Νέα

Star Live (Μεταμόρφωση)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gepaka
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 962
  • Εμφανίσεις 129K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.677
Πόντοι
456
ΝΑΙ ρεεέεεεε φίλε κανονικά δουλεύει.
Εχθές βράδυ πέρασα απ'έξω.
Αξίζει σαν μαγαζί να πας να διασκεδάσεις; Ποια η γνώμη σου; Έχει ωραία μουνέτα ή παρακμή και αυτό όπως τα περισσότερα πλέον στις μέρες μας;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Αξίζει σαν μαγαζί να πας να διασκεδάσεις; Ποια η γνώμη σου; Έχει ωραία μουνέτα ή παρακμή και αυτό όπως τα περισσότερα πλέον στις μέρες μας;

Να σου πω την μεγάλη αλήθεια μου.. γούστα είναι αυτά.
Εγώ επειδή μένω κοντά το επισκέπτομαι για κάνα χαλαρό ποτάκι.
Από κει και πέρα προσωπικά το προτιμούσα αρκετά χρόνια πριν καν βάλει λουκέτο..
Όσον αφορά τα κορίτσια.. υπάρχουν κάποιες αξιόλογες παρουσίες.. θεωρώ όμως πως με μια προσωπική σου επίσκεψη θα βγάλεις πολύ καλύτερα συμπεράσματα.

 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.677
Πόντοι
456
Να σου πω την μεγάλη αλήθεια μου.. γούστα είναι αυτά.
Εγώ επειδή μένω κοντά το επισκέπτομαι για κάνα χαλαρό ποτάκι.
Από κει και πέρα προσωπικά το προτιμούσα αρκετά χρόνια πριν καν βάλει λουκέτο..
Όσον αφορά τα κορίτσια.. υπάρχουν κάποιες αξιόλογες παρουσίες.. θεωρώ όμως πως με μια προσωπική σου επίσκεψη θα βγάλεις πολύ καλύτερα συμπεράσματα.
Ίσως το επισκεφτώ σήμερα με κανα δυο φίλους να δούμε τι παίζει τότε. Άλλη μια φορά έχω πάει στο συγκεκριμένο πριν 4-5 χρόνια αν θυμάμαι καλά, δεν μου άρεσε ιδιαίτερα να πω την αλήθεια αλλά μπορεί τώρα να είναι καλύτερα, τόσα χρόνια έχουν περάσει. Θυμήθηκα τώρα που χαρακτηριστικά μας είχε αηδιάσει ένα σόου που είχε βγει και ένας άντρας πάνω στην σκηνή και έκανε ντουζ ο μαλακας, πολύ κωλοπουστας του κερατά μου χε φανεί.
 

Touristas

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
117
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
1
Υπάρχει αυτο ακόμα ; Συνέχεια του παλιού Είναι του ομίλου Αλκατράζ καισα φβι ; Γνωρίζουμε τωρινό ρόστερ ;
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Ανοιχτό κανονικά με συνεργασία Athens και ομιλο Alcatraz...! Εχω δει κι απ τα δυο ιδρυματα....Πολλα φρεσκα πιπινακια μου ειπαν οτι περιμενουν περισσοτερα :rockon: :rockon: :s&m_2: :s&m_2: :heavymetalbig:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Athens ναι για Αλκατράζ δεν νομίζω ότι ισχύει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

antxris

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
36
Like
68
Πόντοι
0
επίσκεψη το προηγούμενο σάββατο...νεκροταφείο
μία παρέα μέσα και 7-8 κοπέλες που δεν αξιζε ούτε να σκεφτείς να κάνεις κάτι.
επίσημη δικαιολογία για την κατάσταση ότι η επόμενη ήταν εργάσιμη μέρα!
κάθισα 10 λεπτά και την έκανα με ελαφρά
 

Wraithnight

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2019
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
Η Γρευς είναι στο Σταρ ξέρουμε κάτι ?
 

mpompiras1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
57
Κριτικές
9
Like
416
Πόντοι
280
η πιτσιρικα η κοκκινομαλλα που ειναι ελληνιδα ειναι καλο.
ξερουμε τι κανουν γενικα στο πριβε τα κοριτσια?
 

questas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
166
Κριτικές
4
Like
295
Πόντοι
281
Αυτή από ότι ξέρω κάνεις υπεραπλο  πριβέ.  Υπάρχουν άλλες που στο πριβέ προσφέρουν δυνατό πρόγραμμα
 

Wraithnight

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2019
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
Η Grace Ρωσίδα μαυρομάλλα με μεγάλα βυζία είναι στο Star Live ή είναι ακόμα στο Doll House Strip Show ξέρει κανείς γιατί πρίν από κανα τρίμηνο μου είπαν ότι είναι στο Star Live ?!
 

george stef

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2014
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Η Grace Ρωσίδα μαυρομάλλα με μεγάλα βυζία είναι στο Star Live ή είναι ακόμα στο Doll House Strip Show ξέρει κανείς γιατί πρίν από κανα τρίμηνο μου είπαν ότι είναι στο Star Live ?!
είδα πριν κανα 2μηνο μια Ρωσίδα όπως την περιγράφεις. Δε θυμάμαι όνομα. Μιλάει καλά ελληνικά και λέει ότι στο Prive στον παίζει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Η Grace Ρωσίδα μαυρομάλλα με μεγάλα βυζία είναι στο Star Live ή είναι ακόμα στο Doll House Strip Show ξέρει κανείς γιατί πρίν από κανα τρίμηνο μου είπαν ότι είναι στο Star Live ?!
Στο Κinky ειναι η Greys φιλοοος... :rockon: :tits: :cum: :tits2: :rockon:
 

Wraithnight

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2019
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
kavla boy είσαι πολύ σπαθί και την προηγούμενη φορά εσύ μου είπες που να την βρώ really thanks a lot, δεν είπε όττ θα έφευγε!
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
kavla boy είσαι πολύ σπαθί και την προηγούμενη φορά εσύ μου είπες που να την βρώ really thanks a lot, δεν είπε όττ θα έφευγε!
Οποιος γυριζει μυριζει φιλαρακι,και ειναι και απο τις αγαπημενες μου... :tits2: :tits: :cum: :tits2:
 

kauliarikos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ναι τη πέτυχα στο kinky είναι η greys δυνατό κορμί...αλλά δε ξέρω στο πριβέ μέχρι που φτάνει
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Ναι τη πέτυχα στο kinky είναι η greys δυνατό κορμί...αλλά δε ξέρω στο πριβέ μέχρι που φτάνει
Μα γι αυτο φημιζεται η Γκρευς φιλοοος... για τα γουστα της και την πριβεδαρα της...!! :tits2: :tits: :cum: :tits2: :rockon:
 

questas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
166
Κριτικές
4
Like
295
Πόντοι
281
Το σωληνάδικο  αυτό έχει υποχρεωτική  είσοδο-ποτό; ή μπορείς  να πας κατευθείαν για χορό;
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.823
Κριτικές
31
Like
7.410
Πόντοι
3.886
Οταν ανοίξουν αξιζει μαγκες το μαγαζι;; Εχω δει κατι καλα μωρα που εχει..Παίζουν μπαλα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom