Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΟΛΩΜΟΥ 66, 2ος, "ΜΑΤΕΙ"- πρώην Ιουλιανού 39

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kebaaap
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 156
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Julie εργάζεται τώρα στο νέο κατάστημα στην πλατεία Αμερικής 1. (Περιοχή Πατησίων). Μαργαρίτης γραμμένο στο κουδούνι. Στο ισογειο.
:tits2:

ποιές άλλες κοπέλες δουλεύουν;

προγράμματα;

τιμές;

ώρες λειτουργίας;

 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
νομίζω πως αυτό έκλεισε οριστικά και οι κοπελες μεταφερθηκαν στο Ιουλιανου 51-55.

δε ρώτησα γι αυτό αφεντικό, αλλά για το άλλο που λέει η Ναταλία στην Αμερικής ;)

αλλά φαίνεται ότι μας έγραψε η Ναταλία και βλέπω ότι και σε εσένα δεν έχει απαντήσει  :grin:

 

karbeaz

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ποιές άλλες κοπέλες δουλεύουν;
Natalia, Julia, Iulia.
τιμές;
30 λεπτα - 50 ευρω, 45 λεπτα - 60 ευρω, μια ωρα - 70.
ώρες λειτουργίας;
Κάθε μέρα 11 έως τις 21. Σάββατο και Κυριακή 12-19.
:cheesy: :tits:
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Λοιπόν σήμερα εδώ ανακάλυψα ένα αστεράκι. Για τα δικά μου γούστα βεβαίως.
Ρωσίδα ξανθειά μετρίου ύψους περίπου 35 + καινούργια στο χώρο την οποία και ετίμησα. Εξάλλου ήταν μόνη της σήμερα.
Το μαγαζί όπως το ξέραμε. Ψιλιχάλια. Στο δωμάτιο όμως έχει και κρεβάτι. Λοιπόν η Άννα (έτσι τη λένε)ήρθε στο δωμάτιο και ξεκίνησε με μασάζ. Το κατέχει απόλυτα το αντικείμενο. 10-12 λεπτά πολύ πολύ καλό μασάζ και μετά στο πρόγραμμα. Ωραίο γεματούτσικο σωματάκι στήθος δυάρι σε καλή κατάσταση, ωραίο κώλο (δεν τον δίνει) ανοιχτός και ευχάριστος χαρακτήρας με πολύ καλά Ελληνικά. Το δεύτερο μέρος ξεκίνησε με ακα πίπα από τις καλλίτερες που μου έχουν κάνει και με @@. Φιλότιμα και εργατικά. Τη σταμάτησα και την περιποιήθηκα και εγώ. Σε 5-6 λεπτά τελείωσε. Φωτιά σκέτη. Μετά στο κρεβάτι, προφυλακτικό και δύο στάσεις. Πισοκολλητό ΄που συγκρατήθηκα με το ζόρι γιατί είναι και στενή  και ήρθα στο αμήν γρήγορα. Και μετά ιεραποστολικά, όπου τα έδωσα όλα. Με μόνο μειον την ηλικία η κοπέλα δεν παίζεται. Το μόνο που χρειάζεται όπως κατάλαβα από τη συνομιλία που είχαμε στο τέλος να της φερθείς σωστά, με ευγένεια και να την σεβαστείς σαν γυναίκα.  50 ευρά και 10 που άφησα με την καρδιά μου γιατί ήταν από τις τοπ υπηρεσίες που έχω πάρει. Τετάρτη με Πέμπτη (να γεμίσουμε πάλι) θε ξανατιμηθεί και θα επανέλθω. vfm για τα δικά μου γούστα επαναλαμβάνω.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Νέα επίσκεψη εις τον οίκο και όπως είχα γράψει πιό πάνω, πήρα εκ νέου την Άννα αν και υπήρχε και μια άλλη νομίζω Σουζάνα στο όνομα, λίγο χοντρούλα χωρίς σημασία για μένα αφού πήγα για την Άννα.
Αν και με γνώρισε από την προηγούμενη φορά αν εξαιρέσω την πολύ καλή πίπα που συνεχίζει να κάνει, στα υπόλοιπα υπήρχε πρόβλημα. Το μυαλό της ήταν να με ξεπετάξει μήπως και χτυπήσει το κουδούνι και δεν είναι έξω για τον επόμενο πελάτη. Αυτή την εντύπωση σχηματισα. Τυπικό τελείωμα και μεγάλη απογοήτευση. Στο τέλος άνοιξα κουβέντα και κάθε που τελείωνα μια φράση έκανε να βγει έχω. Με το ζόρι άκουγε. 50 ευρά και κρίμα.
Α, ρώτησα αν υπάρχει δουλειά και μου είπε εγώ δουλεύω. Μάλλον και γιαυτό χάλασε.
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Δυστυχώς αυτό συμβαίνει συχνά...Μολις παρουν θαρρος νομίζουν ότι είναι θεές!άτε μετά να τις μαζέψεις.Μία καλή ιδέα είναι να το συζητήσεις από την αρχή(δηλ.μήπως δεν έχει χρόνο σήμερα,ή δεν έχει διάθεση),ούτως ώστε να καταλάβει ότι δεν είναι και η μόνη...Προκειμένου να χάσει το ραντεβού θα κάνει τούμπες.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Σιγά μην το συζητήσω αυτό. Μπλακ λιστ και τέλος και πάμε για άλλες κορασίδες.
 

anemelos13

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
επειδη εχω μπερδευτει, τελικα το συγκεκριμενι μαγαζι ειναι ανοιχτο ή έχει κλείσει?
Κυριακες δουλευει?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
επειδη εχω μπερδευτει, τελικα το συγκεκριμενι μαγαζι ειναι ανοιχτο ή έχει κλείσει?
Κυριακες δουλευει?

δουλευει κανονικα και Κυριακες ι και πριν 3 βδομαδες που ειχα περασει
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
Καλησπερα φιλαρακι και τι ελεγε απο παρουσιες???
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.175
Κριτικές
1.245
Like
195.728
Πόντοι
45.465
αν εξαιρέσεις μια εποχή που έπαιζε η πετιτ Στελίτσα , συνήθος έχει μίλφ/γκίλφ χοντρές.
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
n smyrni  εχεις πμ
 

sapakism

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
235
Like
0
Πόντοι
1
Πέρασμα από εδώ την Τρίτη. Επανήλθε μετά από πολλούς μήνες η ¨Ολγα. Καραμίλφ ξανθιά χοντρή με βυζιά 4άρια. Επίσης μια μιλφ Κατερίνα την οποία δεν θυμάμαι που αλλού την είχα δει και την οποία ατυχώς ετίμησα. Μέτριας εμφάνισης με στήθος 1,5 πεσμένο όχι αδύνατη αλλά με λίγα κιλάκια και καλοσχηματισμένα οπίσθια. Όμως ο ορισμός της ξεπέτας. Αυτό το μαγαζί δεν φτάνει που δεν έχει και καμιά κοπέλα της προκοπής αλλά όσες περνάνε από εκει η μόνη σκέψη που έχουν στο μυαλό είναι πως θα τελειώσουν όσο γίνεται πιό γρήγορα να πάρουν τα ευρώ. 
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
Κατερινα που ηταν παλια αγ μελετιου???
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Βρέθηκα στην περιοχή για δουλειά και είπα να χτυπήσω εδώ μόνο και μόνο για να δω αν δουλεύει μια και δεν είχα χρόνο. Λοιπόν μου άνοιξαν και με έκπληξη είδα μια παλιά γνώριμη από της Ζάνας και από Γ΄Σεπτεμβρίου 54. Την Ρωσίδα Σουζάνα. Ψηλή μελαχροινή όμορφη με τα 3άρια της  :tits2: μου θύμισε καλές μέρες των μασατζίδικων γιατί είναι καλό "σκυλί του πολέμου". Έχω΄πολύ όμορφες αναμνήσεις. Είχε λείψει για αρκετό διάστημα.
Μου είπε ότι θα είναι εκεί μέχρι το Σάββατο διότι το εν λόγω μαγαζί μετακομίζει για Σολωμού 66 αν θυμάμαι καλά. Με την πρώτη ευκαιρία θα την τιμήσω και θα αναφερθώ.  
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom