Νέα

SOS πρόβλημα με μέγεθος πέους!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NickEustathiou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 156
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Midnight24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2024
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
159
Πόντοι
280
Ποτέ πηγές τελευταία φορά σε δερματολόγο -αφροδισιολόγο; Αν θελουμε να παίζουμε μπάλα στον στίβο του αγοραίου έρωτα τότε οφείλουμε να προσέχουμε τον εαυτό μας και τους γύρω μας. Όλα τα αλλά περί μεγέθους και πάχους είναι τρίχες κατσαρές .
 
  • Like
Αντιδράσεις: Katz

Kosteli

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2024
Μηνύματα
35
Like
85
Πόντοι
0
Πες μας ότι θέλεις να γαμήσεις τριχωτή κωλο τρυπα Λουκρητίας, χωρίς να μας το πεις....
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.727
Κριτικές
35
Like
5.000
Πόντοι
5.595
Τύποι και εγώ έχω πρόβλημα με το μέγεθος του πέους, αλλά από την ανάποδη, είναι πολύ μικρό.

Δεν ξέρω ακόμα πώς μπήκα στην παρέα του Μπου, με τον μέσο όρο 22,5-25 εκατοστά και κάποια εκατομμύρια στην άκρη.
Κάποιο λάθος θα έγινε.
Είσαι η λεγόμενη "παράπλευρη...απώλεια"!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δε ξέρω τι γράφετε εσείς, αλλά εγώ από τότε που πήγα στο μηχανουργείο και τον έκανα 7,65 πόντους μήκος και 53 χιλιοστά περιφέρεια βρήκα την υγειά μου. Γαμώ αβέρτα κώλους σαν καταδρομέας. Μπαίνω - βγαίνω και κανείς δεν με παίρνει χαμπάρι. :sunglasses:
Στη πρέσα τον έβαλες;
 

menounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
103
Κριτικές
4
Like
476
Πόντοι
301
Εγώ δεν έχω πρόβλημα ούτε στο μήκος ούτε στο πλάτος. Στη γεύση έχω πρόβλημα.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
20
Like
5.946
Πόντοι
6.815
Όλα αυτά τα χρόνια στην πορνό καριέρα μου οι περισσότερες μου έλεγαν ότι τον έχω μεγάλο και δεν μου έδιναν κωλο.Ακόμα και η Αντριάννα η Βουλγαρα που είναι φημησμένη για το πρωκτικο δεν ήθελε να μου κάτσει και τελικά με τα πολλά το κάναμε στο πλαι και σιγά σιγά.

Όμως αυτό δεν γινόταν με τις συντρόφους που είχα, ποτέ καμία δεν σχολίασε το μέγεθος.Αναλ δεν έτυχε να κάνει ποτέ καμία.
Οποτε δεν τις πίστευα και θεωρούσα ότι απλά έλεγαν ψέματα και λογικά λένε τα ίδια σε όλους…

Εσείς τον εχετε μετρήσει; Ποσό τον εχετε; Εχετε αντιμετωπίσει αυτό το πρόβλημα με τις ιεροδουλες και το πρωκτικο;
Εγώ σήμερα τον μέτρησα και είναι χοντρός φάρδος γύρω στα 5 και μήκος περίπου 20 cm.
Όταν λες φάρδος 5cm τι εννοείς, διάμετρο ή περίμετρο;
Για τα 20 cm το αναφέραμε παραπάνω ότι χάνει ο χάρακας σου 4-6cm και τέλος νομίζω ότι πρέπει να πάρει θέση η Αντριάνα για το θέμα, 1ον εάν αληθεύει και 2ον ότι κολωσε σε αναλ.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
20
Like
5.946
Πόντοι
6.815
Τύπε η αρχή του χάρακα είναι το 0 που είναι ποιο κάτω στην βάση του πέους κ απλά δεν φαινεται στην φωτο που έβγαλα πρόχειρα…
Μπορείς να βγάλεις μια καλύτερη βάζοντας τον ίδιο χάρακα από την πάνω μεριά του εργαλείου
 
Τελευταία τροποποίηση:

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
20
Like
5.946
Πόντοι
6.815
Τύποι και εγώ έχω πρόβλημα με το μέγεθος του πέους, αλλά από την ανάποδη, είναι πολύ μικρό.

Δεν ξέρω ακόμα πώς μπήκα στην παρέα του Μπου, με τον μέσο όρο 22,5-25 εκατοστά και κάποια εκατομμύρια στην άκρη.
Κάποιο λάθος θα έγινε.
Δεν πειράζει που αντί για 22 με 25 είναι 2,2 με 2,5
Τίνα κάνουμε να κάτσουμε να τσακωθούμε για ένα κόμμα; άστο να πάει στο διάολο.
 

Pitsirikosss

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
190
Κριτικές
20
Like
1.679
Πόντοι
1.191
Και όμως,δεν είναι κονδυλώματα.Είναι κάτι το φυσιολογικό.
Τύπος πρώτον είσαι άσχετος. Δεύτερον τρομοκρατείς τον κόσμο. Τρίτον μάλλον εσύ χρειάζεται να πας σε δερματολόγο. Τέταρτον για να σε γλυτώσω από το 50 είναι σμηγματογόνοι αδένες που ανήκουν στη φυσική δομή του πέους. Τέλος δεν είναι επίθεση απλά δε μπορούμε να τρομοκρατούμε έτσι εύκολα για θέματα υγείας.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
20
Like
5.946
Πόντοι
6.815
Ποτέ πηγές τελευταία φορά σε δερματολόγο -αφροδισιολόγο; Αν θελουμε να παίζουμε μπάλα στον στίβο του αγοραίου έρωτα τότε οφείλουμε να προσέχουμε τον εαυτό μας και τους γύρω μας. Όλα τα αλλά περί μεγέθους και πάχους είναι τρίχες κατσαρές .
Πάντως αν έχει και τρίχες τότε έχει μια δικαιολογία, γιατί ως γνωστόν σε κάποιες ψωλες τους φταίνε οι τρίχες
 

Κόκκινη λυσσα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
427
Like
2.061
Πόντοι
441

Συνημμένα

  • IMG_2911.jpeg
    IMG_2911.jpeg
    1,4 MB · Εμφανίσεις: 30

stelda

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Απρ 2022
Μηνύματα
1.604
Like
10.475
Πόντοι
2.256
Όλα αυτά τα χρόνια στην πορνό καριέρα μου οι περισσότερες μου έλεγαν ότι τον έχω μεγάλο και δεν μου έδιναν κωλο.Ακόμα και η Αντριάννα η Βουλγαρα που είναι φημησμένη για το πρωκτικο δεν ήθελε να μου κάτσει και τελικά με τα πολλά το κάναμε στο πλαι και σιγά σιγά.

Όμως αυτό δεν γινόταν με τις συντρόφους που είχα, ποτέ καμία δεν σχολίασε το μέγεθος.Αναλ δεν έτυχε να κάνει ποτέ καμία.
Οποτε δεν τις πίστευα και θεωρούσα ότι απλά έλεγαν ψέματα και λογικά λένε τα ίδια σε όλους…

Εσείς τον εχετε μετρήσει; Ποσό τον εχετε; Εχετε αντιμετωπίσει αυτό το πρόβλημα με τις ιεροδουλες και το πρωκτικο;
Εγώ σήμερα τον μέτρησα και είναι χοντρός φάρδος γύρω στα 5 και μήκος περίπου 20 cm.
cat-big-cat.gif
 

Κόκκινη λυσσα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
427
Like
2.061
Πόντοι
441

Συνημμένα

  • IMG_2911.jpeg
    IMG_2911.jpeg
    1,4 MB · Εμφανίσεις: 16
  • IMG_3110.jpeg
    IMG_3110.jpeg
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 15

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.365
Κριτικές
2
Like
18.180
Πόντοι
3.836
Τύπος πρώτον είσαι άσχετος. Δεύτερον τρομοκρατείς τον κόσμο. Τρίτον μάλλον εσύ χρειάζεται να πας σε δερματολόγο. Τέταρτον για να σε γλυτώσω από το 50 είναι σμηγματογόνοι αδένες που ανήκουν στη φυσική δομή του πέους. Τέλος δεν είναι επίθεση απλά δε μπορούμε να τρομοκρατούμε έτσι εύκολα για θέματα υγείας.
Λανθασμένη παράθεση έκανες, φίλος.
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.529
Κριτικές
2
Like
64.633
Πόντοι
12.056
Όλα αυτά τα χρόνια στην πορνό καριέρα μου οι περισσότερες μου έλεγαν ότι τον έχω μεγάλο και δεν μου έδιναν κωλο.Ακόμα και η Αντριάννα η Βουλγαρα που είναι φημησμένη για το πρωκτικο δεν ήθελε να μου κάτσει και τελικά με τα πολλά το κάναμε στο πλαι και σιγά σιγά.

Όμως αυτό δεν γινόταν με τις συντρόφους που είχα, ποτέ καμία δεν σχολίασε το μέγεθος.Αναλ δεν έτυχε να κάνει ποτέ καμία.
Οποτε δεν τις πίστευα και θεωρούσα ότι απλά έλεγαν ψέματα και λογικά λένε τα ίδια σε όλους…

Εσείς τον εχετε μετρήσει; Ποσό τον εχετε; Εχετε αντιμετωπίσει αυτό το πρόβλημα με τις ιεροδουλες και το πρωκτικο;
Εγώ σήμερα τον μέτρησα και είναι χοντρός φάρδος γύρω στα 5 και μήκος περίπου 20 cm.
ρε παιχτη εγω στην θεση σου θα διεγραφα το προφιλ :confused: που πας ρε κακομοιρη με 20 εκ. :embarrased: καλυτερα ανοιξε νημα ειμαι η ντροπη του φορουμ :confused:
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.529
Κριτικές
2
Like
64.633
Πόντοι
12.056
Όταν λες φάρδος 5cm τι εννοείς, διάμετρο ή περίμετρο;
Για τα 20 cm το αναφέραμε παραπάνω ότι χάνει ο χάρακας σου 4-6cm και τέλος νομίζω ότι πρέπει να πάρει θέση η Αντριάνα για το θέμα, 1ον εάν αληθεύει και 2ον ότι κολωσε σε αναλ.
εχει φαει πουτσες και πουτσες η αντριαννα θα κολλησε στον μινχαουζεν
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.529
Κριτικές
2
Like
64.633
Πόντοι
12.056
Μπορείς να βγάλεις μια καλύτερη βάζοντας τον ίδιο χάρακα από την πάνω μεριά του εργαλείου
καλυτερα να την χτυπησει πριν σαν χταποδι πανω σε βραχο να μεγαλωσει πιο πολυ ακομη
 

giovanara

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2014
Μηνύματα
20
Like
19
Πόντοι
0
Όταν λες φάρδος 5cm τι εννοείς, διάμετρο ή περίμετρο;
Για τα 20 cm το αναφέραμε παραπάνω ότι χάνει ο χάρακας σου 4-6cm και τέλος νομίζω ότι πρέπει να πάρει θέση η Αντριάνα για το θέμα, 1ον εάν αληθεύει και 2ον ότι κολωσε σε αναλ.
Φιλτατε τι τον ρωτας τον ανθρωπο ??? 5 εκ. διαμετρος η περιμετρος...???
Να απαντησουμε με μαθηματικη αποδειξη. Αν ειναι 5 εκ. η περιμετρος, τοτε η διαμετρος (παραδεχομενοι οτι η διατομη πεους ειναι κυκλος) ειναι 5 εκ. / π (3.14) = 1,59 εκ, δηλαδη σαν δυο μολυβια μαζι.
Επομενως αποδεικνυεται και σε επιστημονικη βαση οτι "beyond reasonable doubt" οι μεχρι στιγμης ενδειξεις τεινουν προς 5 εκ. διαμετρος πεους του εν λογω φιλου, παρα 5 εκ. περιμετρος.
Αν παμε σε πιο πρακτικη προσεγγιση, για σκεψου τι σημαινει 20 εκ. μηκος και 1,59 εκ. διαμετρος, κατι λιγο να στραβωσει και κρακκκ!!!...παει το κριτσινι!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom