Νέα

SOS πήγα με τραβεστί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostantinos32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
Κωνσταντινε πώς θα γινει να γνωρισουμε την ξαδερφη?
Εχει γκομενο αυτη την περιοδο ενα παληκαρι σαν τα κρυα τα νερα...μπουκια και συχρωριο αντικειμενικα.Πολυ ωραιος.Δεν νομιζω να γυριζε να μας κοιταξει φιλτατε.Παντως οταν χωρισει ισως κανω κινηση.Δεν ειναι κακη κοπελα.Με επιασε ναμαλακιζομαι καποτε και δεν θυμωσε.Αντιθετα με αφησε να της πιανω το μπουτι πανω απο ενα μαυρο καλσον και φουστα που φοραγε μεχρι να χυσω και μου εφερε και χαρτι να σκουπιστω.Μου ειπε,πως πολοι ανδρες μαλακιζονται γα χαρη της και πως δεν ειναι κακο και ο αγαπημενος της ξαδερφος να κανει το ιδιο.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Εσυ ξεκινας απο το τελος!
Πρεπει να μας πει για την παιδικη του ηλικία πρωτα.
Καποιος μεγαλύτερος θα τον στριμωξε πισω απο το ψυγειο στο μπακαλικο του χωριου του!
δικε μου σαν τον λιλα;που μας ειχε πει οτι τον γαμησε ενας παππους οταν ηταν 13 χρονων στο χωριο;δουλευε σε μπακαλικο και του πηγαινε τα πραγματα στο σπιτι και του τον σφυριξε ο πορνογερος
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Εχει γκομενο αυτη την περιοδο ενα παληκαρι σαν τα κρυα τα νερα...μπουκια και συχρωριο αντικειμενικα.Πολυ ωραιος.Δεν νομιζω να γυριζε να μας κοιταξει φιλτατε.Παντως οταν χωρισει ισως κανω κινηση.Δεν ειναι κακη κοπελα.Με επιασε ναμαλακιζομαι καποτε και δεν θυμωσε.Αντιθετα με αφησε να της πιανω το μπουτι πανω απο ενα μαυρο καλσον και φουστα που φοραγε μεχρι να χυσω και μου εφερε και χαρτι να σκουπιστω.Μου ειπε,πως πολοι ανδρες μαλακιζονται γα χαρη της και πως δεν ειναι κακο και ο αγαπημενος της ξαδερφος να κανει το ιδιο.
παιζει τιποτα με το παλληκαρι;τον εχεις δει και αλλιως;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.802
Κριτικές
1
Like
31.590
Πόντοι
8.006
Εχει γκομενο αυτη την περιοδο ενα παληκαρι σαν τα κρυα τα νερα...μπουκια και συχρωριο αντικειμενικα.Πολυ ωραιος.Δεν νομιζω να γυριζε να μας κοιταξει φιλτατε.Παντως οταν χωρισει ισως κανω κινηση.Δεν ειναι κακη κοπελα.Με επιασε ναμαλακιζομαι καποτε και δεν θυμωσε.Αντιθετα με αφησε να της πιανω το μπουτι πανω απο ενα μαυρο καλσον και φουστα που φοραγε μεχρι να χυσω και μου εφερε και χαρτι να σκουπιστω.Μου ειπε,πως πολοι ανδρες μαλακιζονται γα χαρη της και πως δεν ειναι κακο και ο αγαπημενος της ξαδερφος να κανει το ιδιο.
Δεν θα της ζητησω να χωρισει τύπε.
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
δικε μου σαν τον λιλα;που μας ειχε πει οτι τον γαμησε ενας παππους οταν ηταν 13 χρονων στο χωριο;δουλευε σε μπακαλικο και του πηγαινε τα πραγματα στο σπιτι και του τον σφυριξε ο πορνογερος
Εχουμε σοβαρη περιπτωση. Θα μας παρει ολο το βραδι για να δωσουμε σοβαρη απαντηση!!!!!!!
 

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1
Εχει γκομενο αυτη την περιοδο ενα παληκαρι σαν τα κρυα τα νερα...μπουκια και συχρωριο αντικειμενικα.Πολυ ωραιος.Δεν νομιζω να γυριζε να μας κοιταξει φιλτατε.Παντως οταν χωρισει ισως κανω κινηση.Δεν ειναι κακη κοπελα.Με επιασε ναμαλακιζομαι καποτε και δεν θυμωσε.Αντιθετα με αφησε να της πιανω το μπουτι πανω απο ενα μαυρο καλσον και φουστα που φοραγε μεχρι να χυσω και μου εφερε και χαρτι να σκουπιστω.Μου ειπε,πως πολοι ανδρες μαλακιζονται γα χαρη της και πως δεν ειναι κακο και ο αγαπημενος της ξαδερφος να κανει το ιδιο.



Ακομα και αυτος ο τριχωτος Θειος με το κομπολοι μαλακιζεται για χαρη της? Στο εχει πει?
 

jefferson

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2011
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Μπερδεύεις την έννοια του ειδώλου με αυτήν της φαντασίωσης φίλτατε και ίσως
δυστυχώς χρειαστεί να ξανανοίξεις βιβλία ελληνικής γλώσσας.. ;)
Γιατί με την άποψη που διατηρείς εσύ περί της εννοίας του ειδώλου κάθε παιδάκι
που έχει είδωλο τον Μέσι,όταν μεγαλώσει θέλει να τον φάει από τον Λιονέλ και
όχι να γίνει σούπερ παικτούρα σαν κι αυτόν..
Βρε

41365_803436599_1114_n.jpg


με παρεξήγησες.
Δεν ήθελα να σε προσβάλλω.
Δεν το έγραψα κακοπροαίρετα.
Εγώ μαζί σου ήμουν στην αντιπαράθεση.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.802
Κριτικές
1
Like
31.590
Πόντοι
8.006
145 ατομα παρακολουθουν.
Τύπε λαγουδακη παμε για 500 χαλαρα.
 

Επισκέπτης
Εχει γκομενο αυτη την περιοδο ενα παληκαρι σαν τα κρυα τα νερα...μπουκια και συχρωριο αντικειμενικα.Πολυ ωραιος.Δεν νομιζω να γυριζε να μας κοιταξει φιλτατε.Παντως οταν χωρισει ισως κανω κινηση.Δεν ειναι κακη κοπελα.Με επιασε ναμαλακιζομαι καποτε και δεν θυμωσε.Αντιθετα με αφησε να της πιανω το μπουτι πανω απο ενα μαυρο καλσον και φουστα που φοραγε μεχρι να χυσω και μου εφερε και χαρτι να σκουπιστω.Μου ειπε,πως πολοι ανδρες μαλακιζονται γα χαρη της και πως δεν ειναι κακο και ο αγαπημενος της ξαδερφος να κανει το ιδιο.
γιατι δεν της λες να κανετε παρεα μπας και κονομισεις κανενα τεκνο ξερεις μουναρα αυτη κωλαρα εσυ κρα θα κανουν στο γκαζι μολις σκασετε
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.802
Κριτικές
1
Like
31.590
Πόντοι
8.006
Το θρεντ αυτο αποδεικνυει οτι ειναι δυνατον να ανεβει η επισκεψιμοτητα και χωρις να ποσταρει γυναικειο νικ.
 
OP
OP
K

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
παιζει τιποτα με το παλληκαρι;τον εχεις δει και αλλιως;
Ειπα πως αντικειμενικα ειναι πολυ ωραιας.Και οχι δεν ενοιωσα τιποτα.Οταν μιλαγαμε μια φορα που δεν ηταν η ξαδερφη σπιτι μου χαμογελουσε και γελαγε με τ αστεια μου.Ηταν πολυ γλυκος...αλλα εγω σκεφτομουν ποτε θα ρθει η μουναρα η Ρανια  η ξαδερφη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom