Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 320
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.719
Like
16.484
Πόντοι
3.656
Τα μαθηματικά σου και η λογική σου είναι ΓΤΠ.
Καταρχήν ποιος σου είπε ότι παίρνω γκόμενες για 15 λεπτά;
Πόσο την παίρνεις μωρέ παπάρα
με 60€ ;;;;;


Για 3ωρο ;;;;
Για μια μέρα ;;;;;;;

Αν έχει κάπου ΜΟΥΝΑΡΕΣ ΡΩΣΙΔΕΣ για 3 μερες ή 3 ώρες .... ή και μία ώρα ....
με 60€

πες μας το μυστικό !

Και μη ζαλίζεις @@

Ο κμαν παίζει να είναι μικρότερος από μένα.

Εγώ γαμάω 6-7 φορές την ημέρα.
Και τον Κμαν τον κόβω να έχει ψυχολογία κάργα
γιατί δεν τον έχουν γαμήσει στη ζωή του.
Ή αντέχει πολύ , έχει χοντρό σβέρκο σαν λύκος.

Οπότε ... μάλλον γαμάει παραπάνω από 2-3 ΤΟ ΣΚ.

Και γουστάρει και αν βλέπει τη γκόμενα ... να την έχει δίπλα ... να της χαϊδεύει τα μπούτια στην κλειστή πισίνα του μάριοτ
στην ποτσνταμερ πλατζ στο βερολίνο ....
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.924
Κριτικές
15
Like
11.700
Πόντοι
3.846
Πόσο την παίρνεις μωρέ παπάρα
με 60€ ;;;;;


Για 3ωρο ;;;;
Για μια μέρα ;;;;;;;

Αν έχει κάπου ΜΟΥΝΑΡΕΣ ΡΩΣΙΔΕΣ για 3 μερες ή 3 ώρες .... ή και μία ώρα ....
με 60€

πες μας το μυστικό !

Και μη ζαλίζεις @@
Ποιος ασχολείται ρε θύμα μαζί σου;
Τράβα γράψε καλύτερα για τους φόρους και τους ελ. επαγγελματίες που κάνεις σαν κλαμένο μουνι.
Νομίζεις έχω όρεξη να ασχολούμαι με κακομοίρηδες σαν εσένα που θα παίρνεις 900ευρώ και κλαίγεσαι για τους φόρους που πληρώνεις. :jerking:
Έχω λύσει τα προβλήματά μου εδώ και χρόνια, δεν κάθομαι να γράφω σε κάθε ποστ για το τι γαμ΄΄ήσι τρώω σε φόρους. Αντίθετα με απασχολεί ποια Ρωσίδα θα γαμήσω την κάθε βδομάδα μου. Φαντάσου πόσο καιρό έχεις να γαμήσεις, που όλη σου η έννοια είναι αν παίρνω γκόμενα για 20 ή 30 λεπτά. Λες και έχεις χρήματα να κάνεις το ίδιο κακομοίρη.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.885
Like
4.493
Πόντοι
456
Στο 11:48 Τσέχες με κολλητά δερμάτινα παντελόνια.Αυτά είναι δημοφιλή και στην Πολωνία,καυλώνεις ανυπερθέτως.

 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.885
Like
4.493
Πόντοι
456
Για ένα τεταρτάκι τα 60€ αρχηγέ μου.

Αν μετρήσεις πόσα τέταρτα παίρνει ο Κμαν , πληρώνει ανά τέταρτο το 1/10 της τιμής που δίνεις εσύ.

Αν δίνει 1500€ για ΠΣΚ, είναι 1500€ για 72 ώρες .... δηλ 72 Χ 4 = δηλ δίνει το τέταρτο 5.21€ ενώ εσύ δίνεις 60€ .

Και μισή ώρα να την έχεις με τα 60€ (ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟΚΛΕΙΤΕΤΑΙ)
πάλι δίνεις 5πλασιο τίμημα.

Στο σπόνσορινγκ δε λειτουργεί ακριβώς έτσι.Δεν είναι οτι αγχώνεσαι να ρίξεις έναν πούτσο παραπάνω για να βγει το vfm.Και έναν πούτσο λιγότερο να ρίξεις πάλι κερδισμένος είσαι.
Τώρα την άλλη τη μοντελοειδή τη γαμούσα συνέχεια για δέκα μέρες και είχα το δάχτυλο στο μουνί της για κανά πεντάωρο τη μέρα.Δε σημαίνει κάτι αυτό.Αμα φέρω εντυπωσιακή Ρωσίδα Budva και μόνο που θα κυκλοφορώ τη δίμετρη στην παραλία και στο κέντρο αξίζει,ας ρίχνω και ένα πούτσο τη μέρα.
Είναι το συνολικό πακέτο που μετράει,τι εμπειρία αποκομίζεις.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.885
Like
4.493
Πόντοι
456
Στο 20:12 Τσέχες μαθήτριες σείονται στα τέσσερα σε ρυθμούς slavic hardbass.Βλέπετε μετά όταν χορεύουν τι γονίδια παίζουν στη χώρα.
Γενικά οι Τσέχες έχουν αυτή την εκκεντρικότητα,θεατρικότητα δεν τα βρίσκεις αυτά τόσο πολύ στις άλλες Σλάβες.

 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.719
Like
16.484
Πόντοι
3.656
Στο σπόνσορινγκ δε λειτουργεί ακριβώς έτσι.Δεν είναι οτι αγχώνεσαι να ρίξεις έναν πούτσο παραπάνω για να βγει το vfm.Και έναν πούτσο λιγότερο να ρίξεις πάλι κερδισμένος είσαι.
Τώρα την άλλη τη μοντελοειδή τη γαμούσα συνέχεια για δέκα μέρες και είχα το δάχτυλο στο μουνί της για κανά πεντάωρο τη μέρα.Δε σημαίνει κάτι αυτό.Αμα φέρω εντυπωσιακή Ρωσίδα Budva και μόνο που θα κυκλοφορώ τη δίμετρη στην παραλία και στο κέντρο αξίζει,ας ρίχνω και ένα πούτσο τη μέρα.
Είναι το συνολικό πακέτο που μετράει,τι εμπειρία αποκομίζεις.
Συμφωνώ και επαυξάνω αρχηγέ μου.
Βίζιτες γαμάμε από το 1992.

Μετράει η συνολική παρουσία της μουνάρας δίπλα μας.

Τώρα ο άλλος .... λέει ότι εσύ στην ηλικία σου .... δεν θα γαμάς πάνω από 2-3 φορές το ΣΚ .....

Εγώ λέω ότι όταν έχεις τη μουνάρα συνεχώς δίπλα σου .... 10 φορές τη μέρα γαμάς ... όχι 2-3 ΤΟ ΣΚ !!!!!

Δεν είναι το ίδιο .... η βίζιτας της ώρας ... εκεί πρέπει να είσαι πιο μπριζομένος , στην τσίτα.
Όταν την έχεις ώρες δίπλα στην ξαπλώστρα .... μέσα στο τζακούζι ...

το δύσκολο ... είναι να μη τη γαμάς κάθε 2ωρο !
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.885
Like
4.493
Πόντοι
456
Τσέχες μοιραίες μαθήτριες στο 3:50 και το 4:40.Βλέπετε και τον ατυχή συμμαθητή τους στην καρέκλα με τις πυζάμες και τη γραβάτα στο 5:12.

 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.885
Like
4.493
Πόντοι
456
Συμφωνώ και επαυξάνω αρχηγέ μου.
Βίζιτες γαμάμε από το 1992.

Μετράει η συνολική παρουσία της μουνάρας δίπλα μας.

Τώρα ο άλλος .... λέει ότι εσύ στην ηλικία σου .... δεν θα γαμάς πάνω από 2-3 φορές το ΣΚ .....

Εγώ λέω ότι όταν έχεις τη μουνάρα συνεχώς δίπλα σου .... 10 φορές τη μέρα γαμάς ... όχι 2-3 ΤΟ ΣΚ !!!!!

Δεν είναι το ίδιο .... η βίζιτας της ώρας ... εκεί πρέπει να είσαι πιο μπριζομένος , στην τσίτα.
Όταν την έχεις ώρες δίπλα στην ξαπλώστρα .... μέσα στο τζακούζι ...

το δύσκολο ... είναι να μη τη γαμάς κάθε 2ωρο !

Αυτή που είχα τώρα ήταν νυμφομανής τη γαμούσες και ξαναρχόταν για πούτσο.Αλλη φάση.Αλλά γενικά 2-3 πουτσίδια τη μέρα τα ρίχνεις άμα μένεις με τη γκόμενα,εξαρτάται και από τη διάθεση βέβαια.
Τώρα μακράν καλύτερη η Λευκορρωσία.Και Ρωσία βέβαια υπάρχουν δυνατότητες.Το καλό είναι οτι φτήνηναν οι πτήσεις για Κωνσταντινούπολη,Βελιγράδι οποτε άμα θες φέρνεις χαλαρά.Για Σένγκεν ευκολότερα βγάζουν βίζα για Ισπανία που παει στα 400 ευρώ.Δηλαδή πρέπει να στείλεις στη γκόμενα 400 ευρώ και μετά να αγοράσεις και το εισιτήριο,μιλάμε για συνολικό κόστος κάπου 2000 ευρώ αν θες να φέρεις τη γκόμενα Ισπανία ή Ελλάδα.Ενώ Αντάλυα καθαρίζεις με 700 ευρώ και Budva με 1000 ευρώ.Βέβαια οι Ρωσίδες θεωρούν πολύ μεγαλύτερο χαιλίκι το ταξίδι Ισπανία,Ιταλία από ό,τι Τουρκία,Αίγυπτο που τα θεωρούν μπας κλας.Τις Λευκορρωσίδες δεν τις χαλάει η Τουρκία.

Με αεροφλότ,Belavia είναι πάμφθηνες οι πτήσεις αλλά δεν μπορείς να βγάλεις εισιτήριο με δυτική πιστωτική κάρτα οπότε υποχρεωτικά αγοράζεις εισιτήριο από Turkish ή Air Serbia.Εκετός αν εμπιστεύεσαι πολύ τη γκόμενα και της στείλεις λεφτά να αγοράσει η ίδια το εισιτήριο.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.131
Like
3.333
Πόντοι
1.706
Τα μαθηματικά σου και η λογική σου είναι ΓΤΠ.
Καταρχήν ποιος σου είπε ότι παίρνω γκόμενες για 15 λεπτά; Και στην τελική έχει σημασία αν μένεις με γκόμενα 20 ή 40 λεπτά;
Σημασία έχει αν πληρώνεις για 1 ή 2 μανίκια.
Δέυτερον, ένας ΄τυπος στην ηλικία του Κμαν θα γαμήσει 2-3 φορές το πολύ στο ΣΚ. Βάλε κάτω τώρα τα χαζά μαθηματικά σου και δες τι μαλακία έγραψες.
Και κάτι τελευταίο, στον παίχτη δεν πας να κάνεις παιχνίδι. Εντάξει πιτσιρίκο;
Στο σπόνσοριγκ και μέντοριγκ μετράει η συνολική εμπειρία. Εκτιμάς αν υπάρχει vfm και το προχωράς ή όχι. Ο συνολικός χρόνος παίζει ρόλο, αλλά δεν έχει να κάνει με μαθηματικά, δηλαδή τόσα γαμήσια σε τόσες ώρες. Έχει να κάνει με το τι εμπειρίες γεμίζεις αυτόν τον χρόνο. Δηλαδή η αποτίμηση δεν είναι λογιστική αλλά βιωματική.
 
Τελευταία τροποποίηση:

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.924
Κριτικές
15
Like
11.700
Πόντοι
3.846
Στο σπόνσοριγκ και μέντοριγκ μετράει η συνολική εμπειρία. Εκτιμάς αν υπάρχει vfm και το προχωράς ή όχι. Ο συνολικός χρόνος παίζει ρόλο, αλλά δεν έχει να κάνει με μαθηματικά, δηλαδή τόσα γαμήσια σε τόσες ώρες. Έχει να κάνει με το τι εμπειρίες γεμίζεις αυτόν τον χρόνο. Δηλαδή η αποτίμηση δεν είναι λογιστική αλλά βιωματική.
Αυτά είναι για όσους θέλουν να φαίνονται και δεν έχουν τι να κάνουν με το χρόνο τους.
Ακόμα και τσάμπα να μου δώσεις το μουνί, πάνω από μερικές ώρες τη βαριέμαι προσωπικά την οποιαδήποτε.
Αφού κάνω σεξ, χάνω το ενδιαφέρον μου για το μουνί και θέλω μετά να κάνω τα δικά μου.

Ακόμα και Ταυλανδη που γαμουσα 25χρονα μωράκια με 25ευρω μπορούσα να κλείσω να την έχω για μισή μέρα μαζί μου. Γιατί να το κάνω;
Είχα πράγματα να δω και να κάνω, δεν ήθελα να κουβαλάω άλλο άτομο μαζί μου.

Οπότε ο χρόνος είναι χρήμα. Ξέρω τη φάση. Όποιος γράφει παπαριές ότι το καλύτερο είναι να έχεις συνέχεια μια βίζιτα μαζί σου, απλά δεν ξέρει τι γράφει και το πιο σημαντικό: δεν το έχει καν δοκιμάσει.

Και στην τελική, μη γελιομαστε. Στα 40φευγα του Κμαν ποιον πούτσο κάθε 2 ώρες γράφει ο γελοίος. Και με κουμπωμα, δεν έχει τη φυσική κατάσταση να γαμήσει πάνω από 2 φορές την ημέρα. Δεν θα μπορεί να πάρει τα πόδια του μετά. Οπότε γράφει παραμύθια ότι μπορεί να γαμήσει παραπάνω. Πληρώνει για την παρουσία και μόνο, γαμήσι δεν πέφτει ιδιαίτερο.
Όποιος αυτό το θεωρει κατόρθωμα είναι το ίδιο βαρεμενος.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.354
Κριτικές
6
Like
10.441
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • images (6).jpeg
    images (6).jpeg
    11,6 KB · Εμφανίσεις: 8

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.131
Like
3.333
Πόντοι
1.706
Αυτά είναι για όσους θέλουν να φαίνονται και δεν έχουν τι να κάνουν με το χρόνο τους.
Ακόμα και τσάμπα να μου δώσεις το μουνί, πάνω από μερικές ώρες τη βαριέμαι προσωπικά την οποιαδήποτε.
Αφού κάνω σεξ, χάνω το ενδιαφέρον μου για το μουνί και θέλω μετά να κάνω τα δικά μου.

Ακόμα και Ταυλανδη που γαμουσα 25χρονα μωράκια με 25ευρω μπορούσα να κλείσω να την έχω για μισή μέρα μαζί μου. Γιατί να το κάνω;
Είχα πράγματα να δω και να κάνω, δεν ήθελα να κουβαλάω άλλο άτομο μαζί μου.

Οπότε ο χρόνος είναι χρήμα. Ξέρω τη φάση. Όποιος γράφει παπαριές ότι το καλύτερο είναι να έχεις συνέχεια μια βίζιτα μαζί σου, απλά δεν ξέρει τι γράφει και το πιο σημαντικό: δεν το έχει καν δοκιμάσει.

Και στην τελική, μη γελιομαστε. Στα 40φευγα του Κμαν ποιον πούτσο κάθε 2 ώρες γράφει ο γελοίος. Και με κουμπωμα, δεν έχει τη φυσική κατάσταση να γαμήσει πάνω από 2 φορές την ημέρα. Δεν θα μπορεί να πάρει τα πόδια του μετά. Οπότε γράφει παραμύθια ότι μπορεί να γαμήσει παραπάνω. Πληρώνει για την παρουσία και μόνο, γαμήσι δεν πέφτει ιδιαίτερο.
Όποιος αυτό το θεωρει κατόρθωμα είναι το ίδιο βαρεμενος.
Πας και τη λες στον Kman, ενώ είστε σε τελείως διαφορετικό μήκος κύματος. Δεν έχει κανένα νόημα. Αυτός ψάχνει μία συνολική εμπειρία κι εσύ βλέπεις το ζήτημα μόνιμα με μία διάσταση, το σεξ «πόσα γαμήσια θα ρίξω και πόσο θα μου κοστίσει». Αν ήταν αυτό βρίσκει και στη Γερμανία. Ο τύπος αυτός έχει οργώσει το μπλοκ και πέρασε μία χαρισάμενη εποχή (με τα δικά του κριτήρια), την οποία προσπαθεί να παρατείνει πληρώνοντας πια λόγω ηλικίας. Ζει την ψευδαίσθησή του έστω με βίζιτες ή σεμιπρό και αναζητεί την σλάβικη ατμόσφαιρα κι εσύ μιλάς για σλάβες στην Κύπρο ή ταιλανδέζες. Δεν τον δικαιολογώ, αλλά τον καταλαβαίνω.

Κι επειδή έγραψα και για μέντοριγκ, με το οποίο ασχολούμαι, δεν είναι ότι δεν έχουμε τι να κάνουμε με το χρόνο μας. Θέλουμε να κάνουμε αυτό που γουστάρουμε με το χρόνο μας. Εγώ θέλω περιπέτεια, σκηνικά και διατίθεμαι να πληρώσω για αυτά, εφόσον λόγω ηλικίας δεν έχω άλλο τρόπο. Εσένα πάλι δεν σου αρέσουν αυτά, οπότε κάνεις τα δικά σου. Δεν γίνεται να τη λες στον άλλο με τα δικά σου κριτήρια. Είναι σαν να συγκρίνεις μήλα με πορτοκάλια.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.367
Like
16.050
Πόντοι
3.656
Τσέχες σεξουάλες μαθήτριες κάθονται στα γόνατα των συμμαθητών τους στο 2:08.Κλασσική ανατολική Ευρώπη με πιώματα στο 6:28.


Σλαβικός κόσμος.Αμα δεις τέτοια θεάματα σε γερμανικές ή μεσογειακές χώρες,καλά κρασιά.

Εδω πέρα θα'χαν ξεσηκωθεί...εκκλησίες,παπάδες,χριστιανοταλιμπάν,κούληδες,κωνσταντοπούληδες,μπιμπίλες και ολο το πουστοσυναπάντημα...

Slavic world for ever :rockon:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.367
Like
16.050
Πόντοι
3.656
Ο κμαν παίζει να είναι μικρότερος από μένα.

Εγώ γαμάω 6-7 φορές την ημέρα.
Και τον Κμαν τον κόβω να έχει ψυχολογία κάργα
γιατί δεν τον έχουν γαμήσει στη ζωή του.
Ή αντέχει πολύ , έχει χοντρό σβέρκο σαν λύκος.

Οπότε ... μάλλον γαμάει παραπάνω από 2-3 ΤΟ ΣΚ.

Και γουστάρει και αν βλέπει τη γκόμενα ... να την έχει δίπλα ... να της χαϊδεύει τα μπούτια στην κλειστή πισίνα του μάριοτ
στην ποτσνταμερ πλατζ στο βερολίνο ....

50+ είναι ο Κμαν

Και πληρώνει πιο πολύ για την επίδειξη και δευτερευόντως για τα γαμήσια

Αυτό του το αναγνωρίζω ότι θέλει κότσια και σταρχιδισμό,να κυκλοφορείς με γυναίκες 2 κεφάλια ψηλότερες χωρίς να σε νοιάζουν τα βλέμματα ή να είσαι συνέχεια στην τσίτα επειδή θα τους την πέφτουν οπουδήποτε
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.885
Like
4.493
Πόντοι
456
Εδω πέρα θα'χαν ξεσηκωθεί...εκκλησίες,παπάδες,χριστιανοταλιμπάν,κούληδες,κωνσταντοπούληδες,μπιμπίλες και ολο το πουστοσυναπάντημα...

Slavic world for ever :rockon:

Η Τσεχία έχει 93% αθεία οπότε οι γκόμενες είναι πλήρως απελευθερωμένες.Βέβαια και οι Πολωνέζες παρά τον καθολικισμό δεν πάνε πίσω οπότε θα έλεγα οτι επικρατούν τα σλαβικά γονίδια σε κάθε περίπτωση έναντι των θρησκευτικών οδηγιών.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.367
Like
16.050
Πόντοι
3.656
Η Τσεχία έχει 93% αθεία οπότε οι γκόμενες είναι πλήρως απελευθερωμένες.Βέβαια και οι Πολωνέζες παρά τον καθολικισμό δεν πάνε πίσω οπότε θα έλεγα οτι επικρατούν τα σλαβικά γονίδια σε κάθε περίπτωση έναντι των θρησκευτικών οδηγιών.

Λογικά οι Πολωνέζες θα εξομολογούνται πολύ συχνά :tooth:
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.885
Like
4.493
Πόντοι
456
Γενικά με τις Πολωνέζες ανεξαρτήτως της δραστηριότητας που επιτελούν έχεις την αίσθηση οτι γρήγορα θα γαμήσεις.Είναι αυτά τα καυλωτικά vibes στην ατμόσφαιρα.



Τυπικός Πολωνός και Πολωνέζα.Τέτοιες φάτσες παίζουν αλλά είναι ωραία.Περίπου σε αυτό το επίπεδο άντρα είναι συνηθισμένες οι Σλάβες οπτικά οπότε περνάς τον πήχυ άνετα.Αμα προσέξετε η μύτη είναι ακριβώς η ίδια σε όλους και όλες είναι σήμα κατατεθέν.


Εδώ βλέπετε τους παλαιούς Πολωνούς κομμουνιστές.Τραβάνε τα βυζιά τους οι Πόλκες με δαύτους.

 
Τελευταία τροποποίηση:

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.719
Like
16.484
Πόντοι
3.656
Ο Ρόκο Σιφρέντι , είναι 60+ .
Πιστεύω γαμάει τακτικά .

Επειδή δεν ήταν υπάλληλος. Πάντα γαμούσε.

Δεν τον γαμούσαν . Δεν του γάμησαν την ψυχολογία, τη ζωή , τα πάντα όλα.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.885
Like
4.493
Πόντοι
456
Συνήθως όταν οι Πολωνέζες συναντιούνται είναι ένας διαγωνισμός βυζιών.Μερικές φορές χουφτώνουν η μία τα βυζιά της άλλης να δουν ποια έχει μεγαλύτερα.
Δεν είναι κάτι που σε χαλάει θα έλεγα.
Βλέπουμε και την καυλωτική σλαβική προφορά.





 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.232
Like
7.015
Πόντοι
1.056
Ναι αλλα ως γνωστης της ουκρανικης σχολης εσυ.
Εχω πετυχει 40αρα ουκρανη παρθένα
Πως γινεται αυτο?αυτες ολες δεν ειναι ευκολες κλπ
Έπεσα σε περίπτωση?
Γίνεται. Λογικά θα είναι μια από τις λίγες που δεν τον έχουν πάρει από το δεξί ρουθούνι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom