Νέα

Speed-Dating κλπ. γραφεία γνωριμιών & συνοικεσίων, δουλεύουν άραγε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leonidas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 317
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εχω πάει σε SPEED DATING και...

  • Ηταν πολύ θετική εμπειρία

    Ψήφοι: 6 15,8%
  • Γνώρισα τον άνθρωπο μου

    Ψήφοι: 2 5,3%
  • Σκέτη κοροιδία

    Ψήφοι: 8 21,1%
  • Μου έκατσε καλή φάση !

    Ψήφοι: 5 13,2%
  • Τα εφτιαξα με παντρεμένη!

    Ψήφοι: 4 10,5%
  • Θα ξαναπήγαινα

    Ψήφοι: 3 7,9%
  • Εχασα την ώρα μου και τα λεφτά μου

    Ψήφοι: 10 26,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    38

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
571
Like
180
Πόντοι
6
ποια ειναι η γνωμη σας για το γραφειο elegance που υποσχεται
ΑΛΛΟΔΑΠΕΣ εμφανίσιμες, καλλιεργημένες, μορφωμένες κάθε ηλικίας, ζουν στην Ελλάδα??
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Έχει δει κανένας σας την εκπομπή του τανιμανιδι νομίζω που είχανε πάει και κάνανε speed dating Στην Αυστραλία? ?.. Έλεγαν στις γκόμενες του κόσμου τις μαλακίες.. Κοιτάξτε να δείτε λέει ποδο δισκολο Ν Α χαλάσεις το ραντεβού σου.. Και της έλεγε είμαι άνεργος και μένω με τους γονείς μου, ο άλλος έλεγε δπυλεβω σε βενζινάδικο και οι αυστραλεζες ήτανε οκ, no problem.. Άμα τα πεις αυτά σε ελεεινιδα, έχει φιγει την ίδια στιγμή από το τραπέζι.. ?
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
571
Like
180
Πόντοι
6
Έχει δει κανένας σας την εκπομπή του τανιμανιδι νομίζω που είχανε πάει και κάνανε speed dating Στην Αυστραλία? ?.. Έλεγαν στις γκόμενες του κόσμου τις μαλακίες.. Κοιτάξτε να δείτε λέει ποδο δισκολο Ν Α χαλάσεις το ραντεβού σου.. Και της έλεγε είμαι άνεργος και μένω με τους γονείς μου, ο άλλος έλεγε δπυλεβω σε βενζινάδικο και οι αυστραλεζες ήτανε οκ, no problem.. Άμα τα πεις αυτά σε ελεεινιδα, έχει φιγει την ίδια στιγμή από το τραπέζι.. ?
ποια ειναι η γνωμη σας για το γραφειο elegance που υποσχεται
ΑΛΛΟΔΑΠΕΣ εμφανίσιμες, καλλιεργημένες, μορφωμένες κάθε ηλικίας, ζουν στην Ελλάδα??
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
571
Like
180
Πόντοι
6
ποια ειναι η γνωμη σας για το γραφειο elegance που υποσχεται
ΑΛΛΟΔΑΠΕΣ εμφανίσιμες, καλλιεργημένες, μορφωμένες κάθε ηλικίας, ζουν στην Ελλάδα??
το γραφειο παππας που ειναι πολλα χροννια στο χωρο πιστεθετε οτι ειναι απατη?
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
571
Like
180
Πόντοι
6
Tεραστεια απάτη ούτε απ έξω παιδια
γιατι το λες αυτό ? ξερεισ κάτι?

ο παπας μαζι με τομ Λουη ειναι τα πιο παλλιά και θεωρόύνται τα πιο εμπειρα και τιμια γραφιεια στην ελλαδα . Αν ειναι απατη αυτα ? τοτε τα υπολοιπα? εχουν καλές αξιολογησεις δεν ξερω βεβαια αν ειναι αληθηνές
 

aero111

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2014
Μηνύματα
597
Κριτικές
6
Like
343
Πόντοι
26
γιατι το λες αυτό ? ξερεισ κάτι?

ο παπας μαζι με τομ Λουη ειναι τα πιο παλλιά και θεωρόύνται τα πιο εμπειρα και τιμια γραφιεια στην ελλαδα . Αν ειναι απατη αυτα ? τοτε τα υπολοιπα? εχουν καλές αξιολογησεις δεν ξερω βεβαια αν ειναι αληθηνές
ναι ξερω απλα σου παιρνουν τα λεφτα και δυστυχως δεν κανουν
καθολου δουλεια απλα κοριοδεουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ναι ξερω απλα σου παιρνουν τα λεφτα και δυστυχως δεν κανουν
καθολου δουλεια απλα κοριοδεουν
και τα δυο γραφεια ειναι τα ιδια να ξερεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
571
Like
180
Πόντοι
6
ναι ξερω απλα σου παιρνουν τα λεφτα και δυστυχως δεν κανουν
καθολου δουλεια απλα κοριοδεουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


και τα δυο γραφεια ειναι τα ιδια να ξερεις
ολα τα γραφεια ειναι απατη? υπαρχει καποιο αξιοπιστο?
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.203
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
το θέμα με αυτά είναι ότι πάνε τα μεγαλύτερα μπάζα που μπορείς να βρεις που εχουν μείνει στο ράφι
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.290
Like
15.951
Πόντοι
3.656
έχω παληκάρι που δεν έβρισκε γυναίκα ούτε σε κάστινγκ τσόντας ...... και βρήκε γυναίκα εκεί .....
αν είσαι σαν το μπένυ χιλ στα 57 και θέλεις την κάμερον ντίαζ στα 30 της, αλλά είσαι και μπατήρης που μένεις σε 3ρι και οδηγείς χιουντάϊ του 2004 και δουλεύεις στο ικα, δεν θα τη βρεις ποτέ , πουθενά .
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
571
Like
180
Πόντοι
6
έχω παληκάρι που δεν έβρισκε γυναίκα ούτε σε κάστινγκ τσόντας ...... και βρήκε γυναίκα εκεί .....
αν είσαι σαν το μπένυ χιλ στα 57 και θέλεις την κάμερον ντίαζ στα 30 της, αλλά είσαι και μπατήρης που μένεις σε 3ρι και οδηγείς χιουντάϊ του 2004 και δουλεύεις στο ικα, δεν θα τη βρεις ποτέ , πουθενά .
έχω παληκάρι που δεν έβρισκε γυναίκα ούτε σε κάστινγκ τσόντας ...... και βρήκε γυναίκα εκεί ....τι εννοεις? ποσω χρονων ειναι το παληκαρι ?πηρε εμφανισιμη κοπελα?
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.290
Like
15.951
Πόντοι
3.656
έχω παληκάρι που δεν έβρισκε γυναίκα ούτε σε κάστινγκ τσόντας ...... και βρήκε γυναίκα εκεί ....τι εννοεις? ποσω χρονων ειναι το παληκαρι ?πηρε εμφανισιμη κοπελα?


47 χρονών μαλάκας ήταν ..... του βρήκαν μία 42 που δεν είναι χοντρή .... ούτε κοντή ... ούτε πρεζού .... ουτε έχει κάνει σε άσυλο , ούτε φυλακή ....
τι άλλο ήθελε ;; εγώ του πρότεινα το μονσελά .....
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
571
Like
180
Πόντοι
6
47 χρονών μαλάκας ήταν ..... του βρήκαν μία 42 που δεν είναι χοντρή .... ούτε κοντή ... ούτε πρεζού .... ουτε έχει κάνει σε άσυλο , ούτε φυλακή ....
τι άλλο ήθελε ;; εγώ του πρότεινα το μονσελά .....
αρα ειναι ευχαριστημενος....
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.290
Like
15.951
Πόντοι
3.656
αρα ειναι ευχαριστημενος....


ρε τύπε .... γραφεία συνοικεσίων .... σελίδες ... εφαρμογές .... είναι ΜΕΣΑ .... ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ .... ΟΥΤΕ ΕΙΣΑΓΟΥΝ ........
στην καλύτερη να σε βοηθήσουν να βρεις μία από τις υπάρχουσες ..... με τις ισοτιμίες της αγοράς ..........
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
571
Like
180
Πόντοι
6
ρε τύπε .... γραφεία συνοικεσίων .... σελίδες ... εφαρμογές .... είναι ΜΕΣΑ .... ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ .... ΟΥΤΕ ΕΙΣΑΓΟΥΝ ........
στην καλύτερη να σε βοηθήσουν να βρεις μία από τις υπάρχουσες ..... με τις ισοτιμίες της αγοράς ..........
πολυσ κοσμοσ εχει παντρευτει απο γραφεια
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.290
Like
15.951
Πόντοι
3.656
πολυσ κοσμοσ εχει παντρευτει απο γραφεια


προσωπικά έχω πάει σε καμιά 10αριά γάμους που το δήλωναν ... άλλοι τόσοι που το έκρυβαν ........

γάμοι με προξενιά, πάνε πολύ καλύτερα από καμάκια, έρωτες, καψούρες , λεζάντες ......
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
571
Like
180
Πόντοι
6
προσωπικά έχω πάει σε καμιά 10αριά γάμους που το δήλωναν ... άλλοι τόσοι που το έκρυβαν ........

γάμοι με προξενιά, πάνε πολύ καλύτερα από καμάκια, έρωτες, καψούρες , λεζάντες ......
γάμοι με προξενιά , αν δεν εχει ς κοινωνικο κυκλο πως να γνωρισεισ απο ποροξενιο? πρεπει να κανεισ καμακι η να πασ σε γραφειο ποθ πανε ποιο μετριεσ κοπελεσ
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.290
Like
15.951
Πόντοι
3.656
γάμοι με προξενιά , αν δεν εχει ς κοινωνικο κυκλο πως να γνωρισεισ απο ποροξενιο?
Κι εμένα μου κάναν προξενιά γνωστοί από χωριά κτλ , συγγενείς .... αλλά ήμουν στραβόξυλο και αγύριστο κεφάλι νέος .........
Όμως ναι , αυτά παίζουν βαριά κάπου στα 25 .... τελευταία λίγο πριν τα 30 .

Προξενιά από μαλακισμένες παρέες κολλητάρια κτλ είναι ΜΠΑΖΑ
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
571
Like
180
Πόντοι
6
Κι εμένα μου κάναν προξενιά γνωστοί από χωριά κτλ , συγγενείς .... αλλά ήμουν στραβόξυλο και αγύριστο κεφάλι νέος .........
Όμως ναι , αυτά παίζουν βαριά κάπου στα 25 .... τελευταία λίγο πριν τα 30 .

Προξενιά από μαλακισμένες παρέες κολλητάρια κτλ είναι ΜΠΑΖΑ
αν εισαι 45 χρονων και χωρισ κοινωνικο κυκλο τι κανεισ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom