Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ soufi spa

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SSGT-i
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 271
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
16
εδω τα μποντιλαιν ειναι και δεν θα ειναι αυτο !!!!!!!

αντυ μπες επιθετικα δειξε μαρουλια οτι διαθετεις αλλα ενα μονο θα γινει δικο τους και τοτε ολα τα μουνοχειλα θα ανοιξουν διαπλατα !!!!!!

Τι εννοεις? εχεις παρει φραπε στα μποντιλαιν ?
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Τι εννοεις? εχεις παρει φραπε στα μποντιλαιν ?

Επειδή έτυχε να διαβάσω παλαιότερα το σχετικό post....ακου λοιπόν: κάποιος έγραψε ότι κάποια φορά στο δρόμο κάνανε διαφημιστική καμπάνια για τα bodyline και κάποια κοπέλλα χαριεντιζόμενη του είπε οτι ΑΝ πάρει το πρόγραμμα με τις 30 τόσες συνεδρίες,ΜΠΟΡΕΙ να στο τέλος να του τον παίξουνε....Δηλαδή,παρτ' αυγό και κούρευτο....
Οτι μαλακίες θέλει ο καθένας γράφει και οι εύπιστοι τσιμπάνε....Μη μασας φίλε μου.....
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.918
Like
30.161
Πόντοι
5.006
Ναι αλλά!!! money talks my friend andy  ;)
και σε άλλα κυριλέ spa εντός ξενοδοχείων με τίς κατάλληλες προυποθέσεις να πληρούνται βέβαια, παίζουν οι κυρίες
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Ναι αλλά!!! money talks my friend andy  ;)
και σε άλλα κυριλέ spa εντός ξενοδοχείων με τίς κατάλληλες προυποθέσεις να πληρούνται βέβαια, παίζουν οι κυρίες

Δεν αντιλέγω.....όλες,μα όλες κάνουν και φραπέδες,και βίζιτες και οτι θες....το θέμα είναι με πόσο κόπο και κυρίως με ποιό αντίτιμο....
Αν και όπως λέει κάποιος γνωστός μου "τα λίγα θέλουν κόπο.Τα πολλά θέλουν τρόπο...."
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.918
Like
30.161
Πόντοι
5.006
Δεν αντιλέγω.....όλες,μα όλες κάνουν και φραπέδες,και βίζιτες και οτι θες....το θέμα είναι με πόσο κόπο και κυρίως με ποιό αντίτιμο....
Αν και όπως λέει κάποιος γνωστός μου "τα λίγα θέλουν κόπο.Τα πολλά θέλουν τρόπο...."
Tα συγχαρητήρια μου στον γνωστό σου  :thumbsup:
Εχω δεί σκηνικό πού λες andy σε πεντάστερο....... να είναι ένας καλοστεκούμενος 55αρης
οχι πρώτο όνομα στον κύκλο των παραλίδων, ίσως και απο τα τελευταία ονόματα μπορώ να σου πώ.Ολο το ρόστερ να στέκεται μπροστά του σούζα, σε πλήρη αναφορά , ο τύπος με το μπουρνούζι του και τον χυμό του μέσα σ'ένα τεράστιο ποτήρι, να διαλέγει κεφάλια για μασάζ.Πρέπει να έκατσε ο πούστης κανα τρίωρο μέσα  :headbang:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Ναι αλλά!!! money talks my friend andy  ;)
και σε άλλα κυριλέ spa εντός ξενοδοχείων με τίς κατάλληλες προυποθέσεις να πληρούνται βέβαια, παίζουν οι κυρίες
Ακριβως φιλε!!!!!!!!!
Κουνα το χρημα και θα δεις... Αν τους φανει λιγο η ειναι πρωταρες, βριζουνε... "για ποια με περασες" κλπ κλπ
Μολις ανεβεις το γυρνανε στη πλακα... "Μα καλα εισαι τρελος? θα δωσεις τοσα λεφτα?"
Μολις ακουσεις το "εισαι ωραιο παιδι... δεν χρειαζεται να πληρωνεις..." συμφωνουν με το ποσο που προσεφερες...
Καλα γαμησια... α και καπου διαβασα οτι η Ταυλανδη του Π67 κανει μονο πιπα, ΑΣ ΓΕΛΑΣΩ!!
 

kokorikoue

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
:2on1:paidia ekei exei paei kaneis gameis i tsampa tha paw opoios exei paei prosfata kai ksereis as apantisei  :think:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Εχω πάει εγω πριν 2 μήνες περίπου....εχω ενημερώσει "διακριτικά",όσους έδειξαν ενδιαφέρον και όσους έχουν προσφέρει στην ενημέρωση όλων μας...
Εν ολίγοις,χρειάζεται ειδικός τρόπος χειρισμού,διότι στο μαγαζί αυτό κυκλοφορούν και πολλές γυναίκες που κάνουν γυναικείο καλλωπισμό.Το κόστος κυμαίνεται απο 120 - 150 ευρώ,για φουλ πρόγραμμα,όπως και στο αδελφό μαγαζί.Μην με ρωτήσετε για κοπέλλες,κλπ.,διότι όπως είπα εχω να παω 2 μήνες περίπου...
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
εδω τα καλα πιπινια φιλε τζερι ετοιμα για γαμισια κια οχι μαλακιεσ πολυτελιασ πραματα και ξεκολα οπωσ μου αρεσουν ξερεισ εσι
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
αυτη η νικολ ρε μαγκεσ που το παιζει λιγακι το βαζει καθολου στο κωλαρακι τησ??γιατι στην μπροστα τρυπα πρεπει να το χωνει
 

manotiss

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2011
Μηνύματα
21
Like
6
Πόντοι
0
Εχει παρει :knockinb: κανεις την  Μαγκι την φοιτητρια?
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
εμφαΝΙΣΙΑΚΑ πωσ ειναι η μαγκη???
 

placebo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
1
Like
1.291
Πόντοι
201
Με την κινεζα εχει παει κανεισ?
MAY νομιζο την λενε ..
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.395
Like
290
Πόντοι
36
εδω τα καλα πιπινια φιλε τζερι ετοιμα για γαμισια κια οχι μαλακιεσ πολυτελιασ πραματα και ξεκολα οπωσ μου αρεσουν ξερεισ εσι
...μαή,μάγκη και νικόλ τα πιπίνια που αναφέρεις;;;
 

Brut

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
Ακριβως φιλε!!!!!!!!!
Κουνα το χρημα και θα δεις... Αν τους φανει λιγο η ειναι πρωταρες, βριζουνε... "για ποια με περασες" κλπ κλπ
Μολις ανεβεις το γυρνανε στη πλακα... "Μα καλα εισαι τρελος? θα δωσεις τοσα λεφτα?"
Μολις ακουσεις το "εισαι ωραιο παιδι... δεν χρειαζεται να πληρωνεις..." συμφωνουν με το ποσο που προσεφερες...
συμφωνώ απόλυτα...αν ακούσεις το "είσαι ωραίο παιδί" δεν χρειάζεται να βάλεις το χέρι στη τσέπη...το παιχνίδι θα πάει μέχρι τέλους!!
σασπένς έχει με τα spa στα 5στερα, εκεί αν πάς για πρώτη φορά και δεν ξέρεις τι κοπέλα είναι, παίζει ρόλο πως θα της μιλήσεις, πως θα την προσεγγίσεις...(κατά 80% τρίβουν γερόντια και γριές (έτσι λένε) οπότε τα ωραία παιδιά είναι όαση στην έρημο για αυτές...
και ομολογώ πως ελλάδα αρκετά 5στερα έχουν και αστέρια μασατζούδες... :tooth::tooth:
αντε και καλή πρωτοχρονιά!
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
η μαη και η μαγκη φιλε μου πωσ ειναι εμφανισιακα???αν ξερει κανεισ ασ βοηθησει!!!γιατι το πουτανακι την νικολ την εχω γαμησει πατωκορφα!! :fuck1:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.395
Like
290
Πόντοι
36
η μαη και η μαγκη φιλε μου πωσ ειναι εμφανισιακα???αν ξερει κανεισ ασ βοηθησει!!!γιατι το πουτανακι την νικολ την εχω γαμησει πατωκορφα!! :fuck1:
...πες μας λεπτομέρειες γιατί θα τις έχεις πρόσφατες..μια σε προηγούμενο σου ρώταγες για αυτήν...τιμή;;
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
phga sto soufi spa. mporw na pw oti pragmatika to protimw.oi kopeles panemorfes kai polu diaskedasthkes.Oi kopeles pou perasa aksexasta mazi tous htan h AGNH kai h kopela apo thn Iapwnia.protimhste tis me matia kleista, de 8a xasete. kai oi uphresies pou xrewnoun aksizoun gia tis kopeles!!!!!
H Iapwneza einai polu stenh, kai kanei wraio frape.
H Agnh einai k auth stenh, k naziara polu. einai kainourgia k 8elei ta paixnidakia ths!!

"Iapwneza" σημαίνει γιαπωνέζα ή "λαπωνέζα" (=κάτοικος Λαπωνίας -μη δόκιμη λέξη βέβαια);
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
phga sto soufi spa. mporw na pw oti pragmatika to protimw.oi kopeles panemorfes kai polu diaskedasthkes.Oi kopeles pou perasa aksexasta mazi tous htan h AGNH kai h kopela apo thn Iapwnia.protimhste tis me matia kleista, de 8a xasete. kai oi uphresies pou xrewnoun aksizoun gia tis kopeles!!!!!
H Iapwneza einai polu stenh, kai kanei wraio frape.
H Agnh einai k auth stenh, k naziara polu. einai kainourgia k 8elei ta paixnidakia ths!!

μπράβο...

πρώτον γράφε Ελληνικά,

δεύτερον, η "lapwneza" είναι και στενή και κάνει καλό φραπέ. Άλλες κοπέλες εκτός από την Αγνή και τη "lapwneza" δεν έχεις δοκιμάσει ;

Ποιές υπηρεσίες πήρες από τις κοπέλες ;

Ποιό είναι το κόστος των υπηρεσιών που πήρες ;

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom