Νέα

Σπέρμα στην φωτό της *

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PetrosMarianna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 104
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
PetrosMarianna

PetrosMarianna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
128
Like
3.173
Πόντοι
441
Να ταχυδρομουσα και κανένα Στρινγακι της καλτσακια της να τα εχυνε κάποιος να τα έβγαζε φωτός Απαπαπα.
 
OP
OP
PetrosMarianna

PetrosMarianna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
128
Like
3.173
Πόντοι
441
Χεχεχ :) έλα ρε συ....αφού είναι μεγάλο κόλπο να βλέπεις την δικιά σου λάιβ αντί για τσόντα π.χ ...για μένα προσωπικά έτσι.... Δεν συγκρίνεται.....με τίποτα για μένα ξανά λέω .
..μπορεί πολλοί να με πουν α και ντροπή σου ,πως το ανέχεσαι,πόσο μαλακας είσαι,ξεφτιλικια το ένα το άλλο ...Αλλά αυτός ειμαι παιδιά...
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.005
Κριτικές
9
Like
3.313
Πόντοι
456
Πολυ ωραια φωτο αλλα εγω προτιμω να ανοιγει τα κωλομαγουλα και εννοειται να εχει βαμμενα νυχια
 
OP
OP
PetrosMarianna

PetrosMarianna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
128
Like
3.173
Πόντοι
441
Τι πρέπει να διαθέτουν οι υποψήφιοι το λέω για να βοηθήσω το φόρουμ
1)
2)
3)
....
1) Νορμάλ άνθρωπος εκτός κυκλωμάτων .
2) Καθαριότητα υγεία
3) Εχεμυθεια κατανόηση Αν είναι παντρεμένος βάζουμε ένα +
Λογικά πράγματα στην ουσία φίλε μου ...Είμαστε παντρεμένοι με παιδιά και αυτό είναι ένα γούστο μας ....Ξεπηδάμε με τον τρόπο αυτόν από την καθημερινότητα και την ρουτίνα ...Οποίος μπορεί να μας καταλάβει θα χαρώ .
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.005
Κριτικές
9
Like
3.313
Πόντοι
456
μολις συνειδητοποιησα πως εναν συναδεφο μου τον λενε Πετρο..και ξερω πως την γυναικα του την λενε Μαριαννα :think::think::think::think:
 

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
596
Πόντοι
81
1) Νορμάλ άνθρωπος εκτός κυκλωμάτων .
2) Καθαριότητα υγεία
3) Εχεμυθεια κατανόηση Αν είναι παντρεμένος βάζουμε ένα +
Λογικά πράγματα στην ουσία φίλε μου ...Είμαστε παντρεμένοι με παιδιά και αυτό είναι ένα γούστο μας ....Ξεπηδάμε με τον τρόπο αυτόν από την καθημερινότητα και την ρουτίνα ...Οποίος μπορεί να μας καταλάβει θα χαρώ .

:respect: Τέλειος ξεκάθαρος!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.636
Κριτικές
90
Like
33.186
Πόντοι
24.700
Καλησπέρα ρε φορουμαρα;)

Αν κάποιος είναι μέσα σε τέτοια φάση θα ήταν τιμή μου να εκτυπώσει μια φωτό της γυναίκας μου και να βγάλει φωτό χυμένη την φωτογραφία της :) παραθέτω και την φωτογραφία που θα ήθελα να γίνει το τελετουργικό:))))
IMG_20220807_162227.jpg

Kώλο, δίνει;
 
OP
OP
PetrosMarianna

PetrosMarianna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
128
Like
3.173
Πόντοι
441
Άμα δίνει λέει .... Με χαζεύει όταν στήνεται στα 4 και πάει ο παρτενέρ μου να μπει στο κωλαρακι της και μου λέει έλα εδώ φίλα με να με χαλαρώσεις ,όταν στην τελική μπει μέσα της με φιλάει με τόση δύναμη που κοντεύω να χύσω πάνω μου....
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.636
Κριτικές
90
Like
33.186
Πόντοι
24.700
Άμα δίνει λέει .... Με χαζεύει όταν στήνεται στα 4 και πάει ο παρτενέρ μου να μπει στο κωλαρακι της και μου λέει έλα εδώ φίλα με να με χαλαρώσεις ,όταν στην τελική μπει μέσα της με φιλάει με τόση δύναμη που κοντεύω να χύσω πάνω μου....
Άστα διάλα...

Μας τον σηκώσατε βραδιάτικα...
 

Kabliaris21

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2023
Μηνύματα
28
Like
221
Πόντοι
20
Αν θέλεις έρχομαι και από κοντά να την χύσω όχι σε φωτό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom