Νέα

Σπίτι για παρτούζες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sanofagos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sanofagos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
17
Like
3
Πόντοι
0
Χαίρετε σ όλους
Η ερώτηση μου είναι, θέλω να στήσω παρτουζα αλλά δεν υπάρχει σπίτι, σε ξενοδοχείο δεν γίνεται, και σκέφτομαι Airbnb, γίνεται η όχι, και αν υπάρχει άλλη λύση.
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
697
Κριτικές
26
Like
3.405
Πόντοι
1.436
Χαίρετε σ όλους
Η ερώτηση μου είναι, θέλω να στήσω παρτουζα αλλά δεν υπάρχει σπίτι, σε ξενοδοχείο δεν γίνεται, και σκέφτομαι Airbnb, γίνεται η όχι, και αν υπάρχει άλλη λύση.
Κάνεις τη σχετική έρευνα , βρίσκεις ένα κατάλληλο Airbnb (σχετικά ήσυχο ) κι όλα οκ
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
Χαίρετε σ όλους
Η ερώτηση μου είναι, θέλω να στήσω παρτουζα αλλά δεν υπάρχει σπίτι, σε ξενοδοχείο δεν γίνεται, και σκέφτομαι Airbnb, γίνεται η όχι, και αν υπάρχει άλλη λύση.
φροντισε μονο οι κορασιδες να μη βουν στα 120-150 δεν θυμαμαι σαν τη Ν και την Μ που τοσα επαιρναν σε παρτουζες με 10+ ατομα
airbnb μονοκατοικια και δεν θα εχεις θεμα
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.726
Κριτικές
56
Like
6.093
Πόντοι
11.836
Χαίρετε σ όλους
Η ερώτηση μου είναι, θέλω να στήσω παρτουζα αλλά δεν υπάρχει σπίτι, σε ξενοδοχείο δεν γίνεται, και σκέφτομαι Airbnb, γίνεται η όχι, και αν υπάρχει άλλη λύση.

Το Airbnb είναι η καλύτερη λύση. Απλά φρόντισε να είναι κάπως απομονωμένο για να μην έχεις προβλημα με γείτονες και τέτοια. Καλύτερα μια μονοκατοικία η κανενα ρετιρέ.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Γίνεται και σε ξενοδοχείο. Αν θες κλείνεις ολόκληρο όροφο.
Άντε να δούμε πότε θα πραγματοποιηθεί αυτή η παρτούζα όνειρο!
:zombie: :zombie: :zombie:
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.902
Like
1.786
Πόντοι
216
Πήγαινε σε ενα παρκο και ξεσκίσου με την ησυχία σου μάνα μου. Αν μη τι αλλο, μπορεί να σε μυριστεί κανένας παραγωγός και να βγάλεις χρήμα. Μόνο προσοχή στα "γαιδουράγκαθα"
 

spyros21athens

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2015
Μηνύματα
347
Like
869
Πόντοι
81
Πρόσφατα με τη παρέα που το συζηταγαμε οι ιδέες που έπεσαν ήταν αιρβνβ στα βπ με πισίνα μακριά από αδιάκριτα βλέμματα αλλά μετά είπαμε καλύτερα σε ξενοδοχείο Γλυφάδα σε ψηλό όροφο με τζαμαρία θέα θάλασσα ποτά και καμιά σκονιτσα άμα ψήνετε...μετά έπεσε και μια ιδέα για ενοικίαση vip van με οδηγό βόλτα νύχτα στην Αθήνα με ποτά και κορίτσια και μετά κατάληξη στο ξενοδοχείο
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.829
Κριτικές
15
Like
11.538
Πόντοι
3.846
Πρόσφατα με τη παρέα που το συζηταγαμε οι ιδέες που έπεσαν ήταν αιρβνβ στα βπ με πισίνα μακριά από αδιάκριτα βλέμματα αλλά μετά είπαμε καλύτερα σε ξενοδοχείο Γλυφάδα σε ψηλό όροφο με τζαμαρία θέα θάλασσα ποτά και καμιά σκονιτσα άμα ψήνετε...μετά έπεσε και μια ιδέα για ενοικίαση vip van με οδηγό βόλτα νύχτα στην Αθήνα με ποτά και κορίτσια και μετά κατάληξη στο ξενοδοχείο
Αν παίζουν τόσα φράγκα, πιο φτηνά θα σας βγει να κλείσετε Ντουμπάι και να μη σας νοιάζει μετα να ψάχνετε απομακρυσμένα μέρη κλπ αφού εκεί δεν θα σας ξέρει κανείς.
 

MaximusChris

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
13
Like
333
Πόντοι
31
Χαίρετε σ όλους
Η ερώτηση μου είναι, θέλω να στήσω παρτουζα αλλά δεν υπάρχει σπίτι, σε ξενοδοχείο δεν γίνεται, και σκέφτομαι Airbnb, γίνεται η όχι, και αν υπάρχει άλλη λύση.
Καλησπέρα συναγωνιστή.

Έχω εναν φιλο που για τετοιες περιπτώσεις , παραχωρεί την οικία του, μια πολυτελη οικία στην Βαρυμπομπη, στον δρομο προς τα Βασιλικά Κτήματα Τατοιου. Έχουμε διοργανώσει και πολλές παρτούζες. Αν σε ενδιαφέρει στείλε pm.
 

Gamikos_Papatzis

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
66
Like
49
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστή.

Έχω εναν φιλο που για τετοιες περιπτώσεις , παραχωρεί την οικία του, μια πολυτελη οικία στην Βαρυμπομπη, στον δρομο προς τα Βασιλικά Κτήματα Τατοιου. Έχουμε διοργανώσει και πολλές παρτούζες. Αν σε ενδιαφέρει στείλε pm.
Εμένα με ενδιαφέρει να συμμετέχω σε παρτουζα να στειλω pm ?
 
OP
OP
S

Sanofagos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
17
Like
3
Πόντοι
0
Ευχαριστώ όλη την παρέα κανονίσαμε airbnb κ όλα καλά
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.991
Κριτικές
4
Like
7.406
Πόντοι
2.306
Ευχαριστώ όλη την παρέα κανονίσαμε airbnb κ όλα καλά
Τυπε ανέβασε και μια κριτική από τη φάση. Να ξέρουμε αν αξίζουν οι παρτουζες σε airbnb, να τις κανουμε κι εμείς στο μέλλον.
 

bdsm72

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
281
Κριτικές
1
Like
1.051
Πόντοι
81
Κλείσε μια σουίτα σε ένα πεντάστερο και μια χαρά γίνεται.
 

roughfucker

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
149
Like
24.224
Πόντοι
25.186
εχει γεμισει η αθηνα με σπιτια που νοικιαζονται, με πισινες, απομονωμενα και θα κανετε γαμησια αξεχαστα...
Και μαλιστα υπαρχουν κ ρετιρε στην αθηνα με τζακουζια στα οποια δεν ερχεσαι καν σε επαφη με reception...Ειναι με κωδικους που σου στελνουν στο viber ή σε μηνυματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom