Νέα

Σπέρμα σε φαγητά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DOCTOR PROCTOR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 220
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Ρε γατουλη πας καλα??Κι αλλου σε εχω διαβασει εχεις περιεργα γουστα!Ακους εκει εχεις γαμησει γιδα! :idiot:
τι το θελα κολλησα και καντιλωματα!!!!!---οταν γυρισα στη Ρωσσια πηγα στο γιατρο και μου τα εκαψε με ξηρο παγο.με ρωτισε πηγες μηπως με αγνωστες γυναικες?οχι λεω ενα κατσικακι γαμαγα στο σωριο λετε να κολλισα απο κει???το προσωπο του Ντοκτορ Λεονωφ μικρυνε!!!! με κοιταζε κανα λεπτο σιωπηλος!!!!!παιρνει ενα χαρτι και μου γραφει μια διευθυνση!!τον ρωταω τι ειναι εκει αλλο КВД(δερματοαφροδησιακο κεντρο).οχι μου απανταει ειναι το ψυχιατρικο πηγαινε εκει να θεραπευτης!!!!!γι αυτο και εφυγα απο την Ελλαδα για να μην γαμαω κατσικες και Πεπονια!!!!!!
 

Dancing with wolves

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2008
Μηνύματα
102
Like
11
Πόντοι
1
τι το θελα κολλησα και καντιλωματα!!!!!---οταν γυρισα στη Ρωσσια πηγα στο γιατρο και μου τα εκαψε με ξηρο παγο.με ρωτισε πηγες μηπως με αγνωστες γυναικες?οχι λεω ενα κατσικακι γαμαγα στο σωριο λετε να κολλισα απο κει???το προσωπο του Ντοκτορ Λεονωφ μικρυνε!!!! με κοιταζε κανα λεπτο σιωπηλος!!!!!παιρνει ενα χαρτι και μου γραφει μια διευθυνση!!τον ρωταω τι ειναι εκει αλλο КВД(δερματοαφροδησιακο κεντρο).οχι μου απανταει ειναι το ψυχιατρικο πηγαινε εκει να θεραπευτης!!!!!γι αυτο και εφυγα απο την Ελλαδα για να μην γαμαω κατσικες και Πεπονια!!!!!!
Δεν μπορει κι εκει που πηγες παλι κατι θα βρεις για να γαμας!Φαντασια και ανωμαλια να χεις ολα γινονται! :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765

SMOKER

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
............εχτες ειδα τη ταινεια Πολιτικη Κουζινα ..εκει ο τυπος  πηγε να πει καλαντα σε ρδελο  και εκατσε και μαγειρευε .....λετε να ειχε κρυφα μυνιματα η ταινεια ?

Τη λετε ρε!!!!!!!!!! εχω λυθει στα γελεια βραδιατικα ...
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Το 'χουμε χάσει τελείως εδώ μέσα... Πεπόνια, ντομάτες, κοτόπουλα στα μικροκύματα... Και το συκώτι έχω ακούσει ότι κάνει καλό κρεβάτι. Λοιπόν:

ΚΑΛΟΙ ΤΡΟΠΟΙ ΓΙΑ ΑΡΧΑΡΙΟΥΣ

1. Δεν γαμάμε το δείπνο μας (ούτε άλλα γεύματα της ημέρας).

2. Δεν γαμάμε τα γεύματα τρίτων, γνωστών ή αγνώστων, εκτός αν οι ίδιοι συναινέσουν.

3. Εάν χύσουμε στο γεύμα κάποιου, φροντίζουμε να καταναλωθεί αμέσως, ειδάλλως διατηρείται μόνο στο ψυγείο και το πολύ για τρεις ημέρες.
χαχαχα καλο!!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.744
Πόντοι
6.925
στη Ρωσσια ηταν ενας Ελληνας φοιτητης που γαμαγε μαξηλαρια!!!!εβαζε καποτα ξαπλωνε απο πανω τους και γαμουσε!!!!ολα μας τα μαξηλαρια βρωμαγανε καποτιλα!!!!του ειχα πει να μου δειξει!!!!ειχα ξαπλωσει εγω στο ενα κρεβατι και ευτος στο απεναντι εγω τον επαιζα και αυτος σκεπασμενος με μια κουβερτα γαμαγε!!!!πολυ γελιο!!!!!στα γεννεθλια του του ειχαμε κανει δωρο απο ενα μαξηλαρι!!!!

Εχω πηδήξει και γω μαξιλάρια όχι πουπουλένια όμως.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.790
Κριτικές
61
Like
40.497
Πόντοι
22.785
Τι ανωμαλια ειναι αυτη πρωινιατικα......... ηρεμηστε λιγο
να πιουμε καφε..... μετα τις 10 οι μαλακιες :2funny: :2funny: :2funny: :bigdick:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.744
Πόντοι
6.925
Παρεπιπτώντως πριν 10 χρόνια σε ένα pizzahut στα νότια - μάλλον της Μαρίνας Ζεας ήταν αν θυμαμαι καλά - είχε βρεθεί σπέρμα σε μία πίτσα (με λευκή μοτσαρελλα φανταζομαι θα ηταν). Τώρα έχει παραγραφεί ομολογήστε κωλόπαιδια ποιος το έκανε.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.790
Κριτικές
61
Like
40.497
Πόντοι
22.785
Ειμαστε ΚΛΕΙΣΤΑ ...μετα τις 10  :uglystupid: :uglystupid: :boobies: :boobies: :headbang:
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
28
Πόντοι
16
Παρεπιπτώντως πριν 10 χρόνια σε ένα pizzahut στα νότια - μάλλον της Μαρίνας Ζεας ήταν αν θυμαμαι καλά - είχε βρεθεί σπέρμα σε μία πίτσα (με λευκή μοτσαρελλα φανταζομαι θα ηταν). Τώρα έχει παραγραφεί ομολογήστε κωλόπαιδια ποιος το έκανε.

δεν πιστευω να ησουν τακτικος πελατης?


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ετοιμασα σημερα ενα καλο παστιτσιο με μπολικη στρωση σπερματος να το στειλω στον Παπαριωνα γιατι η ξενιτια ειναι πικρη  :2funny: :2funny: :2funny:
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
28
Πόντοι
16
Ετοιμασα σημερα ενα καλο παστιτσιο με μπολικη στρωση σπερματος να το στειλω στον Παπαριωνα γιατι η ξενιτια ειναι πικρη  :2funny: :2funny: :2funny:

το αγαπημενο του φαγητο θα γλυφει και τα δαχτυλα του.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kavlotripanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
215
Like
4
Πόντοι
1
εμένα μου αρέσει να γαμάω μελιτζάνες παπουτσάκι :dancing:
παραμερίζω το τυράκι που είναι απλωμένο στη μέση και γίνετε ίδιο μουνί.με μουνόχειλα στο πλάι(η φλούδα) και στη μέση ανοιχτό .
το σπέρμα μετά που μένει απλωμένο στη μέση της μελιτζάνας,το βάζεις για 10' στο φούρνο και γίνετε μπεσαμέλ. μελιτζάνες παπουτσάκι αλά χυσαμέλ :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.744
Πόντοι
6.925

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom