Νέα

SOS πρόβλημα με μέγεθος πέους!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NickEustathiou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 156
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.019
Κριτικές
90
Like
32.086
Πόντοι
24.700
Τύπε υπάρχουν μερικές χιλιάδες μέλη κατ'ελάχιστο, άγνωστα-γνωστά, βαρυσήμαντα και μη, που μπορούν με επιστημοσύνη (συνήθεις μέθοδοί τους η λαρυγγομέτρηση και η βυθοσκόπηση) να σε πιστοποιήσουν ως προς τα νούμερα που παραθέτεις (γιατί υπάρχει πάντα δυσπιστία), αλλά και να σε κατοπίσουν (λόγω πείρας) ως προς τη θέση σου στο παγκόσμιο στερέωμα. Επίσης να σου δώσουν απαραίτητες συμβουλές.
Μένει μόνο η ανοιχτή πρόσκλησή σου και η γνώση - κι όχι μόνο - θα γίνει κτήμα σου...
Τόσες λύσεις του έχουμε προτείνει, κι αυτός περί άλλων τυρβάζει . Λέτε να ναι κάνας πουστοκωλομπαράς και να το χρησιμοποιεί ως τρόπο να διαφημίσει την πραμάτια του στους υπόλοιπους γκέυδες;:confused:
 

polymprizos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
240
Like
186
Πόντοι
1
Screenshot.png
μαργαριτοειδείς βλατιδες
 
  • Like
Αντιδράσεις: BFC20

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
άλλο πρόβλημα μάλλον έχεις .... τι μας λες τωρα ότι το προβλημά σου είναι ότι δεν μπορεις να κάνεις πρωκτικό ενω υπάρχουν 10δες άλλες στασεις.έλεος,,,,
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
71
Like
12.443
Πόντοι
25.036
Όλα αυτά τα χρόνια στην πορνό καριέρα μου οι περισσότερες μου έλεγαν ότι τον έχω μεγάλο και δεν μου έδιναν κωλο.Ακόμα και η Αντριάννα η Βουλγαρα που είναι φημησμένη για το πρωκτικο δεν ήθελε να μου κάτσει και τελικά με τα πολλά το κάναμε στο πλαι και σιγά σιγά.

Όμως αυτό δεν γινόταν με τις συντρόφους που είχα, ποτέ καμία δεν σχολίασε το μέγεθος.Αναλ δεν έτυχε να κάνει ποτέ καμία.
Οποτε δεν τις πίστευα και θεωρούσα ότι απλά έλεγαν ψέματα και λογικά λένε τα ίδια σε όλους…

Εσείς τον εχετε μετρήσει; Ποσό τον εχετε; Εχετε αντιμετωπίσει αυτό το πρόβλημα με τις ιεροδουλες και το πρωκτικο;
Εγώ σήμερα τον μέτρησα και είναι χοντρός φάρδος γύρω στα 5 και μήκος περίπου 20 cm.
Ρε φίλε τζάμπα νήμα άνοιξες, δεν έχεις κανένα πρόβλημα με το μέγεθος του πέους σου... οι γυναίκες έχουν...
Εσύ στα αρχίδια σου:sunglasses:
Αν δεν τους αρέσει να πάνε στο νήμα των μικροτσούτσουνων παππούληδων να βρουν γκόμενο...
 
Τελευταία τροποποίηση:

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.730
Κριτικές
10
Like
2.084
Πόντοι
3.187
Όλα αυτά τα χρόνια στην πορνό καριέρα μου οι περισσότερες μου έλεγαν ότι τον έχω μεγάλο και δεν μου έδιναν κωλο.Ακόμα και η Αντριάννα η Βουλγαρα που είναι φημησμένη για το πρωκτικο δεν ήθελε να μου κάτσει και τελικά με τα πολλά το κάναμε στο πλαι και σιγά σιγά.

Όμως αυτό δεν γινόταν με τις συντρόφους που είχα, ποτέ καμία δεν σχολίασε το μέγεθος.Αναλ δεν έτυχε να κάνει ποτέ καμία.
Οποτε δεν τις πίστευα και θεωρούσα ότι απλά έλεγαν ψέματα και λογικά λένε τα ίδια σε όλους…

Εσείς τον εχετε μετρήσει; Ποσό τον εχετε; Εχετε αντιμετωπίσει αυτό το πρόβλημα με τις ιεροδουλες και το πρωκτικο;
Εγώ σήμερα τον μέτρησα και είναι χοντρός φάρδος γύρω στα 5 και μήκος περίπου 20 cm.
Φίλε μου δεν είναι μόνο το μέγεθος! Θα πρέπει να είναι και σηκωμένη την επίμαχη ώρα. Και όχι μόνο να είναι σηκωμένη αλλά και να δίνεις πόνο για τουλάχιστόν 20 λεπτά, και όχι μόνο αυτό αλλά και να έχεις και διάρκεια δηλαδή όχι μόνο μια φορά το μήνα αλλά κάθε μέρα.
 

Ιζνογκουντ

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.441
Κριτικές
5
Like
7.352
Πόντοι
1.336
Ρε φίλε τζάμπα νήμα άνοιξες, δεν έχεις κανένα πρόβλημα με το μέγεθος του πέους σου οι γυναίκες έχουν...
Εσύ στα αρχίδια σου:sunglasses:
Αν δεν τους αρέσει να πάνε στο νήμα των μικροτσούτσουνων παππούληδων να βρουν γκόμενο...
εσενα θα σε λατρεψει ο νηματοθετης των παππουληδων
 

BFC20

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
16
Like
28
Πόντοι
0
φίλε μου ΔΕΝ είναι φυσιολογικό τόσα πολλά τι να λέμε τώρα
εκτός αν όλο αυτό είναι προϊόν τυριού
προσωπικά θα απέφευγα να έχω επαφή με κάποια που έχεις παει
Φυσιολογικό είναι απλά εσύ δεν το γνωρίζεις.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.075
Like
11.530
Πόντοι
2.606
να πας μεγάλε σε δερματολόγο
πολλά κονδυλωματακια η βάση του κεφαλιού
να μας πεις με ποιες πήγες να απέχουμε
η επιστημονικη ομαδα του μπου παντα ετοιμη εφημερευει :rockon:
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.221
Like
4.812
Πόντοι
456
Τύπε νηματοθετη εγώ άλλη απορία έχω... Πόσα ΠΜ έχεις πάρει από κρυφομπουστηδες του σαη;
 

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
138
Κριτικές
13
Like
1.380
Πόντοι
1.011
Ρε τι πάθαμε.
απογευματιατικα να ψάχνω χάρακες να μετρηθώ.
Δεν ξέρω αν ανήκω στο μέσο όρο του bou.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.710
Κριτικές
18
Like
15.316
Πόντοι
4.546
Γιατί 4 σελίδες ασχολείστε με το καυλί του τυπά?
Τυπαρα μου, μήπως το παρόν νήμα ανήκει εις το νήμα της αλληλομαλακιας ή φωτογραφιών των πουλιών των μελών μας;
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.608
Κριτικές
1
Like
5.901
Πόντοι
2.306
αγαπητα μελη, αφηστε κατω χαρακες, γνωμονες, κανονες, μεζουρες που βουτηξατε υποχθονιως απο παιδια, ανηψια, γυναικες, μοδιστες κλπ. με το φαινομενικά αθωο επιχειρημα οτι : να! εδω να μετρησω μια χαραμαδα θελω στο μπάνιο, να παρω τον μαστορα να ελθει να τη φτιαξει, δειχνει πολυ ασχημη ρε παιδι μου!…».
ολοι γνωριζουν οτι εχετε παρει τα εν λογω οργανα μετρησης για να μετρησετε τον φτωχο-ψωλιαγκο σας σε μια κριση αυτοπεποιθησης που σας «εμφυτευσε» ο νημστοθετης, και ολοι χαμογελουν με νοημα για την καταντια σας…
Σας πετσοκοψε αυτος ο Ευσταθιου, κι ας έχει βγαλει μαργαρίτες στο πεος του….
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
784
Κριτικές
12
Like
2.173
Πόντοι
496
Το οτι ανέβασε μία φώτο δεν σημαίνει ότι είναι και δική του.
Και δική του να είναι όπως πολύ σωστά διάβασα ποιό πίσω γιατί φτάσατε 4 σελίδες με το πουλί του. Νομίζω ότι έχει θέμα προσοχής και ίσως να χαίρεται που ασχολούνται μαζί του.
Η μαγκιά είναι να κάνεις παιχνίδι,κόντρες θανάτου και ότι άλλο τραβαέι η ψυχή σου και να τα κρατάς για πάρτυ σου. Νομίζετε ότι το BOY είναι Instagram να για να flexareis.
Εδώ υπάρχουν άτομα που μία νύχτα τους ολόκληρη ζωή μου.
Ίσως πρέπει ο νηματοθέτης να επισκεφτεί Αφροδισολόγο και αναφέρομαι στα παράσημα.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.262
Κριτικές
21
Like
9.466
Πόντοι
3.346

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.608
Κριτικές
1
Like
5.901
Πόντοι
2.306
Όλα αυτά τα χρόνια στην πορνό καριέρα μου οι περισσότερες μου έλεγαν ότι τον έχω μεγάλο και δεν μου έδιναν κωλο.Ακόμα και η Αντριάννα η Βουλγαρα που είναι φημησμένη για το πρωκτικο δεν ήθελε να μου κάτσει και τελικά με τα πολλά το κάναμε στο πλαι και σιγά σιγά.

Όμως αυτό δεν γινόταν με τις συντρόφους που είχα, ποτέ καμία δεν σχολίασε το μέγεθος.Αναλ δεν έτυχε να κάνει ποτέ καμία.
Οποτε δεν τις πίστευα και θεωρούσα ότι απλά έλεγαν ψέματα και λογικά λένε τα ίδια σε όλους…

Εσείς τον εχετε μετρήσει; Ποσό τον εχετε; Εχετε αντιμετωπίσει αυτό το πρόβλημα με τις ιεροδουλες και το πρωκτικο;
Εγώ σήμερα τον μέτρησα και είναι χοντρός φάρδος γύρω στα 5 και μήκος περίπου 20 cm.
Με ολο το σεβασμο , αυτα τα « γυρω» και «περιπου» να τα ξεχασεις εδω μεσα.
Εχουμε 50 μελη εδω που κονταροχτυπιουνται στη περιοχη 19,9-20,1 και ερχεσαι εδω με περίπου 20???
Μετρημενα με laser….
 

lespec

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
295
Κριτικές
1
Like
872
Πόντοι
81
Με ολο το σεβασμο , αυτα τα « γυρω» και «περιπου» να τα ξεχασεις εδω μεσα.
Εχουμε 50 μελη εδω που κονταροχτυπιουνται στη περιοχη 19,9-20,1 και ερχεσαι εδω με περίπου 20???
Μετρημενα με laser….
Θα ελεγχθεί αυστηρά στο photo χύνεις :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom