Νέα

Σταμάτησε για... χέσιμο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Deicidious
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
φαντασου να σε κερναγε και κανα κουλουρι  :2funny:
 

averel_dalton

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2007
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
decidious παλιό μέλος και ο πιο cult μπουρδελιάρης..τα χαιρετίσματα μου Decidious. ελπίζω να τα πουμε σε καμιά μπουρδελότσαρκα
 
OP
OP
D

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Χαίρε, averel_dalton. Τα σέβη μου. Ζούμε για τη σαπίλα.
:tooth:
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Επεσα ξερος απο τα γελια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Γαμω τισ σκατοκαταστασεις :rockon: :rockon: :rockon:
Φιλαρακο, εισαι πραγματι πολυ γενναιος....
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Προφανως την ωρα που περιμενες να ερθει στο δωματιο ηρθε γνωστος πελατης και για να μη τον κανει να περιμενει σκαρφιστηκε το σκηνικο.
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
το να σε χεσει πουλι λενε οτι ειναι γουρι,
αραγε ισχυει το ιδιο και για πουτανα??? :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.535
Κριτικές
4
Like
2.033
Πόντοι
266
Εμένα μια φορά μία με έκλασε ενώ την είχα στα 4.
Εκανε και έκανα τον μαλάκα ώσπου να χύσω και δεν ξαναπάτησα.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Επρεπε να της πεις:
"Εμενα δε με στηνουν ποτε να περιμενω τοση ωρα. Θα χεστουμε εδω μεσα"
 

NikosATH

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
μια φορα μαγκες γαμουσα κολαρακι και μου λεει η γκομενα μην χυσεις μεσα τα θελω στο προσωπο.τον βγαζω εξω για να την χυσω και μαζι με τα φλοκια πεταγοντουσαν και σκατα απο το χερι μου στην μαπα τις.αυτη ξερασε κιολας ,εγω εκανα ντους και ουτε την ξαναειδα.Μιλαμε για σουπερ σκατοκατασταση.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
μια φορα μαγκες γαμουσα κολαρακι και μου λεει η γκομενα μην χυσεις μεσα τα θελω στο προσωπο.τον βγαζω εξω για να την χυσω και μαζι με τα φλοκια πεταγοντουσαν και σκατα απο το χερι μου στην μαπα τις.αυτη ξερασε κιολας ,εγω εκανα ντους και ουτε την ξαναειδα.Μιλαμε για σουπερ σκατοκατασταση.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Εγω μια φορα εκλασα ενω μου εκανε "καραμελωμα" στα αρχιδια
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
Χέστηκε η φοράδα στ' αλώνι
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Την επόμενη φορά στείλτην κατευθείαν για κλύσμα πριν την είσοδο.
Πίστεψέ με θα γλυτώσεις τα ατυχήματα..... :thumbsup: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Λοιπόοον... πάω σήμερα στο Φυλής 131, που ξανάνοιξε. Πετυχαίνω ένα τρελό μπάζο, την Άννα, ύψος γύρω στο 1,50, μεγάλη κοιλιά, ξανθιά, αλλά... σούπερ βυζί (πεσμένο) και πολλές υποσχέσεις. "Δε γαμιέται;", λέω, και μπαίνω. Με πιάνει στην κουβέντα (πάρα πολύ φιλική, είναι η αλήθεια) και ξεκινάει το γλείψιμο. Μόλις μου είχε σηκωθεί και πάει να μου βάλει το προφυλακτικό, τινάζεται πάνω σαν να τη χτύπησε κεραυνός!  :headbang: :headbang: :headbang:
"Τι έγινε;", ρωτάω. "Πρέπει να πάω τουαλέτα", λέει, "αλλιώς χάθηκα!". Οκ, λέω, σαστισμένος, και περιμένω. Περνάνε... 18 λεπτά! Εμφανίζεται ανακουφισμένη. "Τι έπαθες;", ρωτάω. "Είχα φάει πριν από μισή ώρα πατάτες τηγανητές και ομελέτα, ήπια και ένα ποτήρι κόκα κόλα, και ΜΕ ΘΕΡΙΣΕ!!!"  :shit: :shit: :shit:   
Ε, από τα γέλια, δεν μου σηκωνόταν με τίποτα. Τελικά, πήρε μια (πολύ καλή) πίπα και έφυγα. 
:rockon: :rockon: :rockon:

Για τέτοιες εμπειρίες αξίζουν τα μπουρδέλα...εγώ θα την γαμούσα πισωκολλητό να βλέπω αυτό το αυθάδικο κωλαράκι που τόλμησε να μου αυθαδιάσει και να περιμένω τόση ώρα!
 

pappios

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
52
Like
2
Πόντοι
0
Τετοια σκινικα ειναι απεκτα. Εγω στη θεση σου θα εδινα και ενα πουρπουαρ, γιατι οπως και να το κανουμε ενα τρελο γελιο καλυτερο και απο γαμισι :rockon: :2funny:
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
14
Πόντοι
4.175
ενημερωση για δυσκοιλιους παντως τσιγαρο καρελια κασσετινα το πρωι με καφε ελληνικο το πολυ σε 1 λεπτο εχετε αδειασει.
 

MotherFucker

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
ενημερωση για δυσκοιλιους παντως τσιγαρο καρελια κασσετινα το πρωι με καφε ελληνικο το πολυ σε 1 λεπτο εχετε αδειασει.

θα προτεινα επισης Marlboro μαλακο και φραπεδια!! καλα, μαγκες μιλαμε για ΤΟ ΧΕΣΙΜΟ... :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Λοιπόοον... πάω σήμερα στο Φυλής 131, που ξανάνοιξε. Πετυχαίνω ένα τρελό μπάζο, την Άννα, ύψος γύρω στο 1,50, μεγάλη κοιλιά, ξανθιά, αλλά... σούπερ βυζί (πεσμένο) και πολλές υποσχέσεις. "Δε γαμιέται;", λέω, και μπαίνω. Με πιάνει στην κουβέντα (πάρα πολύ φιλική, είναι η αλήθεια) και ξεκινάει το γλείψιμο. Μόλις μου είχε σηκωθεί και πάει να μου βάλει το προφυλακτικό, τινάζεται πάνω σαν να τη χτύπησε κεραυνός!  :headbang: :headbang: :headbang:
"Τι έγινε;", ρωτάω. "Πρέπει να πάω τουαλέτα", λέει, "αλλιώς χάθηκα!". Οκ, λέω, σαστισμένος, και περιμένω. Περνάνε... 18 λεπτά! Εμφανίζεται ανακουφισμένη. "Τι έπαθες;", ρωτάω. "Είχα φάει πριν από μισή ώρα πατάτες τηγανητές και ομελέτα, ήπια και ένα ποτήρι κόκα κόλα, και ΜΕ ΘΕΡΙΣΕ!!!"  :shit: :shit: :shit:   
Ε, από τα γέλια, δεν μου σηκωνόταν με τίποτα. Τελικά, πήρε μια (πολύ καλή) πίπα και έφυγα. 
:rockon: :rockon: :rockon:
Έχω ακούσει ... κι αν εχω ακούσει ιστορίες ... αλλά αυτό το σημερινό ξεπέρασε κάθε φαντασία ...!!!
Έλεος ...! :2funny: :2funny: :2funny:
 

ais8hsh

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
865
Like
6
Πόντοι
6
... Πετυχαίνω ένα τρελό μπάζο, την Άννα, ύψος γύρω στο 1,50, μεγάλη κοιλιά, ξανθιά, αλλά... σούπερ βυζί (πεσμένο) και πολλές υποσχέσεις

Αυτό το "πολλές υποσχέσεις" ήταν το ΥΠΕΡ-ΑΤΟΥ της συγκεκριμένης... (Σύμφωνα με την υπόλοιπη περιγραφή σου, αφού ακόμα και το "σούπερ βυζί" τελικά ήταν.... πεσμένο...)

:2funny:
 

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
παλι καλα που δε σε εχεσε οταν τη μαμουσες φιλαρακι!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom