Νέα

soraya

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georst
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
τι να πεις ειμαστε μακακες
 

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
ειναι πολλα λεφτα ρε παιδια οντως...σε ποιον περισσευουν..και για μενα πολυ γυναικα αυτη για να δωσω και τοσα λεφτα αλλα και να μην μπορω να μιλησω μαζι της,να πω δυο κουβεντες
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.969
Κριτικές
2
Like
323
Πόντοι
36
Ωραίο μωρό αλλά δεν το έχουν ξεφτυλίσει λίγο με τα 150άρια? Και αν θέλεις να τελειώσει +50 και αν θες και OWO +20 και στις πιάτσες του Rio ξεκωλιάζονται για 50 δολάρια... οι καλές...!!! Κι εγώ τα έχω σκάσει δε λέω αλλά έχει αρχίσει να γίνεται κουραστικό... πιστεύω.
τωρα που εκανε χριστουγεννα ο τσιπρας εκει ανεβασαν τιμες τυπε :2funny: :2funny: :2funny:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.969
Κριτικές
2
Like
323
Πόντοι
36

marineroloco

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
1
Ο κάθε συναγωνιστής ξέρει τα οικονομικά του και το πόσα γουστάρει και τον παίρνει για να δώσει για μια συνεύρεση, αλλά επειδή θυμάμαι μια περίοδο που οι λατίνες πρωτοεμφανίζονταν δειλά δειλά στα λημέρια μας και είχαν ακόμα μεγαλύτερες απαιτήσεις, της τάξης των 200 - 250 ακόμα και 300 ευρο και στα τηλέφωνα έπεφταν αυτές οι τιμές όσπου τελικά τα 150 την ώρα έγιναν ταβάνι. Συνδυάζοντάς το με το γεγονός ότι στην πατρίδα τους αυτά τα λεφτά δεν τα βλέπουν ούτε με το κυάλι, και το ξέρω από πρώτο χέρι, καταλήγω στο συμπέρασμα ότι ΚΑΙ αυτές μας έχουν πιάσει κότσους! Και αναρωτιέμαι τελικά είναι τόσο ανώτερες απο ορισμένες ενχώριες τρανς? Είναι σίγουρα κάτι διαφορετικό και από μια άποψη το διαφορετικό σε εξιτάρει χωρίς να είναι απαραίτητα ανώτερο αλλά αξίζει τόσο ξεφράγκιασμα και ειδικά τη δύσκολη αυτή εποχή που όλοι μας σχεδόν διανύουμε? :cool2:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Ο κάθε συναγωνιστής ξέρει τα οικονομικά του και το πόσα γουστάρει και τον παίρνει για να δώσει για μια συνεύρεση, αλλά επειδή θυμάμαι μια περίοδο που οι λατίνες πρωτοεμφανίζονταν δειλά δειλά στα λημέρια μας και είχαν ακόμα μεγαλύτερες απαιτήσεις, της τάξης των 200 - 250 ακόμα και 300 ευρο και στα τηλέφωνα έπεφταν αυτές οι τιμές όσπου τελικά τα 150 την ώρα έγιναν ταβάνι. Συνδυάζοντάς το με το γεγονός ότι στην πατρίδα τους αυτά τα λεφτά δεν τα βλέπουν ούτε με το κυάλι, και το ξέρω από πρώτο χέρι, καταλήγω στο συμπέρασμα ότι ΚΑΙ αυτές μας έχουν πιάσει κότσους! Και αναρωτιέμαι τελικά είναι τόσο ανώτερες απο ορισμένες ενχώριες τρανς? Είναι σίγουρα κάτι διαφορετικό και από μια άποψη το διαφορετικό σε εξιτάρει χωρίς να είναι απαραίτητα ανώτερο αλλά αξίζει τόσο ξεφράγκιασμα και ειδικά τη δύσκολη αυτή εποχή που όλοι μας σχεδόν διανύουμε? :cool2:

το εξωτικο και το διαφορετικο σε εξιταρει και τοτε τα φραγκα δεν ειχαμε μαθει να τα εκτιμαμε.. S_X  εμεις τις καναμε να ζητανε τοσα... :woldman:
 

marineroloco

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
1
το εξωτικο και το διαφορετικο σε εξιταρει και τοτε τα φραγκα δεν ειχαμε μαθει να τα εκτιμαμε.. S_X  εμεις τις καναμε να ζητανε τοσα... :woldman:


Αρα εμείς θα πρέπει να τις κάνουμε να παίρνουν λιγότερα...
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
ας μην ειμαστε οφτοπικιαρηδες. καλο για gfe γραφτηκε για soraya καλα προσοντα και το σημαντικοτερο οτι ειναι οτι βλεπεις στις φωτο. ας ελπισουμε να ισχυει
 

marineroloco

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
1
Αυτό το οφτοπικιαρηδες κάπου το έχω ξαναδιαβάσει εδω μέσα... τι εννοεί ο ποιητής?  :huh:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
:2funny: :2funny:  Καλό... ζητώ ταπεινά συγνώμη απο τους αναγνώστες...!

ολοι το κανουμε αν παρασυρθουμε απο την συζητηση. για δεστε τις κριτικες που ανεβηκαν σημερα για τρανς ολες απο το ιδιο μελος. κατι δεν μου κολλαει..... ισως ειναι ιδεα μου
 

SKatogria

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2010
Μηνύματα
4
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
mike strats μην σου φαίνεται παράξενο. πάω καιρό με shemales απλά τόσο καιρό βαριόμουν να γράψω και μετά την soraya είπα να σηκώσω τα αστέρια μου. Αν θεωρουν οι admin πως είναι μούφα να τις σβήσουν  και τελείωσε η υπόθεση. Να βοηθήσω πήγα. Τώρα προσπαθώ να θυμηθώ και κάποιες φόλες που έχω φάει και τις βλέπω να μοστράρουν εδώ αλλά κάποιες το έχουν φάει το κράξιμο από άλλους και κρατιέμαι.

Όσο για το θέμα με τις τιμές, ρε παιδιά μην συγκρίνετε την Βραζιλία με την Ελλάδα. Απόσο ξέρω μόνο Ισπανία και Πορτογαλία είναι χαμηλές οι τιμές. Και Αγγλία τα τσούζουν και Ιταλία και Γαλλία που έχω πάρει. Άντε να δεχτώ πως εδώ οι περισσότερες ψωνίζονται αλλά αυτό ισχύει και για τις βιολογικές όχι μόνο τα τεχνητά.
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
mike strats μην σου φαίνεται παράξενο. πάω καιρό με shemales απλά τόσο καιρό βαριόμουν να γράψω και μετά την soraya είπα να σηκώσω τα αστέρια μου. Αν θεωρουν οι admin πως είναι μούφα να τις σβήσουν  και τελείωσε η υπόθεση. Να βοηθήσω πήγα. Τώρα προσπαθώ να θυμηθώ και κάποιες φόλες που έχω φάει και τις βλέπω να μοστράρουν εδώ αλλά κάποιες το έχουν φάει το κράξιμο από άλλους και κρατιέμαι.

Όσο για το θέμα με τις τιμές, ρε παιδιά μην συγκρίνετε την Βραζιλία με την Ελλάδα. Απόσο ξέρω μόνο Ισπανία και Πορτογαλία είναι χαμηλές οι τιμές. Και Αγγλία τα τσούζουν και Ιταλία και Γαλλία που έχω πάρει. Άντε να δεχτώ πως εδώ οι περισσότερες ψωνίζονται αλλά αυτό ισχύει και για τις βιολογικές όχι μόνο τα τεχνητά.

καλημερα σε ολο τον κοσμο φιλε μου skatogria  εσενα δεν θα σου φαινοταν καπως? αλλα λεω οτι επειδη σηκωσες τα καλυτερα σου να σηκωσεις και τα χειροτερα και τα μετρια και τις φολες να μαθουμε και εμεις να γλυτωσουμε καμμια στραβη??  ;)

φιλικα

Μιχαλης
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
τπτ ακομη την πλησιαζω ομως να προσεχει να μην την ανακαλυψω εγω πρωτος για αυτο την περιμενο εδω να στυλει πμ
ε ρε γλέντια που θα έχουμε στη συμπρωτεύουσα!!! προσοχή στο ροντβάιλερ.....:)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom