like
5.700
Πόντοι
2.356
O κασελ στοχευσε στην κερδοσκοπια και στη μεγαλύτερη αύξηση τιμης ελαιολαδου που γραφτηκε ποτε στην ιστορία.
Οτι η Ισπανία και η ιταλια ειχαν ελλειψη παραγωγης και ανεβασαν την τιμή δεν σημαίνει πως έπρεπε και εδω να ανεβει η τιμη τοσο.
Έχω ερώτηση... αν γνωρίζεις.

Αν υπήρχε έλλειψη στο ράφι, θα καταλάβαινα τον λόγο της αύξησης. Δεν υπήρξε όμως ΚΑΜΙΑ έλλειψη σε κανένα s/m.

Ούτε σε no-name ΑΒ 4lt, ούτε σε βιολογικό που αγοράζω εγώ.

Πως δικαιολογείται λοιπόν αυτή η τρελή αύξηση στο λάδι; Πρόκειται περί καραμπινάτης κερδοσκοπίας μπροστά στα μάτια μας.

Κάνω λάθος;
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.907
Κριτικές
14
Like
3.249
Πόντοι
746
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.136
Κριτικές
1
Like
5.700
Πόντοι
2.356
ΙΗ ελλαδα Οχι μονο δεν αυξησε τις εξαγωγες στο εξωτερικό αλλα αυξησε τις τιμες εγχωρια με τη δικαιολογία της παγκοσμιας αυξησης.
Ποτε δεν υπήρξε ελλειψη ελαιολαδου στην ελλαδα,αν ειχε αναλάβει και αυξήσει της εξαγωγες τοτε θα υπηρχε μια δικαιολογία.
Με κάλυψες.

Αυτό το προφανές, η ανύπαρκτη Ελλαδίτσα της πούτσας, δε μπορεί να το διαχειριστεί και απλά παρακλουθεί την κερδοσκοπία.

Αυτό είδα απ' την 1η στιγμή με το λάδι. Μπορεί να συνέβη γενικώς με όλα τα προϊόντα, αλλά με το λάδι το παρακολούθησα από κοντά.

ΚΑΜΙΑ ΕΛΛΕΙΨΗ ΠΟΤΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ S/M
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
876
Like
429
Πόντοι
26
αυτά τα κάνει και το luben γιατί να βλέπουμε τον καραγκιόζη αριστερό; Ρητορική είναι η ερώτηση, ο Κασελάκης το ξέρει (του το είπαν) ότι απευθύνεται σε ηλίθιους που ενημερώνονται απο το luben οπότε πρέπει να πιάσει το επίπεδό τους.

Όσο για σένα Sigma Male, ακόμη ένα τρολ είσαι που νομίζεις ότι επειδή δεν πας με πουτάνες είσαι καλύτερος ,πιο ηθικός ,πιο ικανός, πιο έξυπνος από όλους μας. Μήπως όλη αυτή η έπαρση και η επανάληψη του πόσο μεγάλη την έχεις και ότι θα μας γαμήσεις όλους καλύπτει ότι είσαι ένας αποτυχημένος της ζωής που δεν έχει ούτε ένα φίλο να τρολάρετε μαζί; Ρώτα τον ψυχολόγο σου.

Αντικειμενικά, κοιτώντας την μεγάλη εικόνα η καλή διαχείριση της επικοινωνίας είναι σημαντικό στοιχείο σε πολιτικές καμπάνιες. Ολοένα περισσότερο και στην Ελλάδα πλέον. Το οτι χτυπάει τον κούλη στα σημεία ο Κασσελάκης επικοινωνιακά, ανεξάρτητα ποιοί είναι οι τελικοί αποδέκτες του μηνύματος του έχει μετρήσιμο αντίκτυπο στο εκλογικό σώμα. Δεν έχουμε segregation ψήφου βλέπεις.
Είτε είσαι ένα γίδι αγράμματο είτε καθηγητής πανεπιστημίου η ψήφος σου έχει αντίστοιχη αξία πάνω στην κάλπη.

Τα άλλα που λες δεν ξέρω από που προκύπτουν. Δεν θεωρώ οτι είναι κατακριτέο κάποιος να γαμάει πουτάνες, να πηγαίνει στούντιο κτλ. Κάθε άλλο είμαι πολύ ανοιχτός άνθρωπος και καταλαβαίνω και την ανάγκη αν θες. Από εκεί και πέρα όντως διαφωνώ στο αγοραίο σέξ αλλά αυτό είναι προσωπική μου πεποίθηση και αφορά εμένα προσωπικά. Δεν θα μπορούσα ποτέ να κάνω αγοραίο σέξ. Θεωρώ ασημαντοποιεί μια τόσο intimate ανθρώπινη εμπειρία αλλά καταλαβαίνω πολύ καλά γιατί κάποιοι το κάνουν και δε με ενοχλούν καθόλου. Τους θεωρώ ισότιμους ανθρώπους. Αυτό έλειπε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom