Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
DenaCross έγινες ρεζίλι ρε παλιοκακομοιρα να σε κωλοδαχτυλιαζουν στο βρωμερό μετάξι, όσο γράφεις στο νήμα αυτο θα ξέρουν όλοι ότι γουστάρεις κωλοδαχτυλα στη σουφρα σου
Εννοείτε ότι θα μπαίνει και η σχετική φώτο

forum
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.054
Κριτικές
33
Like
7.146
Πόντοι
3.496
Πιπα γινεσαι, γιατι γραφει καθαρα οτι το -απεφυγα- Αμα σε πιασω στα χερια μου ομως θα σε χωσω παλι πισω στο μουνι που σε πεταγε μουλε , φαντασιοπληκτε
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
Κλέβεις και ατάκες ρε ατακτουλη .

Πούτσα μπάλα και τραμπάλα θα σε πάω...

σερί τα κωλοδαχτυλα

forum
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
hustler εισαι καθε μερα βλακας ή μονο τις καθημερινες; Σταματα να πηδας το νημα και αντε τραβα καμια μαλακια να ισιωσεις γιατι τοσα print screens και τοσα κουτσομπολια για το μπου σε καθιστουν τουλαχιστον ασταθη ψυχολογικα και ειλικρινα στη θεση σου θα πηγαινα στο κοντινοτερο ψυχιατρικο νοσοκομειο να παραδωσω το κουφαρι μου για ετησια καραντινα. Ξεγραψου απ'τις λιστες του οαεδ, κλεισε το pc, αιντε βρες μια δουλεια και κυριως get a life. ψυχακια
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
Τράβα ρε μαλάκα κωλοδαχτυλιασου και συ, διάβασε από την αρχή τι παίχτηκε , μηδενικό παπάρι..
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
552
Like
605
Πόντοι
86
Τι κάθεστε και απαντάτε στο ναυάγιο και τους κλώνους του γερο Ιωσήφ ήθελα να ξερά :jerking: δεν βλέπετε που κοντεύει τα 60 και κάθεται και φτιάχνει κλώνους εδώ μέσα αντί να κάνει κάτι κ σε καλύτερο :jerking: μην του απαντάτε καν όπως κάνω εγώ και κλώνος μου ο Δημήτρης πλέον και θα σταματήσει και ο ίδιος, αυτός ζητάει πουτσες από τον Δημήτρη στο σκαιπ και τρελένεται γιατί του ίδιου δεν του σηκώνεται πλέον ούτε με Βιάγκρα, :2funny: ούτε σχέση με εξωτερικό έχει, με ιερόδουλες, με μπούρδελα, με εργασία με σπονσορινγκ, συνεχίζει και φτιάχνει κλώνους γράφοντας άσχετα πράγματα :jerking: κάθεται και ψάχνει τα προφίλ με το σταγονόμετρο κριτικές παλιά ποστ για να βρει κάτι να πει :2funny: μην του δίνετε σημασία του φουκαρά :jerking: δεν του έχει στηλει πουτσες ο μήτσος γιαυτό έχει φάει φρίκη :2funny:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Αυτός ο Αύγουστος είναι μήνας συναντήσεων ! Σήμερα με πτήση τράνζιτ ήρθε Ρόδο ένα πολύ δυνατό και παλιό αλλά αμφιλεγόμενο μέλος με συμμετοχή στα νήματά μας και διαπίστωσα πως είναι ευγενέστατος και ωραίος τύπος! Για δέκα λεπτά δεν προλάβαμε να συναντηθούμε και με ένα άλλο μέλος με χιλιάδες μυνήματα στο φόρουμ και να τα πούμε και οι τρείς! Θα είχε ενδιαφέρον διότι οι δύο τους τσακώνονταν ουκ ολίγες φορές εδώ αλλά υπήρχε θέληση και από τους δύο για συνάντηση!
Εγώ μέχρι εδώ, αν θέλουν οι άλλοι συνεχίζουν!Ένα μεγάλο :respect: στον μέγα στρατηλάτη βαλκάνιο Αρχηγαρα μας για την Σλοβάκα και το όλο σκηνικό επιτυχίας! :hi:Αυτό που μου έκανε εντύπωση από τις φωτογραφίες στη Σαντορίνη στη παραλία ήταν οι άδειες ξαπλώστρες... Είναι τραγικό για Αύγουστο σε αυτό το νησί !

Καλημερα Μυστη
Ηταν συναντηση σφηνακι, αλλα φροντισες στον λιγο χρονο να μου κανεις ενα τουρ και να βοηθησεις να παρω κατι δωρακια της τελευταιας στιγμης (παραδοσιακα τροφιμα)

Επιφυλασσομαι να ξαναρθω για κανονικες διακοπες συντομα

Εχει 10 βαθμους εδω που ειμαι τωρα, οι ξανθουλες εδω εχουν πελωρια αναγκη για ζεστη παραλια και μπανια
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Ο καράφλας με έκανε μπλοκ,του έστελνα την καράφλα του στο χρονολόγιο και σάλεψε,δεν την είχε δει από πίσω πόσο έχει απλώσει:tooth::tooth::tooth:

Ρε Μήτσουλα,πόσα λεφτά σου έχουν φάει για να σου φτιάξουν τον αεροδιάδρομο;:headbang2::headbang2::headbang2:

ΥΓ.Μαρκέλλα,μη μου κωλοτρίβεσαι,δεν σε γαμάω γιατί είσαι καραφλή.:grin:


 

Συνημμένα

  • καράφλα αγροτεμάχιο.png
    καράφλα αγροτεμάχιο.png
    297,3 KB · Εμφανίσεις: 26
  • καραφλοπιθηκας.gif
    καραφλοπιθηκας.gif
    204,1 KB · Εμφανίσεις: 23

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
Πώς γίνεται αυτοί που γαμανε στα μπουρδελα του 10ευρου να μπαίνουν στο σπονσορινγκ του Kman και να κάνουν κριτική :think:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Πούτσα ονειρεύομαι και κωλοδαχτυλα
τετοια τελειωμενη πουσταρα που εισαι ολο εκει το γεροξεκουτικο μυαλο σου
Ο γεροιωσηφ πούστης δεν νομιζω ότι είναι αλλά ότι από τα γερατειά δεν του σηκώνετε είναι σίγουρο :2funny:γ'αυτό και του κάνει τόση εντύπωση όταν του στέλνω την πούτσα μου όταν έχω χύσει :2funny:.
Δεν μπορεί ο φουκαράς ούτε μαλακία να τραβίξει :2funny:
Ο Βλάκμαν πρέπει να γυρίζει Γερμανία το διάλειμμα τέλος βάλτε τα κεφάλια μέσα :2funny::2funny::2funny:άντε και του χρόνου πάλι στα νησιά γιά 4-5 μέρες:2funny:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.427
Κριτικές
2
Like
5.624
Πόντοι
2.356
Εδώ και χρόνια ρωτάει αυτός ο κύριο Πορνομετανάστης πως προσπορίζεται; Στα σοβαρα το ρωτώ. Εισοδηματίας πρέπει να είναι. Έχω απορίες.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • dimitrakis-troei-skata.jpg
    dimitrakis-troei-skata.jpg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 30

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
σημερα παλι μιλησα με τον δασκαλο ιωσηφ με θεμα παλι την τρελα του διμητρακι που ειναι ενα βημα πριν το δαφνι.
θα σας γραψω με λιγα λογια οσα συζητησαμε αρχιζωντας με το πως εξηγει ο δασκαλος τις κακιες του μιτσου.
ολα αρχισαν οταν ο διμητρακης κοροιδευε τον γκαιστερμπατερ κμαν και γελουσε μαζι του.
ετσι ο δασκαλος αναγκαστηκε να του πει την αληθεια τι γνωμη εχει αυτος για εκεινον και τον κμαν.
του ειπε εχεις μανια καταδιωξης με τον κμαν και μαλακας φουκαρας οπως τον λες αλλα αυτος
γαμα μια πουτανα μια φωρα το διμηνο.ακομα και ο κμαν βγαζει 4 φωρες πιο πολλα απο οτι αυτος με το
χαρτζιληκι των 1500 οπως ισχυριζετε και ακομα ο κμαν δεν ειναι απορος οπως αυτος!
ο κμαν ειπε ο δασκαλος εχει καλη δουλεια γερμανια ενω αυτος ειναι ενας φουκαρας που ολο τον παιζει
στο καλυβι του μπαρπα θωμα και φθλακισμενος σε κελι ζει πολυ καλυτερα απο τον διμητρακη.
αυτο δεν αρεσε στον διμητρακι και αρχισε να μισα και να λεει κακιες για τον δασκαλο.
ο δασκαλος οπως και εγω λεμε για τον διμητρακη οτι περιγραφει τον εαυτο του και προσθετει
οτι φταιει η φαντασμενη μανα του η μανταμ σουσου (δικο μου αυτο) που τον εκανε φαντασμενο.
πρεπει να ερθει ελλαδα να φαει και να γαμησει με 10ευρο και να παρει τα φαρμακα του αλλιως θα
τρελαθει εντελος.αυτα απο τον δασκαλο.οι κλωνοι δεν ειναι ο δασκαλος γιατι ποτε δεν τον λεει πιθηκο
και αλλες ονομασιες οπως οι αλλοι.οκ μιλα πολυ χειροτερα για την τραγικη ζωη του μιτσου
και οτι μοιαζει με αζεροαρμενι απο καραμπαχ αλλα μεχρι εκει!
δασκαλε πιπερι στο στομα.φτιαξε εσυ προφιλ γιατι βαρεθηκα να τα γραφω για σενα χαχαχαχαχα
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
σημερα παλι μιλησα με τον δασκαλο ιωσηφ με θεμα παλι την τρελα του διμητρακι που ειναι ενα βημα πριν το δαφνι.

πρεπει να ερθει ελλαδα να φαει και να γαμησει με 10ευρο και να παρει τα φαρμακα του αλλιως θα
τρελαθει εντελος.

Αν είναι αλήθεια αυτό εγώ πάω πάσο!
Ο Μήτσος είναι φίλος μου...:confused::confused::confused:

 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456
Φαίνεται και από τις φώτο βλεμμα αγελάδας , και από βίντεο σε YouTube με το τικ, οτι ο σκατομεταναστης περνει μουρλοχαπα..

Τόσα χρόνια Πετρούπολη και οι φίλοι του είναι ο αλγερινός, η πεινασμένη κορεατισσα, η αλκοολικια ναρκομανής με τις μελανιές, η μάγισσα ντε σπελ με το πλατινε μαλλί, η εισαγγελέας που τον εχεζε, τα κατσίκια και οι γατες..

Δεν έχει ανέβει επίπεδο ούτε ένα σκαλί, αντίθετα τον χέζουν για 6 ευρώ τη μέρα και μένει σε ένα αχουρι που δεν θα έμενε ο μέσος Έλληνας.
Τρομερά τσιγκουνης σκέφτεται και το παραμικρό ρουβλι που θα χαλάσει ψαχνοντας το πιο φθηνό μπιγκ μακ , σκατοπελετ για τα γατια και χατσαπουρι για κεράσματα...

Μόνο στο μαλλί τα σκορπάει για αποτυχημένες εμφυτευσεις ...

:cheesy:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ετοιμάζω ταξιδι το Σεπτέμβριο Πολωνία ή Βαλτική.Οι σπονσορετες περιμένουν εναγωνίως.Θα ασχολούμαι πλέον μόνο με γκόμενες άνω του 180.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Αφου ο Κορσο απεφυγε ευγενικα το δαχτυλιασμα, τι τον βγαζει αδερφη ο Χαστλερ?

Αβυσσος η κοινωνια του Μπου.....
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
ΚΜΑΝ, δε σε βλεπω πολυ ακμαιο, πρεπει να εχεις ακομα 20+ μερες διακοπες, τι θα τις κανεις?
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
10 μέρες διακοπές έχω ακόμα.Σιγουρα θα πάω Πολωνία στα παλιά λημέρια εκτός αν γίνει κάνα θαύμα και ανοίξει η Ουκρανία,Ρωσία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom