Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Πρωτη φορα στη ζωη μου βλεπω ανθρωπο να καμαρωνει που ειναι μαλακας και τον δαγκωνουν διαφορα πορνιδια του πρωην Ανατολικου μπλοκ....
 

Jepp

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2018
Μηνύματα
356
Like
19
Πόντοι
1
Πρωτη φορα στη ζωη μου βλεπω ανθρωπο να καμαρωνει που ειναι μαλακας και τον δαγκωνουν διαφορα πορνιδια του πρωην Ανατολικου μπλοκ....

Ίσως να είσαι σχετικά άπειρος επι του θέματος. Ασε που στο φινάλε, τι βλέπεις εσύ πρώτη φορά στη ζωή σου δεν ενδιαφέρει όσο εσύ νομίζεις
 

Επισκέπτης
Ίσως να είσαι σχετικά άπειρος επι του θέματος. Ασε που στο φινάλε, τι βλέπεις εσύ πρώτη φορά στη ζωή σου δεν ενδιαφέρει όσο εσύ νομίζεις

Ομολογω οτι ειμαι απειρος στο να με πιανει κοροιδο η καθε πουτανα και να τη συντηρω οικονομικα για να μου παρει καμμια πιπα μια στο τοσο και να ξερεις οτι σκοπευω να παραμεινω απειρος...
 

Jepp

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2018
Μηνύματα
356
Like
19
Πόντοι
1
Ομολογω οτι ειμαι απειρος στο να με πιανει κοροιδο η καθε πουτανα και να τη συντηρω οικονομικα για να μου παρει καμμια πιπα μια στο τοσο και να ξερεις οτι σκοπευω να παραμεινω απειρος...

Μην ξεχάσεις να ξαναδιαβάσεις το κομμάτι που λέει οτι "τι βλέπεις εσύ πρώτη φορά στη ζωή σου δεν ενδιαφέρει όσο εσύ νομίζεις". Το ίδιο ισχύει και για τη δήλωσή σου περι του το σκοπεύεις να κάνεις ωστε να παραμείνεις άπειρος. Κανεις δεν ενδιαφέρεται

 
  • Like
Αντιδράσεις: Audir8

Επισκέπτης
Μην ξεχάσεις να ξαναδιαβάσεις το κομμάτι που λέει οτι "τι βλέπεις εσύ πρώτη φορά στη ζωή σου δεν ενδιαφέρει όσο εσύ νομίζεις". Το ίδιο ισχύει και για τη δήλωσή σου περι του το σκοπεύεις να κάνεις ωστε να παραμείνεις άπειρος. Κανεις δεν ενδιαφέρεται

Οπως και κανεις δεν ενδιαφερεται για το αν ενδιαφερεσαι εσυ για το τι λεω εγω...αντε να πληρωσεις τα κοινοχρηστα σε καμμια πουτανα στο Αζερμπαιτζαν τωρα.
 

Jepp

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2018
Μηνύματα
356
Like
19
Πόντοι
1
Οπως και κανεις δεν ενδιαφερεται για το αν ενδιαφερεσαι εσυ για το τι λεω εγω...αντε να πληρωσεις τα κοινοχρηστα σε καμμια πουτανα στο Αζερμπαιτζαν τωρα.

Εμφανίστηκες λέγοντας μας πως πρωτη φορά στη ζωή σου...λες και μας ενδιαφέρει. Στ'αρχίδια μας τι κανεις εσυ πρώτη φορά στη ζωή σου. Απο μαλακες και πρεζόνια σαν εσένα που πετανε εξυπνάδες γεμάτη η πλατεία βάθης.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Audir8

Επισκέπτης
Εμφανίστηκες λέγοντας μας πως πρωτη φορά στη ζωή σου...λες και μας ενδιαφέρει. Στ'αρχίδια μας τι κανεις εσυ πρώτη φορά στη ζωή σου. Απο μαλακες και πρεζόνια σαν εσένα που πετανε εξυπνάδες γεμάτη η πλατεία βάθης.

Καταρχην καραγκιοζομαλακα δεν απευθυνθηκα σε σενα...εσυ σαν ομοκοροιδεατης του αλλου θιχτηκες και ειπες να κανεις το συνηγορο.Κατα δευτερον ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ μου αν συγχυζεσαι με τη πραγματικοτητα και σε ποναει.

Γιατι αυτη ειναι η πραγματικοτητα οτι εισαι ενας ΜΑΛΑΚΑΣ και ΚΟΡΟΙΔΟ που του τρωνε τα λεφτα διαφορες πουτανες ανα την Ευρωπη για να μπορεις να ριχνεις καμμια πουτσα μια στο τοσο οποτε πας στις χωρες τους.

Τραβα τωρα εκτος απο τα κοινοχρηστα να πληρωσεις και το ιντερνετ καμμιας πουτανας μην της το κοψουν και μεινεις με το γαριδακι στο χερι.

Μαλακα...
 

Jepp

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2018
Μηνύματα
356
Like
19
Πόντοι
1
Καταρχην καραγκιοζομαλακα δεν απευθυνθηκα σε σενα...εσυ σαν ομοκοροιδεατης του αλλου θιχτηκες και ειπες να κανεις το συνηγορο.Κατα δευτερον ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ μου αν συγχυζεσαι με τη πραγματικοτητα και σε ποναει.

Ωστε η πραγματικότητα είναι αυτό που εσυ βλέπεις πρώτη φορά στη ζωή σου; Τι λε ρε μεγάλε, σοβαρά;

Γιατι αυτη ειναι η πραγματικοτητα οτι εισαι ενας ΜΑΛΑΚΑΣ και ΚΟΡΟΙΔΟ που του τρωνε τα λεφτα διαφορες πουτανες ανα την Ευρωπη για να μπορεις να ριχνεις καμμια πουτσα μια στο τοσο οποτε πας στις χωρες τους.
Τα λόγια σου με τάραξαν. Δεν ξέρω αν το βράδυ θα μπορέσω να κοιμηθώ. Ξέρεις πόσο σημαντική είναι η γνώμη σου για μένα αλλά και για ΟΛΟΥΣ μας - άλλωστε πραγματικότητα είναι αυτό που βλεπει πρώτη φορά η πάρτη σου.

Τραβα ρε πρεζόνι να δεις τηλεόραση, ασε τη ζωή για άλλους που τη ζούνε. Που νομίζεις οτι έχεις αποψη για πραγματα που σου ειπαν/ διαβασες/ ακουσες. Βλακόμουτρο.

 
  • Like
Αντιδράσεις: Audir8

Επισκέπτης
Ωστε η πραγματικότητα είναι αυτό που εσυ βλέπεις πρώτη φορά στη ζωή σου; Τι λε ρε μεγάλε, σοβαρά;
Τα λόγια σου με τάραξαν. Δεν ξέρω αν το βράδυ θα μπορέσω να κοιμηθώ. Ξέρεις πόσο σημαντική είναι η γνώμη σου για μένα αλλά και για ΟΛΟΥΣ μας - άλλωστε πραγματικότητα είναι αυτό που βλεπει πρώτη φορά η πάρτη σου.

Τραβα ρε πρεζόνι να δεις τηλεόραση, ασε τη ζωή για άλλους που τη ζούνε. Που τολμας και έχεις αποψη για πραγματα που σου ειπαν/ διαβασες/ ακουσες. Βλακόμουτρο.

Για να σε ταραξουν πρεπει να μην εισαι γεννημενος μαλακας και κοροιδο...οι ολοι σας ειστε δυο μαλακες εδω μεσα που γελαμε ολοι οι υπολοιποι μαζι τους.Μην ξεχασεις baby να ππληρωσεις και το σουπερ μαρκετ της Σβετλανα...ΜΑΛΑΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Jepp

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2018
Μηνύματα
356
Like
19
Πόντοι
1
...οι ολοι σας ειστε δυο μαλακες εδω μεσα που γελαμε ολοι οι υπολοιποι μαζι τους.

Ωραία πρόταση έγραψες.

Τράβα να παίξεις με τις κούκλες σου και φροντισε να πουλάς εξυπνάδα εκεί που σε παίρνει, είσαι λίγο περιορισμένης ευθύνης.
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Πολύ ακριβό το σπόνσορινγκ.Με έχουν ξεμουφλιάσει.Γαμώ τα νοίκια τους γαμώ...Η Πολωνέζα με τα δόντια...στο τέλος δε θα έχω για να αγοράσω το διαμέρισμα...Να δούμε τι τσιμπούκια θα κάνει η Πολωνέζα με τη νέα οδοντοστοιχία.Αν και πιστεύω οτι το πολωνικό τσιμπούκι είναι άφθαρτο,σταθερή αξία.
Εδώ η Ρωσίδα 190 ευγνωμονεί.
Η ρωσσια ευγνωμονουσα. Τιμης ενεκεν, πρεπει να σου δωθει διπλωματικο ρωσσικο διαβατηριο, για την προσφορα σου. Προσεχε και την πολωνεζα, γιατι μπορει τα δοντια να ειναι λιγο πιο τροχισμενα και τρεχεις στα νοσοκομεια.
Παντως να μην εχεις εστω μια παραγκα στο ανατολικο μπλοκ, τοσα χρονια και να μου εχεις ρηαλ εστεητ στην ελλαδα, οπου καποια στιγμη θα πληρωθεις σε δολλαρια Τασμανιας, δειχνει οτι δεν ανοικεις στους σοβαρους επενδυτας.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Εδώ μια γκόμενα του χώρου προσπαθεί να πείσει τις γκόμενες για τα πλεονεκτήματα του δρόμου της σπονσορέτας έναντι του παραδοσιακού dating.


Εδώ ρεπορτάζ για τα αμερικανικά καμάκια sugar daddy.

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Θα αναλυσω εδω τα θέματα σπονσορινγκ όπως διαμορφώνεται τώρα Ουκρανία.Το σκηνικό χειροτερεύει ραγδαία.
Η αιτία είναι πιθανότατα η free visa αφού μουναρες βλέπεις ακόμα στο αεροδρόμιο.
 

Επισκέπτης
Δυσκολευεσαι φιλε να βρεις πουτανα να στα τρωει;
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Δυσκολευεσαι φιλε να βρεις πουτανα να στα τρωει;

Χτες έκανα τριολε από Carribean με 200 ευρώ.Δεν είναι εκεί το θέμα.
Πουτάνες έχει αλλά αν θες να σπονσοράρεις ωραία γκόμενα έχουν λιγοστέψει κατά πολύ.
Μιλάμε να παρακολουθώ Gulliver για μισάωρο,μαγαζί που κάθε πέντε λεπτά μπαίνουν 100 γκόμενες και να μην μπορώ να βρω μια εμφανισιμη για σπόνσορινγκ.
Όσο για το ίντερνετ έχει πεθάνει σε αυτό το θέμα.
Τώρα μπορείς να βρεις μόνο σε high end ρεστοράν κάτι events κτλ,είναι πολύ λίγες.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Γενικά προβλήματα.
1.Πολλες χοντρές,μπάζα ανεβάζουν την αξία των υπολοίπων
2.Λιγες μουνάρες
3.Ολες οι μουνάρες έχουν γκόμενους
Το σκηνικό έχει σκατεψει αρκετά.Παλια έβγαζες άνετα μέσω ίντερνετ ή από κλαμπ ή οπουδήποτε.Τωρα έχει γίνει πολύ δύσκολο.
Εντωμεταξύ οι γκόμενες διπλασίασαν τις απαιτήσεις τους.
Άρα τώρα είναι καλύτερα Ρωσία,εκεί θα πάω το επόμενο ταξίδι.Ειμαι εντελώς σίγουρος για αυτό.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Audir8

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095
Θα αναλυσω εδω τα θέματα σπονσορινγκ όπως διαμορφώνεται τώρα Ουκρανία.Το σκηνικό χειροτερεύει ραγδαία.
Η αιτία είναι πιθανότατα η free visa αφού μουναρες βλέπεις ακόμα στο αεροδρόμιο.
για ελλαδα εννοεις δε θελει πλεον βιζα απο ουκρανια?
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ίντερνετ πολλαπλασιασμός των λαμογιων.Γκομενες που το παίζουν σπονσορέτς για ξένους :
1.Λενε ψέματα για την ηλικία τους
2.Λενε ψέμματα για το βάρος τους
3.Εχουν παλιές φωτό ή επεξεργασμένες για να μη φαίνονται ατέλειες
4.Ερχονται με φίλη στο ραντεβού για να τρώνε και οι δύο
5.Ζητανε δώρο άμα τη εμφανίσει
Μιλάμε για επαγγελματίες σκάμερς πλέον.
Αυτά πριν ένα χρόνο ήταν αδιανόητα.
Συνεπώς αν η γκόμενα
Έρθει στο ραντεβού και διαφέρει από τη φωτό
Φέρει φίλη απροειδοποίητα ή
Ζητήσει αμέσως δώρο
Άσχετα από το τι θα πει ή υποσχεθεί,τρώει σουτ επί τόπου.
Δε χάνουμε χρόνο με λαμόγια.
Επίσης αν ο πούτσος σας μεταδώσει το αίσθημα ότι είναι λαμόγιο,είναι λαμόγιο.
Θα ανεβάσω διαλόγους από λαμόγια να δείτε πώς γράφουνε.
Στο ίντερνετ τα λαμόγια σπονσορέτς είναι πλέον άνω του 50% και θέλει προσοχή για ξεσκαρτάρισμα.
Θα μπορούσα να δώσω μερικές εν ψυχρώ αλλά μπορεί να έχω πρόβλημα.

Στο  live καμάκι δεν έχει ακόμη λαμόγια ευτυχώς αλλά είναι πολύ επιφυλακτικές.Τους την πέφτουν μαζικά Ουκρανοί και ξένοι,περίπου 5 άντρες το δίωρο αν κυκλοφορούν κέντρο.
Στα κλαμπ άρχισαν επίσης να εμφανίζονται λαμόγια που αρμέγουν τους ξένους για ποτά,καλιαν κτλ.Αυτα ήταν αδιανόητα εντελώς πέρυσι,υπήρχαν βέβαια πριν 5 χρόνια αλλά είχαν σταματήσει με τον πόλεμο.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
για ελλαδα εννοεις δε θελει πλεον βιζα απο ουκρανια?

Όχι,αν έχει η γκόμενα το βιομετρικο διαβατήριο που έχουν πλέον σχεδόν όλες.
Οπότε τα μουνέτα ταξιδεύουν ανα τας Ευρωπας από πούτσο σε πούτσο και εσύ είσαι ο πούτσος νούμερο είκοσι οπότε δεν καίγονται ιδιαίτερα χωρίς ισχυρό κίνητρο.
Με δύο λόγια το βιομετρικο διαβατήριο μας γάμησε έδιωξε τις μουνάρες που διψούσαν για ξενο πέος και πολλαπλασίασε τα λαμόγια.Επισης πολλές γκόμενες μεταναστεύουν μαζικά Πολωνία για δουλειά και μειώνουν ακόμη περισσότερο τη δεξαμενή.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Το βασικό είναι οτι οι Ουκρανες γίνονται εύκολες με το μουνί στη χούφτα όταν συμβαίνει μια καταστροφή όπως οικονομική κρίση ή πόλεμος.Αυτο συμβαίνει γιατί παίρνουν μεγάλα δάνεια την περίοδο των παχιών αγελάδων και πρέπει μετά να τα ξεπληρώσουν με τσιμπούκια.
Τώρα έκλεισε ο κύκλος της αναλαμπής της χρυσής εποχής που ξεκίνησε με τον πολεμο το 2014.
Τώρα οι ευκαιρίες είναι πολύ λιγότερες από το 2015,2016,2017.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom