Νέα

SOS πρόβλημα με μέγεθος πέους!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NickEustathiou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 156
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

stelda

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
1.604
Like
10.475
Πόντοι
2.256
humhum-big-boy.gif
 

assofmaria

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
61
Like
193
Πόντοι
0
Δεν ξέρω αν ο δικός μου είναι μεγάλος, μεσαίος ή μικρός. Πάντως, στα 60+ χρόνια που βρίσκομαι, αν με ρώταγε ο Θεός θα του έλεγα ότι θα προτιμούσα να τον είχα ακόμα και κάτω από 10 πόντους, αρκεί να δούλευε όπως όταν ήμουν 20 χρονών...
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
N

NickEustathiou

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2022
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
152
Πόντοι
0
Φιλτατε τι τον ρωτας τον ανθρωπο ??? 5 εκ. διαμετρος η περιμετρος...???
Να απαντησουμε με μαθηματικη αποδειξη. Αν ειναι 5 εκ. η περιμετρος, τοτε η διαμετρος (παραδεχομενοι οτι η διατομη πεους ειναι κυκλος) ειναι 5 εκ. / π (3.14) = 1,59 εκ, δηλαδη σαν δυο μολυβια μαζι.
Επομενως αποδεικνυεται και σε επιστημονικη βαση οτι "beyond reasonable doubt" οι μεχρι στιγμης ενδειξεις τεινουν προς 5 εκ. διαμετρος πεους του εν λογω φιλου, παρα 5 εκ. περιμετρος.
Αν παμε σε πιο πρακτικη προσεγγιση, για σκεψου τι σημαινει 20 εκ. μηκος και 1,59 εκ. διαμετρος, κατι λιγο να στραβωσει και κρακκκ!!!...παει το κριτσινι!!!
Διάμετρος είναι τα 5 εκ. Θα βγάλω μια νέα φωτο για όλους τους άπιστους…
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.365
Κριτικές
2
Like
18.193
Πόντοι
3.836

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
5.908
Κριτικές
1
Like
5.412
Πόντοι
2.356
χιλιες φορες να λες οτι εισαι μικροτσουτσουνος (εγω προσθετω και το ακακος και ακινδυνος ) και εχεις το κεφαλι σου ησυχο
ασε που μπορεις να παρεις κωλαρακι πανευκολα ..της λες μωρο μου μια σταλιτσα ειναι ουτε που θα το καταλαβεις ...
Γεγονός.

Άσε που εμείς οι χωρίς "μεγάλα προσόντα", φχαριστιόμαστε πίπα.

Εγώ τουλάχιστον ακούω συχνά "μέχρι τέρμα θα στον πάρω πίπα, μωρό μου". :confused:
 

lespec

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
295
Κριτικές
1
Like
878
Πόντοι
81
Παιδιά εμένα είναι μικρός... Μήπως να διαγράψω τον λογαριασμό μου;;
Σημασία δεν έχει το μέγεθος αλλά πώς τον χρησιμοποιείς. Έτσι λένε τουλάχιστον όσοι δεν τον έχουν μεγάλο :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: noblue

roughfucker

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.083
Κριτικές
149
Like
24.146
Πόντοι
25.186
Όλα αυτά τα χρόνια στην πορνό καριέρα μου οι περισσότερες μου έλεγαν ότι τον έχω μεγάλο και δεν μου έδιναν κωλο.Ακόμα και η Αντριάννα η Βουλγαρα που είναι φημησμένη για το πρωκτικο δεν ήθελε να μου κάτσει και τελικά με τα πολλά το κάναμε στο πλαι και σιγά σιγά.

Όμως αυτό δεν γινόταν με τις συντρόφους που είχα, ποτέ καμία δεν σχολίασε το μέγεθος.Αναλ δεν έτυχε να κάνει ποτέ καμία.
Οποτε δεν τις πίστευα και θεωρούσα ότι απλά έλεγαν ψέματα και λογικά λένε τα ίδια σε όλους…

Εσείς τον εχετε μετρήσει; Ποσό τον εχετε; Εχετε αντιμετωπίσει αυτό το πρόβλημα με τις ιεροδουλες και το πρωκτικο;
Εγώ σήμερα τον μέτρησα και είναι χοντρός φάρδος γύρω στα 5 και μήκος περίπου 20 cm.
τί να πω κι εγω που οι μισες δε μου δινουν ουτε μουνι
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
911
Κριτικές
2
Like
3.093
Πόντοι
446
Ομοιοπαθής κι εγω...μουνάρες εχω ευχαριστηθεί κι εχω σκίσει αφθονες...κωλάρες ελάχιστες...2 τον αριθμό με ολη την ειλικρίνια που με διαπρέπει (κατα το λεξικο της Άντζελας)!!!!Και δεν ειναι μονο πρόβλημα της σεβαστής βαρβατόπουτσας μας...ειναι και ο εξοντωτικός ρυθμός που μπαινοβγαίνει στην υγρή της τρύπα..μιλάμε για αγριο σφυροκόπημα οχι αγαπουλίστηκες καταστάσεις....με σάλιο δάχτυλο και υπομονη ο κώλος γινεται μουνι λέγαν οι παλιοτεροι και εχουν απολυτο δίκιο...αλλα με τον αχαλίνωτο ρυθμό τι κάνεις???Γαμάς με "χειρόφρενο"...αδύνατον!!!!Ας ειναι...στα μουνιά αισθανόμαστε παντα πιο...καλοδεχούμνοι έτσι κι αλλιώς!!!Οι σφηνόπουτσες...ας χτυπάνε "back door" μέχρι να βγάλουν την πουλάδα τους καφέ!!!!Kαλα γαμήσαααα....!!!!!!
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.386
Κριτικές
1
Like
1.145
Πόντοι
216
Πολυ δεν ασχολήθηκατε με τη πουτσα του τυπου....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom